Sıvı Silici

Sıvı Silici Fiyatları

49 Ürün gösteriliyor.
Sıvı Silici fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Sıvı Silici modelleri ve Sıvı Silici fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Sıvı Silici kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Faber Castell, Bigpoint, Mas, Edding, Mikro. 49 adet Sıvı Silici fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Ürün Görseli Hazırlanıyor

Bic 041403026 20 ml Correction Fluid Sıvı Düzeltici

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Sıvı Silici Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Sıvı Silici markası:

En Çok İncelenen Sıvı Silici Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Sıvı Silici Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
23 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 49 Sıvı Silici modeli içerisinde en ucuz Sıvı Silici fiyatı 2.88 TL iken, en yüksek Sıvı Silici fiyatı 50.15 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Sıvı Silici fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Nisan 2021 tarihinde ortalama Sıvı Silici fiyatı ise 4.7 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Sıvı Silici Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Viewsonic PX725HD Projeksiyon
Viewsonic PX725HD Projeksiyon
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Sıvı Silici

Sıvı siliciler, hatalı bir yazı yazıldığında yazıları yeniden düzenlemek için kullanılan çok amaçlı ve pratik bir şekilde kullanılan araç gereçlerdir. Basılı evrak halinde alınan çıktılar, tükenmez kalem ve dolma kalemle yazılan yazıların düzenlenmesi oldukça zordur. Sıvı silici kullanımı ile yapılan düzenlemeler, yazılan her türlü belge üzerinde başarılı olarak sonuç verir. Yapılan yazım hatalarını herhangi bir sorun çıkarmadan kolay bir şekilde çıkarma özelliğine sahip ve çok hızlı çözüm üreten, sıvı siliciler iş yükünün azalmasını sağlar. Studi kalem tipi sıvı silici gibi farklı modellere sahip olan yazı siliciler, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Farklı formlarıyla yazıların çok hızlı bir şekilde düzenlemelerini sağlar. Sıvı siliciler, özel bir kimyasal formülü barındırır ve hatalı bölge üzerinde uygulandıktan sonra, kuruma ve yeniden yazım için hazır hale gelir. Birçok farklı kağıt tipi üzerinde oldukça kolay düzenlemeler yapılmasını sağlar. Bazı paketli ürünler içerisinde hem yazı silici, hem de inceltici ile birlikte satışa sunulur. Ayrıca mililitre olarak farklı boyutları bulunan sıvı silicilerin çeşitleri, piyasada oldukça kolay bulunur.

Sıvı Silici Çeşitleri

Sıvı halde bulunan yazı düzenleyiciler, özel bir kimyasal formül sayesinde yazıların etkili bir şekilde düzenlenmesinde kullanılır. Bu düzenleme sırasında, sadece yazıya etki etmesi gerektiği için ve sıvı silicinin taşmaması açısından, farklı formlarda sıvı silicilerin oluşturulmasına yol açar. Sıvı silici çeşitleri, sıvı halde fırça yardımıyla kullanılan, şerit halde yazı boyutlarına göre kullanılan ve kalem tipi halinde ince detaylar için kullanılan çeşitlere sahiptir. Kullanım yoğunluğuna göre farklı çeşitlere sahip sıvı siliciler tercih edilir. Birçok farklı kağıt tipi üzerinde oldukça kolay bir şekilde kullanılan sıvı siliciler, uygulandığı bölgeye herhangi bir yıpranma ya da aşınma yaratmaz. Kağıtlar kolay aşınma özelliğine sahip araç gereçlerdir ve oldukça hassas oldukları için küçük bir yazım yanlışı sonucunda, önemli evrakların yeniden düzenlenmesi gerekir. Sıvı siliciler herhangi bir problem yaratmadan kolayca kağıt üzerinde düzenleme yapılmasını sağlar. Sıvı siliciler, kolay kuruma özelliğine sahiptir. Sıvı silici uygulanacak alana temas ettikten sonra çok kısa bir sürede yeniden yazım için hazır hale gelir. Fakat sıvı silicilerin hızlı kuruma özelliği zaman kazandırırken, hızlı bir şekilde kurumasıyla, kapağı açık unutulan sıvı silicilerin tekrar kullanılması oldukça zordur. Hızlı kuruma ve zaman kazandırma özelliğine sahip sıvı siliciler doğru kullanılırsa, doğru etkiler ortaya çıkarır. Kullanım yoğunluğuna göre tek parça olarak satılan sıvı siliciler tercih edilebilecek 10’lu set halinde de piyasada kolay bir şekilde bulunur. Şerit tipi yazı düzenleyicilerde, düzeltici bandın genişlik ölçü milimetre birimiyle ve uzunluğu ile çeşitliliğe sahiptir. Ayrıca şerit yazı siliciler; beyaz, sarı, kırmızı, mavi, yeşil gibi çeşitli renklerde ve tasarımlarda modelleri bulunur. İçeriğinde özel olarak kimyasal formül barındıran kalem tipi sıvı siliciler ise, oldukça hassas, hızlı ve pratik düzenlemeler yapar. Kolay tutuş sağlayan ve kullanım esnasında yazı yazma hissi uyandıran kalem tipi sıvı silici, en zorlu ve detaylı yazıların düzenlenmesinde oldukça etkilidir. Sıvı halde, fırça yardımıyla kullanılan sıvı siliciler ise, en hızlı kuruma özelliğine sahiptir. Sıvı siliciler hızlı kuruma özelliğine sahip oldukları için farklı mililitre olarak çeşitli hacimlerde satışa sunulur.

Sıvı Silici Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Sıvı siliciler; tipeks, daksil adıyla da yazı düzelticiler olarak bilinir. Bir sıvı silici satın alırken, tipeks sıvı silici adıyla araştırma yapılırsa daha farklı formlarda ve çeşitlerde sıvı silici modellerini de incelenebilir. Çünkü yazım hatalarını düzenlemek için, satın alınacak sıvı silici yazı boyutuna ve kullanılacak alana uygun tercih edilirse, olumlu sonuçlar doğru bir biçimde ortaya çıkar. Tipeks sıvı silici satın almadan önce düzeltme yapılacak hatalı alan genişliği, düzeltme süresi ve uygulama şekli gibi faktörlere göre alınacak sıvı silici tipini belirlemek gerekir. Önemli evrakların ve kağıtların üzerinde düzenleme işlemleri çok sık yapıldığı için ve hızlı da olsa beklemek istenmediği durumlarda, şerit yazı siliciler tercih edilebilir. Kağıt üzerinde geniş bir alandaki hataları gidermek amaçlı kullanılan sıvı siliciler için ise incelticiler ile yoğunluğu ve görünümü de ayarlanabilen ve fırça yardımıyla kullanılabilen sıvı siliciler tercih edilebilir. Fakat taşıma kolaylığına sahip ve çok hassas durumlar için hızlı ve pratik bir çözüm arayan kullanıcılar ise, kalem tipi sıvı silici tercih etmelidir.

Sıvı Silici Fiyatları

Kullanıcılar bir ürün satın alırken, fiyat performans değerlendirmesi yapar. Satın alınacak ürün için, ne kadar işe yarar ve nasıl bir çözüm üretir sorularına cevap ararlar. Farklı bütçelere göre çeşitlilik sağlayan yazı düzenleyiciler, önemli evraklarda oluşan hataların kurtarılması için oldukça önemlidir. Fakat yapılan hataların her biri farklı sayıda ve özellikte olabileceği gibi, zaman açısından da bazen sorunlar ortaya çıkabilir. Yazı düzenleyicilerinin fiyatları, sunulan özelliklere göre değişkenlik sağlar. Şerit tipi yazı düzenleyici, genişlik, uzunluk ve tasarım özelliklerine göre fiyat farklılığı gösterir. Sıvı düzeltici ise, fırça yardımıyla kullanıldığı için kullanım süresi boyunca kapak kısmının açık kaldığı, hızlı kuruma özelliği barındıran yazı düzenleyiciler olarak bilinir. Bu sürenin en az olduğu ürünler daha yüksek fiyata sahiptir. Sıvı düzeltici boyutları ise fiyatları belirleyen en önemli kriterlerden biridir. Kullanım süresi göz önünde bulundurulursa, farklı boyutlarda üretimin yapılması beraberinde farklı fiyatları da getirir. Kalem sıvı silici ise, en hassas yazı düzenleyiciler arasında yer alır ve istenilen sonuca hızlı bir çözüm üretir. Bu yüzden de fiyatları diğer sıvı silicilere göre biraz daha yüksektir. Her bütçeye uygun sıvı silicilerine cimri.com adresinden karşılaştırma yaparak sahip olabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery