track source

Arzum Ütüler

Arzum Ütüler Fiyatları

38 Ürün gösteriliyor.
Güç
Ağırlık
Otomatik Kapama
Kireç Önleme
Damlama Önleme
Dikey Buhar
Otomatik Kablo Sarma
Derin Buhar
Taşıma Kulpu
Şok Buhar
Akıllı Isı Kontrolü
Kendi Kendini Temizleme
Buhar Kazanı
Ayrılabilir Su Tankı

Arzum Ütüler

Arzum Ütüler fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Arzum Ütüler ne kadar?

Günümüz de evimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Arzum Ütüler Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Arzum Ütüler incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Oriflame Kadın Parfümleri
 • Biribenibitirsin Stor Perde
 • Cabani Kadın Günlük Ayakkabıları
 • Hammer Jack Erkek Günlük Ayakkabıları
 • Hammer Jack Erkek Klasik Ayakkabılar
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Arzum Ütüler fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Arzum
  Cimri'nin Seçimi

  Arzum Ütü

  Herkes şık görünmek ister. Nasıl göründüğünü saçlarını yaparak ve uygun kıyafetler seçerek belirleyen insanlar, kendilerine verdikleri değeri bu şekilde yansıtabileceklerinin farkındadır. Günlük hayatın yoğun temposu içerisinde kendine zaman ayırmak ise yaşanılan en büyük sorunlardan biridir. Şık görünmek için zamanının büyük bölümünü harcayan insanlar genellikle geriye kalan yaşantısının aksamasına sebep olduğu için kendilerini istenmeyen durumların içinde bulabilirler. Bu nedenle saç bakımı gibi daha az zaman alan yolları tercih etmek kolay olsa da, kıyafetler şık görünmenin en önemli etkenleri arasındadır. Ütü yapmak ise zaman aldığı düşünülen bir eylemdir. Eğer siz de ütü yapmanın zaman aldığına inanıyorsanız ütünüzü yenisiyle değiştirme vakti gelmiştir. İşinizi kolaylaştıracak en uygun ütüyü seçmek önemlidir. Sonuç olarak kişisel bakım dışında, kendinize verdiğiniz değeri en iyi yansıtan şey, giyiminize gösterdiğiniz özendir. Tüm bu yoğun temponun içerisinde Arzum hayatı kolaylaştıracak küçük ev aletleri üreten bir marka olarak göze çarpıyor. 1966’da yerli bir marka olarak doğan Arzum, 50 yılı aşkın süredir hem Türkiye’de hem de uluslararası alanda birçok mekanda harikalar yaratarak başarısını bizlere ispatlıyor. Sadece kişisel kullanımlara değil, profesyonel kullanımlarda da ön plana çıkan Arzum ütü, kendisini dünya çapında kanıtlıyor. 

  Arzum Ütü Modelleri

  Teknoloji, tasarım ve yaratıcılık ile insanların hayatlarına şık ve pratik ürünler getiren Arzum, hayatınızı kolaylaştırmak için sürekli kendisini yeniliyor. Arzum ütüler, en büyük uğraşlardan biri olan ütüyü kolaylaştırabilmek adına sürekli yenilikler yaparak kendisini geliştiriyor. Birçok yenilikçi ütü modeli ile karşı karşıya olduğunuz durumlarda seçim yapmak kafanızı karıştırabilir. Kendinize uygun ütüyü seçebilmek adına Arzum ütü modelleri hakkında daha çok bilgiye sahip olmanız gerekir. Arzum Claro serisi ya da Arzum Olivya ütü serisi gibi seriler bir ütüde olması gereken tüm özellikleri barındırır. Arzum 2400W ütü gücünde daha fazla üretim yapıyor olsa da bu konuda oldukça geniş bir yelpaze sunar. Örneğin Arzum Steamart ütü serisi daha yüksek W gücüne yoğunlaşırken, Arzum Claro ütü serisi daha düşük güç tüketimine odaklanır. 1150W ile 3000W güç seçenekleri arasında bir çok farklı ürün üreterek kullanıcıların isteklerini dikkate alır. Ayrıca ütülerin taban yapısı giysilere yapışmaması adına önemlidir. Arzum seramik tabanlı ütüler, her kumaş türüne uyum sağlayarak giysilerinizin yanmasının önüne geçer. Ütü esnasında ortaya çıkabilecek sorunları daha oluşmadan çözebilmek adına özellikler barındırır. Kireç önleme özelliği ile hem giysilerin üzerinde oluşacak tortuları önlerken, hem de ütünün ömrünü uzatır. Damlama önleme özelliği ise giysilerde oluşabilecek lekelerin önüne geçmeyi hedefler. Buhar haznesi ve şok buhar özelliği değişkenlik gösterir. Arzum Buharlı ütü hazneleri 250 ml ile 1500 ml arasındadır. Dikey buhar özelliği ise ütüyü kolaylaştırır. Otomatik kapanma özelliği ise bir yandan oluşabilecek kazaların önüne geçerken, diğer taraftan güç tüketimini düşürür. Ayrıca birçok farklı kullanım amacına uygun ütü vardır. Tripper serisi gibi ütüler daha hafif ve portatif olmaları ile yolculuk sırasında kullanım açısından daha uygundur. Ev içi kullanımlar için ise Steamart ve SteamPro gibi seriler daha çok göze çarpar. Her serinin kendisine göre farklı özellikleri bulunur. Kullanım amacınıza uygun farklı ütü seçmek ise ütü yapma işlemini sizin için daha cazip hale getirir.

