track source

Altus Mikrodalga Fırınlar

Altus Mikrodalga Fırınlar Fiyatları

4 Ürün gösteriliyor.
Güç Kademesi
Zamanlayıcı
Izgara
Mikrodalga(Isıtma) Güç
İç Aydınlatma
Izgara Gücü
Kontrol
Renk
Ağırlık
Hızlı Başlatma
Döner Tabla
Buz Çözme
Çocuk Kilidi

Altus Mikrodalga Fırınlar

Altus Mikrodalga Fırınlar fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Altus Mikrodalga Fırınlar ne kadar?

Günümüz de evimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Altus Mikrodalga Fırınlar Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Altus Mikrodalga Fırınlar incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Neco Toys Bant Makinesi
 • Hakan Çanta Resim Çantası
 • Resun Su Motoru
 • Club3d Görüntü Kablosu
 • Azemax Aksiyon Kameralar
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Altus Mikrodalga Fırınlar fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Altus Mikrodalga Fırınlar Ürünleri Hangileridir?

  2022 yılı Altus Mikrodalga Fırınlar Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  3 Temmuz 2022 tarihinde Cimri.com’da yer alan 4 Altus Mikrodalga Fırınlar modeli içerisinde en ucuz Altus Mikrodalga Fırınlar fiyatı 1364.09 TL iken, en yüksek Altus Mikrodalga Fırınlar fiyatı 1700.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Altus Mikrodalga Fırınlar fiyatlarının ortalaması alındığında ise 3 Temmuz 2022 tarihinde ortalama Altus Mikrodalga Fırınlar fiyatı ise 1536.41 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Altus Mikrodalga Fırınlar Ürünleri Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da yer alan Altus Mikrodalga Fırınlar modelleri arasında en çok indirim bulunan 4 Altus Mikrodalga Fırınlar modeli:
  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Altus Mikrodalga Fırın

  Günümüzde herkes zamanla yarışıyor ve bu zamanı en verimli şekilde kullanmaya çalışıyor. Özellikle kadınların iş hayatına geçmesinden itibaren mutfakta kadınların daha hızlı ve pratik yemek yapmasına yardımcı olmak için elektronik aletler üretilmeye başlanır. Bu sayede iş yükü azaltılarak kolaylık sağlar. Bu mutfak aletlerin en çok kullanılan ve en pratik olanlarından biri mikrodalga fırın geliyor. Bu fırınlar zaman zaman tartışma konusu olsa da yapılan araştırmalar bunun aksini iddia ediyor. Bir besinin pişmesi için en doğru ve en sağlıklı yol tercih edilmelidir. Yediğimiz besinlerin en iyi şekilde pişmesi için en kısa sürede çok hızlı ısıtması ve mümkün olduğunca en az sıvı gerektiren yol tercih edilmelidir. Bu kriterleri sağlayan pişirme yöntemlerinden biri ise mikrodalga fırınlardır. Ayrıca bazı besinler uzun süre ısı gördüğü zaman vitamin ve mineral değerleri kayboluyor. Bu yüzden sebzelerin hızlı ve kısa süreli ısıtma yöntemi olan mikrodalga ile pişirilmesi öneriliyor. Örneğin, brokoli suda haşlandığında bütün vitamin suyuna gidiyor. Ancak haşlama yerine buharda ya da mikrodalgada pişirildiğinde vitaminler içerisinde kalıyor. Mikrodalga fırınlar ise elektrik enerjisini mikrodalga enerjisine dönüştürür. Bu enine yayılan dalgalar ısıtılan yiyecek tarafından emilirler. Yiyecek içerisindeki su moleküllerinin titreşmesini sağlar. Bu titreşim sonucunda birbirlerine sürterek ısı enerjisi açığa çıkarırlar. Böylece yiyecekler pişmiş olur. Buradan anlayacağımız gibi içerisinde su molekülü fazla olan besinler daha hızlı pişerler. Pişirme süresi çok hızlı olduğu için de besin altındaki kap fazla ısınmaz. Günümüzde mikrodalga fırın alanında en çok tercih edilen markalardan biri Altus mikrodalga fırın lardır.

  Altus Mikrodalga Fırın Modelleri

  Altus bütçe dostu ürünler üretmeyi amaçlar. Bu doğrultuda ürettiği mikrodalga fırınlar da çok fazla rağbet görür. Altus ailesinde en çok tercih edilen iki model altus 17b mikrodalga fırın ve altus almd 20 mikrodalga fırın dır.  Altus mikrodalga fırınları incelersek, içerisinde döner bir cam tepsi bulunur. Tüm pişirme işlemlerinde bu tepsiyi kullanmalısınız. Bu tepsi ısıtma ve pişirme sırasında oluşan yemek artıklarını üzerinde biriktirdiği için fırının kirlenmesini önler. Bu cam tepsiyi bulaşık makinesinde ya da elde yıkayabilirsiniz. Bu cam tepsinin altında döner destek vardır. Bu destek üzerine kendi tepsisi dışında başka hiçbir şey koymayın. Altus mikrodalga fırın, pişirme süresi açısından son derece kullanışlı bir cihazdır. Normal fırınlara oranla pişirme işlemini üçte bir ile dörtte bir oranına kadar düşürür. Bu zaman kendiniz için ekstra süre anlamına gelir. Size kalan bu sürede ister işlerinizi halledebilirsiniz isterseniz de dinlenerek günün tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca Altus mikrodalga fırın sayesinde yiyecekler kendi buharında pişerler ve suları içinde kaldığı için tüm tadını korurlar. Bunun yanında kısa sürede pişirdiği için enerji tasarrufu sağlar. Altus, sizi korumak için cihaz pişirme esnasında iken kapağı açıldığında içerideki pişirme işlemini durdurur. Bu sayede olası kazaların önüne geçer. Altus her kesime uygun fırın ürettiği için kendiniz için en kaliteli ve en ucuz Altus mikrodalga fırını bulabilirsiniz. 

  Altus Mikrodalga Fırın Kullanımı

  Altus ankastre mikrodalga fırınını kullanırken dikkat etmeniz gereken bazı detaylar vardır. Yemeğinizi ısıtırken yemeğinizi tabağınıza tam olarak dağıtılması gerekir. Tabağa eşit dağıtılmayan yemekler eşit şekilde ısınmaz. Eğer farklı şekil ve kalınlıkta besinleri pişirecek iseniz en küçük ve en ince tarafını kabın ortasına koymalısınız. Bu şekilde ortadaki besinlerin en son pişmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca yemekleri karıştırarak ve çevirerek de daha eşit ısınmasını sağlayabilirsiniz. Streç film, torba veya yağlı kağıt kullanıyorsanız içerisinde buhar kalmaması için üzerine delikler açın ya da biraz aralık bırakın. Buzlu besinleri çözmek için sığ ve dikdörtgen kaplar tercih edin. Bu şekilde derin kaplara göre daha hızlı bir çözülme olur. Çözülmeye başladıkça parçaları birbirinden ayırırsanız daha kolay çözülür. Dikkat etmeniz gereken bir diğer unsur ise pek çok besin dışında kabuk bulunur. Bu besinleri kabuklarıyla pişirirken içerideki buhardan dolayı çatlayabilirler. Bu yüzden mutlaka üzerinde çatal ya da bıçakla delik açılması gerekir. Patlama tehlikesi olduğu için sıvılar ve diğer yiyecekler kapalı kaplarda ısıtılmamalıdır. Mikrodalga fırınlarda asla kızartma yapmayın. Kızgın yağ fırına ve size zarar verebilir. Cihazı kullanım amacı dışında asla kullanmayın. 

  Altus Mikrodalga Fırın Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Altus mikrodalga fırın fiyatları modellere göre değişkenlik gösterir. Fırınların fiyatları tasarımlara ve özelliklerine göre değişir. Altus mikrodalga fırınlar hem işlerinizi kolaylaştırır hem de mutfağınıza bir stil kazandırır. Gün içerisinde zaman kazandırırken enerji tasarrufu etmenizi sağlar. Piyasada yüzlerce farklı firma ve ürün olduğu için seçim yapmak da zorlaşır. Bu yüzden öncelikle kendi ihtiyaçlarınızı belirlemeli ve o doğrultuda seçim yapmalısınız. Sadece donmuş gıdaları çözmek için mi kullanacaksınız, yoksa yemek pişirme ve ızgara için mi kullanacaksınız onu belirlemeniz gerekir. Eğer sadece hazır gıdalar kullanıyorsanız ızgara özelliği sizin için gerekli değildir. Dikkat etmeniz gereken bir diğer özellik de mikrodalganın kapağına yerleştirilmiş metal filtre olması gerekir. Böylece elektromanyetik dalgaların dışarı sızması engellenir. Ayrıca Altus mikrodalga fırın ölçülerine de dikkat etmelisiniz. Bu kriterleri belirdikten sonra cimri.com a girerek modelleri inceleyebilir, kriterlerinize göre filtreleme yapabilirsiniz. Aradığınız Altus mikrodalga fırın yorumlarına bakarak merak ettiğiniz soruların cevaplarını bulabilirsiniz. 

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery