track source

Philips Elektrikli Süpürgeler

En Ucuz Philips Elektrikli Süpürgeler Fiyatları

43 ürün gösteriliyor.
Motor Gücü
Gürültü Seviyesi
Toz Torbası
Toz Haznesi
Su Haznesi
Tutma Yeri
Teleskopik Boru
Çok Arananlar

Philips Elektrikli Süpürgeler

Philips Elektrikli Süpürgeler fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Philips Elektrikli Süpürgeler ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Philips Elektrikli Süpürgeler Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Philips Elektrikli Süpürgeler incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Fantom Elektrikli Süpürgeler
 • Goon Bebek Bezi
 • Molfix Bebek Bezi
 • Fakir Tost Makineleri
 • Prima Bebek Bezi
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Philips Elektrikli Süpürgeler fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Philips
  Philips FC9721-09 PowerPro Expert 650 W A Sınıfı Epa Elektrikli Süpürge
  Karşılaştırmaya ekle
  1 yorum

  Philips FC9721-09 PowerPro Expert 650 W A Sınıfı Epa Elektrikli Süpürge

  Cimri'nin Seçimi

  Philips Elektrikli Süpürge

   

  Philips markası Hollanda ülkesinde kurulmuş köklü bir markadır. Birçok alanda başarılı olduğu gibi elektrikli süpürgeler konusunda başarılı olduklarını söylemek yanlış olmaz. Birçok Philips elektrikli süpürge çeşidi var fakat Türkiye’de en çok tercih edilen Philips elektrikli süpürgeleri size detaylı olarak tanıtmak istiyoruz.

  Hangi Philips Elektrikli Süpürge Modelleri Daha İyi Performansa Sahip?

   

  Doğrudan bir model numarası vermek sizi yanlış yönlendirebilir. Bu sebeple size en çok tercih edilen iki çeşidin genel özelliklerini sunacağız. Bu çeşitlerin birçok modeli, farklı özellikleri ve fiyat aralıkları var. İhtiyacınızı belirleyip alacağınız süpürge çeşidini belirledikten sonra model seçmek sizin için çok daha iyi olacaktır. Öyleyse gelin Philips süpürge çeşitlerine yakından bakalım.

  En yaygın modellerden olan ve hepimizin bildiği toz torbalı Philips elektrik süpürgesi ile başlamak istiyorum.  Philips elektrikli süpürge torbalı modellerinde minimum çaba sarf ederek en üst düzey temizlik performansı sunar. AirflowMax teknolojisi ile üretilmiş modellerde emiş gücünün daha uzun süre daha güçlü kalınması sağlanmış. TriActive başlık teknolojisi ise tozu tüm zeminlerden etkili bir şekilde kaldırıyor. Ayrıca başlığın yanlarındaki fırçalar sayesinde köşe temizlikleri oldukça kolay hale getirilmiş. Yeni çıkan modeller de ise başlık kısımlarında led ışıkların zemini aydınlatması tozların vb. kirlerin görünmesine yardımcı oluyor.  Birçok torbalı modelde torbaların diğer markalara göre %50 daha dayanıklı olduğunu ve makinelerin enerji sınıfın da A olduğunu görmek mümkün. Böylece klasik bir Philips süpürge bile sizi temizlik yaparken şaşırtabilir.

  Toz Torbasız Philips Elektrikli Süpürgeler Daha Mı İyidir?

   

  Toz torbasız modellerine ise sıklıkla internette karşılaşıyoruz. Özellikle Philips marathon süpürge birçok inceleme videosu ve reklam ile ilgi çekiyor. Sert zeminlerden tutun da derin halılara olağanüstü kolaylıkta temizlik sağlamak için güçlü siklonik sistemini önceki modellere göre bir üst seviyeye taşımış bir model gibi gözüküyor. Başlık kısmında zemin seviyesindeki ışıklar gizli tozları ortaya çıkarıyor ve philips’in en sevilen özelliklerinden biri de bu desek yanılmış olmayız. Toz torbasız modellerde NanoClean teknolojisinden bahsetmezsek her şey eksik kalırdı sanırım. Bu teknoloji sayesinde toz birikmelerine elveda diyebilirsiniz. Toz kolayca toz haznesinin dibine iniyor ve kenarlara yapışmıyor. Boşaltma zamanı geldiğinde ise tek elle ve tek tuşla boşaltma işlemini gerçekleştirmek mümkün. Peki Philips marathon en ucuz nerede satılıyor?

  En Uygun Fiyata Philips Süpürgeleri Nerede Bulurum?

   

  Philips elektrikli süpürge fiyatları hakkında detaylı bilgi ve karşılaştırma için Cimri.com adresini ziyaret edebilirsiniz. En ucuz philips marathon modeli için Cimri.com size yardımcı olacaktır. Yüzlerce model ve renk arasından istediğiniz philips elektrik süpürgeleri seçebilir. Seçtiğiniz modelin birçok satış sitesindeki fiyatlarını Cimri.com aracılığı ile liste şeklinde karşılaştırabilir Philips süpürge fiyatları hakkında bilgi edinebilir böylece kendinize uygun modeli en uygun fiyatla alma avantajı elde edebilirsiniz.

  Karşılaştır