track source

Bosch Elektrikli Süpürgeler

Bosch Elektrikli Süpürgeler Fiyatları

37 Ürün gösteriliyor.
Emiş Türü
Motor Gücü
Gürültü Seviyesi
Toz Torbası
Toz Haznesi
Su Haznesi
Hareket Alanı
Halı Temizlik Performansı
Dar Aralık Ucu
360° Döner Hortum
Kablo Uzunluğu
Döşeme Başlığı
Özel Parke Ucu
Tutma Yeri
Toz Alma Ucu
Teleskopik Boru
Hava Filtreleme
Emiş Gücü Ayarı
Mikrofiber Bez
Perde Fırçası
Turbo Aparat
Merdiven Aparatı
Sert Zemin Süpürme Başlığı

Bosch Elektrikli Süpürgeler

Bosch Elektrikli Süpürgeler fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Bosch Elektrikli Süpürgeler ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Bosch Elektrikli Süpürgeler Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Bosch Elektrikli Süpürgeler incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Arzum Elektrikli Süpürgeler
 • Fujitsu Klimalar
 • Good Year Lastikler
 • Grundig Televizyonlar
 • Beko Buzdolapları
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Bosch Elektrikli Süpürgeler fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Bosch
  Cimri'nin Seçimi
  Philips FC9924-07 650 W A Sınıfı Hepa Elektrikli Süpürge
  Philips FC9924-07 650 W A Sınıfı Hepa Elektrikli Süpürge
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

  Bosch Elektrikli Süpürge

  Elektrikli süpürgeler, özellikle ev hanımlarının vazgeçilmez ev aletlerinden biridir. Evin temiz, derli toplu olması için uğraşılan zamanı kısaltır ve ev içerisindeki havayı temizler. Böylece daha rahat nefes almaya olanak sağlar. Özellikle son zamanlarda artan alerjik rahatsızlıkları en aza indirgemeye yardımcı olan HEPA filtre olan makineler tercih edilir. HEPA filtreler, kedi tüyü ve sigara külü gibi 0.3 mikron büyüklüğüne kadar olan partikülleri yüzde 99.97 oranında emer. Filtre bakterileri kendi haznesinde havasız bırakarak ölmelerini sağlar. Bu sayede toz, kir ve bakterilerden arınarak rahat bir ortam sunar.

  Hayatımızda bu kadar önemli olan elektrikli süpürgelerde kaliteden ödün vermeyen  öncü markalardan biri Bosch’ tur. Bosch ürettiği diğer elektronik aletlerde olduğu gibi elektrikli süpürge konusunda da oldukça iddialıdır.

  Bosch Süpürge Özellikleri

  Bosch hem elektrikli hem de kablosuz olmak üzere kullanıcıya iki seçenek sunar. Uzun süren derin temizlik yapacaksanız kablolu olan Bosch elektrikli süpürgeleri tercih edebilirsiniz. Kablolu elektrik süpürgeleri de Bosch süpürge toz torbalı ve torbasız olarak ikiye ayrılmaktadır. Temizlik, kolay bakımı ve daha sağlıklı olması sebebiyle torbasız elektrik süpürgeleri daha çok tercih edilir.

  Bosch elektrik süpürge torbasız modellerinde kendi teknolojisi olan SensorBagless’ i kullanır. Bu teknoloji sayesinde minimum bakım ile inanılmaz sessiz ve güçlü olmayı amaçlar. Ayrıca QuattroPower sistemi ile benzersiz temizleme performansını düşük enerji tüketimi ile kullanıcıya sunar. Diğer bir avantajı ise kullanıcıyı uğraştırmadan, toza temas etmeden filtre temizliği yapan tam otomatik SelfClean sistemidir. İnovatif HEPA hijyenik filtre sayesinde yıkama veya filtreyi değiştirme yoktur. Ekstra maliyet bulunmaz. Alerjisi olanlar için temiz bir hava bırakır. Toz torbası bulunmayan bu modeller arasında en çok tercih edilen ürün ise Bosch Relaxx elektrikli süpürgedir. Bu seride SilenceSound teknolojisini kullanır. Yaklaşık olarak 64 dB ile süper sessiz temizlik keyfi sunar. Ayrıca farklı zeminler için farklı başlıklar bulundurur. Bu sayede en dipte köşede kalan detayları bile kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Süpürme işlemi bittikten sonra dik ya da yatay bir şekilde muhafaza edebilirsiniz.

  Ev içerisinde kurtarıcı olan diğer ürünlerden biri olan kablosuz şarjlı dikey süpürge modelleridir. Bosch, dikey süpürgenin sınırsız kullanım süresi vardır. Hızlı şarj cihazı ve 2 adet değiştirilebilir bataryası sayesinde bütün evi kolaylıkla süpürebilirsiniz. Tüm zeminlerde temizliğe yardım eder. Geniş aksesuar kiti sayesinde araba dahil her yeri tabandan tavana kadar kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Duvar askısı sayesinde de cihazı ve aksesuarları kolaylıkla saklayabilirsiniz. Birçok yüzey için alternatif başlıklara sahiptir. Ayrıca daha temiz hava çıkışı için hijyenik filtre ve kartuş filtresi mevcuttur. RotationClean ile yıkamaya gerek olmadan kolaylıkla filtre temizliği yapabilirsiniz. Toz haznesini ise minimum efor ile çıkartıp boşaltabilirsiniz. Bunlar dışında kullanım kolaylığı için EasyClean sistemi ile kolay çıkan ve temizlenen süpürme başlığı vardır.

  Bosch Süpürge Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Yeni bir süpürge alacaksanız dikkat etmeniz gereken maddeleri belirlemek gerekir. Öncelikle süpürgenin motor gücüne değil, çekim gücüne bakmanız gerekir. Diğer bir etken süpürgenizin kullanımının pratik ve ergonomik olması gerekir. Evi temizlerken belinizi incitmek istemezsiniz. Ayrıca elektrikli süpürgelerle birlikte gelen aksesuarların da kolay takılıp çıkarılabilir olması gerekir. Alacağınız süpürge eğer toz torbalı ise dikkat etmeniz gereken en önemli unsur çekilen tozun hazne içerisinde kalmasıdır. Yüksek korumalı filtrasyona sahip bir cihaz tercih ederseniz bu sayede hazne içine çekilen tozlar tekrar elektrikli süpürgenin hava çıkışından eve yayılmazlar. Ayrıca dikkat etmeniz gereken diğer bir unsur süpürge aparatlarının kalitesidir. Eğer kalitesiz malzemeden üretilen bir süpürgeyse birkaç kullanımdan sonra kırılmalar ve çatlamalar oluşabilir. Bunun dışında cihazın garanti süresi de önemli bir etkendir. Bosch gibi kendi ürün kalitesinden emin olan firmalar garanti süresini uzatma şansı sunar ve kullanıcıya kolaylık sağlamış olur. Son olarak aldığınız süpürgenin yaygın bir teknik servis ağının olmasına dikkat etmeniz gerekir. Siz de Bosch elektrikli süpürge modellerinden birini tercih ederseniz gönül rahatlığıyla temizlik yapabilir, ürünü aldıktan sonra teknik aksaklıklar yaşamazsınız.

  Bosch Süpürge Fiyatları

  Bosch elektrikli süpürge fiyatları modellere göre değişkenlik gösterir. Bosch yeni nesil teknolojileri sürekli olarak cihazlarına eklediği için geniş bir ürün kataloğuna sahiptir. Siz öncelikle ihtiyaç duyduğunuz özellikleri belirlemelisiniz. Örneğin, gündüz çalıştığınız için süpürgenizi akşam açmak durumunda kalıyorsanız, Bosch elektrikli süpürge sessiz modelleri tercih edebilirsiniz. Eğer aradığınız özellik sessizlik değil süpürgenin çekim gücü ise Bosch 2200 watt elektrikli süpürge gibi daha yüksek watt olan modelleri düşünebilirsiniz. 

  Kriterlerinizi belirledikten sonra cimri.com a girerek filtreleme yapabilir, merak ettikleriniz için Bosch elektrikli süpürge yorumlarını okuyarak işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Modele karar verdikten sonra seçtiğiniz Bosch elektrikli süpürgeyi en ucuza satan mağazadan alabilirsiniz.

  Bosch Süpürge Kullanımı 

  Elektrik süpürgeleri ev ve ev benzeri yerlerde kullanılabilir. Ev içerisindeki yer döşemesi, halı gibi zeminler için uygundur. Elektrik süpürgesini sadece kuru zeminlerde kullanılmalı, süpürge ve aksesuarlar suya sokulmamalıdır. 

  Bosch elektrik süpürgesini kullanım kılavuzunda yazan sıraya göre kurulumu yapıldıktan sonra temizlenmesi gereken bölge uygun aparatlarla temizlenir. Süpürme işlemi bittikten sonra cihazınızı toparlayıp kaldırabilirsiniz. Eğer toz torbalı bir Bosch kullanıyorsanız belirli aralıklarla toz torbası temizliğini yapmayı unutmayın.

  Karşılaştır
  track source
  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2020 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle Play