track source
track source
track source

Küçük Ev Aletleri

Küçük Ev Aletleri Fiyatları

47846 Ürün gösteriliyor.
Küçük Ev Aletleri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Küçük Ev Aletleri modelleri ve Küçük Ev Aletleri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Küçük Ev Aletleri kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Elektrikli Süpürgeler, Robot Süpürgeler, Ütüler, Şarjlı Süpürgeler, Elektrikli Süpürge Aksesuarları. 47846 adet Küçük Ev Aletleri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Arçelik 7103 DY A +++ Sınıfı 7 Kg Yıkama 1000 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz
Arçelik 7103 DY A +++ Sınıfı 7 Kg Yıkama 1000 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Küçük Ev Aletleri

Günlük yaşamı kolaylaştıran ve pratik kullanıma sahip olan küçük ev aletleri önemli ürünler arasındadır. Türkiye’de ve dünyada bu ürünlere büyük bir talep vardır. Temizlik, onarım, bakım, yemek pişirme, ve tekstil alanında küçük ev aletlerinden yararlanılır. Farklı tasarımda üretim yapan küçük ev aletleri markaları giderek artmıştır. Yerli ve yabancı markalar, tüketicilerin istekleri doğrultusunda küçük ev aletleri üretir ve hızlı bir şekilde bu ürünleri kullanıcılara sunar. Mutfakta, banyoda ve evlerin diğer odalarında kullanılabilen küçük ev aletleri aynı zamanda okullarda, hastanede, iş yerinde ve tatil yörelerinde de işlevini yerine getirir. Kolay kullanım özelliği taşıyan bu ürünler genellikle elektrik ile çalışırlar. Tost makinesi, mısır patlatma makinesi gibi pratik yemek yapma imkanı sağlayan mutfaklarda kullanılan küçük ev aletlerinin yanı sıra hijyenik ortamın sağlanması için de süpürgeler ve diğer makineler kullanılır. Küçük ev aletleri kolay ulaşılabilen ürünlerdir. Bu nedenle hemen hemen her evde vardır. Ürünler şarjlı , akülü ya da doğrudan elektriğe bağlanabilir.

Küçük Ev Aletleri Çeşitleri

Geniş bir seçeneğe sahip olan küçük ev aletleri çeşitleri kullanıcılara birçok avantaj sağlar. Bu ürünler genellikle günlük hayatın her alanında fayda sağlar. Ürünler arasında yer alan elektrikli süpürgeler en çok kullanılan eşyalardan biridir. Elektrikli süpürge modelleri markadan markaya değişir. Farklı tasarıma sahip olan bu ürünler doğrudan gücünü elektrikten alır. Motor güçlerine göre özelliklerine ayrılan elektrikli süpürgeler geniş ve uzun hortum ile birçok yerin temizlenmesinde kullanılır. Alerji filtreli elektrikli süpürgeler, akıllı robot elektrikli süpürgeler, dikey ve yatay süpürgeler gibi birçok modeli bulunur. Aynı zamanda elektrikli süpürgeler enerji sınıfına göre de farklı türlere ayrılır. Bu ürünlerde kablo kısa ya da uzun olabilir. Her bir markanın kendine özgü elektrik süpürge modeli vardır. Genişletilebilir toz haznesi olan elektrikli süpürgeler daha çok alanların temizlenmesini sağlar. Bir diğer küçük ev aletleri ürünlerinden biri olan halı yıkama makineleri evde, iş yerinde ya da farklı mekanlarda bulunan halıların temizliğinde kullanılır. Bu ürünler yüksek emiş gücü sayesinde halı yıkaması sırasında ortaya çıkan nemi alır. Böylelikle halılar temizlenip kurumaya bırakılır. Kilim gibi ince dokuma halılar da bu makineler ile yıkanabilir. Halı yıkama makineleri güçlü motora sahiptir. Deterjan bölmeleri bulunur. Genellikle özel halı yıkama deterjanları bu ürünlerde kullanılır. Küçük ev aletleri arasında bir diğer ürün olan kahve makineleri ile farklı kahve çeşitleri hızlı bir şekilde hazırlanır. Bu ürünler elektrikle çalışır. Farklı kahve çeşitleri bu ürünlerde pişirilebilir. Genel olarak birçok küçük ev aleti tüketicilerin hayatını kolaylaştırır ve zamanda tasarruf etmelerini sağlar. Bu ürünler büyük, küçük ya da orta boy olarak üretilir. Markaların kendi logoları ürünler üzerinde yer alır. Dayanıklı ve uzun ömürlü olan küçük ev aletleri ekstra bakım gerektirmez. Bu nedenle masraf çıkarmayan ürünlerdir. Uygun şartlarda saklamaya müsait olan küçük ev aletleri ayrıca çeyizlik eşya olarak da kullanılabilir. Küçük ev aletleri arasında ayrıca blender, mutfak robotu, mikser, kağıt havlu sensörü gibi ürünler mevcuttur. Her bir ürünün kullanım alanı farklı olabilir.

Küçük Ev Aletleri Fiyatları

Ekonomik olarak ucuz olan küçük ev aletleri, her bütçeye hitap eder. Tasarruf sağlayan bu ürünler hızlı bir şekilde istenilen işi yerine getirir. Küçük ev aletleri ürünleri arasında yer alan şarjlı süpürgeler uzun saatler boyunca çalıştırılabilir. Böylelikle kullanıcı işlerini aksatmadan bu süpürgelerden faydalanabilir. Fiyatlar modele göre değişiklik gösterir. Robot süpürgeler ile klasik elektrikli süpürge arasında fiyat farkı olabilir. Küçük ev aletlerinde ürünün fiyatını tasarım şekli ve eşyaların özellikleri belirler. Ütüler arasında buharlı ütü ile normal bir ütünün fiyatı aynı olmayabilir. Aynı zamanda diğer küçük ev aletleri çeşitlerinde de fiyatlar genelde ürünün motor gücü ve kapasitesine göre değişir. Tüketiciler küçük ev aletlerini en yakın satış noktasından temin edebilirler. Herhangi bir küçük ev aleti satan markanın istedikleri modeline internet üzerinden ulaşabilirler. Fiyatlar bazı dönemlerde değişiklik gösterebilir. Sağlam malzemelerden üretilen bu ürünler, uygun şartlarda muhafaza edilip uzun yıllar kullanılabilir. Tost makinesi, ya da mutfak robotu gibi küçük ev aletleri yemek yaparken kullanıcılara zamandan tasarruf sağlar.

Küçük Ev Aletleri Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

İhtiyacınız olan herhangi bir küçük ev aletini, hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz. Su arıtma cihazı ile temiz içme ve kullanma suyu sağlayabilirsiniz. Bu ürünleri doğrudan mutfaklardaki musluğa bağlayabilirsiniz. Böylelikle sağlıklı bir şekilde su tüketimi yapmış olursunuz. Küçük ev aletleri arasında yer alan elektrikli süpürgeler, şarjlı süpürgeler ve robot süpürgeler ile ev ve işyeri temizliği yapabilirsiniz. Bu ürünleri istediğiniz yere götürebilir ve kolay bir şekilde taşıyabilirsiniz. Giysilerin üzerinde bulunan kırışıklıkların giderilmesi için ütü çeşitlerinden faydalanabilirsiniz. Küçük ev aletleri ile temizlik yapabilir ve hijyenik bir ortam sağlayabilirsiniz. Kendi elbiselerinizi dikmek için dikiş makinesi satın alabilirsiniz. Bu ürünler ile giysilerin bakımını yapabilir ve sökük olan kıyafetleri de dikebilirsiniz. Küçük ev aletleri içinde mutfak grubu eşyaları ile pratik olarak yemek yapabilirsiniz. Bu ürünler ile pratik bir kahvaltı hazırlayabilirsiniz. Aynı zamanda sayfamızda yer alan küçük ev aletleri ile ilgili yorumları inceleyebilir ve değerlendirmelerde bulunabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery