track source

Tüy Temizleme Makineleri

En Ucuz Tüy Temizleme Makineleri Fiyatları

46 ürün gösteriliyor.
İlgili Etiketler
    baskülepilasyon aleti
Tüy Temizleme Makineleri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Tüy Temizleme Makineleri modelleri ve Tüy Temizleme Makineleri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Tüy Temizleme Makineleri kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Philips, Rowenta, Fakir, Goldmaster. 46 adet Tüy Temizleme Makineleri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi

Kişisel bakım gereçleri kategorisinde bulunan tüy temizleme makineleri son zamanlarda artan kişisel bakım modası ile daha fazla özellik sunmaya başladı. Özellikle erkeklerin kendi imkanları ile tarzlarını oluşturmaları için biçilmiş kaftan olan tüy temizleme makineleri sanılanın aksine sadece burun ve kulak tüyü almak yerine sakal ve ense düzeltme konusunda da işe yaramaktadır. Philips, Braun, Sinbo, Fakir gibi markaların tüy temizleme makinelerine en uygun fiyat seçeneği ile cimri.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

İyi Bir Tüy Temizleme Makinesi Nasıl Olmalıdır?

Tüy temizleme makineleri özellikle vücudumuzdaki kısa tüylerin temizlemek için tasarlanmıştır. Bu yüzden tüy temizleme makinesi seçerken hassasiyet konusuna önem vermek gerekir. Yeterli hassasiyete sahip olmayan tüy temizleme makineleri kullanım sonrasında iyi bir görüntü oluşturmayacaktır. Tüy temizleme makineleri dar ve hareket imkanı zor yerlerde kullanılacağı için oynar ve küçük başlıklı olmasına dikkat etmelisiniz.

Tüy Temizleme Makineleri Nasıl Muhafaza Edilmelidir?

Genel olarak saç, sakal ve tüy temizleme makineleri aynı prensip ile çalışmaktadır. Bu sebepten dolayı bazı tüy temizleme makineleri sakal kesmek için de kullanılabilir. Tüy temizleme makineleri özellikle hassas organlarımızın temizliği için kullanıldığından dolayı steril şekilde muhafaza edilmesi gerekmektedir. Kullanılan metaller her ne kadar paslanmaz olsa da mümkün mertebe tüy temizleme makinesini nemli ortamlardan uzak tutmakta fayda var. Ayrıca kullanıldıktan sonra şarjda uzun süre bırakmak tüy temizleme makinesinin batarya ömrünü kısaltacaktır. Tüy temizleme makineleri kullanıldıktan sonra satın alırken yanında verilen fırça, yağ gibi araç ve gereçler ile üstünde hiç tüy kalmayacak şekilde temizlenmeli ve bataryanın deşarj olmaması için oda sıcaklığında nem oranı yüksek olmayan bir ortamda saklanmalıdır.

En Uygun Sinbo Tüy Temizleme Makineleri Hangileridir?

Sinbo kişisel bakım ürünleri konusunda kendisini kanıtlamış bir markadır. Eğer burun, kulak tüyü alma haricinde sakallarınızı ve ense tüylerinizi de temizlemek için tek bir alet kullanmak istiyorsanız Sinbo STR-4916 Tüy Alma Makinesi modelini satın alabilirsiniz.Boyut olarak küçük ve kullanımı kolay bir model istiyorsanız Sinbo STR-4919 Kıl Temizleme Makinesi sizin için biçilmiş kaftan.