track source
track source
track source

Şarjlı Süpürgeler

Şarjlı Süpürgeler Fiyatları

425 Ürün gösteriliyor.
Süpürge Yapısı
Çalışma Süresi
Toz Haznesi
Su Haznesi
Emiş Türü
Ses Seviyesi
İkaz Lambası
Pil Tipi
Toz Kapasitesi
Islak-Kuru Temizleme
Yüksek Performanslı Toz Ayırma
Kablo
Tutma Yeri
Kompakt Tasarım
Uzayabilen Esnek Hortum
Duvara Asma Aparatı
Aksesuar Yeri
Teleskopik Boru
Şarj Durum Göstergesi
Motorlu Fırça Başlık
El Süpürgesi Olarak Kullanabilme
LED Zemin Aydınlatma
Dar Aralık Ucu
Esnek Uzatma Hortumu
Yıkanabilir Filtre
Kenar-Köşe Başlıkları
Hareketli Başlık
Omuz Askısı
Halı ve Sert Zeminler İçin Başlık
Toz Alma Ucu
Mini Turbo Başlık
Mini Motorlu Başlık
Renk
Ağırlık
Şarjlı Süpürgeler fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Şarjlı Süpürgeler modelleri ve Şarjlı Süpürgeler fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Şarjlı Süpürgeler kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Samsung, Bosch, Xiaomi, Philips, Arçelik. 425 adet Şarjlı Süpürgeler fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Şarjlı Süpürgeler Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Şarjlı Süpürgeler markası:

2022 yılı Şarjlı Süpürgeler Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Ağustos 2022 tarihinde Cimri.com’da yer alan 425 Şarjlı Süpürgeler modeli içerisinde en ucuz Şarjlı Süpürgeler fiyatı 59.9 TL iken, en yüksek Şarjlı Süpürgeler fiyatı 26965.2 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Şarjlı Süpürgeler fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Ağustos 2022 tarihinde ortalama Şarjlı Süpürgeler fiyatı ise 6773.29 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Şarjlı Süpürgeler Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Arçelik 7103 DY A +++ Sınıfı 7 Kg Yıkama 1000 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz
Arçelik 7103 DY A +++ Sınıfı 7 Kg Yıkama 1000 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Şarjlı Süpürgeler

Elektronik eşyalardan biri olan ve temizlik yapmaya yarayan şarjlı süpürgeler en çok kullanılan ürünler arasındadır. Farklı yüzeylerin süpürülmesi için uygun olarak üretilen bu ürünler, doğrudan şarj edilerek kullanılabilir. Elektriğin kesildiği zamanlarda bu ürünler kullanılabilir. Şarjlı elektrik süpürgesi günümüzde modern fabrikalarda üretilerek hızlı bir şekilde tüketicilere ulaştırılır. Motor gücü bakımından yüksek performans gösteren şarjlı süpürgeler, tek bir şarj ile uzun saatler boyunca kullanılabilir. Bu ürünler kablosuz olarak mesafe gözetmeksizin her yerde işlevini yerine getirir. Markadan markaya değişiklik gösteren şarjlı elektrik süpürgesi modelleri farklı tasarımlara sahiptir. Her markanın kendine özgü bir şarjlı elektrik süpürgesi modeli vardır. Bu ürünlerde toz haznesi geniş olmakla beraber, bu torbalar değiştirilebilir. Şarjlı süpürgelerde emiş gücü yüksektir. Halıların arasındaki kalıntılar kolay bir şekilde alınabilir. Yüzey farketmeksizin şarjlı süpürgeler etkisini hızlı bir şekilde gösterir. Kıl, toz, ya da yemek kalıntıları şarjlı süpürgeler tarafından çekilerek toz haznesine hapsedilir. Böylelikle bu ürünlerin kullanıldığı yerlerde hijyenik bir ortam oluşur.

Şarjlı Süpürge Modelleri

Birbirinden farklı modelleri ile şarjlı süpürgeler tüketicilere birçok avantaj sağlar. Yüksek emiş gücüne sahip olan Rowenta şarjlı el süpürgesi boyutları itibari ile kolay kullanım özelliklerine sahiptir. Bu süpürgeler hızlı ve pratik bir şekilde işlev görür. Bu üründe 3,6 v motor gücü vardır. Rowenta şarjlı el süpürgesi 16 saat şarj süresine sahiptir. Kısa ve uzun süpürme başlığı bulunan Rowenta şarjlı el süpürgesi, çıkarılabilir toz torbası ile pratik olarak kullanılabilir. Aynı zamanda bu modellerde pil göstergesi kullanıcıyı bilgilendirir. Elektrikli süpürgenini ne kadar şarjı kaldığı bu noktadan kontrol edilebilir. Bir diğer ürün olan şarjlı el süpürgesi Fakir ise çevre dostu bir kullanım sunar. Sessiz bir şekilde çalışan bu elektrik süpürgesi 7,2 watt gücündedir. Ev eşyaları arasında yer alan koltuk, masa ya da sandalyelerin kenar ve köşeleri fakir şarjlı el süpürgesi ile süpürülebilir. İnce temizlik için el süpürgeleri büyük önem taşır. Yüksek emiş gücü ile şarjlı süpürgeler uzun süre açık kalabilir. El süpürgelerinin yanı sıra normal şarjlı süpürgeler de pratik ve kolay kullanım niteliği taşır. Bu ürünlerin aparatları değiştirilebilir ve sökülüp tekrar takılabilir. Şarjlı süpürgelerde toz torbaları, motor filtreleri ve hortumlar değiştirilmeye uygundur. Bu aparatlar ile şarjlı süpürgelerin verimliliği yükseltilebilir. Elektriğin olmadığı yerlerde bu ürünleri kullanmak mümkündür. Özellikle dış ortamlarda şarjlı süpürgelerden yararlanarak birçok alanın temizliği kolaylaştırılabilir. Kablosu bulunmadığı için şarjlı süpürgeler rahat hareket ettirilebilir. Tekerlekleri olan modeller sayesinde bu ürünler 360 derece her yöne döndürülebilir. Şarjlı süpürgelerde toz filtreleri motoru koruyarak ısınmasını engeller. Böylece ürününü performansı artırılır ve kullanım ömrü uzar. Şarjlı süpürgeler, evde, iş yerinde, okulda hastanelerde ya da farklı mekanlarda kullanıma uygundur. Hafif yapıya sahip modeller sayesinde bu ürünleri dilediğiniz yere de götürebilirsiniz. Bazı şarjlı süpürgelerde hortum kısmı uzatılabilir ya da kısaltılabilir. Kullanıcının isteğine göre süpürgelerin boy ayarlanabilir. Bakımı pratik olan bu süpürgeler, üzerinde toz tutmaz ve çalışma esnasında etrafa toz yaymaz. Böylelikle daha hijyenik bir ortam sağlanmış olur. Şarjlı süpürgelerin boyutları modele göre farklılık gösterir.

Şarjlı Süpürge Fiyatları

En çok kullanılan ev eşyaları arasında yer alan şarjlı süpürgeler fiyatları itibari ile ucuz ve ekonomiktir. Her bütçeye hitap eden şarjlı süpürgeler ergonomik yapıya sahiptir. Böylelikle kullanıcılar bu ürünleri istedikleri yere götürüp kullanabilirler. Şarjlı süpürge fiyatları markadan markaya değişiklik gösterir. Her markanın kendine özgü tasarımı ile şarjlı süpürge üretir. Özellikleri ve tasarımı bakımından modellere ayrılan şarjlı süpürgelerde fiyatlar aynı değildir. Aynı zamanda şarjlı süpürgelerin boyutu da fiyatı etkiler. Şarjlı mini süpürge ile normal boyutlardaki bir şarjlı süpürgenin fiyatı farklıdır. Genel olarak ekonomik olan şarjlı süpürgeler ile tek bir şarj üzerinden uzun süre temizlik yapılabilmesi üzerine tasarlanır. Kullanım alanı geniş olan bu ürünler, halı, parke ya da beton gibi zeminlerin üzerinde etkili sonuçlar verir. Toz almak için en uygun fiyatlar ile şarjlı süpürgeler satışa sunulmuştur. Şarjlı süpürgeler ekstra bakım gerektirmediği için tüketicilere masraf çıkarmaz. Aynı zamanda bu ürünler internet üzerinden hızlı bir şekilde temin edilebilir.

Şarjlı Süpürge Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Günlük hayatta toz almak ve temizlik yapmak için şarjlı süpürgeleri tercih edebilirsiniz. Bu ürünleri ergonomik yapıda olması nedeni ile kablosuz bir şekilde istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Eğer koltuk, masa ya da sandalye gibi eşyaların uc noktalarını temizlemek istiyorsanız şarjlı el süpürgesini tercih edebilirsiniz. Bu ürünler yüksek emiş gücüne sahip olduğu için tek seferde tozları almanıza yardımcı olur. Şarj yaparak kullanabileceğiniz bu süpürgelerin toz torbalarını değiştirebilirsiniz. Eğer tasarım yönünden uzun bir süpürge arıyorsanız şarjlı dikey süpürgeleri tercih edebilirsiniz. Böylelikle fazla bir yer kaplamayan yapısı ile bu model süpürgeleri her yerde kullanabilirsiniz. Şarjlı el süpürgeleri ve mini süpürgeleri, çantada ya da valizde muhafaza edip seyahatlerde yanınızda taşıyabilirsiniz. Bu ürünleri yazlık yerlere götürüp pratik bir temizlik yapabilirsiniz. Şarjlı el süpürgelerine istediğiniz markanın modeline göre size en uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Dilerseniz bu ürünlere farklı aparatlar ekleyerek motor gücünü artırabilirsiniz. Cimri.com’da yer alan birbirinden farklı şarjlı süpürge alternatiflerine göz atabilir, bu sayede tam da aradığınız gibi bir modeli kolaylıkla bulabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery