track source

Arçelik Ekmek Kızartma Makineleri

Arçelik Ekmek Kızartma Makineleri Fiyatları

10 Ürün gösteriliyor.
Ekmek Kızartma Haznesi Sayısı

Arçelik Ekmek Kızartma Makineleri

Arçelik Ekmek Kızartma Makineleri fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Arçelik Ekmek Kızartma Makineleri ne kadar?

Günümüz de evimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Arçelik Ekmek Kızartma Makineleri Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Arçelik Ekmek Kızartma Makineleri incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • S-Link Güvenlik Sistemleri Adaptör
 • Nisaluce Avize
 • Canson Resim Defteri
 • Babybal Baby Bebek Tulumu
 • Name İt Kız Çocuk Mont
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Arçelik Ekmek Kızartma Makineleri fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Arçelik
  Arçelik K 8010 Lal Serısi 7 Programlı 2 Dilim Hazneli Ekmek Kızartma Makinesi

  Arçelik K 8010 Lal Serısi 7 Programlı 2 Dilim Hazneli Ekmek Kızartma Makinesi

  Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Arçelik Ekmek Kızartma Makineleri Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Arçelik Ekmek Kızartma Makineleri Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  6 Mayıs 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 10 Arçelik Ekmek Kızartma Makineleri modeli içerisinde en ucuz Arçelik Ekmek Kızartma Makineleri fiyatı 418.0 TL iken, en yüksek Arçelik Ekmek Kızartma Makineleri fiyatı 919.6 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Arçelik Ekmek Kızartma Makineleri fiyatlarının ortalaması alındığında ise 6 Mayıs 2021 tarihinde ortalama Arçelik Ekmek Kızartma Makineleri fiyatı ise 647.79 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Arçelik Ekmek Kızartma Makineleri Ürünleri Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri'nin Seçimi
  Philips FC9924-07 650 W A Sınıfı Hepa Elektrikli Süpürge
  Philips FC9924-07 650 W A Sınıfı Hepa Elektrikli Süpürge
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Arçelik Ekmek Kızartma Makinesi

  Beyaz eşya ve küçük ev aletleri üretiminde önde gelen markalardan biri olan Arçelik, kaliteli ve dayanıklı ürünler üretir. Arçelik ekmek kızartma makinesi bu ürünlerden biridir. Yerli üretimde yüksek teknoloji kullanan Arçelik, kalitesi ile dikkat çeker. Kullanıcı yorumlarında Arçelik ürünlerinin güvenilir ve ekonomik olduğu belirtilmiştir. Günümüzde yurtiçi ve yurtdışı birçok noktada Arçelik hizmet verir. Türkiye’de hemen hemen her ilde satış bayisi bulunan Arçelik, deneyimli kadrosu ile müşterilerini memnun etmeyi amaçlar. Arçelik ekmek kızartma makineleri küçük ev aletleri alanında kullanıcıların beğenisini kazanmıştır. Üretimde kullanılan son teknolojiyi yeni trendlerle buluşturan Arçelik, dayanıklı ev aletleri üreterek ihracatını hızlandırmıştır. Yapılan araştırmalar ve testler sonucu Arçelik’in kalitesini giderek arttırdığı belirtilmiştir. Ürün çeşitliliği açısından kullanıcılara pek çok farklı seçenekler sunan firma, beyaz eşyaların yanı sıra ekmek kızartma makineleri ile mutfaklardaki yerini almıştır. Aynı zamanda ürünlerinde yerli malzemeleri kullanan marka, dayanıklılığı ile ön plana çıkmıştır. Kullanım ömrü uzun olan ekmek kızartma makineleri kullanıcılarına bir çok kolaylık sağlar.

  Arçelik Ekmek Kızartma Makinesi Modelleri

  Pek çok üründe olduğu gibi Arçelik ekmek kızartma makinesinde de farklı modeller bulunur. Bu modellerden biri olan Arçelik K 2462 EK ekmek kızartma makinesi ekmek kızartmanın yanı sıra simit kızartma olanağı da sağlar. Ürün 3 dilim ekmek kızartma bölmesine sahiptir. Tekrar ısıtma özelliği ile ekmeklerin taze kalması amaçlanmıştır. Ürün 1100 watt güç ile çalışır. Üründe durdurma düğmesi mevcuttur. Ayrıca derin dondurucudaki yiyecekler buz çözme özelliği sayesinde sağlıklı bir şekilde çözülebilir. Yaklaşık 2 buçuk kilogram ağırlığında olan bu ürün hacim olarak fazla bir yer kaplamaz. Mutfakların çeşitli alanlarında kullanılabilir. Bir diğer ürün olan Arçelik K 8475 ekmek kızartma makinesi ise  2 dilim kapasiteli ekmek kızartma makineler arasında bulunur. 850 watt güç ile çalışır. Üründe hafıza fonksiyonu bulunmakla beraber manuel ekmek çıkarma fonksiyonu da mevcuttur. Ayrıca diğer ürünlerde olduğu gibi buz çözme özelliği vardır. Led fonksiyonlu ısıtma ayarı bulunan ürün, ebat olarak standart değerlerdedir. Ürün kolaylıkla taşınabilir ve hareket ettirilebilir. Arçelik ekmek kızartma makinesi modellerinden biri de Arçelik K 8550 Eternity ekmek kızartma makinesidir. Ürün tek dilim kapasitesine sahiptir. 900 watt güç ile çalışan bu ürün tekrar ısıtma özelliği ile ekmeklerin sıcak kalmasını sağlar. Teknik özellik bakımından diğer modellerde bulunan buz çözme ve durdurma düğmeleri gibi fonksiyonlara sahiptir. Ayrıca üründe farklı renk seçenekleri vardır. Arçelik ekmek kızartma makinesi ürünlerinde kablo sarma yuvası bulunur. Böylelikle olası kazaların önüne geçilmesi amaçlanmıştır. Bu ürünler ebat olarak saklanabilir ve taşınabilir boyutlardadır. Evde, iş yerlerinde toplu yemek firmalarında ve tatil yörelerinde kolaylıkla kullanılabilir. Ekmek kızartma makineleri, geniş kullanım alanı özelliği ile mutfaklarda tezgahlarda ya da yemek masası gibi yerlerde kullanılabilir. Kullanımı basit ve pratik olan ürünler, emniyetlidir. Ekmekler piştikten sonra otomatik olarak kapanan bu makineler, yaşanabilecek kazaları engeler. Emniyeti sayesinde güvenilir olan ürünlere olan talep giderek artmıştır. Ayrıca, küçük çocukları olan anne ve babaların Arçelik ekmek kızartma makinesini emniyetli buldukları için seçtikleri gözlemlenmiştir. Ürünler zaman içinde özelliklerini yitirmezler.

  Arçelik Ekmek Kızartma Makinesi Fiyatları

  Fiyat / performans açısından Arçelik ekmek kızartma makinelerinin uygun fiyat aralığına sahip olduğu belirtilmiştir. Arçelik ekmek kızartma makinesi fiyatları, her bütçeye hitap eder. Arçelik ekmek kızartma makinesi modellerindeki tasarım farklılıkları fiyatlara yansımıştır. Ürünler hemen hemen aynı özelliklere sahip olsa da, kaç dilim ekmek kızartabileceği başlıca farklılıkları oluşturur. Müşteriler genellikle bu farkı gözeterek ürün tercihi yaparlar. Tasarım anlamında şık ve sade olan ürünler, fiyat-performans anlamında ekonomiktir. Arçelik ekmek kızartma makinesi lal serisi enerji tasarrufu olarak kullanıcılara avantaj sağlar. Yapılan testler ve analizler sonucu bu ürünlerin dayanıklı olduğu ispatlanmıştır. Uzun yıllar boyunca kalitesinden ödün vermeyen Arçelik ekmek kızartma makineleri, paslanmaz ve oksitlenme gibi sorunlara neden olmaz. Kullanıcılar dayanıklı ev aletlerinden biri olan Arçelik ekmek kızartma makinesini yapılan yorumlarda ucuz bulduklarını belirtmişlerdir. Arçelik, emniyetli bir şekilde kullanıcıların ekmek kızartma makinelerini kullanabilmeleri için gerekli önlemleri almıştır. Ürünlerde kablo sarma bölmesinin yer alması kazaların önüne geçmek için tasarlanmıştır. Tasarımdaki farklılıklar fiyatlara yansıyarak her model için farklı fiyat aralığı oluşmuştur.

  Arçelik Ekmek Kızartma Makinesi Satın Alınırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Ekmek kızartma makinelerinin mutfaklarda pratik ve kolay bir şekilde kullanılması için Arçelik son teknoloji özelliklerini ürünlerine uygulamıştır. Arçelik K 2461 inox ekmek kızartma makinesi güvenli bir kullanım özelliği sunar. Müşteriler ürünleri satın almadan önce yerinde test etmelidirler. Aynı şekilde ürünlerde eksik ve deforme olmuş parçaların olup olmadığı kontrol edilmelidir. Arçelik ekmek kızartma makinesi K 8375’te olduğu gibi diğer tüm Arçelik ekmek kızartma makineleri kolay kullanım özelliği taşır. 2 dilim ekmek kızartma kapasitesi bulunan modeller satın alınabilir. Böylece aynı anda 2 ekmek kızartma şansı olur. Enerji tasarrufu sağlayan ürünlerin tercih edilmesi gerekir. Çünkü makine kızartma işlemi sırasında güç harcar. Bu sırada mutlaka enerji tasarrufu yapması gerekir. Satın alınacak ekmek kızartma makinesine karar verirken Cimri.com sayfasından fiyat karşılaştırması yapabilir, ürün özellikleri incelenebilir. Aynı zamanda kullanıcı yorumları da okunabilir. 

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery