Ankastre Fırınlar

Ankastre Fırınlar Fiyatları

633 Ürün gösteriliyor.
Enerji Sınıfı
Renk
Pişirme Program Sayısı
Hacim
Izgara
Çocuk Kilidi
Zamanlayıcı
Aydınlatma
Saat
Dokunmatik Ekran
Emaye Tepsi
Hızlı Isıtma
Mikrodalga Özelliği
Soğuk Hava Fanı
Alarm
Buz Çözme
Derin Tepsi
Paslanmaz Çelik
Ankastre Fırınlar fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Ankastre Fırınlar modelleri ve Ankastre Fırınlar fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Ankastre Fırınlar kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Bosch, Samsung, Arçelik, Vestel, Siemens. 633 adet Ankastre Fırınlar fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Ankastre Fırınlar Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Ankastre Fırınlar markası:

En Çok İncelenen Ankastre Fırınlar Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Ankastre Fırınlar Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 633 Ankastre Fırınlar modeli içerisinde en ucuz Ankastre Fırınlar fiyatı 59.59 TL iken, en yüksek Ankastre Fırınlar fiyatı 80990.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Ankastre Fırınlar fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Ankastre Fırınlar fiyatı ise 1214.01 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Ankastre Fırınlar Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri'nin Seçimi
Bosch HBN559W3T Ankastre Fırın
Bosch HBN559W3T Ankastre Fırın
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Bosch HBN301E6T Ankastre Fırın
Bosch HBN301E6T Ankastre Fırın
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Ankastre Fırın

Ankastre fırın, mutfaklar için kullanışlı ürünlerin başında gelir. Standart fırınların aksine çok yer kaplamaz ve konforlu bir kolaylık sağlar. Modern mutfaklar için tasarlanan bu ürün, oldukça küçük bir alana ihtiyaç duyar. Dilediğiniz bir alanı seçerek yerleştirebileceğiniz bu ürün gömme olduğundan dolayı kullanımı da kolaydır. Geçmiş dönemlerde üretilen modellerin aksine daha sade ve zengin bir görünüm sağlar. Hem tasarım olarak göz dolduran hem de işlevsel olarak farklı imkanlar sunan bu modelleri tercih edebilirsiniz. Mutfağınızdaki diğer ürünlerin görselliği ile uyum yakalamak için doğru bir renk seçimi yapabilirsiniz. Böylece çok şık bir mutfağa sahip olabilirsiniz. Ankastre fırınlarda siyah, beyaz ve inox renklerinde çeşitli alternatifler bulunur. Ankastre fırınlar; lezzetli kekler, börekler ya da ana yemekler hazırlamanıza yardımcı olur. Ailenizi ya da arkadaşlarınızı ağırlamak için kuracağınız sofraları renklendirecek yiyecekleri hazırlarken enerji tasarrufu da elde edebilirsiniz. Teknolojinin ilerlemesi ile daha farklı bir boyuta taşınan bu ürünler; A, A+, B ya da B+ gibi enerji sınıfında bulunur. Böylece cihazı ne kadar süre kullanırsanız kullanın bütçe dostu avantajları da elde edebilirsiniz. Set halinde hazırlanan ürün seçenekleri de mevcuttur. Bazı markalar tarafından üretilen setlerin içerisinde davlumbaz, ocak ve fırın seçenekleri bulunur. Elektrikli mutfak ürünleri kategorisinde üretim yapan markaları ve ürünleri inceleyerek seçiminizi yapabilirsiniz. 

Ankastre Fırın Modelleri

Ankastre fırın üreten markalar, tamamen kullanıcıların ihtiyaçlarına odaklanarak üretim yapar. Ankastre fırın markaları arasında bulunan Samsung, Bosch ya da Arçelik gibi sektörün öncü isimleri, tüm ürünlerini ileri seviye özellikler ile donatır. Ankastre fırın modellerinin sahip olduğu en önemli özelliklerden birisi turbo fonksiyonudur. Genelde fırınların arka kısmında bulunan fanlar, sıcak hava üflenmesi prensibi ile çalışır. Bu özellik, yemeklerin hem alt hem üst tarafının eşit bir şekilde pişmesinde etkili olur. Ürünün öne çıkan avantajlarından biri de buharlı pişirme yöntemidir. Ankastre fırınlarda bu özellik kullanıcıların sağlıklı beslenme düzeninin devam ettirilmesini sağlar. Cihazın içerisine konan sebzelerin belirli bir oranda buhar ile pişirilmesi vitaminlerin kaybolmasını önler. Ayrıca doğal bir yöntem olmasının yanı sıra yemeği yapan kullanıcı içinde kolaylaştırıcı bir yöntemdir. Ankastre fırın modellerinin üzerinde bulunan dijital ya da dokunmatik ekran, yapılan işlemlerin takip edilmesini sağlar. Dijital saat sayesinde yemeğinizin ne kadar süre içerisinde pişeceğini kolaylıkla takip edebilirsiniz. Ankastre fırın modelleri, program sayısına ve güç değerlerine göre farklı kategorilere ayrılır. 16 programdan fazla seçeneğe sahip fırın modelleri bulunur. Güç bakımından bir ankastre fırın 3001 W ve üzeri değerlere çıkabilir. Bu durum cihazların çalışma performansını olumlu bir şekilde etkiler. Çocuklarınızı olası risklerden korumak amacıyla da ankastre fırınlarda çocuk kilidi özelliği bulunur. Çocuk kilidi mekanizması ile çocuklarınızı istenmeyen tehlikelere karşı koruyabilirsiniz. Gazlı göz sayısına göre modelleri birbirinden ayırabilirsiniz. Bu gözler; 3, 4 veya 6 adete kadar çıkar. Elektrikli göz sayısı ise 6 adete kadar bulunur. Enerjiden tasarruf sağlama amaçlı ankastre fırınınızı A, A+, A++ ve B olarak filtre edebilir ve kendinize uygun ankastre fırını enerji bakımından seçebilirsiniz. Bu modeller içinde genel olarak en çok tercih edilen ankastre fırın modeli A+ ankastre fırınlardır. Fırın hacmi ve elektrikli göz sayısı da modellere göre değişim gösterir. Bir ankastre fırının hacmi ne kadar büyük olursa o kadar çok yemek içine alabilir. Hacim boyutları 0'dan 100 lt değerlerine kadar çıkabilir. Ankastre fırın modelleri renklerine göre çeşitlilik gösterebilir. Örneğin; beyaz, siyah ya da inox kaplama seçenekleri mevcuttur. Markaların geniş bir yelpazede hazırladığı renk seçenekleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

Ankastre Fırın Fiyatları

Ankastre fırın fiyatları özelliklerine ve modellerine göre çeşitlilik gösterebilir.  Fiyatları belirleyen faktörler genel olarak markasına, enerji türüne, kaç gözlü olmasına ya da renklerine göre değişebilir. Çeşitli markalar tarafından üretilen bu seçenekler, kullanıcı bütçesine hitap edecek şekilde fiyatlandırılır. Örneğin; evinizde tek kişi kalıyorsanız sizi tek gözlü bir ankastre fırın idare edebilir. Ama eğer bir çekirdek aile iseniz ihtiyaç duyduğunuz ankastre fırın daha çok göze sahip olmalıdır. Göz sayısından kaynaklanan özellik farklılığı beraberinde fiyatlarında farklılaşmasını getirir. A, A+, B ya da B+ enerji sınıflarına ait olan modeller arasında da fark mevcuttur. B+ sınıfında bulunan ürün daha az enerji tasarrufu sağlar ve daha uygun fiyatlıdır. A sınıfındaki ürünler ise üst segmentte bulunur. Ürünlerin sahip olduğu motor gücü de fiyatların belirlenmesinde dikkate alınır. Gücün düşük ya da yüksek olması fiyatların belirlenmesinde rol oynar. İnox tasarıma sahip ürünler, oldukça göz alıcıdır. Bu ürünlerin fiyatları ise standart bir görselliğe sahip modellerin fiyatlarından görece yüksek olabilir. Cihazın üzerine entegre edilen dijital göstergelerde bu noktada kriter olarak kabul edilir. Öncelikli ihtiyaçlarınızı belirleyip özellikle fırın gücünüze ve ankastre fırın markanıza karar verdiğiniz takdirde bu fiyat aralığından mutlaka kendi bütçenize uygun bir ankastre fırın modeli bulmanız mümkün olacaktır. Bunun için cimri.com sayfasını ziyaret etmeniz bazı avantajları elde etmenize yardımcı olacaktır. Cimri.com’dan farklı markalara ait farklı ürünlerin fiyatlarını kısa bir süre içerisinde bulabilirsiniz. Böylece hem işlevselliği ön planda hem de bütçenize uygun ürünü bularak kullanabilirsiniz. 

Ankastre Fırın Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Elektronik cihazlar, mutfakta geçirilecek sürenin daha kısa olmasını ve yemeklerin lezzetinin artırılmasını sağlar. Bu nedenle seçim sırasında oldukça titiz davranmak önem taşır. Ankastre fırınları satın almadan önce en çok dikkat edilecek detaylar teknik özelliklerdir. Ayrı ayrı pişirme programlarına ve birçok iç aksesuara sahip olması hayatınızı kolaylaştıracak kolay bir kullanımı mümkün kılar. Bu nedenle seçimleriniz sırasında pişirme seçeneklerinin fazla olmasına dikkat edebilirsiniz. Bir ankastre fırının panele sahip olması ve kullanıcısına yelpazesi geniş birden çok fonksiyon sunması çok önemlidir. Herkes mutfağında lezzetli yemekler hazırlamak ister bu yüzden ankastre fırınınızın teknik özellikleri can alıcı noktalardan biridir. Örneğin; buharlı pişirme yöntemine sahip modellerin seçimi sağlıklı bir şekilde beslenmeniz için de avantaj sağlar. Ankastre fırın seçiminizde ısı yalıtımı yüksek olan modelleri tercih etmeniz önerilir. Sadece ısı değil elektrik yalıtımı iyi olmayan ankastre fırınlar sebebi ile yangın riski yaşayabilirsiniz. Bu yüzden güvenilirlik ve ankastre fırınınızın size sunduğu nitelik çok önemlidir. Ankastre fırınınızı seçerken cam kapak faktörünü es geçmemeniz önem taşır. Cam kapak hem temizlik açısından büyük konfor sağlar hem de yemeğinizin pişme durumunu takip etmenizi kolaylaştırır. Unutulmaması gerekir ki cam kapak ısı geçirmeyeceği için ısı kaybını engeller ve enerjiden ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Evinizde kullandığınız cihazların enerji türüne göre seçtiğiniz takdirde büyük bir rahatlığa kavuşabilirsiniz. Ankastre fırınlarda A, A+ ve üstü fırınları seçmeniz hem çevreniz için hem bütçeniz için güzel bir seçim olacaktır. Enerji seçimi de ankastre fırın seçiminizde önemli bir rol oynar. Ürünün temizliği kadar kolay temizlenebilmesi de önemlidir. Ankastre fırınlarda katalitik, pirolitik ve buharlı temizleme yöntemi de kullanışlı bir seçenektir. Bu özellikler sayesinde yemek lekelerinin özellikle yağ lekelerinin kolaylıkla çıktığını göreceksiniz. Seçiminiz sırasında bu özelliklere sahip modelleri tercih edebilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery