track source

Philips Elektrikli Süpürgeler

Philips Elektrikli Süpürgeler Fiyatları

39 Ürün gösteriliyor.
Emiş Türü
Motor Gücü
Gürültü Seviyesi
Emiş Gücü
Toz Torbası
Toz Haznesi
Su Haznesi
Hareket Alanı
Halı Temizlik Performansı
Dar Aralık Ucu
360° Döner Hortum
Kablo Uzunluğu
Döşeme Başlığı
Özel Parke Ucu
Tutma Yeri
Toz Alma Ucu
Teleskopik Boru
Hava Filtreleme
Emiş Gücü Ayarı
Mikrofiber Bez
Perde Fırçası
Turbo Aparat
Merdiven Aparatı
Sert Zemin Süpürme Başlığı

Philips Elektrikli Süpürgeler

Philips Elektrikli Süpürgeler fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Philips Elektrikli Süpürgeler ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Philips Elektrikli Süpürgeler Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Philips Elektrikli Süpürgeler incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Fantom Elektrikli Süpürgeler
 • Goon Bebek Bezi
 • Molfix Bebek Bezi
 • Fakir Tost Makineleri
 • Prima Bebek Bezi
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Philips Elektrikli Süpürgeler fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Philips
  Philips FC9331/07 Torbasız Elektrikli Süpürge Outlet - Teşhir
  Karşılaştırmaya ekle

  Philips FC9331/07 Torbasız Elektrikli Süpürge Outlet - Teşhir

  Sıkça Sorulan Sorular

  2021 yılı Philips Elektrikli Süpürgeler Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  13 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 39 Philips Elektrikli Süpürgeler modeli içerisinde en ucuz Philips Elektrikli Süpürgeler fiyatı 200.8 TL iken, en yüksek Philips Elektrikli Süpürgeler fiyatı 5499.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Philips Elektrikli Süpürgeler fiyatlarının ortalaması alındığında ise 13 Nisan 2021 tarihinde ortalama Philips Elektrikli Süpürgeler fiyatı ise 2017.15 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Philips Elektrikli Süpürgeler Ürünleri Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da yer alan Philips Elektrikli Süpürgeler modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Philips Elektrikli Süpürgeler modeli:
  Cimri'nin Seçimi
  Philips FC9924-07 650 W A Sınıfı Hepa Elektrikli Süpürge
  Philips FC9924-07 650 W A Sınıfı Hepa Elektrikli Süpürge
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Philips Süpürge

  Süpürgeler günlük hayatımızı oldukça kolaylaştıran ve evlerimizi, bulunduğumuz mekanları hijyenik kılmaya yardımcı olan araçlardandır. Özellikle ev hanımları evlerinde kullandıkları süpürgelerinin yüksek emiş gücüne sahip olmasını tercih ederler. Yüksek emiş gücüne sahip süpürgeler halıların içindeki tozları daha rahat emeceğinden havada uçuşan toz görmek söz konusu olmayacak eviniz pırıl pırıl olacaktır. Piyasada istek ve arzularınıza yönelik pek çok süpürge modeli bulabilirsiniz ancak bunlar arasından en iyilerinden birini Philips markasında bulacaksınız. Philips markası, 1891'de Hollanda'nın Eindhoven şehrinde kurulmuş ve günümüze kadar kendini pek çok alanda geliştirerek yoluna devam etmiştir. Philips markasına ait ürünler arasında ütü, kahve makinesi, IPL teknolojisiyle geliştirilmiş ev tipi lazer epilasyon aleti, televizyon ve daha pek çok ürün bulabilirsiniz. Philips elektrikli süpürge modelleri açısından da oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Son teknolojiyle donatılmış ürünlerinden bir tanesine sahip olmalısınız.

  Philips Süpürge Özellikleri

  Standart elektrikli ev süpürgeleri genellikle toz torbalı ve toz torbasız elektrikli süpürgeler olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Son zamanlarda philips elektrikli süpürgelerin toz torbasız olanları daha çok tercih edilmektedir ancak yine de philips elektrikli süpürge toz torbalı modelleri de oldukça başarılıdır. Philips elektrikli süpürgelerden toz torbalı olan modellerin amaçları minimum çaba sarf ederek maksimum düzeyde verim alınmasıdır. En yüksek temizlik verimini almak istiyorsanız philips markasına ait bir elektrikli süpürge satın alabilirsiniz. Marka son çıkardığı modellerin temizlik esnasında kolay taşınabilmesi için süpürgeleri hafif üretmeye başlamış ve de toz torbasında yaptığı yenilikler sonucunda toz torbalarının daha uzun süre dayanmasını sağlamıştır. Seçeceğiniz ürüne göre farklılık gösterse de son çıkan ürünler genellikle alerjiye duyarlı olarak üretilmiştir. Yine seçeceğiniz modele göre farklılık gösterecek bir özellik olarak minimum ses düzeyinde maksimum temizlik sağlayan elektrikli süpürgeler de bulunmaktadır. Bu modele ait olan cezbedici bir diğer özellik de parke başlığının zeminlerin çizilmesine karşı zeminleri koruması gibi bir özelliği de barındırmasıdır.

  Philips elektrikli süpürgelerinin son zamanlarda en çok tercih edilen modellerden biri olan toz torbasız modelleri üstün performans ve kolay toz boşaltma vaat etmektedir. NanoClean teknolojisiyle kolay ve temiz boşaltma özelliğine sahiptir. Markanın TriActive Ultra LED başlığa sahip olan ürünleri tüm zeminlerde tüm tozları emerek en üstün temizlik performansını sağlar. Polen, evcil hayvan tüyleri ve diğer alerjen maddeleri temizler ve %99.9 oranında hapseder. Elektrikli süpürgede bulunan sensör uyarı vererek filtrenin temizlenmesi konusunda kullanıcıyı uyarır. BAF yani İngiliz Alerji Federasyonu onayına sahip olan elektrikli süpürge alerji rahatsızlığı olan kişiler için de oldukça iyi bir seçim olarak karşımıza çıkar ve ortamdaki alerjenleri en aza indirmeye yardımcı olur. Aynı zamanda philips elektrikli süpürgeler sessiz modelleriyle de karşımıza çıkmaktadır.

  Philips Süpürge Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Süpürge alırken dikkat etmemiz gereken birçok özellik bulunmaktadır. Süpürge alırken odak noktamız kesinlikle emiş gücü olmalıdır. Temzlik performansını en yüksek düzeyde tutmak için dikkat edilmesi gereken en önemli şeylerden biri elektrikli süpürgenin watt gücüdür. Dikkat edilmesi gereken etmenlerden bir tanesi de süpürgenizi fonksiyonel kullanabilmenizdir. Süpürgenizin dar alanlara girebilecek ekipmanlara sahip olması oldukça önemlidir. Aksi takdirde kenar ve köşelerdeki tozlara ulaşamamak kötü bir deneyim olabilir. Dikkat edilmesi gereken bir başka etmen ise süpürgenin ses seviyesidir. Yüksek bir ses çıkaran süpürge temizlik yaparken oldukça rahatsız edeceği gibi temizlik devam ettiği sürece zil veya telefon seslerini duymanıza da engel olabilir. Ayrıca yüksek ses uzun süre katlanmak da kulak sağlığınız açısından kötü bir durumdur. Süpürge alırken dikkat edilmesi gereken noktalardan bir tanesi de aparatlarının kaliteli olmasıdır. Süpürme işlemi sırasında aparatlarının kolay takılıp çıkarılması sizin için daha kolay olacaktır. Eğer kafanızda hala soru işaretleri varsa sayfamızdan philips elektrikli süpürge yorumlarını okuyabilirsiniz.

  Philips Süpürge Kullanımı

  Philips süpürge kullanımı torbalı ve torbasız modellere göre değişmektedir. Philips elektrikli süpürge toz torbasız modellerinde filtre temizleme zamanı geldiğinde özel sensörler tarafından uyarılırsınız. Markaya ait toz torbalı ürünlerde ise çöp torbasının gerekenden fazla dolmamasına özen göstermelidir ve gerektiği zaman torba değiştirilmelidir. Philips markasına ait ürünler kullanılırken tüm elektrikli süpürgelerde olduğu gibi ürüne zarar verecek sivri, çivi ve benzeri gibi ürünler makineye çekilmemelidir. Elektrikli süpürgenizin ağız kısmındaki fırçada biriken saç, tüy, kıl ve benzeri takılan cisimler maksimum temizlik verimi almak amacıyla sık sık temizlenmeli. Islak zeminlerde süpürme işlemi yapılmamalıdır. Bu özellik üründen ürüne değişse de süpürge özelliklerine dikkat edilmeden bu gibi işlemler gerçekleştirilmemelidir. Aksi takdirde süpürgenin motoruna zarar verir. Süpürme işlemi gerçekleştirilirken süpürgenin sağa sola çarpmaması da oldukça önemlidir. Süpürgenin bakımı ve temizliği de düzenli aralıklarla yapılmalıdır.

  Philips Süpürge Fiyatları

  Philips elektrikli süpürge modellerinden birini seçtikten sonra siz de kendi bütçenize uygun bir süpürge satın alabilirsiniz. Philips elektrikli süpürge fiyatları piyasadaki diğer süpürge markalarıyla karşılaştırıldığında fiyat performans açısından oldukça karlı çıkacağınız markalardan bir tanesidir. Siz de ihtiyacınıza ve zevkinize göre yönlendirdiğiniz özelliklere sahip herhangi bir süpürge seçimi yapabilir ve sayfamızdan seçtiğiniz süpürgenin özelliklerine göz atabilirsiniz. fiyat performans kıyaslaması yapıldığında philips elektrikli süpürge en ucuz seçenekler arasındadır.  Philips markasına ait olan diğer ürünlere de bir şans verebilirsiniz. Philips markasına ait en çok merak edilen Philips elektrikli süpürgelerden marathon ultimate gibi modellere de göz atabilirsiniz. Aradığınız ürünlere sayfamızdan ulaşabilir ve filtreleri kullanarak arama kısmından kolaylıkla bulabilirsiniz.

  Karşılaştır
  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery