track source
track source

Derin Dondurucular

Derin Dondurucular Fiyatları

336 Ürün gösteriliyor.
Kullanım Şekli
Derin Dondurucu Tipi
Soğutma Sistemi
Net Hacim
Dondurma Kapasitesi
Hızlı Dondurma
Enerji Sınıfı
Otomatik Buz Hazırlama
Ses Seviyesi
Renk
Yükseklik
Genişlik
Derinlik
Ağırlık
Kapı Sayısı
Kapı Açık Uyarısı
Çekmece Sayısı
Işık
Derin Dondurucular fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Derin Dondurucular modelleri ve Derin Dondurucular fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Derin Dondurucular kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Bosch, Samsung, Arçelik, Vestel, Siemens. 336 adet Derin Dondurucular fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Uğur UDF 7SL 265 Lt A+ 7 Çekmeceli Derin Dondurucu
Uğur UDF 7SL 265 Lt A+ 7 Çekmeceli Derin Dondurucu
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Derin Dondurucular

Derin dondurucular gıdaları dondurarak daha uzun süre muhafaza etmenizi sağlar. Kullanıcılar hemen kullanmadıkları ürünleri dondurucuya yerleştirerek ilerleyen zamanlarda tüketirler. Geniş hacmi sayesinde derin donduruculara çok sayıda ürün yerleştirebilirsiniz. Kış gelmeden hazırlık yapıp yaz ürünlerini taze tüketmek isteyenler için, derin dondurucular akla gelen ilk adrestir. Mevsiminde aldığınız balık ürünlerini doğru şekilde paketleyerek uzun süre koruyabilirsiniz. -15 ve -25 dereceye varan sıcaklık aralığı ile yiyecekleriniz ideal şekilde dondurulur. Bazı modeller tel raflardan ve sepetlerden oluşur. Yeni nesil derin dondurucular ise cam raflarla tasarlanır ve daha fazla kullanım kolaylığı sunar. Cam katları sayesinde aradığınız ürünleri kolayca bulabilirsiniz. Düşük enerji sunan bu ürünlerle enerji tasarrufu sağlarsınız. Ürünler modellerine göre farklı özellikler barındırır. No frost seçenekli derin dondurucular kar ve buz oluşumu yapmadan yiyecekleri dondururken, klasik derin dondurucular kar yardımıyla ürünleri muhafaza eder. Derin dondurucunuzu A+++ özellikli olanlardan alarak enerji verimliliği sağlayabilirsiniz. Gün içinde elektrik kesintilerine maruz kalabilirsiniz. Bu süre içinde derin dondurucular uzun süre yiyeceklerinizi çözdürmeden koruyabilir. 

Derin Dondurucular Özellikleri

Derin dondurucular günlük hayatta bir çok ürünü dondurarak kurtarıcı görev üstlenir. Taze kalmasını istediğiniz ürünleri ve daha sonra kullanacağınız birçok yiyeceği burada saklayabilirsiniz. Genellikle derin dondurucuların yatay versiyonu tercih edilir ancak dikey olarak sunulan modeller de vardır. Beyaz renkte karşınıza çıkan derin dondurucularla mutfağınızda bütünlük yakalayabilirsiniz. Çekmece sayısı fazla olan ürünler sayesinde daha çok yiyeceği saklayabilirsiniz. Bazı markalar elektronik sıcaklık kontrolü sunar. Bu sayede ürününüzü istediğiniz sıcaklığa kolayca ayarlarsınız. İç ısıyı sabit tutan teknolojiyle gıdalarınız daha uzun süre taze kalır. Yeni nesil derin dondurucularla konfor ve güvenliği bir arada yaşarsınız. Bazı modellerde sıcaklık yükseldiğinde alarm sistemi devreye girer. Akıllı sensörler sayesinde ürününüz daima aynı sıcaklıkta kalır. Dondurulmuş büyük gıdaları nereye yerleştireceğinizi düşünmenize gerek kalmaz. Büyük gıdalar için ayrılan ekstra alanlar bulunur. Hava kanalı sistemi bulunan modeller içerideki buzlanmayı önleyerek kolay kapı açılışı sağlar. Bazı durumlarda yaşanabilecek elektrik kesintilerine karşı önlem alır. Kesinti oluştuğunda 20- 40 saat arasında gıdaların erimesinin önüne geçer. Tekerlekli ayakların bulunduğu bir model tercih etmişseniz, bu ayakları kendinize göre ayarlayabilirsiniz. 8’e varan çekmece kapasitesi ile çok sayıda gıdayı derin dondurucunuza yerleştirebilirsiniz. Derin dondurucuların beyaz ve gri renk seçeneklerini bir arada bulabilirsiniz. A+++ sınıfı enerji tüketimi gerçekleştiren modellerle, hem ürünü kullanır hem de enerji tasarrufu sağlarsınız. Hızlı dondurma özelliği ile gıdalarınızı daha kısa sürede dondurabilirsiniz. Derin dondurucular dikey ve yatay olmak üzere iki farklı şekilde sunulur. Yatay derin dondurucuyu koyacak alana sahip olmayabilirsiniz. Bu durumda Derin dondurucunun sandık tipi versiyonunu alarak dar alanlarda dahi kullanabilirsiniz. 

Derin Dondurucular Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Buzdolabınızın dondurucu kısmı bazı zamanlarda yetersiz kalabilir. Buzdolabınızın ihtiyacınızı karşılayamadığı durumlarda 7 çekmeceli derin dondurucular sayesinde daha fazla ürünü tek bir yerde saklayabilirsiniz. Yeni bir ürün alırken detaylı bir araştırma yapmak isteyebilirsiniz. Derin dondurucu alırken öncelikle kendinize bazı sorular sorup bunun ışığında size uygun ürünü belirleyebilirsiniz. Üründe olmasını istediğiniz özelliklere karar verdikten sonra bütçe analizi yapabilirsiniz. Bu aşamadan sonra derin dondurucuyu koyacağınız yeri hazırlamanız gerekir. Ürünü koyacağınız yere uygun ölçülerde derin dondurucu almadığınız takdirde sıkıntı yaşayabilirsiniz. Derin dondurucunuzu dikey olanlardan seçerseniz çok fazla alan kaplamadığı için küçük yerlerde dahi rahatlıkla kullanırsınız.Koyacağınız alanı belirledikten sonra ürünü yatay mı yoksa dikey mi istediğinize karar verebilirsiniz. Depolama açısından yatay derin dondurucuların kullanımı daha zordur. Yatay derin dondurucular daha fazla ürün alma kapasitesine sahiptir ancak bu ürünlere ulaşmak kolay olmayabilir. Bu modellerin kapağı üstte kaldığı için soğuk hava içerde daha iyi korunur. Herhangi bir arıza ya elektrik kesintisi olduğunda uzun süre ürünlerinizi muhafaza eder. Dikey modeller ise kullanım açısından oldukça pratiktir. Aradığınız gıdayı kolayca görebilirsiniz. Derin dondurucuları mutfağınızın güneş almayan bir bölgesine yerleştirmek gerekir. Güneş ışığına maruz bırakılırsa enerji ve kalite açısından olumsuz sonuçlar ortaya çıkabilir. 

Derin dondurucu alırken özellikler ve fiyat noktasına dikkat edilir. Bütçeniz nedeniyle en ucuz derin donduruculardan birini satın almak isteyebilirsiniz ancak uzun vadede yanlış ürün seçimi nedeniyle sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu da ekonomik olarak iki kat yıpranmanıza neden olur. 

Derin Dondurucular Fiyatları

Beyaz eşyalar sıklıkla yenilemeye ihtiyaç duyulan ürünlerin başında gelir. Özellikle ihtiyacı karşılamayan derin dondurucular söz konusu olduğunda, daha büyük bir modele geçmek istenir. Kullanıcının alacağı yeni derin dondurucunun fiyatları da özellikleri doğrultusunda değişiklik gösterir. Genel olarak markalara ait derin dondurucu fiyatlarına bakıldığında birbirine yakın olduğu görülür. Ürünlerin fiyatlarının belirlenmesinde çeşitli unsurlar etkili olur. Üründe kullanılan her türlü malzeme fiyat kısmına etki eder. Üst düzey yalıtım malzemesi kullanılan ve elektrik kesildiğinde daha uzun süre gıdayı koruyan bir model diğerlerinden farklı fiyatlandırılabilir. Burada modelin özelliğinden kaynaklanan bir fiyat farklılığı söz konusudur. Ürünlerin marka ve modellerine göre de fiyatlar değişiklik gösterir. Derin dondurucular yatay ve dikey olmak üzere iki şekilde sunulur. Dikey derin dondurucular ile yatay derin dondurucuların fiyatları da farklı kriterlere göre belirlenir. No Frost bir dondurucu ile statik bir derin dondurucu arasında özellik farkı vardır. Kullanıcıya sunulan imkanlar  doğrultusunda da üst düzey özelliklere sahip ürünler biraz daha pahalı olabilir. Yeni çıkan bir seri ile diğer seriler arasında da fiyat farklarının görülmesi normaldir. Beyaz eşya satın almadan önce ürünlerin fiyatlarını karşılaştırmak isteyebilirsiniz. Cimri.com üzerinde yer alan karşılaştırma özelliğini kullanarak derin dondurucunun en ucuz nerede olduğunu zahmetsizce öğrenebilirsiniz. 

Derin Dondurucular Kullanımı

Birçok kullanıcı yaz aylarındaki taze sebze ve meyveleri saklamak için derin dondurucuları tercih eder. İhtiyacınızı en iyi karşılayacak ürüne karar vermek kolay olmayabilir. Derin dondurucu modelleri arasında özellik karşılaştırması yaparak kendinize en uygun ürünü satın alabilirsiniz. Sebzelerin taze kalmasını sağlayan dondurucular aynı zamanda kullanım kolaylığıyla da  kullanıcılarından tam not alır. Yatay modele sahip derin dondurucular ile daha fazla gıdayı tek bir yerde koruyabilirsiniz. Kullanım esnasında ürünü mevsimine göre ayarlamak önemlidir. Aşırı yüksek bir dereceye ayarladığınızda buzlanma sorunu ile karşılaşabilirsiniz. Yatay modellerin içinden aradığınız ürünü bulmak ve çıkarmak zor olabilir. Bu sıkıntının önüne geçmek için gıdalarınızı türlerine göre gruplandırabilirsiniz. Birçok kullanıcı kolay bir derin dondurucuya sahip olmak için dikey modelleri tercih eder. Cam ya da metal raflara sahip dondurucularda aradığınız ürünü bulmak oldukça zahmetsizdir. Büyük bölmeleri sayesinde çok yer kaplayan gıdalarınızı buraya koyabilirsiniz. Herhangi bir gıdadan bulaşabilecek lekeler meydana gelebilir. Böyle bir durumla karşılaştığınızda araştırarak müdahale etmeniz daha doğru olur. Yanlış temizleme nedeniyle ürüne zarar verebilirsiniz. Senede en az bir kere periyodik olarak dondurucunuzu boşaltıp temizlemek, ürünün daha uzun ömürlü olmasını sağlar. Derin dondurucu markaları arasında seçim yapmakta zorlanıyorsanız, kullanıcı yorumlarını dikkate alarak daha sağlıklı bir alışveriş süreci geçirebilirsiniz. 

track source
Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2020 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle Play