Ofis Seti

Ofis Seti Fiyatları

469 Ürün gösteriliyor.
Ofis Seti fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Ofis Seti modelleri ve Ofis Seti fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Ofis Seti kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Kitap, Diğer, HP, Pierre Cardin, Faber Castell. 469 adet Ofis Seti fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Ofis Seti Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Ofis Seti markası:

En Çok İncelenen Ofis Seti Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Ofis Seti Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
25 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 471 Ofis Seti modeli içerisinde en ucuz Ofis Seti fiyatı 3.42 TL iken, en yüksek Ofis Seti fiyatı 2924.1 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Ofis Seti fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Eylül 2021 tarihinde ortalama Ofis Seti fiyatı ise 76.95 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Ofis Seti Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Viewsonic PX725HD Projeksiyon
Viewsonic PX725HD Projeksiyon
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Ofis Seti

İş dünyası farklı çalışma ortamlarına ev sahipliği yapar. Her sektör için düzenlenen ortam ve gerekli olan aksesuarlar farklılık gösterir. Bireysel çalışma gerektiren işyerlerinde özerk alanlar oluşturulmaya çalışılır. Böylece kişisel eşyaların bulunduğunuz alanda size eşlik etmesi daha mümkün hale gelir. Çalışma verimliliğinin artırılmasını destekleyen birçok farklı unsur vardır. Bu önemli unsurlardan biri aidiyet duygunuzu ön plana çıkaran kişisel eşyalarınızdır. Masanızın üzerinde size gülümseyen bir fotoğraf tüm gününüzün stresini alabilir. Önemli bir hatırası olan kalemi elinizde bulundurmanız toplantınızın daha başarılı ve verimli tamamlanmasına yardımcı olan gizli kahramanlar arasındadır. Bunlarla birlikte stilinizi yansıtan kalemlikler, evrak kutuları, çekmecelerinizi dolduran özel kutular da iş yaşamınızı daha çok benimsemenize imkan tanıyan detaylardandır. Son zamanlarda ofis seti olarak adlandırılan ve oldukça çok rağbet gören ürünler, adından sıkça söz ettirir.  Özellikle ofis seti masaüstü ürünler çeşitli seçenekler sunarak size ait dünyayı daha renkli ve anlamlı çizgilerle bütünleştirir. Çeşitli kalemlikler, mini düzenleyiciler, evrak ve belge kutuları, isimlikle bu ürünlerden yalnızca birkaçıdır.

Ofis Seti Çeşitleri

Ofis setleri farklı malzemelerden üretilir ve kullanıcıların beğenisine sunulur. Otantik ürünler favorileriniz arasında ise ahşap dokular sizi yansıtan bir detay olabilir. Ahşap ofis seti seçenekleri farklı modelleri ve parçaları ile şık bir görünüm sağlar. Ahşap ürünler doğanın en nahif yansıması olarak adlandırılır. Doğallıktan yana olanlar ve otantik, vintage dokunuşlardan hoşlanan kullanıcılar için ilk tercihler arasında yerini alır. Farklı renk tonları ile geniş bir skalaya sahip olan ahşap ürünler koyu, açık tonlar ile ortama uyum sağlar. Masanızın renk tonunu göz önünde bulundurarak temin edebileceğiniz ofis setleri ışıltınızı çalışma ortamınıza da yansıtmayı hedefler. Daha etkin ve verimli çalışmanın koşullarından biri düzenli, temiz, ferah bir ortam ve bununla birlikte görsel detaylardır. Ortamın enerjisi size kimliğiniz, amaçlarınız, misyonunuz ve vizyonlarınız hakkında önemli bilgiler verir. Başarıyı arttıran faktörlerde biri her gün aynı şeyleri hatırlamak ve hatırlatmaktır. Motivenizi artıracak unsurlar görsel, işitsel ya da dokunsal özelliklere sahip olabilir. Düzenli bir ortam için gerekli olan setler, düzenleyiciler, kalemlikler ortamın daha dinamik ve ferah bir ruha sahip olmasını destekler. En çok tercih edilen ve beğenilen ürünlerden biri de isimliklerdir. Ofis isimlik seti olarak adlandırılan ürünler uzun bir şerit üzerinde oluşturulan birkaç farklı parçadan meydana gelir. İnce şerit kısmında isim ve soyisim ya da unvan belirtilir. Şeridin üst kısmında ise tek, ikili ya da üçlü minik bölmeler bulundurulur. Bölmelerin uzunluğu kalemlik, silgilik ya da çok amaçlılık kullanımı doğrultusunda farklılık gösterir. İki kalemlik bir silgilik olarak tasarlanan ürünler yanında, bir kalimlik bir silgilik bölmeleri de mevcuttur. Şeridin uzunluğuna göre belirlenen bölmeler dilediğiniz şekilde kullanıma açıktır. Çalışma ortamınıza ve masanızın tarzına göre seçimde bulunabileceğiniz isimlikler şıklığınızı ve kimliğinizi tamamlayan hoş bir detaydır. Farklı model ve renkleri ile uyumlu görünümü de ön plana çıkarır. Kalemleriniz için ayrıdan bir parça düşünüyorsanız farklı markalar ve firmalar bunu da göz önünde bulundurur. Ofis kalem seti ile kalemliklerinize ve diğer kırtasiye ürünlerinize ekstra bir yer açabilirsiniz.

