track source
track source
track source

Su Arıtma Cihazı

Su Arıtma Cihazı Fiyatları

275 Ürün gösteriliyor.
Su Arıtma Cihazı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Su Arıtma Cihazı modelleri ve Su Arıtma Cihazı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Su Arıtma Cihazı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Xiaomi, Arçelik, LG, Sunny. 275 adet Su Arıtma Cihazı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Su Arıtma Cihazı Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Su Arıtma Cihazı markası:

En Çok İncelenen Su Arıtma Cihazı Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Su Arıtma Cihazı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
24 Temmuz 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 275 Su Arıtma Cihazı modeli içerisinde en ucuz Su Arıtma Cihazı fiyatı 3.94 TL iken, en yüksek Su Arıtma Cihazı fiyatı 60358.42 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Su Arıtma Cihazı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 24 Temmuz 2021 tarihinde ortalama Su Arıtma Cihazı fiyatı ise 475.36 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Su Arıtma Cihazı Ürünleri Hangileridir?

Su Arıtma Cihazı Ne Kadar Atık Su Atar?

Cimri.com
Bu oran; suyun basıncı, membran filtrenin kalitesi, membran filtrenin yıpranması ve diğer filtrelere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Bu durum bazen 1/2 bazen 1/3 bazen ise 1/4 oranında olmaktadır. Ama bir genelleme yapıcak olursak 1 su bardağı temiz su alabilmek için hemen hemen 3 su bardağı kirli su dışarıya tahliye edilir.

Su Arıtma Filtresi Nasıl Değiştirilir?

Cimri.com
Su arıtma cihazınıza gelen bütün vanaları kesin. Ardından ilk olarak ana filtreyi değiştirmeye başlayın. Filtrelerin vidasına biraz sıcak su döküp ısınmasını sağlayın. Anahtarı takıp döndürerek çıkarın. Değiştirmeden önce haznenin içini temizleyin ve yeni filtreyi takın. Bu işlemi yaparken eldiven takmanızı öneririz. Tüm filtrelere aynı işlemi tekrarlayın ve değiştirin. Değiştirme işlemi bittikten sonra 2 tank dolusu suyu boşa akıtın.

Filtreli Su Arıtma Cihazı Nasıl Temizlenir?

Cimri.com
Bazı filtrelerin yıkanabileceği bazılarının ise mutlak bir şekilde değişmesi gerektiği belirtilmelidir. Cihazlardaki ana filtre olan membran filtreleri 3 yılda bir ve tatlandırıcı konumdaki fitreleri 12-14 ayda bir bakım yapılarak temizlenmeli veya değiştirilmelidir. Bu sayede cihaz içerisinde bakteri oluşması engellenebilir. 20 gün ve daha fazla kullanılmamış cihazlarda bakteri oluşumu gözlenebilir. Cihazların haftada bir dış temizliği yapılmalıdır.

Su Arıtma Cihazı Markaları Nelerdir?

Cimri.com
Su Arıtma Cihazı Markaları Amway, AquaFlo, AquaWave, Aqualine, Aquatürk, Arçelik, Astro, BMB, Berraksu, Bio Pure, Brita, Conax, Diğer, Goodtech, LG, Life Tech, Lotus Water, Pera Water, Purefer, Puricom Şeklindedir.

Su Arıtma Cihazı Fiyatları Ne Kadardır?

Cimri.com
Su Arıtma Cihazı Fiyatları 3.94 TL İle 60358.42 TL Arasında Değişmektedir.
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Su Arıtma Cihazı

Su içmek canlıların yaşamlarını sürdürebilmesi için oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra temiz ve sağlıklı bir su içmenin önemi de sağlık açısından elzemdir. Dengeli ve sağlıklı bir vücuda sahip olabilmek için günlük içme suyunuzu belirlemeniz gerekir. Bunu karşılayacak oranda temiz su elde edebilmek için su arıtma cihazlarını tercih etmeniz önemli olur. Çoğu insan günlük su ihtiyacını giderebilmek için marketlerden litrelik ya da damacana şeklinde bulunan ürünleri tercih eder. Bu durum, uzun süreli kullanıma bakıldığı zaman bütçe açısından zorluk yaşanmasına neden olur. Daha ekonomik bir şekilde kaliteli suya ulaşabilmek için su arıtma cihazlarının kullanımı oldukça önemlidir. Genellikle işyerlerinde sıklıkla tercih edilen bu ürünler ev tipi olarak da üretilir. Evinizde günlük ihtiyacınızı karşılayabilecek özelliklere sahip olan su arıtma cihazını tercih edebilir ve filtrelenmiş sağlıklı suya sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda farklı pompa özellikleri ile kullanıcının beğenisine sunulan ürünler arasından ihtiyacınıza ve isteğinize uygun özelliklere sahip olan pompaları tercih edebilirsiniz. 

Su Arıtma Cihazı Modelleri

Su arıtma cihazı modelleri ile temiz suya ulaşabilmek için litrelik ürünleri tercih etmenize gerek kalmaz. Uzun dönemde bakıldığı zaman bütçenizden tasarruf edebilmenize sahip olan ürünleri, farklı özelliklere göre tercih edebilirsiniz. Bu ürünleri ister evinizde isterseniz de işyerlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dilediğiniz her an temiz suya ulaşabilmek için tercih edeceğiniz bu ürün, çeşmelerden akan zararlı ve atık maddeleri içerisinde bulunduran sulardan kurtulmanıza olanak sağlar. Özellikle eski yapılarda bulunan su boruları birçok sağlık sorunlarının yaşanmasına neden olabilir. Musluktan akan suyu sağlığınız için tercih etmek istemiyorsanız, uzun vadede ekonomik bir çözüm elde edebilmek için arıtma cihazlarını tercih etmek önemlidir. Farklı model alternatifleri ile kullanıcıların beğenisine sunulan bu ürünler, pompa sayısına göre de değişiklik gösterebilir. Genellikle ev tipi alanlarda kullanıma uygun olan 5 aşamalı su arıtma cihazı modelleri, ekonomik bir çözüm olarak kullanıcıların beğenisini kazanır. Aşamasına göre farklı model alternatiflerinde satışa sunulan ürünler arasından pompa tercihi yapabileceğiniz modellere kadar pek çok farklı alternatif bulunur. Aşama sayısına bağlı olarak suyun temizlenme oranı da aynı şekilde artış gösterir. Genellikle su arıtma cihazlarında ilk olarak kullanılan filtre özelliğine sahip olan pompa sedimenttir. Özellikle eski yapılarda ya da kuyu suyu tercih edilen kullanıcıların öncelikli tercihleri arasında gelen bu ürün ile içme suyunda bulunan kaba tortu kumları ve çamur tarzı maddelerin ayrıştırılmasını sağlayabilirsiniz. Bir diğer filtre ise granül karbondur. Bu filtrenin tercih edilmesinin en önemli nedeni ürünün suya renk, tat ve hoş bir koku vermesi olur. Aynı zamanda bu ürünün yeterli filtreleme işlemini gerçekleştirebilmesi için ürünlerde aktif karbon filtresidir. Bunlardan sonra önemli olan bir diğer ürün ise post aktif karbon filtresidir. Diğer filtrelerin suya vermiş oldukları kokunun içilebilir özelliklere sahip olabilmesi için tercih edilir. 5 aşamalı ürünlerde en önemli filtre, yüksek basınç yardımı sayesinde virüs ve bakterileri süzen filtredir. 6 aşamalı su arıtma cihazı gibi ürünlerin aşamasının artmasının en önemli nedeni eklenen filtreler olur. 

Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Musluktan saf ve temiz suyun akabilmesine olanak sağlayan bu modeller, farklı marka ve tasarımda satışa sunulur. Ürünlerin fiyatlarının belirlenmesinde markalar oldukça etkili bir rol oynar. Aynı zamanda arıtma cihazlarının içerisinde bulunan filtreler fiyatlarda etkilidir. Modellerden birini satın almadan önce arıtma cihazları hakkında genel bir araştırma yapmanız kaliteli bir ürünü bulabilmeniz açısından elzemdir. Kullanım alanınızı belirleyerek filtre sayısına karar vermeniz ekonomik bir alışveriş elde edebilmenizi sağlar. Yüksek aşamaya sahip olan arıtma cihazları genellikle daha yüksek oranlarda satışa sunulur. 9 aşamalı su arıtma cihazı, genellikle suyun çok yoğun bir şekilde kullanıldığı restoran gibi yerlerde kullanım için uygundur. Bu ürünleri uygun fiyatlara satın almak istiyorsanız ürünlerin pompa sayısına dikkat etmeniz gerekir. Elektrik tüketime ihtiyaç duymayan arıtma cihazları tercih ederek uzun vadede bütçeniz için daha iyi bir sonuç elde edebilirsiniz. Dayanıklı filtrelere sahip olan ürünler, sıklıkla değişim gerektirmez. Cimri.com sayfasını ziyaret ederek su arıtma cihazı fiyatları hakkında dilediğiniz gibi karşılaştırma yapabilirsiniz.  

Su Arıtma Cihazı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Su arıtma cihazlarının markasına dikkat ederek hem daha kaliteli ürüne hem de bütçenize uygun fiyatlarda ürün satışı gerçekleştiren satıcı bulabilirsiniz. Montajında ve sonrasında destek sağlayan markalar, ürününüzün daha uzun süreli kullanılabilmesine imkan tanır. Eğer tek başınıza yaşıyorsanız su arıtma cihazı tezgah üstü modelleri tercih edebilirsiniz. Bu ürünler 1000 lt kapasiteye sahip arıtma gücü ile sıklıkla tercih edilir. Aynı zamanda ürün tercihinde kolay montaj özelliklerine sahip modellerin tercihi kullanım için oldukça önem arz eder. Küçük bir kafe işletmeciliği yapıyorsanız ve ürünün görüntü açısından dekorun bozulmasını istemiyorsanız su arıtma cihazı tezgah altı modellerine göz atabilirsiniz. Kaliteli malzemelerden üretilen 7 aşamalı su arıtma cihazlarını tercih ederek uzun vadede bir kullanım elde edebilirsiniz. Genellikle suyun yoğun olarak kullanıldığı yerlerde 8 aşamalı su arıtma cihazı kullanımı daha doğru bir seçenek olur. Satın alacağınız su arıtma cihazı pompalı özelliklerde bulunduğu zaman daha iyi bir filtreleme gücüne sahip olur. Bu sayede daha temiz bir su tüketimi sağlayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery