track source

Uğur Derin Dondurucular

Uğur Derin Dondurucular Fiyatları

126 Ürün gösteriliyor.
Kullanım Şekli
Derin Dondurucu Tipi
Soğutma Sistemi
Net Hacim
Dondurma Kapasitesi
Hızlı Dondurma
Enerji Sınıfı
Otomatik Buz Hazırlama
Ses Seviyesi
Renk
Yükseklik
Genişlik
Derinlik
Ağırlık
Kapı Sayısı
Kapı Açık Uyarısı
Çekmece Sayısı
Işık

Uğur Derin Dondurucular

Uğur Derin Dondurucular fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz.
Sitemizin Derin Dondurucular kategorisinde Uğur Derin Dondurucu Modellerini inceliyorsunuz.

Uğur Derin Dondurucular ne kadar?

Günümüz de Beyaz Eşya evimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi. Ürün alımlarında marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Uğur Derin Dondurucular Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız. Uğur Derin Dondurucular incelemeden önce müşteri adayları Samsung, Bosch, Arçelik markalarını da inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar. Sitemizden Beyaz Eşya araştırmaları yaparken fiyat karşılaştırmalarını kullanmanızı öneriyoruz.

Uğur Derin Dondurucular marka alt, ernatifleri nelerdir?

 • Bosch
 • Arçelik
 • Vestel
 • Delt, a
 • Beko
 • Electrolux
 • LG
 • Uğur Derin Dondurucu Modelleri

 • Derin Dondurucular
 • Elektronik
 • Beyaz Eşya
 • Tüm Uğur Derin Dondurucular 50 - 99 lt, 100 - 150 lt filtre seçenekleri ile birlikte cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Uğur Derin Dondurucu Fiyatlarını incele!

  Marka
  Uğur

  Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Uğur Derin Dondurucular Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Uğur Derin Dondurucular Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  14 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 126 Uğur Derin Dondurucular modeli içerisinde en ucuz Uğur Derin Dondurucular fiyatı 1586.0 TL iken, en yüksek Uğur Derin Dondurucular fiyatı 48859.8 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Uğur Derin Dondurucular fiyatlarının ortalaması alındığında ise 14 Nisan 2021 tarihinde ortalama Uğur Derin Dondurucular fiyatı ise 2890.15 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Uğur Derin Dondurucular Ürünleri Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da yer alan Uğur Derin Dondurucular modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Uğur Derin Dondurucular modeli:
  Cimri'nin Seçimi
  SEG SDF 2451 210 Lt A+ 6 Çekmeceli Derin Dondurucu
  SEG SDF 2451 210 Lt A+ 6 Çekmeceli Derin Dondurucu
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Uğur UDF 7SL 265 Lt A+ 7 Çekmeceli Derin Dondurucu
  Uğur UDF 7SL 265 Lt A+ 7 Çekmeceli Derin Dondurucu
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Uğur Derin Dondurucu

  Uğur Soğutma, 1954 yılında Aydın’ın Nazilli ilçesinde dondurma makineleri imalatı üretimiyle sektöre adım atar. Yerli bir marka olan Uğur Soğutma günümüzde 5 kıta ve 137 ülkede hizmet verir. Yıllardır birbirinden kaliteli ürünler ortaya koyan marka, siz kullanıcılarını son derece önemser. Onların istek ve ihtiyaçları marka için çok önemli bir konudur. Kullanıcı istek ve ihtiyaçları doğrultusunda üretimlerini gerçekleştiren marka, dayanıklılığı ve güvenilirliğiyle de kullanıcılarından tam not almayı başarır. Uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz Uğur Soğutma ürünlerinden dondurucular ise markanın en çok tercih edilenlerindendir. Uğur derin dondurucuları kullanıcıları tarafından son derece tutulmuş bir üründür. Birçok çeşit ile sizler için piyasada bulunan bu ürün sayesinde yiyeceklerinizi son derece taze şekilde saklayabilirsiniz. Hazırladığınız tüm yemekleri Uğur derin dondurucularının içine koyarak muhafaza edebilirsiniz. Ani misafirlerinizde veya yemek yapmak istemediğinizde hemen dondurucunuzdan çıkararak yiyeceklerinizi taptaze şekilde tüketebilirsiniz. Sizlere zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak bu ürün sayesinde artık mutfak işleri daha da kolay bir hal alır.

  Uğur Derin Dondurucu Modelleri ve Özellikleri

  Uğur Soğutma, yıllardır siz kullanıcılarına kaliteli hizmet vermek için çalışır. Marka ürettiği her bir ürününü siz kullanıcılarını düşünerek, sizlerin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda gerçekleştirir. Uzun yıllar sorun yaşamadan kullanabileceğiniz bu dondurucular sayesinde yemekleriniz ilk günkü tazeliğinde kalır. Markanın derin dondurucuları sayesinde kış yiyeceklerini yazın, yaz yiyeceklerini de kışın rahatlıkla tüketebilirsiniz. Çeşitli modelleri bulunan bu donduruculardan ihtiyacınız olan model ve boyutta olanlarına ulaşabilirsiniz. Uğur derin dondurucu 7 çekmeceli modeli; yiyeceklerinizin sağlıklı ve düzenli bir şekilde muhafaza etmenizi sağlar. Yerden tasarruf etmenizi sağlayan bu dondurucunun rafları oldukça kullanışlıdır. Her bir çekmecesine farklı gıda koyarak, yiyeceklerinizi gruplandırabilirsiniz. Elektrik kesintilerinde 15 saate kadar koruma sağlayan bu derin dondurucu, no-frost özelliğine sahiptir. Bu derin dondurucunun no-frost özelliği sayesinde yiyeceklerinizin buzlanma yapmadan, güvenli bir şekilde donmasını sağlar. 2 farklı fonksiyona sahip bu derin dondurucu; istenildiğinde gıdaların dondurulmasını, istenildiği zaman da buzdolabının yetersiz olduğu durumlarda fonksiyon aktif hale getirilerek buzdolabı niyetiyle kullanılabilir. Dokunmatik ve dijital termometreye sahip bu dondurucu, sizlere kolay ayarlama yapma imkanı tanır. Bu dondurucu, geniş iç hacmi sayesinde yüksek miktarda gıda ile doldurulabilir. Bir başka model olan Uğur derin dondurucu A++; birçok modelle piyasadadır. Derin dondurucunun A++ enerji sınıfından oluşu, makineye daha az güç harcatır. Bu sayede ekonomik ve çevre dostu olan derin dondurucu enerji tasarrufunda bulunur. Ayriyeten bu derin dondurucu sizlere, düşük ses ile çalışma performansı sunar. Bunun yanı sıra Uğur derin dondurucu A++, dekoratif görüntüsüyle evlerinize şıklık katar. Uğur derin dondurucu 280 lt; 89 cm yüksekliğe, 98 cm genişliğe ve 70 cm de derinliğe sahiptir. ürünün ideal boyutları sayesinde mutfaklarınızda yer sıkıntısı yaşamazsınız. 51 kg ağırlığında olan bu derin dondurucunun 227 litre net hacmi vardır. 15-25 derece arasındaki farklı sıcaklıkta bu derin dondurucuyu çalıştırabilirsiniz. Uğur derin dondurucuları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için cimri.com sayfasını kullanabilirsiniz.

  Uğur Derin Dondurucu Fiyatları

  Uğur derin dondurucu yıllardır siz kullanıcılarının istek ve ihtiyaçlarını karşılamak için üretimlerini sürdürür. Birbirinden kaliteli ve dayanıklı birçok ürünü ile sizler için piyasada olan marka, sizlerden gelen olumlu geri bildirimlerle de başarısını kanıtlar. Markanın derin dondurucuları işlerinizi kolaylaştırmak için vardır. Geniş iç hacmi ve dayanıklılığı ile birçok kullanıcının en çok tercih ettiği ürünlerden biridir. Uğur derin dondurucu fiyatları piyasada çeşitlilik gösterir. Bu fiyat çeşitliliğinin birbirinden farklı nedenleri bulunur. Bu nedenlerden bir tanesi ürünün modelidir. Alacağınız derin dondurucunun; sandık tipi bir model mi yoksa dikey çekmeceli bir model mi olmasını istersiniz bunu belirlemeniz gerekir. Derin dondurucunun teknik özellikleri de fiyatta çok önemlidir. Ürünün gücü, iç hacmi, soğutma sistemi fiyatta oldukça önemli konulardır. Uğur derin dondurucularına sahip olmak isterseniz cimri.com sayfasından faydalanabilirsiniz. Bu sayfa sizler için ürünün bulunduğu tüm sitelerin fiyatlarını karşılaştırır ve sizlerin en uygun fiyatlı derin dondurucuyu bulmanıza yardımcı olur.

  Uğur Derin Dondurucu Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Uğur markası kurulduğu günden bugüne kalitesiyle kendisini ispatlamayı başarır. Derin donduruculardan satın almadan önce doğru bir alışveriş gerçekleştirmek istiyorsanız, bazı unsurlara dikkat etmelisiniz. Öncelikle satın alacağınız derin dondurucuyu uzun yıllar kullanmanız için ürünün, kaliteli ve dayanıklı olması gerekir. Bunun yanı sıra ürüne duyulan ihtiyaçta çok önemlidir. Nasıl bir dondurucuya ihtiyacınız olduğunu ürünü araştırarak farkına varabilirsiniz. Ardından satın alacağınız Uğur derin dondurucu modelleri arasından, ürünü konumlandıracağınız yeri de belirlemelisiniz. Bu sayede evinizin konumuna göre doğru bir ürün satın almış olursunuz. Bir başka dikkat etmeniz gereken konu ise ürünü satın alacağınız sitedir. Alacağınız derin dondurucunun kaliteli ve güvenilir bir site olmasına önem vermelisiniz. Satın alacağınız derin dondurucu için kendinize bütçe belirlemeniz gerekir. Bu bütçe belirleme sayesinde ekonominizi de düşünerek alışverişinizi yapmış olursunuz. Tüm bu belirtilenler doğrultusunda Uğur derin dondurucularında satın aldığınız takdirde, alışverişinizde ve sonrasında hiçbir sorun yaşamadan ürüne kavuşabilirsiniz. Derin dondurucunuzun içerisini doldurarak, kışın bile yaz sebzelerinden, meyvelerinden yiyebilirsiniz.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery