track source
track source
track source

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Fiyatları

7005 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Endüstriyel Mutfak Ekipmanları fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Endüstriyel Mutfak Ekipmanları modelleri ve Endüstriyel Mutfak Ekipmanları fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Endüstriyel Mutfak Ekipmanları kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Philips, Arçelik, Arzum, Electrolux. 7005 adet Endüstriyel Mutfak Ekipmanları fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Endüstriyel Mutfak Ekipmanları markası:

En Çok İncelenen Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Ürünleri Hangileridir?

2022 yılı Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Ağustos 2022 tarihinde Cimri.com’da yer alan 7005 Endüstriyel Mutfak Ekipmanları modeli içerisinde en ucuz Endüstriyel Mutfak Ekipmanları fiyatı 8.04 TL iken, en yüksek Endüstriyel Mutfak Ekipmanları fiyatı 947775.99 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Endüstriyel Mutfak Ekipmanları fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Ağustos 2022 tarihinde ortalama Endüstriyel Mutfak Ekipmanları fiyatı ise 5051.34 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Endüstriyel Mutfak Ekipmanları modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Endüstriyel Mutfak Ekipmanları modeli:
Cimri'nin Seçimi
Fenglin FNG-06B Elektrikli Makarna Erişte Yapma Makinesi
Fenglin FNG-06B Elektrikli Makarna Erişte Yapma Makinesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Pars PRS-20 Paslanmaz Çelik Meyve Sıkma Pres Makinası
Pars PRS-20 Paslanmaz Çelik Meyve Sıkma Pres Makinası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları

Yemek alanında çalışan ya da evinde profesyonel yemekler yapmak isteyen herkes mutfakta geçirdiği süreyi en verimli şekilde harcamak ister. Yemek yapma süresini kısaltmak ve keyifle yenilen yemekler ortaya çıkarmak oldukça önemlidir. Azami performansı sağlamak için bir numaralı gereklilik pratik olmaktır. Bu pratiklik ise çoğu zaman doğru mutfak ekipmanı ile gelir. İster büyük bir restoran sahibi, ister küçük bir kafe işletmecisi olun; siz ve çalışanlarınız için rahatlık önemlidir. Örneğin, her türlü işletmeci için buharlı fırın gibi ürün almak uzun vadede hem çalışanların hem de gelen misafirlerin mutluluğunda artışa sebep olur. Veyahut profesyonel mutfak kalitesini evinde yaşatmaya çalışan amatörler için de endüstriyel mutfak ekipmanları hayat kolaylaştırıcı olabilir. Bir narenciye presi, hem yorulmanızı engeller hem de mutfakta geçirdiğiniz süreci ciddi şekilde kısaltır. Endüstriyel mutfak ekipmanları birbirinden oldukça farklı ve hayat kolaylaştıran ürünler olmaları ile de bilinir. Sizin için ideal ürünü seçmeden önce ürünlerin ayrıntılarına göz gezdirmek alışverişinizi kolaylaştırır.

Endüstriyel Mutfak Ekipmanı Çeşitleri

Endüstriyel mutfak ekipmanları oldukça geniş ve genel bir kategoridir. Bu kategorideki ürünlerin bir kısmı ağırlıklı olarak işletmeler tarafından tercih edilir. Diğer bir kısmını ise evlerinizin mutfaklarında da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ancak elbette ki mutfakta profesyonelleşmeye çalışan ya da profesyonel aşçılık kariyeri için evde de denemeler yapmak isteyen kişiler için bu çizgiler genişletilebilir. İşletmelerde ağırlıklı olarak kullanılan ürünlerden birine hepimizin aşina olduğu bakır ocakbaşı denilebilir. Bakır ocakbaşları et ve kebap yapımında kullanılan en lezzetli pişirme yöntemlerinden biridir. Farklı farklı et pişirme yöntemlerinde kullanılan birbirinden değişik endüstriyel mutfak ekipmanları bulunur. Bunlardan başka bir tanesi ise yine çoğu kişinin gördüğünde tanıyacağı alttan motorlu döner bıçağı denilebilir. Oldukça büyük bir ekipman olan alttan motorlu döner bıçağı, adından da anlaşıldığı üzere döner kesme sürecinin vazgeçilmez bir parçasıdır. Kimi işletmeler ve dönerciler ise bu ürünün daha minyatür bir halini tercih ederler. Elle kullanımı oldukça rahat olan bu ürün ise döner kesme makinesi olarak adlandırılır. İki ürün de dönerin çok sevilen incecik yapısını isteyenlere sunmak konusunda oldukça başarılıdır. Çok fazla işletmenin vazgeçilmezlerinden biri olan elektrikli çay ocağı, hızı artıran pratik ürünlerden bir tanesidir. En çok tercih edilen içeceklerden biri olan çayın hazırlanmasını kolaylaştıran bu endüstriyel mutfak ekipmanı çalışanların işini kolaylaştırır. Aynı zamanda evinizin rahatlığında kullanabileceğiniz birçok endüstriyel mutfak ekipmanı da bulunur. Geniş haznesiyle birçok malzemeyi çırpma ve karıştırma işini oldukça kolaylaştıran set üstü mikser bu ürünlerden biridir. Elle karıştırmanın sağlayamadığı kıvamı sağlaması ile birçok hamur işi tarifini çok farklı seviyelere taşır. Ülkemizde birçok evde günden güne popülerliği artan başka bir endüstriyel mutfak ekipmanı ise meyve sebze kurutma fırını denilebilir. Sayısız meyve ve sebzeyi kurutabileceğiniz fırında en çok kullanılan ürünlerden biri tüm yemeklerinize katabileceğiniz domatestir. Meyve olarak da çoğu kişinin daha önce denemediği farklı meyve cipsleri için elma ve portakal tercih edilen malzemelerdendir. Bahçesinde ya da balkonunda eşsiz bir barbekü deneyimi yaşamak isteyenler için ise gazlı mangal denenmesi gereken ekipmanlardandır.

Endüstriyel Mutfak Ekipmanı Fiyatları

Birçok farklı çeşidi, işlevi ve kullanım alanı olmasıyla endüstriyel mutfak ekipmanlarının fiyatları da çok geniş bir yelpazedir. Öncelikle aradığınız ürünün ne olduğuna kesin olarak karar vermek ilk adım olabilir. Bu şekilde bütçenizin çizgilerini nasıl ayarlayacağınız ile ilgili genel bir fikriniz olur. Mesela blender gibi mutfak ekipmanlarının fiyatlarında alt ve üst sınır çok daha dar olabilir. Ancak et kemik testeresi gibi birçok profesyonel tarafından kullanılan endüstriyel mutfak ekipmanlarının çok daha farklı şekilde fiyatlandırılması mümkündür. Hamur yoğurma makinesi gibi amatör kullanıma ve ev mutfaklarına daha uygun endüstriyel mutfak ekipmanlarının daha uygun fiyatlı olması beklenebilir. Ancak sebze doğrama makinesi gibi daha çok işletmelere hitap eden mutfak ekipmanlarının fiyat üst çizgisi daha yüksek olabilir. Doğru seçimi yapmak için ön araştırma yaparken fiyatları değiştiren etkenleri dikkate alarak sizin için uygun bütçeyi düzenleyebilirsiniz. Dilerseniz Cimri.com ile farklı modellerin fiyatlarını karşılaştırarak en ucuz seçeneklere kolayca ulaşabilirsiniz.

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Endüstriyel mutfak ekipmanları belki de en farklı fonksiyonlara ve işlevlere sahip ürünlerin toplandığı kategorilerden biri olduğu için satın alırken dikkat edilmesi gereken çok farklı özellikler olabilir. Doğru özelliklere dikkat ederek seçtiğiniz endüstriyel mutfak ekipmanından alacağınız performansı azami seviyeye çekebilirsiniz. Örneğin bir yayık makinesi alırken ürünü ne için kullanacağınız çok önemlidir. Evde ve az kişi için kullanılması planlanıyor ise kazan hacmi daha küçük tercih edilebilir. Ancak işletme kullanımlarında cihazın gövde çapı ve yüksekliği oldukça önem teşkil eder. Başka bir benzer örnek ise makarna ve erişte makinesi için verilebilir. Satın almadan önce ürünün ebatını ve materyalini dikkatlice araştırmak önemlidir. Yine hamur için kullanılan hamur açma makinesi de paslanmaz çelikten olup olmadığı kontrol edilmesi gereken endüstriyel mutfak ekipmanlarındandır. Neredeyse tüm endüstriyel mutfak ekipmanlarının hangi materyalden yapıldığını kontrol etmek alışveriş deneyiminizi kolaylaştırır. Satın alırken doğru özelliklere dikkat ettikten ve doğru tercih yaptıktan sonra endüstriyel mutfak ekipmanları her kullanıcının hayatını kolaylaştıran ürünlerdir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery