Defter & Kağıt Ürünleri

En Ucuz Defter & Kağıt Ürünleri Fiyatları

11299 ürün gösteriliyor.
Defter & Kağıt Ürünleri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Defter & Kağıt Ürünleri modelleri ve Defter & Kağıt Ürünleri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Defter & Kağıt Ürünleri kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Defter, Etiket, Not Defteri & Bloknot, Davetiye, Fotokopi Kağıdı. 11299 adet Defter & Kağıt Ürünleri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi

Defter ve Kâğıt Ürünleri Nedir?

Genellikle öğrencilerin ve iş hayatında evraklar ile sürekli iç içe olan kişilerin her gün haşır neşir olduğu ürünlerin başında defter ve kâğıt ürünleri gelmektedir. Defter ve kâğıt ürünleri, her türlü not alma, ajanda tutma, günlük tutma, belgeleri üzerine dökme gibi onlarca alanda kullanılabilmektedir. Günlük yaşamda en çok öğrencilerin kullanmakta olduğu bu ürünler iş ve eğitim alanında olmazsa olmazdır. Çünkü hem iş hayatında hem de okul hayatında işler belgeler ve evraklar ile işlemektedir.

Defter ve Kağıt Ürünleri Hangi Alanlarda Kullanılır?

Defter ve kağıt ürünleri kullanım alanları okullar, işyerleri, hastaneler, oteller ve mağazalar olarak oldukça geniş yelpazede yer almaktadır. Özellikle ofis çalışanları tarafından kağıt ürünleri oldukça faydalıdır. Ofislerde genellikle maillerle iş yapılırken iş takibi açısından evraklar kağıda aktarılarak çıktı şeklinde yazıcı makinelerinden çıkarılmaktadır ve bu şekilde takibe alınmaktadır. Bunun yanı sıra sözleşmeler de bu ürünler sayesinde yapılmaktadır.

Ciltli Defter Nedir?

Defterlerin farklı tasarım ve modelleri bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de ciltli defterlerdir. Ciltli defterler, kapağı sıradan defterlere göre oldukça kalın ve dayanıklı olan defterlerdir. Temelde kalın ve dayanıklı kapaklar oluşuyla öne çıkan cilt kapaklar, aynı zamanda çok daha şık tasarımların da ortaya çıkmasını sağlamıştır. Kendine has şık bir görünüme sahip olan ciltler, yenilikçi ve özgün tasarımlarla birleştirildiğinde ortaya estetik açıdan değerli ürünler çıkmıştır. Özellikle günlük hayatta defterini sık kullanan kişiler için ciltli defterler önerilebilecek ürünlerdir.

Defter ve Kâğıt Ürünleri Hangi Malzemelerden Yapılmaktadır?

Defter ve kâğıt ürünlerinin ana malzemesi ağaçtır. Çoğu ürünün ham maddesinin ağaç olmasından dolayı bu ürünlerin geri dönüşümüne özen gösterilmeli ve bu ürünleri kullanırken israf etmekten kaçınılmalıdır. Defter ve kâğıt ürünlerinin yapımında ağaçtan farklı olarak plastik sanayiden, renklendiricilerden, metallerden, mürekkeplerden ve yapıştırıcılardan yararlanılmaktadır. Tabi ki defter ve kâğıt ürünlerinin onlarca farklı çeşidi bulunmaktadır. Hem evde hem de iş yerinde sıklıkla kullandığımız post itlerden defterlere, plan ve programlarımızı yaptığımız ajandalardan renkli fotokopi kâğıtlarına, fotokopi kâğıtlarından mektuplar için kullanılan zarflara kadar pek çok defter ve kâğıt ürünleri çeşitleri bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı kullanılan malzemelerde ufak tefek değişiklikler olabilmektedir.

Defter ve Kâğıt Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Defter ve kâğıt ürünlerinin birbirlerine olan farklılıklarından dolayı aralarındaki fiyat farkları da oldukça fazladır. Cimri.com üzerinden erişebileceğiniz defter ve kâğıt ürünlerinin fiyatları ise 1TL ile 2.900 TL arasındadır. Bu denli fiyat farkı olmasının sebebi ürünlerin arasındaki farklılıklardır. Ancak fiyatlar kaliteleri ile doğru orantılıdır.