track source
track source

Ofis & Kırtasiye

Ofis & Kırtasiye Fiyatları

128390 Ürün gösteriliyor.
Ofis & Kırtasiye fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Ofis & Kırtasiye modelleri ve Ofis & Kırtasiye fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Ofis & Kırtasiye kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Kalem & Yazı Gereçleri, Ofis Malzemeleri, Sanatsal Malzemeler, Defter & Kağıt Ürünleri, Ofis Makineleri (Araçları). 128390 adet Ofis & Kırtasiye fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Ofis ve Kırtasiye Malzemeleri

Ofis ve kırtasiye malzemeleri, günlük hayatımızın önemli bir parçasıdır. Ofis kırtasiye malzemeleri, gerek okul hayatında gerekse iş yaşamında bir işi başarmak için gerekli olan en önemli ürünler arasındadır. Örneğin sanatsal bir aktivite esnasında bu tarz malzemelere ihtiyaç vardır. Aynı şekilde okula giden öğrenciler de ofis ve kırtasiye malzemeleri ile eğitim ve öğretim hayatını tamamlar. Bu açıdan ofis ve kırtasiye ürünlerinin hayatımızdaki önemini yadsımak mümkün değildir. Aynı şekilde profesyonel iş hayatının da en gerekli araç gereçleri arasında yer alır. Zira pratik bir şekilde not tutmak gerektiğinde kalem ve deftere olan ihtiyaç son derece fazladır. Buna ek olarak klasör, dosya, postit ve fotokopi kağıdı gibi malzemeler de hem iş hayatında hem de okul hayatında ihtiyaç duyulan ürün seçenekleri arasındadır. Ofis ve kırtasiye malzemeleri, kullanım alanı son derece geniş olan materyallerdir. Ölçü ve çizim aletleri, defter ve kağıt ürünleri, kalem ve yazı gereçleri gibi farklı malzemelere hayatın her alanında ihtiyaç vardır. Ofis ve kırtasiye malzemeleri de bu ihtiyacı pratik bir şekilde karşılayan ürün seçenekleri arasında yer alan materyal grubunu oluşturur.

Ofis ve Kırtasiye Malzemesi Çeşitleri

Ofis kırtasiye ürünleri deyince akla gelen ilk malzemeler arasında kalem ve yazı gereçleri vardır. Günümüzdeki dijital teknolojiler kalemleri biraz geri plana atmış gibi görünse de geleneksel kalem ve yazı malzemelerine olan ihtiyacı görmezden gelmek mümkün değildir. Bu konuda ofis yaşamının ve de eğitim öğretim hayatının vazgeçilmezleri arasında yer alan birbirinden farklı araç gereçler bulunur. Tükenmez kalemler, uçlu kalemler, mürekkepli kalemler, dolma ve keçeli kalemler yazı ve kalem gereçleri arasında yer alan en popüler materyaller arasındadır. Aynı şekilde asetat kalemler, fosforlu kalemler ve kalem kartuşları da günlük hayatta işe yarayan önemli yazı ve kalem gereçleri arasında bulunur. Ofis ve kırtasiye malzeme seçeneklerinden bir diğeri de sanatsal aktiviteler icra etmeye yarayan araç gereçlerdir. Bu araç ve gereçler sanatsal malzemeler olarak tanımlanır. Hayal gücü ile yaratım gerçekleştirilmek istendiğinde bu malzemelere gerek vardır. Tuval, kil, mum boya, guaj boya ve hamur gibi ürünler sanatsal malzeme çeşitleri arasında yer alır. Bu malzemeler, aynı zamanda hobi amaçlı da kullanılabilir. Sanatsal üretim malzemeleri de tıpkı diğer ofis ve kırtasiye ürün seçenekleri gibi her yaştan insana hitap eder. Sanatsal malzemeler ile hem boş zaman aktiviteleri hem de profesyonel sanat eylemleri icra edilebilir. Yaratım ve düzenleme sürecinde tıpkı sanatsal malzemeler kadar önemli bir başka ürün grubu da çizim ve ölçü materyalleridir. Bu materyaller, bir düzen içinde profesyonel tasarımlar gerçekleştirme konusunda son derece yardımcı olur. Ölçü ve çizim malzemeleri, özellikle mimar ve mühendisler tarafından sıklıkla kullanılır. Proje çiziminde mimar ve mühendislerin sıklıkla kullandığı bu araç gereçler, aynı zamanda okul yaşantısında öğrenciler için de büyük bir önem taşır. Ölçü ve çizim malzemeleri arasında yer alan cetvel, pergel, şerit düzeltici ve çizim seti gibi materyaller, aynı zamanda hobi amacıyla da kullanılan materyal grupları arasındadır. Ofis ve kırtasiye malzemeleri arasında okul çantaları, evrak taşıma araçları, elişi malzemeleri gibi farklı ürün grupları da yer alır. Birbirinden farklı olan ancak aynı amaca hizmet eden ofis ve kırtasiye ürünleri, hayatın her alanında ihtiyaç olan önemli ürünler olarak önemini korur.

Ofis ve Kırtasiye Malzemesi Fiyatları

Kırtasiye ve ofis malzemeleri, ürün tipine göre farklı fiyatlara sahiptir. Ofis kırtasiye ürün seçenekleri arasında birbirinden farklı materyalleri görmek mümkündür. Bu materyallerin kullanım amacı da ürün fiyatlarını belirler. Dolayısıyla ürünlerin hizmet ettiği amaca göre fiyatlarda değişiklik gözlenir. Bu konuda kalem ve defter gibi okul malzemeleri, profesyonel hayatta kullanılan malzemelere göre daha uygun fiyatlıdır. Aynı fiyat farklılığını hobi amaçlı kullanılan malzemeler ile mimar ve mühendislerin kullandığı profesyonel malzemeler arasında görmek mümkündür. Ofis kırtasiye ürünleri fiyatlarını belirleyen önemli etkenlerden bir diğeri de malzemelerin boyutudur. Çanta veya projeksiyon perdesi gibi daha geniş ürünlerde fiyatlar farklılaşır. Ofis malzemeleri ve kırtasiye malzemeleri arasındaki fiyat farklılıklarını belirleyen önemli etkenlerden bir diğeri de ürün kalitesidir. Uzun süreli kullanım için uygun olan ve kaliteli malzemeden yapılan araç gereçler, daha farklı fiyatlara sahiptir. Birbirinden farklı ürünlerden oluşan ofis ve kırtasiye malzemeleri fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için Cimri.com’u ziyaret edebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması yaparak ofis ve kırtasiye ürün fiyatlarını hemen öğrenebilirsiniz.

Ofis ve Kırtasiye Malzemeleri Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kırtasiye ve ofis ürünleri, farklı malzeme seçeneklerinden oluşur. Bu nedenle ofis ve kırtasiye malzemeleri satın alırken öncelikle ihtiyacınız olan ürünü belirlemelisiniz. Eğitim ve öğretim hayatınıza devam ediyorsanız, okul ve evrak çantaları ile ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kalem, çanta, defter gibi malzeme satın alırken de kaliteye önem verebilirsiniz. Bu sayede daha uzun süreli bir kullanım imkanına sahip olarak daha rahat bir şekilde ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Eğer ofisiniz için fotokopi makinesi, pos cihazı veya projeksiyon gibi ürün arayışındaysanız ofis makineleri ürün seçeneklerine göz atabilirsiniz. Bu malzeme grupları arasında ihtiyaçlarınıza yönelik farklı ürün gruplarını inceleyebilirsiniz. Diğer yandan hobilerinizi gerçekleştirmek için de elişi malzemeleri ve sanatsal malzeme gruplarına göz atabilirsiniz. Herhangi bir ürün satın almadan önce amacınızı iyi bir şekilde belirlemenizde fayda vardır. Çünkü kullanım amacınız, satın alacağınız ofis ve kırtasiye malzemesinin kriterlerini belirler.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery