track source
track source
track source

Profilo Derin Dondurucular

Profilo Derin Dondurucular Fiyatları

14 Ürün gösteriliyor.
Kullanım Şekli
Derin Dondurucu Tipi
Soğutma Sistemi
Net Hacim
Dondurma Kapasitesi
Hızlı Dondurma
Enerji Sınıfı
Otomatik Buz Hazırlama
Ses Seviyesi
Renk
Yükseklik
Genişlik
Derinlik
Ağırlık
Kapı Sayısı
Kapı Açık Uyarısı
Çekmece Sayısı
Işık

Profilo Derin Dondurucular

Profilo Derin Dondurucular fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz.
Sitemizin Derin Dondurucular kategorisinde Profilo Derin Dondurucu Modellerini inceliyorsunuz.

Profilo Derin Dondurucular ne kadar?

Günümüz de Beyaz Eşya evimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi. Ürün alımlarında marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Profilo Derin Dondurucular Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız. Profilo Derin Dondurucular incelemeden önce müşteri adayları Samsung, Bosch, Arçelik markalarını da inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar. Sitemizden Beyaz Eşya araştırmaları yaparken fiyat karşılaştırmalarını kullanmanızı öneriyoruz.

Profilo Derin Dondurucular marka alt, ernatifleri nelerdir?

 • Bosch
 • Arçelik
 • Vestel
 • Delt, a
 • Beko
 • Electrolux
 • LG
 • Profilo Derin Dondurucu Modelleri

 • Derin Dondurucular
 • Elektronik
 • Beyaz Eşya
 • Tüm Profilo Derin Dondurucular 50 - 99 lt, 100 - 150 lt, 151 - 200 lt filtre seçenekleri ile birlikte cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Profilo Derin Dondurucu Fiyatlarını incele!

  Marka
  Profilo
  Profilo DF1033W3VV A ++ Sınıfı 242 lt 7 Çekmeceli Derin Dondurucu Beyaz
  star icon
  star icon
  star icon
  star icon
  empty star icon
  2 yorum

  Profilo DF1033W3VV A ++ Sınıfı 242 lt 7 Çekmeceli Derin Dondurucu Beyaz

  Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Profilo Derin Dondurucular Ürünleri Hangileridir?

  2022 yılı Profilo Derin Dondurucular Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  28 Mayıs 2022 tarihinde Cimri.com’da yer alan 14 Profilo Derin Dondurucular modeli içerisinde en ucuz Profilo Derin Dondurucular fiyatı 4409.02 TL iken, en yüksek Profilo Derin Dondurucular fiyatı 7999.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Profilo Derin Dondurucular fiyatlarının ortalaması alındığında ise 28 Mayıs 2022 tarihinde ortalama Profilo Derin Dondurucular fiyatı ise 5059.72 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Profilo Derin Dondurucular Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Profilo Derin Dondurucu

  Profilo 1995 yılında uluslararası teknolojik alet sektörüne giriş yaptı. Üretim yaparken tek amacı çok fonksiyonlu, kullanımı kolay ve dayanıklılığı çok fazla ürünleri üretmektir. Teknolojik aletleri inovasyon gücünü tamamen Türk halkının beyaz eşya kullanım alışkanlıklarından almaktadır. Yıllardır sektörün öncü isimlerinden biri olan Profilo beyaz eşya, ankastre, elektrikli süpürgeler, iklimlendirme araçları gibi geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Profilo derin dondurucuları hayatı kolaylaştırmayı amaçlayan ürünlerden birisidir. Derin dondurucular besinleri soğutarak dondurmayı sağlayan ev aletleridir. Et, balık gibi hemen bozulması mümkün olan yiyeceklerin muhafaza edilmesini sağlar. Mevsimi geçen meyve veya sebzelerin istenildiği zaman tüketilmesi içinde yine derin dondurucular kullanılır. Profilo derin dondurucu No Frost veya Low Frost gibi soğutma sistemlerine sahiptir. No Frost karlanma ve buzlanma etkisi yapmadan soğutur. Low Frost ise dondurucu içerisindeki soğutma kısmında oluşan ince karlanma, entegre edilen devreler sayesinde eritilip buharlaşma tavasına aktarılır. Soğutma bu şekilde gerçekleşir. Ev ortamlarında veya profesyonel mutfakta fazlasıyla tercih edilen bu aletler birbirinden farklı özelliklere de mevcuttur. 

  Profilo Derin Dondurucu Modelleri

  Derin dondurucuların özellikleri modelin şekline ve vaad ettiği avantajlara göre değişir. Profilo derin dondurucu df1124w3vv modeli geniş iç hacmi ile dört mevsim soğutma ve gıda saklama imkanı sunar. Elektronik sıcaklık kontrolü sayesinde derin dondurucu kolayca istenilen sıcaklığa ayarlanır. Sıcaklık yükseldiğinde akustik alarm devreye girer. Buz aküsüne sahiptir. VitaPlus özelliği buzdolabının iç ısısını sabit tutarak, gıdalar için daha uzun süre tazelik sunar. Hızlı dondurma özelliği sayesinde dondurucuya taze konan ürünler hızlı bir şekilde dondurulabilir. İklim sınıfı SN-T’dir. Beyaz rengi ve entegre dikey koluyla şık tasarıma sahiptir. Kapı yönü değiştirilebilir. Yüksekliği ayarlanabilir ön ayakları bulunur. Profilo derin dondurucu 6 çekmeceli modelin sahip olduğu BigBox çekmecesi dondurulmuş büyük gıdalar için ekstra alan sunar. Profilo derin dondurucu inox görünümlü şık kapıların temizliği ise çok rahattır. Parmak izi bırakmaz özelliği ile mutfakta her zaman göz alıcıdır. Profilo derin dondurucu 7 çekmeceli cihazlar muadillerine göre daha fazla ürün saklama seçeneği sunar. 220 litre iç hacmi ile daha fazla besin saklar. Hava kanalı sistemiyle dondurucunun kapağının kolay açılmasını sağlar. Profilo derin dondurucu a++ enerji sınıfı %40 ‘a varan enerji tasarrufu sağlar. Elektrik kesintisinde 24 saate kadar ürünleri saklayabilir. Profilo derin dondurucu sandık tipi modeller yatay şekilde konumlanır. Mekanik sıcaklık kontrolüne sahiptir. Elektrik kesintisinde 40 saate kadar ürünleri soğuk bir şekilde korur. Dondurucu bölümü atık su drenaj sistemi bulunur. Profilo derin dondurucu yatay model olan sandıklılar kullanılan ortamda daha fazla yer kaplasalar bile iç hacimlerinin genişliği sayesinde profesyonel mutfaklarda sıklıkla tercih edilir. 

  Profilo Derin Dondurucu Kullanımı

  Profilo derin dondurucu taze yiyeceklerin uzu süreli kullanılabilmesi amacıyla dondurma işlevi görür. Cihazın çalışması için fişe takılıp, açma kapama düğmesine basılması yeterlidir. Gerekli soğuk ayarı muhakkak yapılmalıdır. Taze yiyecekler izole bir poşetin içerisine yerleştirilerek saklanır. Gıdaların zarar görmemesi için dondurucunun soğukluğu -18 C veya daha soğuk olması gerekir. Derin dondurucunun dondurma kapasitesi ve hangi ürünün nasıl saklanması gerektiği kullanım kılavuzunda belirtilir. Doğru bir kullanım için kılavuzun muhakkak okunması gerekir. Dondurulmuş gıdanın kullanım sırasında çözünmesi için önceden oda sıcaklığında bir ortama veya buzdolabına çıkartılması gerekir. Dondurucunun duvarlarındaki buz tabakası dondurulmuş gıdaların soğutulmasını olumsuz yönde etkiler ve enerji tüketimini arttırır. Derin dondurucunun temizlenebilmesi için buzlarının çözülmesi gerekir. Buzlar tamamen eridikten sonra dolabın içerisi silinebilir. Çekmeceli derin dondurucunun çekmeceleri kesinlikle bulaşık makinesine konulmaması gerekir. Aksi halde parçalar zarar görebilir.

  Profilo Derin Dondurucu Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Derin dondurucu alırken öncelikle sandık tipi mi yoksa çekmeceli mi alınacağına karar verilmelidir. Sandık tipi modeller geniş iç hacimleri ile daha fazla besin saklarlar. Kalabalık ev ortamları veya işletme mutfakları için iyi bir tercih olabilir. Çekmeceli modellerin avantajı ise ürünleri belli bir düzene göre saklayabilmesidir. Birbirine temas etmemesi gereken yiyeceklerin ayrı ayrı muhafaza edebilir. Dış görünümü Inox olan cihazların görüntüsü şıktır ve aynı zamanda temizliği de kolaydır. Bu yüzden ınox ürünler tercih edilebilir. Elektrik kesintisi sırasında yiyeceklerin ne kadar süre buzlu korunabileceğine de dikkat edilmelidir. Derin dondurucunun kapasitesi de araştırılmalıdır. İçerisinde ne kadar yiyecek saklayacağı en azından kalabalık ortamlar için önemli bir detaydır. Enerji tüketim sınıfı yüksek olmalıdır. Böylece enerji tasarrufu sağlar. Bu durum faturaya da yansır. Soğutma sistemi de karar verilmesi gereken başka bir konudur. Profilo no frost derin dondurucu karlama yapmayan soğutmaya sahip olduğu için temizliği de kolay olur. Profilo derin dondurucu modelleri tüm bu detaylara dikkat edilerek üretilir. 

  Profilo Derin Dondurucu Fiyatları

  Profilo derin dondurucu fiyatları sahip olduğu teknik özelliklere ve iç hacimlerine göre değişir. Daha büyük derin dondurucuların fiyatları küçüklere nazaran daha fazla iken boyutu daha küçük olanların fiyatı daha uygun oluyor. Yıllık elektrik tüketimi, yaptığı enerji tasarrufu da fiyatı belirleyen önemli faktörlerdendir. Yüksek verimli ürünler yıl boyunca tasarruf edilmesini sağlar. Profilo derin dondurucu en ucuz modelden pahalı modele kadar her bütçeye uygun dondurucuya sahiptir. Dilerseniz siz de Cimri.com’dan profilo derin dondurucu ürünlerini inceleyebilir, diğer ürünlerle karşılaştırabilir, kullanıcı yorumlarına ulaşabilirsiniz. 

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery