iştirakidir.
Ana Sayfa > Beyaz Eşya & Mutfak > Küçük Ev Aletleri > Elektrikli Süpürgeler >
0.0TL (0 Fiyat Seçeneği)
2 Yorum
Puan Ver GÖNDER
11.01.2016
Urunu aldik kullaniyoruz ve fiyatina gore performansi bir mukemmel. Kesinlikle oneriyorum pisman olmazsiniz.
Cevap Yaz
Uzman Yorumu 08.09.2015
Philips’in kompakt toz torbasız elektrikli süpürgesi PowerPro Compact, 1600 Watt gücündeki motoru ve maksimum 360 Watt emiş gücüyle, b ... oyutlarına göre yüksek performans sunmayı başarıyor. PowerCyclone 4 teknolojisini kullanan ve yıkanabilir HEPA 10 filtreli Philips PowerPro Compact, maksimum 1900 Watt gücüne rağmen yüksek emiş gücü sunabiliyor. 83dB gürültü seviyesiyle biraz gürültülü çalışan süpürge, 6 metrelik kablosuyla birlikte 9 metre yarıçap içerisinde temizlik yapabiliyor. PowerCyclone 4 teknolojisiyle, toz ve havayı birbirinden ayıran Philips PowerPro Compact, siklon içerisinde havayı yukarı hareket ettirirken, toz ve partikülleri haznenin dibinde biriktiriyor. Büyük boyutlu tekerleriyle halıların içerisine gömülmeden hareket edebilen PowerPro Compact, 1.5 litre hacminde toz toplayabiliyor. Fiyat performans canavarı olarak tanımlayabileceğimiz süpürge boyutlarından beklenmeyen bir performans sunuyor. 4.5 kg’lık ağırlığıyla rahatça taşınan Philips PowerPro Compact, ev içerisinde fazla yer kaplamıyor. Çok amaçlı başlık, aralık ve köşe temizle aparatı ve küçük başlıkla gelen süpürge, aksesuarları boru klipsinde muhafaza edebiliyor. Uygun fiyatlı yüksek performanslı ve kaliteli bir süpürge almayı düşünenler Philips PowerPro Compact modelini kaçırmasınlar. devamı+
Cevap Yaz

Philips FC8475/01 Powerpro Compact Elektrikli Süpürge

Aradığınız Ürünlerde En Uygun Fiyatlar n11.com'da!
Bu ürünün satışını yapan mağazamız bulunmamaktadır.
ÖZELLİKLER
 • Ağırlık & boyutlar

 • Ağırlık 4,5 kg
 • Derinlik 406 mm
 • Genişlik 285 mm
 • Yükseklik 238 mm
 • Enerji yönetimi

 • Girdi gücü 1700 W
 • Maksimum giriş gücü 1900 W
 • Soğurma gücü 360 W
 • Ergonomi

 • Kablo uzunluğu 6 m
 • Taşıma kolları Var
 • Yıkanabilir filtre Var
 • Paket içeriği

 • Başlık sayısı 2
 • Krevis aleti Var
 • Performans

 • Çaılışma yarı çapı 9 m
 • Gürültü seviyesi 84 dB
 • Hava akımı 35 l/s
 • HEPA sınıfı HEPA 10
 • Temizleme çeşidi Kuru
 • Uygun kullanım Ev
 • Vakum 25 kPa
 • Vakumlu temizleme hava filtresi Mikro, HEPA
 • Tasarım

 • Döner toplu materyel Plastik
 • Tip Silindir vakum
 • Toz kapasitesi 1,5 l
 • Toz torbası tipi Torbasız
 • Tüp malzemesi Metal
 • Ürün rengi Mor
YORUMLAR ( 2 )
1 Kullanıcı Puanı 2 Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 33 - 1 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER
11.01.2016
Urunu aldik kullaniyoruz ve fiyatina gore performansi bir mukemmel. Kesinlikle oneriyorum pisman olmazsiniz.
Bu yorumu beğendiniz mi?
cevap Sayısı : 0
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER
Uzman Yorumu
08.09.2015
Philips’in kompakt toz torbasız elektrikli süpürgesi PowerPro Compact, 1600 Watt gücündeki motoru ve maksimum 360 Watt emiş gücüyle, boyutlarına göre yüksek performans sunmayı başarıyor. PowerCyclone 4 teknolojisini kullanan ve yıkanabilir HEPA 10 filtreli Philips PowerPro Compact, maksimum 1900 Watt gücüne rağmen yüksek emiş gücü sunabiliyor. 83dB gürültü seviyesiyle biraz gürültülü çalışan süpürge, 6 metrelik kablosuyla birlikte 9 metre yarıçap içerisinde temizlik yapabiliyor. PowerCyclone 4 teknolojisiyle, toz ve havayı birbirinden ayıran Philips PowerPro Compact, siklon içerisinde havayı yukarı hareket ettirirken, toz ve partikülleri haznenin dibinde biriktiriyor. Büyük boyutlu tekerleriyle halıların içerisine gömülmeden hareket edebilen PowerPro Compact, 1.5 litre hacminde toz toplayabiliyor. Fiyat performans canavarı olarak tanımlayabileceğimiz süpürge boyutlarından beklenmeyen bir performans sunuyor. 4.5 kg’lık ağırlığıyla rahatça taşınan Philips PowerPro Compact, ev içerisinde fazla yer kaplamıyor. Çok amaçlı başlık, aralık ve köşe temizle aparatı ve küçük başlıkla gelen süpürge, aksesuarları boru klipsinde muhafaza edebiliyor. Uygun fiyatlı yüksek performanslı ve kaliteli bir süpürge almayı düşünenler Philips PowerPro Compact modelini kaçırmasınlar. ... devamı +
Bu yorumu beğendiniz mi?
cevap Sayısı : 0
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER
İNCELEME
Philips FC8475/01 PowerPro Compact Philips’in PowerCyclone 4 teknolojisini kullanan 1600W gücündeki ve yıkanabilir HEPA 10 filtreli Philips FC8475/01 PowerPro Compact test merkezimin konuğu oldu. En uygun fiyat seçeneklerini görebileceğini Philips FC8475/01 PowerPro Compact’ın detaylarını incelememizde bulabilirsiniz.
Yazar: Ömer Balk 23/07/2015

Philips’in PowerCyclone 4 teknolojisini kullanan toz torbasız elektrikli süpürgesi Philips FC8475/01 PowerPro Compact, 1900 Watt’lık yüksek emiş gücü, mikroskobik parazitleri yakalayan HEPA filtresi ve uygun fiyatıyla dikkat çeken modellerden biri. Gelişmiş toz haznesi tasarımıyla kolay boşaltım sunan PowerPro Compact, ergonomik tasarımıyla her yere rahatlıkla erişebilmenizi sağlıyor.

Küçük ve hafif yapısıyla ev kullanımında ideal bir performans sunan Philips FC8475/01 PowerPro Compact, fiyat gurubundaki rakiplerine göre daha düşük ses seviyesine sahip. Philips’in uygun fiyatlı ve yüksek performanslı Philips FC8475/01 PowerPro Compact modelinin tasarım detaylarıyla incelememize başlayalım.

Tasarım

Philips’in toz torbasız süpürge tasarımlarında kullanım kolaylığı tercih edilmiş. Toz torbasız süpürge ailesinin en uygun fiyatlı modeli olan Philips FC8475/01 PowerPro Compact, maksimum 1900 Watt giriş gücüne ve maksimum 360 Watt emiş gücüne sahip. Pratik kullanım için kolay kullanım özelliklerinin tercih edildiği model, teleskopik gövde ve hortum, başlıklar ve gövdeden oluşuyor. Gözde, toz torbasız elektrikli süpürge ailesinin en düşük fiyatlı modeli olmasına rağmen, kaliteli parçalardan üretilmiş. Gövdenin arka bölümünde güç tuşu ve kablo sarma butonları bulunuyor. Arka bölümün alt tarafındaysa HEPA 10 filtre yer almakta. Yıkanabilen HEPA 10 filtre, kıvrımlı yapısı sayesinde alerjiye sebep olan mikroskobik parazitleri yakalayarak, dışarıya temiz havanın verilmesini sağlıyor.

Gövdenin ön bölümüyse hazneye ayrılmış durumda. Üst bölümdeki mandal yardımıyla yerinden çıkartılabilen hazne, PowerCyclone 4 teknolojisini barındırıyor. Haznenin içerisini iki bölüme ayıran PowerCyclone 4, havanın hızlıca hazne içerisine girerek, siklonik hazne bölümünde temiz havanın yukarı yönde hareket etmesini ve tozla havanın ayrışmasını sağlıyor. Tozdan ayrışan hava önce yıkanabilir sünger hazne filtresinden geçerek motora ulaşıyor. Ardından da arka bölümdeki HEPA 10 yıkanabilir filtreden geçerek dışarı atılıyor. Bu sayede ortamdaki alerjenler ve mikro organizmaların dışarıya çıkışı engelleniyor. Toz haznesiyse, özel tasarımı sayesinde kolay boşaltma sunuyor. Tozların etrafa dağılmasını engelleyen tasarım, haznenin tek bölümünde dağılmadan hapsediliyor ve kolayca çöpe dökülüyor.

Hortum ve teleskopik başlığın birleşme bölümündeki ekstra uzun tutma yeri, ergonomik tasarımıyla her yere ulaşabilmenizi sağlıyor. Kolay kullanım sunan tutma yeriyle ulaşılması zor yerlere rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz. Tutma yeri üzerinde mekanik kontrol mekanizması bulunuyor. Bu mekanizmayla 360 Watt maksimum emiş sunan Philips FC8475/01 PowerPro Compact’ın, gücünü ayarlayabiliyorsunuz. Hortum dayanıklı malzemeden üretilmiş. Boyunuza göre ayarlayabileceğiniz teleskopik boruysa alüminyumdan üretilmiş. Hortum haznenin hemen alt bölümünden gövdeye kilitli mekanizmayla bağlanıyor. Philips FC8475/01 PowerPro Compact ile birlikte çok amaçlı başlık, aralık temizleme aparatı, küçük başlık ve boru klipsi geliyor. Çok amaçlı başlığın üzerine basıldığında fırçalar çıkarak, daha derinlemesine yüzey temizliği yapılabiliyor. İnce uçlu aralık temizleme aparatıysa, kalorifer petekleri, koltuk araları gibi yerlerde kullanım sunuyor.

Pazardaki rakiplerine göre malzeme kalitesi ve tasarımıyla ayrılmayı başaran PowerPro Compact, 406x 285x238  mm boyutlarında ve 4.5 kg ağırlığında. Tasarım ve kullanılan teknoloji açısından Philips mühendisleri başarılı bir ürüne imza atmışlar. Fiyata göre malzeme kalitesi üst seviyede

Donanım ve Performans

Philips FC8475/01 PowerPro Compact, 1600 Watt gücündeki motorla geliyor. Maksimum 1900 Watt güç sunan PowerPro Compact, maksimum 360 Watt emiş gücü sağlıyor. Ergonomik tutma kolu üzerinden emi gücünü kontrol edebileceğiniz elektrikli süpürge, maksimum 25kPa vakum sağlıyor. 35l/s hava akımı üretebilen cihaz 83 dB ses seviyesinde çalışıyor. Philips FC8475/01 PowerPro Compact’ın ses seviyesinin giriş seviye bir cihaza göre kabul edilebilir seviyelerde olduğunu söyleyebiliriz.

Halı, parke ve fayans gibi sert yüzeylerde başarılı bir performans sunan Philips FC8475/01 PowerPro Compact, toz ve kiri rahatlıkla emebiliyor. Ev için gayet rahat bir kullanım sunan süpürgenin hazne üzerinde ve arka bölümlerinde filtreler yer alıyor. Hazne üzerindeki filtre süngerden üretilmiş ve hazneden geçen hava içerisinde kalan tozları filtreleyerek, motora ulaşmasını engellemekte. Motordan çıkan havaysa HEPA 10 filtreden geçerek dışarı atılıyor. Her bir litre havadan geçebilen 15000 partikülü filtreleyebilen HEPA 10 filtre, havayı temizleyerek daha düşük seviyede partiküllerin dışarı atılmasını sağlıyor. HEPA 10 süpürgelerde kullanılan en düşük HEPA filtre seviyesi. Philips’in toz torbasız elektrikli süpürgelerinde giriş seviye olan Philips FC8475/01 PowerPro Compact modelinde HEPA filtre kullanarak hem hijyen hem de sızdırmazlığı sağlamış oluyor. Alerjik partiküllerin tekrar dışarı atılmasını engelleyen HEPA 10, ortama temiz hava vererek, sağlıklı ve konforlu bir alan sunmayı başarıyor.

Fiyat ve performans ürünü olarak tanılayabileceğiniz cihaz, vaatlerini fazlasıyla karşılayabiliyor. Emiş gücü yeterli seviyede. Temizliğe aşırı düşkün değilseniz ve büyük bir eve sahip değilseniz, Philips FC8475/01 PowerPro Compact ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayarak temiz ve alerjenlerden arınmış bir ortam sunabiliyor. 1. 5 litre toz toplayabilen süpürgenin performansını internette yapacağınız ufak bir aramayla, yorumlar ve kullanıcı değerlendirmelerinde görebilirsiniz.

 Sonuç

Philips FC8475/01 PowerPro Compact, ismindeki kompakt kelimesinin hakkını rahatlıkla verebiliyor. Boyutları ve hafifliğiyle kolay kullanım sunan PowerPro Compact, PowerCyclone 4 teknolojisi ve HEPA filtresiyle rakiplerinin bir adım önüne geçebilmeyi başarıyor. Fiyat grubun içerisinde değerlendirildiğinde, aynı gruptaki bir çok modelden daha kaliteli malzemeden üretilen cihaz maksimum 1900 Watt güç sunmasına rağmen 2000 Watt üzeri modellerle rahatlıkla mücadele edebilecek özellikler sunuyor. Uygun fiyatı ve toz torbasız elektrikli süpürge almayı düşünenler Philips FC8475/01 PowerPro Compact’ı rahatlıkla tercih edebilirler.

Ömer Balk 23/07/2015
Philips Elektrikli Süpürgeler