• En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

Ofis & Kırtasiye Ürünleri Seçimi Nasıl Olmalı?

Kalem, kalem kutusu, del-geç, defter, boya kalemi, akrilik boya, tükenmez kalem, dolma kalem, tuval, oyun hamuru, projeksiyon perdesi, projeksiyon cihazı, not defteri, bloknot, pano, sırt çantası, okul çantası, dosya, keçe, hesap makinesi, pastal boya, makas, kumaş boyası, zımba teli, zarf, evrak çantası, cam boyası, guaj boya, silikon, cetvel, silgi, sümen takımı, kalemtıraş, yağlı boya, ajanda, fırça çeşitleri gibi yüzlerce farklı ürünü Ofis & Kırtasiye Kategorisinde bulabilirsiniz.

Az Bütçeyle Okul İhtiyaçları Nasıl Tamamlanır?

Çocukların okul ihtiyaçlarını en az bütçe ile tamamlamak için önce planlı olmak sonra da kolayca fiyat karşılaştırması yapabilmek önemlidir. Planlı olmak üzere tüm ihtiyaçların net bir listesini yapın. Sonra bunların hepsi gerçekten gerekli mi elenebilecek kalemler var mı bakın. Geriye kalanlar yani net liste üzerinden fiyat araştırması yapmaya başlayın. Peki, onca malzeme için tek tek fiyat alacak vaktiniz var mı? Bu amaçla da kolayca fiyat karşılaştırması yaparak ilerleyeceğiniz sistemleri kullanın.

Öğrenciler İçin Eğlenceli Çalışma Odası Tasarımı Nasıl Yapılır?

Okullar açılmadan önce çocuklara gelecek sezonda daha fazla çalışmaları, daha fazla başarılı olmaları öğütlenir. Peki, onların daha fazla çalışmasını sağlayacak motivasyon nasıl yaratılır? Başarıyı teşvik eden ödüller, okul öncesi keyifli bir tatil, evde huzurlu bir aile ortamı çocukların başarısını etkileyen detaylar. Onları çalışmaya teşvik edecek, içinde olmaktan, üretmekten hoşlanacakları çalışma odaları tasarlayarak da daha verimli olmalarını sağlayabilirsiniz. Bu amaçla çocuğunuzla birlikte çalışma odasını yeniden düzenlemek üzere alışverişe çıkabilirsiniz. Bu heyecanı yaşamasını sağlayarak, odasını birlikte hazırlayabilirsiniz. Çalışma odasında kendine ait bir çalışma lambası, otururken rahat hissedeceği bir çalışma sandalyesi ve ilham alacağı birkaç poster kullanmak faydalı olabilir. Ayrıca dönem sonunda ona almaya söz verdiğiniz bisiklet, tablet bilgisayar ya da tatilin fotoğrafını da yakınlarda tutabilirsiniz. Çalışma odasına eğlenceli tasarımları olan renkli kalemler, tarzına uygun kalemlikler, not defterlerine eklenebilir.

Keyifli Bir Çalışma Odası Nasıl Dekore Edilir?

Home Office ya da freelance çalışan biri için evde rahatça çalışabileceği bir ofise sahip olmak önemlidir. Çalışma odası ya da en azından bir çalışma köşesi, işe motive olmak için çok önemlidir. Peki, evde çalışma odası nasıl tasarlanır. Eğer eviniz klasik 3+1 dairelerden biriyse ve size özel bir odanın açılması mümkün değilse salonda kendinize bir çalışma köşe tasarlayabilirsiniz. Örneğin L biçimli ya da T biçimli bir salonunuz varsa bu salonun bir köşesine şık bir çalışma masası, ona uygun rahat bir çalışma sandalyesi ya da ofis sandalyesi ekledikten sonra ana hatlarıyla çalışma alanı hazır olur. Bundan sonra belki notlarınız için dekoratif bir pano, sizi motive edecek bir tablo ya da poster, bir kaç kitap, çalışma masası lambası da dekorasyonun ana hatlarını çizer. Ardından şık bir kalemlik, defter, not defteri ya da bloknot, kalemlerle çalışma masanız hazırlanmış olur. Bilgisayarınızı kolayca şarj etmek için prizi yanaştıran bir üçlü priz, ayaklarınızı uzatacağınız bir puf ile tüm konfor ayaklarınızın altında. Kendi ev ofisinizi hazırlamak için ihtiyaç duyacağınız her şeye Cimri mağazalarından uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.