track source
track source
track source

Ankastre Mikrodalga Fırınlar

Ankastre Mikrodalga Fırınlar Fiyatları

77 Ürün gösteriliyor.
Otomatik Pişirme Menüsü
Ankastre Mikrodalga Fırınlar fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Ankastre Mikrodalga Fırınlar modelleri ve Ankastre Mikrodalga Fırınlar fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Ankastre Mikrodalga Fırınlar kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Bosch, Samsung, Arçelik, Siemens, Beko. 77 adet Ankastre Mikrodalga Fırınlar fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Ankastre Mikrodalga Fırınlar Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Ankastre Mikrodalga Fırınlar markası:

En Çok İncelenen Ankastre Mikrodalga Fırınlar Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Ankastre Mikrodalga Fırınlar Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
25 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 77 Ankastre Mikrodalga Fırınlar modeli içerisinde en ucuz Ankastre Mikrodalga Fırınlar fiyatı 94.2 TL iken, en yüksek Ankastre Mikrodalga Fırınlar fiyatı 37090.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Ankastre Mikrodalga Fırınlar fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Eylül 2021 tarihinde ortalama Ankastre Mikrodalga Fırınlar fiyatı ise 1580.96 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Ankastre Mikrodalga Fırınlar Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Ankastre Mikrodalga Fırın

Son zamanlarda hayatımıza oldukça dahil olan mikrodalga fırınların temeli aslında 1946 yılında bilim insanlarının çalışmaları esnasında atılır. Yapılan araştırmalarda mikrodalgaların ışık hızıyla yaydığı elektromanyetik enerjinin yiyecekleri pişirmesi, donmuş ürünleri hızla çözmesi bugünün en kullanışlı mutfak ürünlerinden birini ortaya çıkarır. Televizyon ve radyo frekansından farklı olarak iyonize olmayan ışınlar bölgesinde bulunan mikrodalgalar, maddenin molekül yapısına zarar vermez. Bu nedenle donmuş yiyecekleri çözerken veya yemek pişirme esnasında insan sağlığını riske edecek bir durum ortaya koymaz. Işınların normal fırınlardan farklı olarak enine yayılması ise yiyeceklerin eşit derecede pişmesini sağlar. Örneğin normal fırında dış kısmı pişen veya yanan yiyeceklerin iç kısmının pişmeme sorunu olurken mikrodalga fırınlarda enerji eşit ve enine dağıldığı için böyle bir sorun ortaya çıkmaz.

Öte yandan bulunduğu bölgeye gömme olarak yerleştirilen ürünlere ankastre denir. Dolayısıyla ankastre mikrodalga fırın mikrodalga fırının mutfakla bütünleşik halini ifade eder. Bu yapısıyla mutfakta fazlasıyla yer tasarrufu sağlayan ve sabitlendiği için güvenli bulunan ankastre mikrodalga fırınlar çokça tercih edilmektedir.

Ankastre Mikrodalga Fırın Özellikleri

Ankastre mikrodalga fırınlar öncelikle zamandan ve mekandan tasarruf etme özelliğiyle karşımıza çıkar. Bu yelpazede bulunan tüm ürünlerin dakika ve pişirme sayacı bulunur. Bu sayaçlarla ocakta veya normal fırında pişirilen yemeğe göre harcanan zaman da zahmet de azalır. Sebze, balık, tavuk, kırmızı et yemekleri gibi birçok yemeği ısıtma ve pişirme imkanına sahip olan mikrodalga fırınlar pek çok iş yükünü aynı anda üstlenir ve mutfakta fazlasıyla kolaylık sağlar. Ankastre özelliğiyle ise tezgah, masa gibi mutfakta sıkça kullanılan alanları daraltmamış olur. Donmuş gıdaları çözmesi de bir o kadar öneme sahiptir. Yine ocakta pişirme süresine kıyasla mikrodalga fırında hızla çözülen gıdanın pişirme süresi kısalır. Çözerken ya da pişirirken yaydığı enerjinin insan sağlığına zararlı olmaması da ankastre mikrodalga fırınların olumlu özellikleri arasındadır.

Elektrik enerjisiyle çalışan bu ürünler farklı marka ve modellerle karşımıza çıkar. Piyasada bulunan ankastre mikrodalga fırın markaları genellikle sunulan model ve özellikleriyle birbirinden ayrılır. Bu noktada mikrodalga çıkış gücü, maksimum zamanlama süresi, hızlı başlatma, güç kademe sayısı, hacim, zamanlayıcı tipi, kavite tipi gibi pek çok etken devreye girer. Izgara özelliği, buz çözme özelliği, otomatik pişirme fonksiyonu gibi özellikler de marka ve ankastre mikrodalga fırın modelleri ekseninde değişen özellikler arasındadır. Kişi marka konusunda güvenilir ve garanti süresi uzun markaları daha çok tercih ettiği için ürünlerin kullandığı enerji sınıfı gibi, piyasada geçirdiği yıl sayısı gibi önemli özelliklerle servis türleri, garanti kapsamı durumları markalar için değer oluşturur. Hali hazırda memnun olduğu aynı marka ürünlerini de tercih eden tüketici dolayısıyla markanın tüm ürünlerine özen göstermesi gerekliliğine vurgu yapar. Örneğin aynı markanın başka bir mutfak ürününden memnun olunması durumunda yeni bir marka veya model arayışına girilmeyebilir.

Ayrıca farklı mutfaklar için tasarlanan ankastre mikrodalga fırın ölçüleri de değişkenlik gösterir. Ölçüler; ağırlık, yükseklik, genişlik ve derinlik değişkenlerinden oluşur. Buna göre mutfak alanınıza ve tercihinize uygun ölçüleri dilediğiniz markanın seçenekleri arasından bulabilirsiniz.

Ankastre Mikrodalga Fırın Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ankastre mikrodalga fırın satın alırken yukarıda sayılan özelliklerin yanında temel olarak kullanım önerilerine dikkat etmek gerekir. Örneğin bir modelde yapabildiğiniz ızgara gücü gerektiren eylemi başka bir modelde yapamayabilirsiniz. Alışveriş yapmadan önce istek ve beklentilerin de aynı şekilde düşünülmesi gerekir. Öte yandan ankastre ürünler mutfağa bütünleşik bir şekilde monte edileceği için ürünün ölçülerine ekstra dikkat etmek gerekir. Aksi takdirde kullanması epey zor duruma gelir. Piyasa içerisindeki ürün marka ve modellerinin kıyaslanması; bu kıyasta beklentiye göre ürünün performansının istenilen derecede olması, kullanıcı yorumlarının dikkate alınması ve bütçe olarak aynı zamanda karşılanabilir düzeyde olması ürünü satın alırken dikkat edilmesi gereken özellikler arasındadır. Bazı fonksiyonlarını kullanmayacağınız bir ürüne ortalama bir üründen daha fazla ücret ödemek etkili bir çözüm olmayabilir. Bunun yanında ürünün garanti süresi, servis koşulları, iade şartları da tabii olarak önem taşır. Beklenen ürün özelliklerinin karşılanamaması durumunda yaşanacakları da göz ardı etmemek gerekir.

Ankastre Mikrodalga Fırın Fiyatları

Ankastre mikrodalga fırın fiyatları ürünlerin markasına, üretim yerine, modeline ve özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Piyasa standartları çok yüksek olmamakla birlikte ürünler pişirme özellikleri ve teknolojik donanımları nedeniyle ortalamadan nispeten yükselen fiyatlara sahip olur. Ankastre mikrodalga fiyatları en ucuzdan en pahalıya doğru sıralanırken işlevleri, hacim ve ölçü kriterleri, enerji oranları sıralamada etken özellikler arasında olur. Bunun yanı sıra ürünün enerji sınıfına göre de ürün fiyatları incelenebilir. Bu noktada ürünü kullanırken daha az enerji tüketen ve doğayı kirletmeyen modellerin satın alırken bir miktar daha pahalıya mal olması ancak uzun dönemde elektrik ve doğalgaz tüketiminde size pozitif bir yansıma yaratması doğal olur. Ürünün marka ve model yelpazesi oldukça geniş olduğu için bütçe dostu modeller arasından seçim yapmanız da mümkün. Ayrıca hemen hemen her dönem markaların yaptığı ekonomik kampanyalar uzun süredir istediğiniz ankastre mikrodalga fırını satın almanıza neden olabilir. Ürün incelemeleri yaparken yukarıda bahsedilen özellikleri göz önünde bulundurarak fiyat performans değerlendirmeleri yaparsanız istediğiniz ürünü kolaylıkla seçip satın alabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery