Konum Seç

Konumunuzu Seçin
Bulunduğunuz konuma özel fiyat ve fırsatları görebilmek için konumunuzu seçin.

Adresinize ait sokak, cadde bilgilerini arayabilirsiniz.

0

Sepetim

En Popüler
En Düşük Fiyat
En Düşük Birim Fiyat
1/50Sonraki

Ev Temizliği Ürünleri

Ev temizliği ürünleri hayatın çok önemli bir bölümünü oluşturur. Kullanıcılar evlerinde, yaşam alanlarının tümünde, hatta dış mekanlarda ev temizliği ürünlerine ihtiyaç duyar. Temizlik sağlık açısından da önem teşkil eder. Özellikle banyo ve tuvaletlerde düzenli temizlik yapılmalıdır. Aksi takdirde insan sağlığına zarar verebilecek bakteri ve mikroplar sağlığımızı tehdit edebilir. Hijyenin olmazsa olmaz unsurları ev temizliği ürünleri, banyo ve tuvalet temizlik malzemeleri, çamaşır yıkama ürünleridir. Sirke gibi doğal temizlik maddelerinden üretilen ev temizliği ürünleri de bulunur. Bu durum hijyen ve sağlık açısından çok güzel bir durumdur. Sirkeden başka doğal temizlik maddesi olan karbonat ve boraks da doğal temizlik ürünü üreten ev temizliği ürünleri markalarının kullandığı diğer maddelerdir. Ev temizlik malzemeleri çeşitleri arasında yüzey temizleyici seçenekleri de vardır. Evlerde toz almak için ise plastik süpürge seçenekleri mevcuttur. Bu ürünler suya dayanıklı olmasından dolayı uzun süre kullanılabilir.

Ev Temizliği Ürün Çeşitleri

Ev temizliği ürünleri çeşitleri, evinizi, iş yerinizi ve aracınızı temizlemek üzere geliştirilmiştir. Farklı yüzeyler ve alanlar için özel tasarlanmıştır. Bu ürünler; lekeleri, kokuları ve yüzeydeki tüm bakterileri yok etmeye yarar. Sadece evinizi değil, iş yerinizi ve arabanızı da ev temizliği ürünleri kullanarak temizleyebilirsiniz. Temizlenecek alana göre, bu alan için özelleştirilmiş ürünlerdir. Örneğin; mutfak için yağ çözücüler ve lavabo açıcılar geliştirilmiş iken; evin diğer bölümlerindeki yüzeyler için ise yüzey temizleyiciler üretilmiştir. Evimizdeki tüm yüzeyleri en etkili ve kolay şekilde temizlemek amacı ile çok çeşitli ev temizlik malzemeleri üretilir. Gelişen teknolojinin de etkisiyle temizlik malzemelerinin verimi artırılmıştır. Örneğin; fiber bez, toz alma ve silme işlemlerinde en güncel temizlik ürünüdür. Cam temizliği için geliştirilmiş bu bezler camlarda leke bırakmadan temizlik yapma özelliği ile bilinir. Yine cam yüzeyleri için üretilen bir diğer malzeme ise cam sileceğidir. Bu sayede cam temizleme işi çok hızlı yapılabilir. Yüzey temizleyici çeşitleri ahşap, mermer ya da diğer tüm yüzeyler için üretilmiş ürünlerdir. Bu ürünler yer yüzeyi temizleme cam yüzey temizleme ve ahşap yüzey temizleme çeşitleri olarak satışa sunulur. Yüzeyin çeşidine uygun ürün kullanımı zeminin bozulmaması açısından çok önemlidir. Yüzeyin uzun süreli kullanımı isteniyorsa hangi ürünün kullanılacağına hassasiyet gösterilmesi önemlidir. Hatta yüzeylerin uzun ömürlü olması için kullanılan temizlik ürününün yanında kullanılacak temizlik bezleri ve diğer temizlik araçları da önemlidir. Yüzey temizleyicilerin özellikle camlarda dalga izi bırakmaması ve hoş kokulu olması tercih sebebidir. Tuvalet temizliği, temizliğin en önemli bölümünü oluşturur. Bu alanın hijyeni sağlanmazsa birçok bakteri üremesi meydana gelir ve insan sağlığı olumsuz yönde etkilenir. Bu yüzden tuvaletler için seçilen ev temizliği ürünleri hassasiyetle seçilmelidir. Tuvalet ev temizliği ürünleri geliştirilirken; su ve kireç oluşumunu engelleme hedefi güdülür. Tuvalet temizlik ürün seçenekleri püskürtmeli ürünler, tuvalete atılan bloklar ve tuvalet kapağına takılan hoş kokulu ve hijyenik bloklardır. Tuvalet koku giderici ürünler de tuvaletlere mis gibi koku kattığından çok tercih edilenler arasındadır. Banyoda en önemli kirlilik sebebi su lekeleri, fayanslarda biriken kirler, matlaşan yüzeyler ve banyo dolapları yüzeylerindeki lekelerdir. Bu yüzden banyo temizliği için geliştirilen ürünler bahsedilen bu alanlarda temizliği hedefler. Banyo ev temizliği ürünleri jel ve sprey ürünlerden oluşur. Her geçen gün daha etkili ürünler üretilir. Temizlenen alanların tekrar kirlenmesini ve su lekesinin yeniden oluşmasını önleyici silikon temizleyiciler mevcuttur. Lavabo açıcılar, tıkanmış lavaboların açılarak etkili bir şekilde temizlenmesini sağlar. 

Ev Temizliği Ürün Fiyatları

Temizlik ürünü fiyatlarındaki değişikliğe sebep olan önemli unsurlardan birisi ev temizliği ürünleri markalarıdır. Markalar ürünlerini kolay kullanımlı, pratik, kısa zamanda çok etki sağlamasına ek olarak her bütçeye uygun şekliyle geliştirir. Çok sayıda temizlik ürünü, çeşitli markaların bünyesinde uygun fiyatlarla bulunabilir. Ev temizliği ürünleri fiyatları, farklı markalara, farklı kokulara ve içeriklere göre değişkenlik gösterir. Mutfak temizliği denince akla yağ çözücüler, kireç çözücüler ve lavabo açıcılar gelir. Mutfak temizliğinde en çok temizlenen yerler ocak, fırın ve buzdolabı gibi yerlerdir. Buralara temas edecek temizlik ürününün sağlıklı ve özellikle de doğal olması gerekir. Ürünlerin bu kadar farklı alanlarda hazırlanması ve içeriklerinin farklı olması fiyatlandırmada büyük bir rol oynar. Ev işlerinizde en büyük yardımcınız olacak, size zaman kazandırırken bütçeden tasarruf etmenizi sağlayacak ev temizliği malzemeleri için çeşitli araştırmalar yaparak seçiminizi yapabilirsiniz. Ev temizliği ürünleri en ucuz seçeneklerle kullanıcılara her bütçeye uygun alternatifler sunar.

Ev Temizliği Ürünleri Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Temizlik ürünü alırken eşyalarınıza ve yüzeylerinize zarar vermeyecek olanları seçmeniz gerekir. Temizlik yapacağımız yüzeye uygun olması, eşyaların ömrünü uzatır. Doğru temizlik ürünü seçimi zamandan tasarruf etmenizi de sağlar. Tercihlerimizde her zaman doğal olan ev temizliği ürünleri seçilmelidir. Doğaya ve kullanıcılara zarar vermeyen, cilde temas ettiğinde sağlık sorunları yaratmayan, sağlığa uygun ev temizlik ürünü alınmalıdır. Bu ürünleri satın alırken açık ürünler değil de bilinen ve güvenilen markaları tercih etmeniz sağlık açısından çok önemlidir. Temizlik ürünü almadan önce mağazaların yaptığı ev temizliği ürünleri indirim veya kampanyalarını takip edilebilir. Ev temizliği ürünleri ile birebir temas edildiği için malzeme kalitesine dikkat edilmelidir. Ayrıca ev temizliği ürünleri seçimi yapılırken kullanım amacına uygun tercihler yapmanız uzun kullanım ömrü ile birlikte bütçenize katkı sağlar. Cimri.com sayfası üzerinden ev temizliğiniz için dilediğiniz ürünün fiyatlarını ve özelliklerini inceleyebilirsiniz.