Philips Marathon

Philips Marathon Fiyatları

9664 Ürün gösteriliyor.
Philips Marathon fiyatları ve özelliklerini karşılaştır kategori & marka ayrıştırması ile en uygun Philips Marathon fiyat avantajını yakala! Cimri.com'da senin için 9664 adet Philips Marathon ürünü bulduk. Philips Marathon kategorisinde en favori Elektrikli Süpürgeler, Elektrikli Süpürge Aksesuarları, Uydu Alıcısı Aksesuarları ve diğer kategorilerinden birini tercip edip filtre seçimleriyle birlikte Philips Marathon mağaza fiyatları ve Philips Marathon ürün özellikleri incele!
Cimri'nin Seçimi

Philips Marathon Elektrikli Süpürge

Elektrikli süpürgeler,  herkesin ihtiyaç duyduğu, evlerde en çok kullanılan kurtarıcı görevindeki ev aletlerinden biridir. Evin temiz olması aile bireylerinin hem bedensel hem de ruhsal açıdan sağlıklı kalmasını sağlar. Bu nedenle elektrikli süpürgeler ev içerisindeki hijyenin korunmasında büyük rol oynar. Elektrikli süpürgeler ortamda yer alan katı ve sıvı maddeleri emip ayırarak ortamda bulunan havayı daha temiz hale getirmeyi sağlayan yardımcı makinelerdir. Bu nedenle elektrikli süpürgeler ev içerisinde sağlıklı ortamın korunması ve hijyenin sağlanmasında da büyük rol oynar. Dünyadaki en büyük elektronik şirketlerinden biri olan, kullanıcıların istek ve ihtiyaçları doğrultusunda birçok farklı ürünle onlara hizmet veren Philips, elektrikli süpürge modelleriyle de adından söz ettirir. Ev içerisinde solunan havanın temiz olması önemli olduğundan Philips Marathon süpürge daha sağlıklı ve temiz evler için kullanıcılara kusursuz bir hijyen hizmeti sunarak hayatı kolaylaştırır. Elektrikli süpürgeden beklentilerinizin neler olduğuna karar vererek Philips Marathon elektrikli süpürge modelleri arasından ihtiyacınıza yönelik tercih yapabilirsiniz. Tercih yaparken öncelikle Philips Marathon elektrikli süpürgenin modellerine ve özelliklerine bakmanız süpürge hakkında daha detaylı bir düşünceye sahip olmanızı sağlar. 

Philips Marathon Elektrikli Süpürge Modelleri ve Özellikleri

Philips Marathon Ultimate birbirinden farklı model ve özelliklerle kullanıcılara çeşitli deneyimler sunar. Elektrikli süpürge alırken gereksinimlerin doğru olarak belirlenmesi ürün tercihinde önem taşır. Bu nedenle, kullanıcının ihtiyacı, ürünün kullanım amacı ve özellikleri göz önünde bulundurularak doğru bir tercih yapılabilir. Philips Marathon 9924 torbasız elektrikli süpürge AAA enerji sınıfıyla yüksek performansa sahiptir. Ürün tüm zeminlerde kusursuz başarı gösterir. Philips Marathon 9925 üstün toz toplama özellikliği ile sert zeminlerde üst düzey temizleme performansı sunar. Emiş gücü yüksek olduğundan ve ürünün başlığı güçlü performans sunduğundan ürün yüzeyi derinlemesine süpürür ve ince tozların 99,9’unu temizler. Philips Marathon 9926 ultra clean air HEPA 13 filtreye sayesinde tozların en az %99,95'ini hapsederek temiz bir ortam sağlar. Ürün süper turbo fırçaya sahiptir. Bu sayede halılardaki evcil hayvan tüylerini de kolayca süpürür.Ayrıca ayarlanabilir fırçaya sahip uzun başlığı sayesinde yüksekteki eşyaların üst kısımlarını da temizlemeye yardımcı olur. Philips Marathon 9928 randımanlı motoru sayesinde güçlü emiş gücü üretir ve derinlemesine temizlikte daha az enerji harcar. Ürün uzaktan kumandası sayesinde başlığını dar bölgelerde kolaylıkla hareket ettirir. Ayrıca toz boşaltma işlemini de etrafı kirletmeden yapar. Bunun için nano clean teknolojisini kullanır.Philips Marathon 9934 ise akıllı teknolojisi sayesinde bir mobilyayı hareket ettirmek için durduğunuzda otomatik olarak durur, sesi keserek enerji tasarrufu sağlar. Ürün aynı zamanda triactive led başlığı yardımıyla kullanıcıya zemin ışığı teknolojisi sunar ve böylece gizli tozları da ortaya çıkarır. Philips Marathon Ultimate xb9185/07 alerji H13 filtresi ile alerjiye karşı hassas kullanıcıları da düşünen ürün ev içerisindeki çeşitli alerjen tozları %99,9 oranında hapseder. Ürünün power cyclone 10 teknolojisi ise süpürgeden en yüksek emiş gücünü elde etmenizi sağlar. Triactive ultra led başlığı ile tüm zeminlerde tozlar için her taraftan çekiş uygular ve bu sayede de temizlik kalitesini en üst düzeye taşır. Tüm bu modeller arasından aradığınız özelliklere sahip olan ve ihtiyacınızı karşılayan elektrikli süpürgenizi seçebilirsiniz.

Philips Marathon Elektrikli Süpürge Fiyatları

Philips Marathon elektrikli süpürge fiyatları, model ve fonksiyon farklılıkları nedeniyle değişkenlik gösterir. Bu nedenle, elektrikli süpürge satın almadan önce doğru bir fiyat analizi yapılır. Her kullanıcının bütçesine elverişli olan birçok elektrikli süpürge modeli piyasada bulunur. Öncelikle, kullanıcı fiyat analizi yapmadan önce ihtiyacının ne olduğunu göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda tercih yapmalıdır. İhtiyaç belirlenirken elektrikli süpürgenin malzemesi, motoru, emiş gücü, hava kalitesi ve uzun ömürlü kullanım imkanı sunması, garanti süresi gibi unsurlara dikkat edilir. Modellerdeki fonksiyonlar ve ürünlerde kullanılan teknolojiler değiştikçe fiyatlar da bu etkenlere bağlı olarak artar ya da azalır. Bu nedenle ürünün modeli, donanımı, performansı ve fonksiyonları gibi faktörler fiyatını etkileyen unsurlardır. Kullanıcı bu unsurlar arasından gereksinimlerini en iyi karşılayan ve bütçesine en uygun olan Philips Marathon elektrikli süpürgeyi belirler. Philips Marathon elektrikli süpürge modellerinin fiyatlarını karşılaştırmak, bütçenize uygun bir seçenek bulmak ve en uygun fiyatları öğrenmek için kullanıcılar cimri.com ile fiyat karşılaştırması yapabilir. 

Philips Marathon Elektrikli Süpürge Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte elektrik süpürgelerinin kullanım fonksiyonları da birbirinden farklılık göstermektedir. Günümüz piyasasında kişinin ihtiyacına ve alım gücüne elverişli olan çok sayıda elektrikli süpürge modeli bulunur. Bu ortamda kullanıcılar birçok marka ve ürün arasından seçim yapmak zorlanabilir. Ayrıca, piyasada bulunan elektrikli süpürgeleri birbirinden farklılaştıran birçok nokta bulunur. Bu nedenle, ürün satın alırken öncelikle beklenti ve ihtiyacınızı göz önünde bulundurmanız gerekir. Elektrikli süpürge satın almak isteyen kullanıcılar belirli kriterlere dikkat etmelidir. Çünkü bu kriterler kullanıcının ürünü uzun ömürlü olarak kullanmasını etkileyecek olan unsurlardır. Elektrikli süpürge satın alırken ürünün kalitesi, temizlik performansı, süpürge tipi, toz tutma kapasitesi, emiş gücü, motor gücü, sessiz çalışma özelliği, garanti kapsamı ve garanti süresi gibi unsurlara dikkat edilmelidir. Çünkü ürünün kaliteli olması, tozu çekme miktarının ve tozu tutma kapasitesinin fazla olması, emiş gücünün yüksek olması, ürünün sessiz çalışma özelliğine sahip olması ve aynı zamanda garanti süresinin de uzun olması gibi kriterler kullanıcının ürünü uzun süreli olarak kullanabilmesine imkan tanır. Philips Marathon elektrikli süpürge modelleri arasından fiyat performans karşılaştırması yaparak bütçenize uygun olan süpürgeye sahip olabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2020 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle Play