Philips Elektrikli Süpürgeler

En Ucuz Philips Elektrikli Süpürgeler Fiyatları

32 ürün gösteriliyor.
Emiş Türü
Motor Gücü
Gürültü Seviyesi
Toz Torbası
Toz Haznesi
Su Haznesi
Tutma Yeri
Teleskopik Boru
Çok Arananlar

Philips Elektrikli Süpürgeler

Philips Elektrikli Süpürgeler fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Philips Elektrikli Süpürgeler ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Philips Elektrikli Süpürgeler Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Philips Elektrikli Süpürgeler incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Fantom Elektrikli Süpürgeler
 • Goon Bebek Bezi
 • Molfix Bebek Bezi
 • Fakir Tost Makineleri
 • Prima Bebek Bezi
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Philips Elektrikli Süpürgeler fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Philips
  Philips FC8726-09 Performer Expert 650 W A Sınıfı Hepa Torbalı Elektrikli Süpürge
  Karşılaştırmaya ekle

  Philips FC8726-09 Performer Expert 650 W A Sınıfı Hepa Torbalı Elektrikli Süpürge

  Cimri'nin Seçimi

  Philips Elektrikli Süpürge

  Elektrikli süpürgelerin olmadığı zamanları herhalde hiçbirimiz hatırlamıyoruz. Bu sebeple de hayatımızdaki en önemli elektronik aletlerin başında geliyor diyebiliriz. Hem kullanışlı olması sebebiyle de gün içindeki temizlik işimizi neredeyse yarı yarıya düşürüyor. Ancak yine de bu tarzdaki ürünleri alırken dikkat etmek gereken özellikler de bulunuyor. Bunları bilmeden alışveriş yapmak demek de uzun süre kullanamayacağınız bir cihaz satın almanız demektir. Öyleyse nasıl bir Philips elektrikli süpürge almak istediğinize karar vermeniz için gerekli bilgileri verelim.

  Philips Elektrikli Süpürge Modelleri

  Philips elektrikli süpürge modellerini 3 ana gruba ayırabiliriz. Bunlar toz torbalı, toz torbasız ve şarjlı yani dikey süpürgelerdir. İlk olarak Philips torbalı süpürgelerden bahsetmek gerekirse, Air Flow Max teknolojisi denilen bir teknoloji ile tasarlanmış olduğunu söyleyebiliriz. Bu özelliği ise emiş gücünün daha uzun ve daha güçlü olmasını sağlamaktadır. Bu teknoloji sayesinde tıkanmayan toz torbalarını, hatta toz torbası dolduğunda dahi havanın torba etrafında rahatça dolaşmasını sağlayarak hava kanalı tasarımıyla bir araya getirmektedir. Bu özellik sayesinde tek bir toz torbası ile daha uzun süre ve yüksek performansı sayesinde daha verimli bir temizlik yapılabilir. 

  Philips şarjlı yani dikey elektrik süpürgelerine gelirsek, Power Cyclone8 teknolojisine sahip olduğunu söyleyebiliriz. Bu teknoloji sayesinde toz ve havayı birbirinden ayırarak daha efektif bir elektrikli süpürge olmasını sağlarken aynı zamanda daha kolay temizlik yapmayı sağlar. PowerBlade Dijital motor özelliği sayesinde ise yüksek hava akışı ile tozları daha güçlü hapseder. Bunun dışında 360 derece çekim gücü, 2’si 1 arada hem kablosuz hem el süpürgesi olarak kullanılır ve 65 dakika kullanım süresi bulunduğu için daha uzun süre kullanım imkanı sağlar. 

  Philips torbasız elektrikli süpürge modellerine gelirsek, yine aynı teknolojiye sahiptir diyebiliriz. Power Cyclone8 teknolojisi tozu ayırmak için havayı siklonik hazne içine hapsederek daha kullanışlı bir süpürge deneyimi sunar. Güçlü dönme hareketi ve fark yaratan temizlik sonuçları için hava akışı, performansı en üst düzeye çıkarır. Tri Activite Max başlığı sayesinde ise tüm zeminlere uyum sağlayarak mükemmel performans sunar. 

  750W motoru sayesinde güçlü emiş gücüne sahiptir ve derinlemesine temizlik için daha az enerji harcanmasına sebep olur. Başlıkları sayesinde ince tozların %99.9’unu temizler. Aynı zamanda sert zeminler için de ideal bir süpürge olduğu kanıtlanmıştır. Ultra Clean Air Hepa 13 filtresi sayesinde tozların en az %99.95’ini hapseder temiz ve alerjik olmayan bir ortam sağlar. 

  Philips Elektrikli Süpürge Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

  Philips elektrik süpürgesi alırken dikkat edilmesi gereken birkaç özellik bulunmaktadır. Bunların başında ise modeli gelmektedir. Dikey bir Philips süpürge seçmek demek elektrikli süpürgeyi muhafaza ederken daha az alan kaplayacak demektir. Kısıtlı alan olması ve temizlik yapacağınız alanların dar olmasından kaynaklanıyor olabilir. Bu sebeple de böyle bir dikey süpürge seçmek çok daha kullanışlı olacak ve temizliği daha rahat yapmanızı sağlayacaktır.

  Tekerlekli diğer bir ismiyle silindir modeller ise çok daha geniş alanlarda temizlik yapmak için tasarlanmış diyebiliriz. Hareket kabiliyeti dikey süpürgeye nazaran daha kısıtlıdır. Standart tekerlekli süpürge modellerinde hazne ve işlevleri farklı olan ve çok satan birkaç ana model de bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi hepimizin bildiği toz torbalı elektrikli süpürgelerdir. Klasik tasarıma ve işleve sahip olan bu elektrikli süpürgeler günümüzde hala kullanılmaktadır ve performansları eski makinelere kıyasla çok daha iyi ve daha sağlıklı temizlik yapmanıza imkan tanımaktadır. 

  Toz torbasız Philips elektrikli süpürge modelleri ise vakum gücünü kullanarak tozları haznesine hapseder ve bu hazneler de kolayca boşaltılıp temizlenebilir. Ama bu modeldeki elektrikli süpürgelerin filtre kısımlarının çabuk kirlendiğini söylersek yanlış olmaz. Kaliteli bir filtreye sahip model seçmek temizlik kalitesi açısından faydalı olabilir.

  Pratik olması ise bir elektrikli süpürgenin olmazsa olmaz özelliklerinin başında gelmektedir. Çok ağır olmayan kullanımı kolay bir Philips elektrikli süpürge temizlikte harcanan enerjinin yarı yarıya azalmasını sağlar. Bu sayede artık çok da yorulmadan hızlı bir şekilde ev temizlemek mümkün. Ayrıca manevra kabiliyeti yüksek olan Philips elektrikli süpürgeler tercih edilmelidir. 

  Alacağınız Philips elektrikli süpürgeni Watt gücü de oldukça önemlidir. Watt ise kısaca elektrikli süpürgenin motorunun tükettiği güç olarak tanımlanabilir. Ayrıca doğru bilinen yanlışların başında yüksek güçte bir elektrikli süpürgenin performansının iyi olduğu gelmektedir ama bu doğru değildir. Bu güç yani watt kullanılan elektriğin miktarıdır. Bu nedenle de alacağınız Philips elektrikli süpürgenin watt gücüne değil çekim gücüne bakmanız gerekir.

  Bir başka konu ise emiş gücüdür. Her elektrikli süpürgenin üzerinde süpürülen yere göre emiş gücü harf değeri verilmiştir. Bu durumda A en verimli, en güçlü olan iken G en verimsiz olandır. Bu durumda sert zeminde, yumuşak zeminde, halıda, koltuktaki performansını değerlendirmek için bu harf değerlerini kontrol etmeniz gerekir. Böylece ihtiyacınıza en uygun olan modeli almanız kolaylaşır. 

  Philips elektrikli süpürge modellerinin neredeyse tamamında Hepa filtre bulunmaktadır. Hepa filtre nedir diye soranlara kısaca anlatmak gerekirse evinizdeki temiz havayı korumayı amaçlayan bir elektrikli süpürge aparatı diyebiliriz. Bu aparat sayesinde makinenin içine giren tüm havanın süpürge tarafından emilmesi ve Hepa filtreden geçmesi sağlanır. Bu filtrenin asli görevi ise havada bulunan toz, parçacık ve partiküllerin filtreye takılmasıdır. Bu sayede makinenin içinden çıkan hava daha temiz olacak, bütün toz filtreye takılacaktır. 

  Elektrikli süpürgelerin belki de tek dezavantajı çıkardığı sestir. Bu sebeple de birçok kullanıcı en sessiz süpürgeyi almak için günlerce araştırma yapmaktadır. Özellikle evde küçük çocuğu, kedisi ya da köpeği olan kullanıcıların ilk olarak bakacakları şey ses seviyesidir. Philips sessiz süpürge modelleri ise bu konudan mustarip olan kullanıcıların yardımına koşuyor diyebiliriz. Hem sessiz hem de emiş gücü kuvvetli olan bir elektrikli süpürge bulmanın zor olduğunu düşünüyorsanız bir de Philips elektrikli süpürge modellerine bakmalısınız.

  Philips Elektrikli Süpürge Fiyatları

  Hemen her elektronik alette olduğu gibi elektrik süpürgelerinde de fiyatlar modellere, özelliklere hatta tasarıma ve renge göre bile değişmektedir. Bu durumda her zaman olduğu gibi bir Philips elektrikli süpürge almadan önce mutlaka bütçe belirlemek gerekir. Böylece belirli bir bütçenin altındaki ürünlere bakarak ihtiyacınız olan Philips elektrikli süpürge modellerini inceleyebilir ve aralarından birini seçebilirsiniz. 

  Genel olarak Philips elektrikli süpürgelerin fiyatlarının 500 TL ile 7000 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz. Elektrikli süpürgelerde fiyat farklarının başlıca sebeplerinden bir tanesi de süpürgenin torbalı ya da torbasız olmasıdır. Philips torbasız elektrikli süpürgelerin fiyatları 500 ila 3000 TL arasında değişirken Philips torbalı elektrikli süpürgelerin fiyatları 1000 ila 7000 TL arasında değişmektedir. 

  Yine elektrikli süpürgeler arasında en yaygın olan özellik ise dikey mi yatay mı olduğudur. Eğer alacağınız elektrikli süpürge modelinin dikey olmasını istiyorsanız fiyatların da bu yönde değiştiğini bilmeniz gerekir. Aynı şekilde yatay elektrik süpürgelerinin de kendine göre avantajı olduğu için fiyatların arasında farklar olabilir.

  Hangi Philips Elektrikli Süpürge Modelleri Daha İyi Performansa Sahip?

  Doğrudan bir model numarası vermek sizi yanlış yönlendirebilir. Bu sebeple size en çok tercih edilen iki çeşidin genel özelliklerini sunacağız. Bu çeşitlerin birçok modeli, farklı özellikleri ve fiyat aralıkları var. İhtiyacınızı belirleyip alacağınız süpürge çeşidini belirledikten sonra model seçmek sizin için çok daha iyi olacaktır. Öyleyse gelin Philips süpürge çeşitlerine yakından bakalım.

  En yaygın modellerden olan ve hepimizin bildiği toz torbalı Philips elektrik süpürgesi ile başlamak istiyorum.  Philips elektrikli süpürge torbalı modellerinde minimum çaba sarf ederek en üst düzey temizlik performansı sunar. AirflowMax teknolojisi ile üretilmiş modellerde emiş gücünün daha uzun süre daha güçlü kalınması sağlanmış. TriActive başlık teknolojisi ise tozu tüm zeminlerden etkili bir şekilde kaldırıyor. Ayrıca başlığın yanlarındaki fırçalar sayesinde köşe temizlikleri oldukça kolay hale getirilmiş. Yeni çıkan modeller de ise başlık kısımlarında led ışıkların zemini aydınlatması tozların vb. kirlerin görünmesine yardımcı oluyor.  Birçok torbalı modelde torbaların diğer markalara göre %50 daha dayanıklı olduğunu ve makinelerin enerji sınıfın da A olduğunu görmek mümkün. Böylece klasik bir Philips süpürge bile sizi temizlik yaparken şaşırtabilir.

  Toz Torbasız Philips Elektrikli Süpürgeler Daha Mı İyidir?

  Toz torbasız modellerine ise sıklıkla internette karşılaşıyoruz. Özellikle Philips marathon süpürge birçok inceleme videosu ve reklam ile ilgi çekiyor. Sert zeminlerden tutun da derin halılara olağanüstü kolaylıkta temizlik sağlamak için güçlü siklonik sistemini önceki modellere göre bir üst seviyeye taşımış bir model gibi gözüküyor. Başlık kısmında zemin seviyesindeki ışıklar gizli tozları ortaya çıkarıyor ve philips’in en sevilen özelliklerinden biri de bu desek yanılmış olmayız. Toz torbasız modellerde NanoClean teknolojisinden bahsetmezsek her şey eksik kalırdı sanırım. Bu teknoloji sayesinde toz birikmelerine elveda diyebilirsiniz. Toz kolayca toz haznesinin dibine iniyor ve kenarlara yapışmıyor. Boşaltma zamanı geldiğinde ise tek elle ve tek tuşla boşaltma işlemini gerçekleştirmek mümkün. Peki Philips marathon en ucuz nerede satılıyor?

  En Uygun Fiyata Philips Süpürgeleri Nerede Bulurum?

  Philips elektrikli süpürge fiyatları hakkında detaylı bilgi ve karşılaştırma için Cimri.com adresini ziyaret edebilirsiniz. En ucuz philips marathon modeli için Cimri.com size yardımcı olacaktır. Yüzlerce model ve renk arasından istediğiniz philips elektrik süpürgeleri seçebilir. Seçtiğiniz modelin birçok satış sitesindeki fiyatlarını Cimri.com aracılığı ile liste şeklinde karşılaştırabilir Philips süpürge fiyatları hakkında bilgi edinebilir böylece kendinize uygun modeli en uygun fiyatla alma avantajı elde edebilirsiniz.

  Karşılaştır