Evrak Rafı

En Ucuz Evrak Rafı Fiyatları

147 ürün gösteriliyor.
Evrak Rafı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Evrak Rafı modelleri ve Evrak Rafı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Evrak Rafı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: IKEA, Bigpoint, Leitz, Mas, Serve. 147 adet Evrak Rafı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Dymo Letratag Elektronik Etiket Makinesi
Dymo Letratag Elektronik Etiket Makinesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Samsung SF-760P Fax Makinesi
Samsung SF-760P Fax Makinesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Evrak Rafı Nedir, Ne İşe Yarar?

Evrak rafı, ofis ve iş yerlerinde evrakları daha düzenli bir hale getirmenizi sağlayan raf türleridir. Elinizin altında olması, boyutlarının da ufak olması sayesinde ulaşmak istediğiniz özel evraklarınız için özel bir raf türüdür. Evrak rafı birçok çeşitlerde çeşitli raflardan ve çekmecelerden oluşmaktadır. Özellikle özel olan evrakların kimsenin ulaşmasını istemiyorsanız kilitli evrak raf çeşitleri de bulunmakta ve saklamanıza yardımcı olmaktadır. Hareketli olan evrak rafları da daha rahat evrakları almanıza ve arada elinizin sıkışmamasına yardımcı olur.

Evrak Rafı Çeşitleri Nelerdir? Nerede Kullanılır?

Evrak rafı çeşitleri kullanıldığı alanın yanı sıra renk, kalite, tasarım ve materyallerine göre çeşitliliği artabilmektedir.

Plastik evrak raf çeşitleri, metal evrak raf çeşitleri, tek Raflı evrak raf çeşitleri, çift Raflı evrak raf çeşitleri, üç raflı evrak raf çeşitleri, daha fazla raflı evrak raf çeşitleri, çekmeceli evrak raf çeşitleri, şeffaf evrak raf çeşitleri, kilitlenebilir özel evrak raf çeşitleri, farklı renklerde özel evrak raf çeşitleri, farklı tasarımlarda özel evrak raf çeşitleri, şeklinde birçok evrak raf çeşitleri mevcuttur.

Kullanıldığı yere ve özel isteklere göre çeşitliliği artabilmektedir. Genel olarak ofis gibi iş yerlerinde kullanılan evrak raf çeşitleri evraklar için düzenli bir alan sağlamaktadır. Özel evraklarınızı da kitleme fırsatı sunan evrak raf çeşitleri daha birçok özelliklerde evraklarınızı saklamanıza ve düzenli bulunmasına imkân vermektedir.

Evrak Rafı Alırken Ve Kurarken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Evrak rafları alırken kalitesi ve ihtiyacınıza göre alınmalıdır. İhtiyaca göre raflı, kilitli ve daha birçok çeşitli şekilde almalısınız. Kurulacak bir yanı olmayan taşınabilir evrak rafları, genelde ofis ve iş yerlerinde çekmeceli şifonyerlerin üstünde bulunmaktadır. Buna dikkat ederek daha kaliteli evrak rafları alabilir, daha çok işlevi yüksek raflar sayesinde daha fazla evraklarınızı saklayabilir ve koyabilirsiniz.

Evrak Rafı Fiyatları Ve Üretici Markalar Nelerdir?

Evrak rafı fiyatları üretici firmaların yanı sıra kalite, malzeme ve boyutuna göre değişebilmektedir.

Mas, Leitz, Bigpoint, Cassa, Avansas, Ark, Ops şeklinde üretici firmalar kırtasiye ürünleri ve evrak rafları üretmektedirler. Genelde fiyatları aynı olan bu markaların evrak raf fiyatları en az 8-10 TL civarında değişebilmektedir. Adet, kalite, renk, tasarım ve malzemesine göre en fazla 500 TL’ye kadar çıkabilmektedir. En uygun fiyatlı evrak raflarını Cimri.com’da bulabilirsiniz.