Dikiş Makinesi

En Ucuz Dikiş Makinesi Fiyatları

216 ürün gösteriliyor.
Otomatik İplik Takma Özelliği
Fonksiyon Sayısı
Desen Sayısı
İlik Açma Adımı
Zigzag Genişliği
Dikiş Makinesi fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Dikiş Makinesi modelleri ve Dikiş Makinesi fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Dikiş Makinesi kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Brother, Sinbo, Buffer, Anka. 216 adet Dikiş Makinesi fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Profilo CMG140DTR A +++ Sınıfı 9 Kg Yıkama 1400 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz
Profilo CMG140DTR A +++ Sınıfı 9 Kg Yıkama 1400 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz

Dikiş Makinesi Nedir?

Dikiş makinesi terzilerin eli kolu haline gelmiş, evlerde de bazı dikiş işleri gerçekleştirmek veya hobi olarak yapmak için bulunur hale gelmiştir. Geçmişte kara kafa adıyla anılan dikiş makineleri oldukça ünlüydü. Günümüzde bu ürünlerden fazla kalmasa da hala zaman zaman karşılaşmak mümkün.

Dikiş Makinesi Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Öncelikle satın aldığınız ürünün garanti kapsamını ve garanti sürecini incelemelisiniz. Herhangi bir garanti kapsamında bulunmayan ya da garanti süreci sıkıntılı geçen, ilgisiz bir servise sahip ürünlerden kaçınmalısınız. Dikiş genişliği makineden makineye farklılık göstermekte ve genişlik arttıkça genellikle fiyatlar da yükselmektedir. İhtiyacınız olan genişliğe karar verip fazla para ödemekten kurtulabilirsiniz. Ayrıca ürünün çift iğne kullanması dikiş anında kolaylık sağlayacaktır. Ürünün iğne pozisyonunu ayarlayabilme ve esnek dikiş yapabilme özellikleri de birçok işinizi kolaylaştıracaktır.

Dikiş Makinesi Nasıl Temizlenir?

Dikiş makinelerinde sık rastlayabileceğiniz sorunlardan birisi de birikmiş tüy ve tiftik olacaktır. Çok ciddi bir sorun olmasa da temizlemediğinizde bazı ufak problemlere yol açabilir. Bu yüzden dikiş makinenizi düzenli temizlemekte fayda var. Temizlik anında kullanabileceğiniz bazı araç gereçler var. Bunların başına kullanım kılavuzunu ekleyebiliriz. Her ürünün temizleme şekli ufak farklılıklar gösterebilir. Kullanım kılavuzuna bağlı hareket etmeniz daha sağlıklı olacaktır. Tüy ve tiftikleri temizlemek için bir fırça yeterli olacaktır. Temizliğe başlamadan önce ürünün elektrik bağlantısını kesmelisiniz. Daha sonra iğneyi ve alt kısımdaki tablayı çıkarın. Bu alanda birikmiş tüyleri fırça yardımıyla temizleyebilirsiniz. Kullanım kılavuzunun da yardımıyla ürünün yan tarafını açıp iç kısımları temizlemek için de yine aynı fırçayı kullanabilirsiniz. Ürünün hareket halindeki parçalarını biraz yağlamakta da fayda var. Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra tüm parçaları eksiksiz yerleştirdiğinizden emin olun.

Dikiş Makinesi Fiyatları Nasıldır?

Ürünün sahip olduğu her özellik fiyat üzerinde etkilidir. Dikiş genişliği, iğne pozisyonu, esnek dikiş yapabilme gibi birçok özellik içerisinden ihtiyacınıza en uygun özelliklere sahip ürünü seçmelisiniz. Singer, Janome, Brother gibi birçok markaya ait onlarca ürünü Cimri.com aracılığıyla bir arada incelerken aynı zamanda yerel ağ üzerindeki farklı satıcılara ulaşabilir ve fiyatlar arasında kıyaslama yaparak en ucuz ürünü satın alabilirsiniz. Ortalama 55 TL gibi bir fiyatla satışa başlayan dikiş makineleri sahip olduğu özellikler doğrultusunda 27.000 TL’yi bulan geniş bir fiyat ve ürün yelpazesine sahiptir.