  Arzum Ütü Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

  Arzum ütü satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalar güç performansı, damlatma önleme özelliği ve ütünün tabanıdır. Enerji bakımından işlevinin normalden fazla olmasını istiyorsanız, W gücüne bakmanız gerekir. 2000W ve altındaki ütüler daha az enerji tüketseler de çok verimli değillerdir. Daha yüksek W gücü verimsiz görülse de kullanım zamanını azaltarak ve kırışıklıkları daha çabuk çözerek enerjiyi daha verimli kullanır.  Aynı zamanda otomatik kapama özelliği de güç tüketimi açısından önemlidir. Kırışıklıkların açılmaması ya da çift çizgi gibi sorunların önüne geçmek için en önemli olan, şok buhar özelliğidir. Arzum ütüler genel olarak şok buhar özelliğine sahiptir. Buhar haznesi olarak birçok farklı çeşit sunuluyor olsa da Arzum Buhar Kazanlı ütüler daha uzun süreli kullanımlarda daha etkilidir. Bir çok ütü kumaşlara leke bırakır ama Arzum AR serisi ütüler hem damlama engelleyici olmaları hem de kireç önleyici özellikleri sayesinde leke bırakmazlar. Damlama önleyici özellikli ütüleri tercih etmek önemlidir. Böylelikle kumaşların leke tutması önlenmiş olur. Eğer evinizde çok fazla çamaşır çıkıyorsa, tercihinizi buhar kazanlı ütülerden yana kullanmanız daha akıllıca olacaktır. Buhar kazanlı ütüler su haznesinde daha çok su bulundurabildiği için daha çok parçayı ütülemenize olanak sağlar. Seyahat ütüleri günlük ütü kullanımı için uygun değildir. Seyahat ütüleri adından da anlaşılacağı gibi daha portatif ve farklı özellikteki ütülerdir. Daha düşük güç özelliklerine ve daha küçük miktarda su haznesine sahip bu ürünler ağırlıklı olarak sıkça seyahat eden kişiler tarafından kullanılmaya uygundur.

  Arzum Ütü Fiyatları

  Arzum ütü yorumları ise oldukça pozitiftir. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Arzum, her keseye uygun ütü seçenekleriyle her eve girmeyi amaçlar. Hem üst hem orta segment için elektrikli ev aletleri üreten Arzum, orta segment ürünlerinde bile performansı ön planda tutar. Arzum ütü fiyatları ürünün özelliklerine göre değişiklik gösterir. Fiyat performans açısından Arzum kullanıcı memnuniyetini ön planda tutar. Ütü fiyatlarına etki eden başlıca özellik su/buhar tankının büyüklüğüdür. Daha büyük su tankına sahip olan ürünler genelde daha pahalıdır. Fiyatları etkileyen bir diğer etken ise ütünün şok buhar özelliğidir. Genellikle W gücü fiyata etki eden bir unsur değildir. Aynı fiyat bandında değişik W gücündeki ütüleri bulabilirsiniz. Arzum ütü fiyatları hakkında karşılaştırma yapmak ve evinize en uygun ütüyü almak için Cimri.com'u kullanabilir, ürünleri karşılaştırabilir size uygun modeli rahatlıkla seçebilirsiniz.

  track source