track source
track source

Su Isıtıcıları / Kettle

Su Isıtıcıları / Kettle Fiyatları

694 Ürün gösteriliyor.
Kaynatma Süresi
Susuz Çalışma Emniyeti
Gizli Rezistans
Tek Dokunuşla Açılabilen Kapak
Elektronik Kontrol
Sesli Uyarı Sistemi
Su Isıtıcıları / Kettle fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Su Isıtıcıları / Kettle modelleri ve Su Isıtıcıları / Kettle fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Su Isıtıcıları / Kettle kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Bosch, Xiaomi, Philips, Arçelik, Siemens. 694 adet Su Isıtıcıları / Kettle fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Su Isıtıcıları / Kettle Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Su Isıtıcıları / Kettle markası:

En Çok İncelenen Su Isıtıcıları / Kettle Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Su Isıtıcıları / Kettle Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 694 Su Isıtıcıları / Kettle modeli içerisinde en ucuz Su Isıtıcıları / Kettle fiyatı 23.99 TL iken, en yüksek Su Isıtıcıları / Kettle fiyatı 18767.21 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Su Isıtıcıları / Kettle fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Eylül 2021 tarihinde ortalama Su Isıtıcıları / Kettle fiyatı ise 146.34 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Su Isıtıcıları / Kettle Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Su Isıtıcıları / Kettle modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Su Isıtıcıları / Kettle modeli:
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kettle

Su ısıtıcı ürünler, hızlı bir şekilde ısınma sağladığı için sıklıkla tercih edilir. Mutfaklarınızda size kolaylık sağlayacak olan su ısıtıcı kettle ürünleri, hem işinizi kolaylaştırır hem de zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Farklı markalarda üretimi gerçekleşen bu ürünlerin oldukça çeşidi vardır. Plastik, cam ve çelik gövdeye sahip olan bu ürünler, tüketicinin tercihine göre farklı detaylarla da çeşitlendirilir. Farklı markaların dijital ayarlama özelliği bulunan ürünleri mevcuttur. Kablosuz olarak kullanabileceğiniz su ısıtıcısı çeşitlerinin yanında görsel olarak da size estetik güzellik sunan ürünler vardır. Beklentiniz dahilinde tercih edebileceğiniz bu ürünler her bütçeye uygun olarak farklılıklara sahiptir. Tüketiciyle ürünlerini buluşturan su ısıtıcısı markalardan bazıları, tasarım ısıtıcılar da üretir. Bu noktada her biri farklı detaylarla zenginleştirilmiş ürünlerin temel özelliği sizin için yeterli ise her marka, sadece bu işlevi yerine getiren ürünlere de sahiptir. Kettle, ev ya da ofisinizde size eşlik edecek olan en sadık arkadaşınızdır. Hızlı bir şekilde ısıtmak istediğiniz suyunuz için üretilmiş olan su ısıtıcıları, farklı marka ve modellerde beğeninize sunulmuştur. 

Kettle Modelleri

Suyu hızlı bir şekilde ısıtmak için ihtiyaç duyulan kettle markaları ve çeşitleri oldukça çeşitlidir. Kahvenize hızlı bir şekilde yapabilmek ya da sıcak su ihtiyacımızı bir an önce giderebilmek için ihtiyaç duyduğunuz bu ısıtıcılar her evde ihtiyaç duyulan ürünler arasında bulunur. Isıtıcılarının kullanımı ile işleriniz kolaylaşır ve hızlanır ocakta suyunuzun kaynamasını beklemek için geçireceğiniz süre su ısıtıcılarla oldukça azalır. Farklı markalarda üretilen kettle modelleri, temel olarak genelge aynı işlem için için kullanılır. Çelik ve cam olan ürünleri de vardır tercihinize göre farklı malzemelerden yapılmış kettle modelleri ulaşabilmeniz mümkündür. Su ısıtıcı kettle Arzum markasıyla tercih edilen çeşitleri sahiptir. Farklı renklerde ürettiği Estilo  ısıtıcısını yanında gizli rezistanslı plastik gövdeli çeşitlere de sahip olan marka, Beymen Clup Estilo ürünüyle de farklılığını ortaya koyar. Estilo modelleri çelikten üretilir. Dolayısıyla bu bütçeye de yansır. Kettle Fakir markası da oldukça çeşitli su ısıtıcı üretir. Plastik gövdeli ürünlerinin yanında çelik ve cam üretimleri de mevcut olan markanın ayarlanabilir ürünleri de vardır. Su ısıtıcılarda Philips kettle da oldukça donanımlı ürünlere sahiptir. Avance, Daily, Aluminium, Püre Essentials ve Viva Collection ürünleriyle farklı özellikte su ısıtıcısı çeşitlerini tüketici ile buluşturur. Markanın sadece su kaynatan bir ürünü olmasının yanında dijital sıcaklık kontrolü yapan ürünleri de mevcuttur. Sinbo kettle çeşitleri de diğer ürünler gibi kapsamlıdır. Plastik, çelik ve cam gövdede ürünlere sahip olan marka, ihtiyaçlarınız dahilinde size diğer markalar gibi kablosuz bir hizmet sunar. Sinbo ürünlerinde çok fazla görsellik hakim değildir. İşlevsellik daha ön plandadır. Daha çoğaltılabilecek olan su ısıtıcısı markaların en sık kullanılanları bu ürünlerdir. Her bütçeye hitap edebilecek ürün mevcuttur. Elbette üründen beklentiniz arttıkça bu durum alacağınız ürünün fiyatına da yansıyacaktır. Farkı markalarda plastik, çelik ve cam gövde ile karşınıza çıkacak olan su ısıtıcıları, dijital özellikler gösteren ürünlere de sahip olmanın yanında birbirinden farklı tasarımlarda ve renklerde karşınıza çıkar.

Kettle Fiyatları

Su ısıtıcı fiyatları her markada farklı fiyatlandırmalarda seyreder. Bununla birlikte her markanın birbirinden farklı çeşitleri mevcuttur. Detaylandırılmış donanımlara sahip olan ürünlerin fiyatlandırması, standart bir su ısıtıcıya göre elbette daha farklıdır. Hem teknik özellikler hem de estetik açıdan değerlendirilerek bir fiyat biçilen bu ürünlerin her bütçeye uygun çeşidi mevcuttur. Farklı markalarda birbirinden ayrı özelliklere sahip çeşitli ürünleri olan su ısıtıcılar, özellikle plastik, çelik ve cam gövdeleri açısından değerlendirilir ve tercih edilir. Sağlık açısından daha uygun olan çelik ve cam gövdeli ürünler, plastik ürünlere göre daha pahalıdır. Kettle fiyatları, bazı markalarda estetik özelliklere göre bile değişir. Genel olarak söylenebilecek olan şudur ki her bütçeye uygun su ısıtıcısı bulabilmek mümkündür. Bu ürünleri beklentiniz açısından değerlendirerek bütçenize uygun olacak şekilde alabilirsiniz. Beklentiniz dahilinde su ısıtıcısı bulabilirsiniz. Su ısıtıcı kettle almak isterseniz bütçenize en uygun fiyatı bulabilmek için cimri.com'un filtreleme özelliğini kullanarak karşılaştırma yapabilirsiniz.

Kettle Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Su ısıtıcı ürününüzü satın alırken beklentilerinizin ne olduğu önemlidir. Sadece basit bir su ısıtıcısı istiyorsanız detaylandırılmış özelliklere sahip olmayan, sadece su ısıtıcı özelliğe sahip olan herhangi bir ürün sizin için uygun olacaktır. Bununla birlikte eğer sağlığınızı göz önünde bulundurarak bir tercih yapacaksınız plastik ürünler yerine çelik ya da cam ürünlerden birini tercih etmeniz daha uygundur. Her yerde kullanabileceğiniz bir ürün istiyorsanız kablosuz ürünler tercih etmelisiniz. Bununla birlikte dijital ısı ayarlama özelliğine sahip ürünler, bu alanda da size kolaylık sağlar. Her markanın beklentilerinize cevap verecek pek çok çeşitte ürünü vardır. Bu ürünler sizin ihtiyaçlarınıza göre değişir. Teknik donanımları bir yana estetik olarak da bir beklentiniz varsa bu beklentilerinize cevap verecek markaların ürünlerini inceleyebilirsiniz. Görsellik alanında çok büyük beklentileriniz yoksa Sinbo su ısıtıcı çeşitleri gibi sade modellerde üretilmiş kettle ürünleri, ihtiyacınızı gidermede yeterli olur. Beklentiniz ölçeğinde fiyatlandırma da değişir. Eğer önceliğiniz bütçe ise detaylı özelliklerle geliştirilmemiş modelleri tercih etmeniz daha uygun olacaktır.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery