Ütüler

En Ucuz Ütüler Fiyatları

743 ürün gösteriliyor.
Ağırlık
Otomatik Kapama
Kireç Önleme
Damlama Önleme
Dikey Buhar
Şok Buhar
Buhar Kazanı
Ayrılabilir Su Tankı
Ütüler fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Ütüler modelleri ve Ütüler fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Ütüler kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Bosch, Xiaomi, Philips, Arçelik, Modatools. 743 adet Ütüler fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi

Ütü Ne İşe Yarar?

İnsanların temel ihtiyaçlarından biri de giyinmedir. Eski çağlarda elbiseler sadece soğuktan korunmak için giyilirken günümüzde soğuktan korunma dışında şık görünmek için de giyinilir. Elbiselerin şık ve düzgün görünebilmesi için sürekli ütülenmesi gerekir. Ütülenen bir elbise, pantolon veya gömlek sizi daha şık gösterecektir. Bir ütüye ihtiyacınız varsa Cimri.com aracılığı ile Goldmaster, Fakir, Arçelik, Beko, Philips, Tefal, Vestel gibi daha onlarca kaliteli markanın ürünlerini kolayca karşılaştırıp satın alabilirsiniz.

Ütü Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ütüler evlerin ve çeyiz setlerinin vazgeçilmez ürünlerindendir. Her evde bulunan ve çok önemli bir alet olan ütüleri alırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bunlardan ilki alınan ütünün kalitesi ve garanti belgeleridir. Garanti belgesi olmayan, ismi duyulmamış firmaların ürünleri olan ve kalite belgesi olmayan ütüleri kesinlikle almamalısınız. Garanti belgesi ve kalite belgesi olan ürünler arasında seçim yaparken ilk dikkat etmeniz gereken şey ütünün gücünün ne kadar olduğu, yani kaç Watt olduğudur. Ütünün gücü demek, ütünün istenilen sıcaklığa ne kadar çabuk ulaştığı demektir. Watt gücü yüksek olan ütüler ile daha hızlı ütü yapıp işinizi daha erken bitirebileceksiniz. Gücü 2000 – 2400 Watt aralığında olan ütüleri tercih etmelisiniz. Ütü alırken diğer dikkat edilmesi gereken şey ise ütünün buhar gücüdür. Buhar gücü kuvvetli bir ütü sayesinde daha rahat ve daha hızlı bir şekilde işinizi halledersiniz. Son olarak dikkat edilmesi gereken şey ütünün tabanıdır. Eğer ütünün tabanı kaliteli değilse kumaşlar tabana yapışabilir elbiseleriniz kullanılamaz hale gelebilir. Böyle durumlarla karşılaşmak istemiyorsanız tabanı seramik olan bir ütü almalısınız. Tabanı seramik olan ütüler hem kolayca manevra alır hem de kumaşlara yapışmaz. Bu sayede güvenilir ve hızlı bir şekilde ütü yapmış olursunuz.

Ütü Fiyatları Ne Kadardır?

Ütü fiyatları; ütü gücü (Watt), buhar gücü, taban modeli gibi farklı ütü özelliklerine göre çeşitlenmektedir. Genel itibari ile ütü fiyatları 30 TL ile 3290 (üç bin iki yüz doksan) TL arasında değişmektedir. Eğer ortalama bir ev için ütü alacaksanız hem özellikleri hem de fiyatıyla gayet uygun olan “Philips GC5037-80 Azur Elite Optimal Ütü” adlı ürünü tercih edebilirsiniz.