Ekmek Kızartma Makineleri

Ekmek Kızartma Makineleri Fiyatları

336 Ürün gösteriliyor.
Kızartma Programı Sayısı
Ekmek Kızartma Haznesi Sayısı
Ekmek Kızartma Makineleri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Ekmek Kızartma Makineleri modelleri ve Ekmek Kızartma Makineleri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Ekmek Kızartma Makineleri kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Bosch, Philips, Arçelik, Vestel, Siemens. 336 adet Ekmek Kızartma Makineleri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Ekmek Kızartma Makineleri Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Ekmek Kızartma Makineleri markası:

En Çok İncelenen Ekmek Kızartma Makineleri Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Ekmek Kızartma Makineleri Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 336 Ekmek Kızartma Makineleri modeli içerisinde en ucuz Ekmek Kızartma Makineleri fiyatı 47.9 TL iken, en yüksek Ekmek Kızartma Makineleri fiyatı 8146.16 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Ekmek Kızartma Makineleri fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Nisan 2021 tarihinde ortalama Ekmek Kızartma Makineleri fiyatı ise 292.95 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Ekmek Kızartma Makineleri Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Philips FC9924-07 650 W A Sınıfı Hepa Elektrikli Süpürge
Philips FC9924-07 650 W A Sınıfı Hepa Elektrikli Süpürge
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Ekmek Kızartma Makinesi

Ekmek kızartma makinesi, 20. Yüzyılla birlikte elektriğin kullanımı sayesinde yaşamımıza girer. Bu tarihe kadar bir çatalın ucuna takılan ekmek ateş üzerinde kızartılır. Fakat ilk kez 1909 yılında New York’ta General Electric firması tarafından mika çubuklar altına sarılan çıplak bakır tellerden elektriğin geçmesi sayesinde bakır teller ısıtılarak ekmeklerin ısınması sağlayan bir cihaz üretildi. Ekmek diliminin her iki yüzünün de kızarmasını sağlayan ve kızardıktan sonra dışarı fırlatan ilk cihazı ise 1927 yılında Minnesota’da Charles Strite adında bir teknisyen tarafından icat edilmiştir. O günden bu yana amacı aynı kalsa da fonksiyonel özellikleri konusunda teknik olarak birçok gelişme kaydedilir. Ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte keyifli bir kahvaltının önemli noktalarından biri olan kızarmış ekmekleri günümüzde oldukça kolay ve kısa sürede sofralarınıza dahil edebilirsiniz. Teknolojik anlamda gelişmiş olan tüm ayrıntılar sayesinde ekmeklerin tam ayarında kızarmasını sağlayan bu makineler günlük yaşamınızı da oldukça kolaylaştırır. Sabah hızlı bir kahvaltı yapmak istediğinizde de sizlere oldukça yardımcı olacak tasarlanmış olan bu makineler sayesinde her sabah lezzetli ekmekler tüketebilirsiniz. Ekmeğin her yanının eşit şekilde kızarmasını sağlaması nedeniyle hemen her evde sevilerek kullanılan bu makineleri seçmek ve kullanmak önemli bir ayrıntıdır. Doğru bir tercihle uzun yıllar boyunca kahvaltı sofralarınızın vazgeçilmezi olabilir. Bu nedenle kullanım sıklığı ve yoğunluğu gibi ayrıntılara da dikkat ederek birçok çeşit arasından karar verebilirsiniz.

Ekmek Kızartma Makinesi Modelleri ve Özellikleri

İhtiyaca göre farklı boyutlarda ve işlevsel özelliklerde üretilen ekmek kızartma makinesi modelleri birçok farklı çeşitle satışa sunulur. Bu nedenle tercihinizi yaparken ihtiyacınızın ne olduğunu tespit etmek sizlere çok daha kolay bir seçim yapma şansı verir. İlk olarak tek seferde kaç tane ekmek kızartmak istediğinize karar verebilirsiniz. Örneğin; 4 dilimli ekmek kızartma makinesi ve 2 dilimli olan modelleri ile farklı kapasitelerde seçenekler sunar. Kalabalık bir aileye sahipseniz daha fazla kapasitesi olan bir makineyi tercih etmeniz süre ve kullanım açısından daha doğru bir karar olabilir. Fakat tek kişi yaşıyor veya sıklıkla kullanmayacağınızı düşünüyorsanız 2 dilimli olan modelleri de seçebilirsiniz. Marka ve modellere göre sıklıkla farklılık gösteren bu işlevsel özelliklerden bazılarına da dikkat etmeniz gerekebilir. İstenilen anda kızartma işlemini durdurabildiğiniz bir makine alırsanız daha fazla kontrol sahibi olabilirsiniz. Fazla yer kaplamayan tasarımları da tercihleriniz arasında bulundurabilirsiniz. Ayrıca farklı kızartma seviyelerine yer veren makineler, kolay temizleme özelliği bulunan ve yeniden ısıtma gibi özelliklere sahip makineler ile öncesi ve sonrası kızartma işlemlerinizi oldukça kolaylaştırabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra LED ekrana sahip modellerle birlikte sesli bildirim özelliği, kontrol düğmesi veya kızartma süresi gösteren modelleri de tercih ederek istediğiniz kızarma seviyesine rahatlıkla ulaşabilir, ayrıca kullanım kolaylığı yüksek bir makine tercih edebilirsiniz. Ev içi kullanım için kolayca tercih edilebilecek bu makinelerin yanı sıra ekmek kızartma makinesi sanayi tipi modelleri ile çok daha büyük noktalarda büyük kapasiteye ihtiyaç duyulan yerlerde sıklıkla tercih edilir. Restoranlar, hastaneler veya kafeler gibi noktalarda kullanımı daha doğru olan bu modelleri tercih ederken de dikkat edilmesi gereken özellikler bulunur. Aynı anda çok daha fazla ekmeği ısıtmaya imkan tanıyan bu modeller ile işletmeler ve kamu kuruluşlarında çok daha fazla insana aynı anda sıcak ekmek ulaştırılabilir. Ekmeklerin kolayca servis edilmesi, istenilen derecede ekmek ısıtma ayarına sahip ve kolay temizlenebilme özelliğine sahip bu makineler sayesinde tek seferde birçok insana yetecek ekmek kızartılabilir.

Ekmek Kızartma Makinesi Fiyatları

Ekmek kızartma makinesi markaları ve modellerinin oldukça geniş bir yelpazeye sahip olması nedeniyle piyasada birçok farklı modeli ve fiyatı bir arada bulabilirsiniz. Ayrıca fiyatı etkileyen diğer unsurlar ise makinenin işlevsel özellikleri ve kapasitesidir. Örneğin; 4 dilimli bir makine ile 2 dilimli bir makine arasında fiyat farkı bulunur. Birden fazla ısı kademesi, yeniden ısıtma veya istenilen anda kızartma işlemini durdurabildiğiniz bir makinenin de fiyatı daha yüksek olabilir. Yeni teknolojik özelliklerle donatılan örneğin, LED ekrana sahip, kızartma süresini ayarlayabildiğiniz ve kontrol edebildiğiniz işlevlere sahip makineler ise daha yüksek fiyatlarla satışa sunulur. Bu nedenle istediğiniz işlevlere, günlük yaşamda ihtiyacınız olan kapasiteye doğru karar vererek daha doğru bir bütçe analizi yapabilirsiniz. Kalabalık misafirler veya aile üyeleri için daha yüksek kapasitede bir makine seçebilirsiniz. Fakat yalnız yaşıyorsanız tek ve iki dilim kapasiteli bir makine yeterli olacaktır. Bu nedenle ufak kapasitedeki bir makineye daha uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Tüm bu özellikler konusunda işlevsel olarak hangi özelliğin kullanımınız için daha önemli olduğunu tespit ederek fiyatlar konusunda daha uygun seçenekleri bulabilirsiniz.  Ekmek kızartma makinesi fiyatları, tüm bu farklı özellikler ile satışa sunulması nedeniyle birbirinden farklı olarak sunulur. Karar vermekte zorlanmanız durumunda sayfamız üzerinde yapılan ekmek kızartma makinesi yorumları ile kullanıcı deneyimlerine göz gezdirmenizi sağlayarak kolaylıkla karar verebilirsiniz. Bu nedenle ayrıntılı olarak yapacağınız araştırma sonucunda bütçenizi de daha rahat ayarlayabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz makineye karar vermenizin ardından cimri.com üzerinden sıklıkla arama yaparak dönemsel olarak yapılan indirimleri ve kampanyaları yakalayabilir, böylece istediğiniz ekmek kızartma makinesi en ucuz fiyatlarla sizlerin olabilir.

Ekmek Kızartma Makinesi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Ekmek kızartma makinesi satın alırken dikkat etmeniz gereken birçok özellik bulunur. Birçok fonksiyonel özellikle karşımıza çıkan bu makineler gün içerisinde kullanımı kolaylaştırmak için farklı işlevselliklerle donatılır. Bu nedenle ilk olarak ihtiyaç kapasitenizi belirleyerek doğru makineyi tercih edebilirsiniz. 2, 4 ve 6 dilimli olarak sunulan bu makineler kalabalık aileler ve tek yaşayanlar için farklı kapasitelerde sunulur. Bu ayrıntının yanı sıra sesli bildirim özelliği, kontrol paneli, LED ekranda süre veya derece kontrol edebilme, farklı kademe özellikleri ile birçok fonksiyonun bir arada sunulduğu makineler de mevcuttur. Öncelikle satın alacağınız makinenin dayanıklı bir malzemeden üretilmiş olması gerekir. Aksamı ve tasarımı dayanıklı olan bir makineyi uzun yıllar boyunca güvenle kullanabilirsiniz. Üstelik satın alacağınız ekmek kızartma makinesinin elektrik sisteminde nasıl bir enerji tükettiğine de gözden geçirmeniz harcayacağınız elektriği bilmenizi sağlar. Hi-lift özelliğine sahip bir makine satın alarak ekmekler kızardığında kendisi atacağı için siz uğraşmadan ekmeğinizi alabilirsiniz. Ayrıca alarm sistemi olan bir cihaz sayesinde hazır olduğunda haber vermesi sebebiyle ekmeklerin başında beklemeniz gerekmez. Ayrıca çoğu makinede kırıntı haznesi bulunur. Böylece ekmek kızartma makinesi nasıl temizlenir sorusu ile sürekli uğraşmak zorunda kalmazsınız. Bu hazneyi çıkardıktan sonra kolaylıkla temizleyebilir ve tekrar yerine takabilirsiniz. Üstelik bu makineleri tercih ederken çörek tepsisi gibi özellikleri de sahip bir makine seçerseniz poğaça, börek veya çöreklerinizi de kolaylıkla ısıtabilirsiniz. Farklı kademeleri bir arada sunan makineler sayesinde ekmeklerin kızarma derecelerini damak tadınıza uygun olarak ayarlayabilirsiniz. Güvenle kullanmak için ise otomatik kapanma özelliği olan bir makineyi tercih etmeniz hem sizin hem de sevdiklerinizin rahatça kullanmasında önemli bir detaydır. Tüm bu ayrıntılara dikkat ederek sevdikleriniz ve kendiniz için kızarmış ekmeklerle donatılmış oldukça keyifli kahvaltı sofraları oluşturabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery