Uğur Derin Dondurucular

Uğur Derin Dondurucular Fiyatları

115 Ürün gösteriliyor.
Kullanım Şekli
Derin Dondurucu Tipi
Soğutma Sistemi
Net Hacim
Dondurma Kapasitesi
Hızlı Dondurma
Enerji Sınıfı
Otomatik Buz Hazırlama
Ses Seviyesi
Renk
Yükseklik
Genişlik
Derinlik
Ağırlık
Kapı Sayısı
Kapı Açık Uyarısı
Çekmece Sayısı
Işık

Uğur Derin Dondurucular

Uğur Derin Dondurucular fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz.
Sitemizin Derin Dondurucular kategorisinde Uğur Derin Dondurucu Modellerini inceliyorsunuz.

Uğur Derin Dondurucular ne kadar?

Günümüz de Beyaz Eşya evimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi. Ürün alımlarında marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Uğur Derin Dondurucular Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız. Uğur Derin Dondurucular incelemeden önce müşteri adayları Samsung, Bosch, Arçelik markalarını da inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar. Sitemizden Beyaz Eşya araştırmaları yaparken fiyat karşılaştırmalarını kullanmanızı öneriyoruz.

Uğur Derin Dondurucular marka alt, ernatifleri nelerdir?

 • Bosch
 • Arçelik
 • Vestel
 • Delt, a
 • Beko
 • Electrolux
 • LG
 • Uğur Derin Dondurucu Modelleri

 • Derin Dondurucular
 • Elektronik
 • Beyaz Eşya
 • Tüm Uğur Derin Dondurucular 50 - 99 lt, 100 - 150 lt filtre seçenekleri ile birlikte cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Uğur Derin Dondurucu Fiyatlarını incele!

  Marka
  Uğur
  Cimri'nin Seçimi
  Uğur UDF 7SL 265 Lt A+ 7 Çekmeceli Derin Dondurucu
  Uğur UDF 7SL 265 Lt A+ 7 Çekmeceli Derin Dondurucu
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Uğur Derin Dondurucu

  Derin dondurucular hemen hemen her evde bulunan artık evlerin olmazsa olmazı haline gelmiş gıdaları uzun süre saklamaya yardımcı olan beyaz eşyalardır. Genellikle mevsimi dışında gıda tüketmek amacıyla mevsiminde sebze ve meyveleri depolamak amacıyla kullanılmaktadır. Aynı zamanda et depolama amacıyla da derin dondurucular kullanılır. Piyasada pek çok farklı markanın pek çok farklı modelde derin dondurucusu bulunmaktadır. Piyasadaki en iyi derin donduruculardan bir tanesi de uğur derin dondurucudur. Yıllardır piyasada ürünleri bulunan marka, Türk Patent Enstitüsü tarafından “Tanınmış marka” statüsüne layık görülmüştür. Özellikle dondurucu konusunda en ileri gelen markalardan biri olan Uğur markası tüketicinin güvenini ürettiği ürünlerle sağlamıştır. Uğur markası Türkiye’nin en çok tanınan markalarından bir tanesi olduğu gibi Uluslararasında da tanınmaktadır. Uğur Soğutma kuruluşu 1954 yılında Aydın, Nazilli’de kurulmuştur. Kurulduğundan bu yana modern ve yenilikçi çizgisiyle tüketiciye hizmet vermektedir.

  Uğur Derin Dondurucu Modelleri

  Uğur derin dondurucu hemen hemen herkes tarafından oldukça bilinen ve sevilen bir markadır. Piyasadaki diğer markalardan kalitesiyle ayrılan Uğur derin dondurucuları pek çok özelliğe sahiptir. Uğur derin dondurucular her markada da olduğu gibi iki tiptedir. Uğur derin dondurucu dikey ve uğur derin dondurucu yatay olmak üzere iki tiptedir. Dikey tipteki derin donduruculara çekmeceli derin dondurucu tipi de denmektedir. Çekmeceli modeller çekmece sayısına göre değişmektedir. Uğur derin dondurucu 7 çekmeceli, uğur derin dondurucu 5 çekmeceli olmak üzere pek çok farklı çekmece sayısı bulunur. Çekmeceli yani dikey derin dondurucular genellikle evde çok fazla yeri olmayanlar tarafından tercih edilir. Dikey olması nedeniyle yatay derin donduruculardan daha az yer kaplamaktadır.

  Yatay derin dondurucular ise genellikle geniş alanlarda tercih edilmektedir. Yatay derin dondurucuların halk arasındaki bir diğer ismi ise sandık tipi derin dondurucudur. Uğur derin dondurucu sandık tipi ismini görünüş olarak da sandığa benzemesi nedeniyle almıştır. Uğur derin dondurucu 400 litreye kadar modelleriyle de karşımıza çıkmaktadır. Derin dondurucuların hacminin sembolü litredir. Derin dondurucunun hacminin geniş olması istenildiği takdirde litre değerinin yüksek olması gerekmektedir. Litre değeri düştükçe derin dondurucunun hacmi de düşmektedir.

  Uğur derin dondurucu modellerinde renk seçeneği de mevcuttur. Satın alacağınız dikey veya yatay derin dondurucularda mor, beyaz, antrasit olmak üzere üç renk seçeneği bulunmaktadır. Derin dondurucu gibi beyaz eşyaların rengine de önem verenlerdenseniz Uğur markasına ait derin donduruculara kesinlikle göz atmalısınız.

  Uğur derin dondurucularının son teknolojiyle donatılmış cihazlar olduğu bilinir. Markanın derin dondurucularına eklediği özelliklerden bir tanesi de ani elektrik kesintisi durumunda derin dondurucu içerisindeki gıdaları korumak amacıyla 10 saat boyunca otomatik olarak koruma altına girer.

  Uğur Derin Dondurucu Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

  Derin dondurucu satın alırken dikkat edilmesi gereken pek çok özellik bulunmaktadır. Dikkat edilmesi gereken hususlara uyulduğu müddetçe seçilen derin dondurucu modelinden kesinlikle maksimum verim alacak ve memnun kalacaksınız. Uğur derin dondurucu satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta derin dondurucunun sahip olduğu enerji sınıfıdır. Enerji sınıfları A, AB olarak sınıflandırılabildiği gibi A+, A++ ve A+++ olarak da sınıflandırılabilmektedir. “A” harfinin yanındaki “+” işareti ne kadar fazla olursa o kadar enerji tasarrufu sağlanmış olur. Enerji tasarrufu sağlamak da faturanın düşük gelmesine sebep olacağından tüketicinin yüzü gülmüş olacaktır. Uğur derin dondurucu a++ enerji sistemine sahip olan pek çok modele göz atabilirsiniz.

  Derin dondurucu satın alırken bakılması ve karar verilmesi gereken en önemli özelliklerden bir tanesi de yatay veya dikey tipteki derin donduruculardan hangisinin evinize uygun olduğudur.

  Uğur Derin Dondurucu Kullanımı

  Uğur derin dondurucu modelleri arasından bir tanesini seçtikten sonra kullanım aşaması da oldukça önemlidir. Derin dondurucudan maksimum verim alabilmek için bazı hususlara dikkat etmek gerekir. Yeni satın alınan derin dondurucuların içi kullanmaya başlamadan önce temizlenmelidir. Ürün yeni olduğundan içerisinde herhangi bir koku oluşma ihtimali oldukça yüksektir. Herhangi bir terslik durumunda derin dondurucuya teknik bir müdahale yapılmamalı ve teknik servise durum bildirilmelidir. Aksi halde derin dondurucunun kullanım ömrünü kısaltma veya ürüne zarar verme gibi durumlar söz konusu olabilir. Derin dondurucuların içi belirli aralıklarla temizlenebilir ancak dondurucuda bulunan buzu çözmek amacıyla herhangi bir ısı uygulanmamalı, herhangi bir sıvı dökülmemelidir. Derin dondurucu içerisine su veya herhangi bir sıvının dökülmesi elektrik çarpmasına yol açabilir. Sağlığı tehlikeye atacak durumlardan kaçınılmalıdır ayrıca sıcak gıdalar dondurucu içerisine donması veya soğuması için konmamalıdır.

  Uğur Derin Dondurucu Fiyatları

  Uğur derin dondurucu fiyatları, piyasadaki diğer ürünlerle karşılaştırıldığında en karşı markalardan bir tanesidir. Fiyat performans olarak değerlendirildiğinde de uğur derin dondurucu en ucuz seçeneklerden bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Uğur derin dondurucu modellerinden bütçenize uygun bir tane seçebilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz. Uğur markasına ait derin donduruculardan herhangi birini satın aldıktan sonra dikkat edilmesi gereken konulara dikkat edildiği takdirde uzun ömürlü ve maksimum performansa sahip olacaktır. Derin dondurucu satın alındıktan sonra kullanım kılavuzu dikkatlice okunmalı ve uzak durulması gereken durumlardan uzak durmaya özen gösterilmelidir. Bu hususlara dikkat edildiği müddetçe sağlıklı bir şekilde kullanıma devam edilecektir. Aradığınız ürünlere sayfamızdan ulaşabilir ve filtreleri kullanarak arama kısmından kolaylıkla bulabilirsiniz.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery