track source
track source

Mikrodalga Fırınlar

En Ucuz Mikrodalga Fırınlar Fiyatları

131 Ürün gösteriliyor.
Güç Kademesi
Mikrodalga(Isıtma) Güç
Zamanlayıcı
Izgara
İç Aydınlatma
Izgara Gücü
Kontrol
Maksimum Zamanlama Süresi
Renk
Ağırlık
Hızlı Başlatma
Döner Tabla
Buz Çözme
Çocuk Kilidi
Mikrodalga Fırınlar fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Mikrodalga Fırınlar modelleri ve Mikrodalga Fırınlar fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Mikrodalga Fırınlar kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Samsung, Bosch, Arçelik, Vestel, Beko. 131 adet Mikrodalga Fırınlar fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi

Mikrodalga Fırın Nedir?

Mikrodalga fırınlar; beyaz eşyaların küçüklerinden olan fakat çoğu zaman yemekleri içinde ısıtabildiğimiz, bazen de yemek yapmak için kullandığımız dayanıklı bir ev aletidir. Donmuş gıdaları, soğumuş yemekleri, sulu veya susuz her türlü besini ısıtmanın hatta pişirmenin en pratik yolu olarak kullandığımız mikrodalga fırınlarının kalitesi de çok önemlidir. Samsung, Siemens, Bosh, Beko, Arçelik gibi markaların bir sürü mikrodalga fırın çeşidini en uygun fiyatlarla elde edebilmek için Cimri.com'da arama yapabilir ve birçok farklı satıcı arasından en uygun fiyatı bulabilirsiniz.

Mikrodalga Fırın Çeşitleri Nelerdir?

Her ısıtma işinizi ocakta veya büyük fırınlarda gerçekleştiriyorsanız ve artık daha pratik bir yol arıyorsanız mikrodalga fırınlar sizin için çok iyi bir çıkış noktası olacaktır. Bu sayede hem çok kısa zamanda ısıtma ve küçük çaplı pişirme işlerinizi bitirmiş olacaksınız hem de bunu enerji tasarrufu yapmış olacaksınız. Normal fırınlara göre 25 kat daha az enerji harcayarak daha fazla ısı üretebilen bu ürünler temelde iki ana kategoriye ayrılır: Solo ve ankastre. Ankastre mikrodalga fırınlar; büyük hacimlere sahiptir ve mutfakta kendilerine ayrılan özel bölmelere monte edilirler. Bu sayede mutfak ile bir bütünlük sağlarlar. Solo mikrodalga fırınlar ise, ankastre fırınlara nazara daha ufak boyutlardadır ve taşınabilir özelliktedir. Boyutlarının küçük olmasından dolayı istenilen yerde kullanılabilir.

Ayrıca mikrodalga fırınlar dijital ve manüel olarak da ikiye ayrılır. Manüel fırınlar tuşlar ile kontrol edilir ve daha basit yapıdadır. Dijital mikrodalga fırınlar ise üzerinde bir ekran bulundurur ve daha kapsamlı özelliklere sahiptir. Üzerindeki ekran vasıtasıyla program ve zaman seçenekleri mevcuttur. Bazı dijital fırınlar aynı zamanda akıllı özelliklere sahiptir ve uzaktan kontrol edilebilir. Son olarak mikrodalga fırınlar, içten veya dıştan soğutmalı olmaları da bir diğer çeşitliliktir. Hem iç kısımdaki aydınlatma yollarının soğuması hem de koku giderici fanların çalışması hayati önem taşır.

Mikrodalga Fırın Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

İhtiyaçlarınız doğrultusunda size en uygun mikrodalga fırınlarını seçerek evinizde büyük ölçüde enerji tasarrufunu da sağlamış olursunuz. Mikrodalga fırınınızı almadan önce karar vermeniz gereken ilk nokta, mikrodalga fırınınızı donmuş gıdaları çözmek için mi yoksa yemek pişirme veya ızgara yapmak için de kullanıp kullanmayacağınızdır.

Mikrodalga fırınların geneli 20-25 litre hacme sahiptir, bunun üstündeki seçimlerinizde, ızgaraların genişliğine ve sayısına dikkat edilmelidir. Mikrodalga fırınların gelişen teknoloji ile pek çok modeli bulunur ve bu modellere göre de tükettiği elektrik miktarı değişiklik gösterir. İhtiyaçlarınızı bu noktada doğru belirlemeniz, enerji tasarrufu sağlamanız açısından önemli olacaktır. Mikrodalga fırın seçerken mutlaka kapağına yerleştirilen filtrenin metal olmasına özen göstermelisiniz. Böylece elektromanyetik dalgaların dışarı sızması engellenir ve kafanızda zarara yönelik soru işaretleri kalmaz. Zaman ayarı bulunan mikrodalga fırınlar ise başında beklemenize gerek kalmaksızın size büyük kolaylık sağlayacaktır.

Mikrodalga Fırınlarınızı Nasıl Kullanmalısınız?

Mikrodalga fırınlar az zaman harcayarak lezzetli yemekler yaratmanızı sağlayan ürünlerden biridir. Eğer nem oranının yüksek olması gereken bir yemeği yapacak ya da ısıtacaksanız içine su dolu bir bardak koyabilirsiniz. Yemeklerinizin lezzetini korumak için yiyeceklerinizin ağızlarını kapalı tutmanız faydalı olacaktır. Mikrodalga fırınınızı doğru bir şekilde kullanmak ve en efektif şekilde faydalanmak için doğru kap seçimi de önemlidir. Kullanacağınız kabın uygun olup olmadığını, mikrodalga fırınınızda kullanmayı düşündüğünüz kabın ortasına soğuk bir bardak su yerleştirmeli ve fırını da en yüksek dereceye ayarlamalısınız. İki dakikanın sonunda su kaynadığında, bardak ılık ve kap soğuksa doğru kap demektir. Ancak kap ısınmış ise, o kabın mikrodalga fırınınız için doğru bir tercih olmadığını bilmelisiniz.

Mikrodalga Fırınların Fiyatları Ne Kadardır?

Mikrodalga fırın fiyatları; kalitesine, içinde barındırdığı modlarına, kullanış amaçlarına ve malzeme kalitesine göre değişmekle birlikte minimum 250 TL, maksimum 2500 TL olarak değişen bir aralığa sahiptir. Samsung, Vestel, Arçelik gibi kaliteli markaların ürünlerini Cimri.com’da en uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. Ayrıca mağazaların kredi kartlarına sağlamış olduğu taksit imkânlarından da yararlanabilirsiniz. Beyaz eşyaya olan taksit sayısının da arttırılmasıyla beraber taksitle mikrodalga fırın sahibi olmak artık daha kolay. Taksit imkânıyla aylık ödemeleri size çok fazla yük oluşturmayacak şekilde ayarlayarak dilediğiniz mikrodalga fırını gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. İster peşin ister şimdi alıp sonra ödemeye başlayacağınız taksitli mikrodalga fırın fırsatlarını kaçırma.

track source