track source
track source

Regal Derin Dondurucular

Regal Derin Dondurucular Fiyatları

14 Ürün gösteriliyor.
Kullanım Şekli
Derin Dondurucu Tipi
Soğutma Sistemi
Net Hacim
Dondurma Kapasitesi
Hızlı Dondurma
Enerji Sınıfı
Otomatik Buz Hazırlama
Ses Seviyesi
Renk
Yükseklik
Genişlik
Derinlik
Ağırlık
Kapı Sayısı
Kapı Açık Uyarısı
Çekmece Sayısı
Işık

Regal Derin Dondurucular

Regal Derin Dondurucular fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz.
Sitemizin Derin Dondurucular kategorisinde Regal Derin Dondurucu Modellerini inceliyorsunuz.

Regal Derin Dondurucular ne kadar?

Günümüz de Beyaz Eşya evimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi. Ürün alımlarında marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Regal Derin Dondurucular Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız. Regal Derin Dondurucular incelemeden önce müşteri adayları Samsung, Bosch, Arçelik markalarını da inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar. Sitemizden Beyaz Eşya araştırmaları yaparken fiyat karşılaştırmalarını kullanmanızı öneriyoruz.

Regal Derin Dondurucular marka alt, ernatifleri nelerdir?

 • Bosch
 • Arçelik
 • Vestel
 • Delt, a
 • Beko
 • Electrolux
 • LG
 • Regal Derin Dondurucu Modelleri

 • Derin Dondurucular
 • Elektronik
 • Beyaz Eşya
 • Tüm Regal Derin Dondurucular 100 - 150 lt, 151 - 200 lt, 201 - 250 lt filtre seçenekleri ile birlikte cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Regal Derin Dondurucu Fiyatlarını incele!

  Marka
  Regal
  Cimri'nin Seçimi
  Uğur UDF 7SL 265 Lt A+ 7 Çekmeceli Derin Dondurucu
  Uğur UDF 7SL 265 Lt A+ 7 Çekmeceli Derin Dondurucu
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Regal Derin Dondurucu

  Gıdaların korunması herkes için önemlidir. Özellikle çeşitli sağlık sorunlarına yol açabilme ihtimalleri oldukları için besinlerin taze ve sağlıklı şekilde muhafaza edilmeleri oldukça mühimdir. Bu konuda buzdolabı kullanıcılara yardımcı olur. Ancak buzdolabının sundukları kapasitenin az olması ve özellikle yiyecekleri düşük ısılarda saklayabilme imkanı sağlayan derin dondurucu bölmelerinin küçük bir alandan oluşması buzdolaplarını yardım konusunda yetersiz kılar. Bu noktada derin dondurucular oldukça kullanışlı beyaz eşyalardan biri olarak kendilerini gösterirler. Uzun vadede yiyecek depolamak isteyenlerin yardımlarına koşan derin dondurucular artık her evde rastlanılan eşyalardan biri haline gelir. Regal derin dondurucu tasarımları, özellikleri ve kaliteleriyle derin dondurucu kullanıcılarının sıklıkla başvurdukları seçeneklerden olmayı başarır. Çeşitli teknolojik ürünle ismini duyurmuş olan Regal ürettiği derin dondurucu modelleriyle de ismini ve kalitesini daima yüksek seviyelerde tutmayı başarır.

  Regal Derin Dondurucu Modelleri

  Regal derin dondurucular çeşitli özellikleriyle birçok kullanıcının en gözde derin dondurucu markalarından biridir. Soğutma konusunda en bilindik sisteme sahip Regal derin dondurucu nofrost modelleri depolama konusunda çok sayıda kullanıcının memnun kaldığı modellerdendir. İleri derece enerji sınıfına dahil Regal derin dondurucu modelleri tasarrufa önem verenlerin ilk tercihlerinden biridir. Regal 2102 nf derin dondurucu modeli enerji verimliliği yüksek bu modellere örnektir. Mutfaklarında ya da evlerinde belirledikleri herhangi bir yerde konumlanacak derin dondurucunun kapladıkları alanı göz önünde bulunduranlar için Regal derin dondurucu dikey modellere sahiptir. Bunun yanında klasik görünümlü Regal derin dondurucu sandık tipi modeller üretmeye de devam eder. Kalabalık ailelerin sıklıkla seçtiği Regal 7 çekmeceli derin dondurucu seçenekleri yiyecek depolamada rahat bir alan sunar.  Regal 6 çekmeceli derin dondurucu modelleri de daha sade aileler ve depolanacak daha az besin miktarına sahip olanlar için birebirdir. Az nüfuslu aileler için de Regal derin dondurucu 3 çekmeceli modelleri uygun seçimler arasındadır. Bunun gibi Regal derin dondurucu modelleri çok sayıda çekmece adedi barındıran seçenekleriyle depolama konusunda rahatlık sunarlar. Dondurma kapasiteleri yüksek olan modelleriyle fazla sayıda besinin kolaylıkla istenilen ısıda muhafaza edilebilmeleri imkanı sağlarlar. Çeşitli soğutma sistemleriyle tasarlanan Regal derin dondurucu, besinlerin çeşitli tazelik seçenekleriyle depolanmasını sağlarlar. Hızlı dondurma imkanı sağlayan modelleriyle zamandan kazanmak isteyen kullanıcıların sıklıkla tercih ettikleri derin dondurucu seçenekleri arasına girerler. Sıcak yaz zamanlarında oldukça büyük keyif sunan otomatik buz hazırlama seçeneğine sahip Regal derin dondurucu modelleri yediden yetmişe herkesin kullanmaktan memnun oldukları derin dondurucular haline gelirler. Ekonomik bir çalışma amaçlayanlar için ise yıllık enerji tüketimi düşük olan Regal derin dondurucu modelleri bütçe dostu yardımcılardan biri olmayı başarır.

  Regal Derin Dondurucu Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Regal derin dondurucu satın alırken öncelikle hangi ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik bir dondurucu aradığınızı belirlemeniz gerekir. Eğer evinizde yer tasarrufu yapabileceğiniz bir derin dondurucu arıyorsanız Regal dikey derin dondurucu modellerini seçebilirsiniz. Yer tasarrufu sizin için öncelik değilse ve yatay derin dondurucuların soğutma kalitelerinden yararlanmak istiyorsanız Regal sandık derin dondurucu tiplerinden birini seçebilirsiniz. Derin dondurucuların kapasiteleri önemliyse ve olabildiğince fazla miktarda gıda depolayabileceğiniz bir model arıyorsanız hacim ve kapasiteleri yüksek seçeneklere yönelebilirsiniz. Regal derin dondurucu 112 litreye kadar depolama sağlayabilen modelleriyle bu konuda size yardımcı olacaklardır. Eğer yiyecek istifleme konusunda rahatlık sunan bir dondurucu arıyorsanız çeşitli çekmece sayısına sahip olan Regal derin dondurucu modelleri aradığınız ürünlerden olmayı başarabilirler. Depoladığınız besinlerin yerleşimi ve tüketimi sırasında kolaylık sağlayan modeller arıyorsanız iç ışıklandırmaya sahip modellerden birini seçebilirsiniz.

  Regal Derin Dondurucu Fiyatları

  Regal derin dondurucu fiyatları ürünlerin özelliklerine göre şekil alan geniş bir yelpazededir. Renk ve tasarım Regal derin dondurucu modellerinden birinin fiyatını etkileyebilir. Yer tasarrufu sağlayan dikey modeller daha yüksek fiyatlarda olabilirken yatay modeller daha düşük fiyatlarda olabilirler. Dondurma kapasitesinin yükselmesi fiyat konusunda da yükselmeye yol açabilir. Net hacmin artması Regal derin dondurucu modelinin fiyatının da artmasına sebep olabilir. Sahip olduğu soğutma sisteminin kalitesi ve gelişmişliği fiyat konusunda değişikliğe sebep olabilir. İleri derece bir enerji sınıfı derin dondurucu modelinin fiyatının yükselmesine neden olabilir. Derin dondurucu modelinin sunduğu seçeneklerin miktarı fiyat konusunda değişiklik göstermesini sağlayabilir. Hızlı dondurma seçeneği sunan bir Regal derin dondurucu modeli böyle bir seçenek barındırmayan modellere kıyasla daha yüksek fiyatta olabilir. Kapı açık uyarısı gibi uyarılar barındıran modeller daha sade modellere kıyasla daha yüksek fiyatlarda olabilirler.

  Regal Derin Dondurucu Kullanımı

  Eğer bir derin dondurucu aldıysanız ve kullanıma doğru bilgilerle başlamak istiyorsanız derin dondurucunuzu sorunsuz bir şekilde çalışacağı bir yere konumlandırmakla işe başlayabilirsiniz. Daha sonra satın aldığınız Regal derin dondurucu modelinin kullanımı klavuzunu okuyabilirsiniz. Yiyeceklerinizi saklamak istediğiniz ısıyı ayarlamak için kullanım kılavuzunda yazan Regal derin dondurucu ayarlarına bakabilirsiniz. Kılavuzda yer alan bilgilerin ışığında bir çalışma gerçekleştirerek derin dondurucunun daha uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz. Derin dondurucunuzu kullanırken sahip olduğu kapasiteyi aşacak derecede yiyecek depolamamanız ileride oluşabilecek işlevsel bozuklukların önüne geçebilir. Detaylı bilgi almak isterseniz de Regal derin dondurucu yorumlarına bakabilir kullanıcıların düşüncelerini öğrenebilirsiniz. Dilerseniz bütçenize uygun bir alışveriş için Regal derin dondurucu en ucuz fiyatları öğrenebilmek için cimri.com üzerinden seçim yapabilirsiniz.

  track source
  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2020 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle Play