Ofis Seti Fiyatları

Ofis seti fiyatları seçilen ürünün modeline ve özelliklerine farklılık gösterebilir. Öncelikle tercih ettiğiniz setin kaç parçadan oluştuğu, büyüklükleri ve öne çıkan özellikleri fiyat aralığının belirleyicileri arasındadır. Bütçenize göre her modelde, renkte ve özellikte ürünü temin etmeniz mümkündür. Fiyatları belirleyen unsurlar arasında üretilenn ofis seterinde kullanılan malzemelerin yapısı da etkin rol oynar. Ahşap, mermer, cam, porselen, plastik gibi farklı yapılardan üretilen ve tasarlana ofis setleri kullanıcının tercihi yönünde farklı özelliklerle donatılır. Cimri.com sitesinde yer alan filtreleme özelliği her kullanıcının hayatını daha pratik ve kolay hale getirir. Ofis setleri ile ilgili öne çıkarmak istediğiniz detaylar bir tık uzağınızda yer alır. Dilediğiniz parçalar, isimlikler, kalemlikler tüm renk ve model seçeneği ile memnuniyetine ve tercihimize sunulur. Ayrıca sitede farklı zaman dilimlerinde gerçekleştirilen kampanyalar da anında duyurulur. Fırsat ürünleri çeşitli indirim, kampanyalar sayesinde daha düşük fiyat ile sizlere sunulur. Tüm bu bilgiler kısa süre içinde kullanıcılara ulaştırılır. Böylece keyifli ve akıllıca bir alışveriş için ilk adım atılmış olunur.

Ofis Seti Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Ofis setleri detaydan hoşlanan kullanıcılar için farklı donanımlar ve özellikleri bir arada sunar. Bunlar arasında sadece masaüstü ürünler bulunmaz. Ofis koltuk seti de tercih edilen ürünleri arasında yer alır. Koltuk seti temin ederken birkaç önemli hususa dikkat etmek yerinde olur. Bel ve omurga yapınızı göz önünde bulundurarak seçeceğiniz ürünler daha konforlu ve rahat bir çalışma imkanı sunar. Gün boyu masa başından işlerini yürüten ve işlemlerini gerçekleştiren kullanıcılar için omurga yapısına uygun ve rahat bir koltuk en önemli unsurdur. Ayrıca, deri, keten, pamuklu kumaşlar gibi birçok seçeneği de bir arada sunan firmalar kullanıcıların taleplerini değerlendirir. Seçeceğiniz isimlikler, kalemlikler çalışma ortamınızın tarzına ve renk tonlarına uyumlu olduğunda daha şık bir alan elde edersiniz. Çalışırken dikkatinizin dağılmaması adına ürünün detayları ve figürleri sizi motive edecek şekilde seçilebilir. Bazı kullanıcılar daha sade, düz modellerden hoşlanırken; canlı, dinamik, rengarenk geçişler de büyük beğeni ve ilgi görür. Tarzınızı ev dünyanızı yansıtan ofis setleri yaşam konforunuzu üst seviyelere taşımanıza yardımcı olan dokunuşları sergiler.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery