track source
track source

Ofis Malzemeleri

Ofis Malzemeleri Fiyatları

12315 Ürün gösteriliyor.
Ofis Malzemeleri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Ofis Malzemeleri modelleri ve Ofis Malzemeleri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Ofis Malzemeleri kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Klasör, Yapıştırıcı - Tutkal, Dosya, Zımba Makinesi, Kalemlik. 12315 adet Ofis Malzemeleri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Viewsonic PJD7828HDL 3200 Ansilümen 1920x1080 DLP Projeksiyon Cihazı
Viewsonic PJD7828HDL 3200 Ansilümen 1920x1080 DLP Projeksiyon Cihazı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Viewsonic PX725HD Projeksiyon
Viewsonic PX725HD Projeksiyon
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Ofis Malzemesi

Ofis malzemeleri iş hayatında yapılan çalışmaların düzenli olmasını sağlar ve çalışma hayatındaki işleri kolaylaştırır. Başarılı olmayı, yapılan işlerden gereken verimi almayı sağlamak amacıyla ofislerde kullanılan ve ofislerin vazgeçilmez parçası ofis malzemeleridir. Genel olarak mobilyalar, elektronik aletler ve kırtasiye malzemeleri, ofislerde kullanılan malzemelerdir. Dosyalama gereçleri sayesinde önemli belge ve evraklar klasörler içine konularak muhafaza edilir. Ofiste kullanılan masaüstü araç gereçleri ise zımba, evrak rafı, mekanik zımba tabancası, delgeç, cetvel, ataç, hesap makinesi, bant, makas gibi malzemelerdir. Bu tip araç ve gereçler  dosyalama işlemlerini kolaylaştırır. Genellikle masa üzerinde ve masa çekmecesinde bulundurulur ve her zaman el altında kolay ulaşılabilen bir yerdedir. Kırtasiye malzemeleri işlerin hızlı yapılmasını sağlar ve zamandan tasarruf edilmesini kolaylaştırır. Ofis araç ve gereçleri sayesinde dosya hazırlamak, rapor hazırlamak ve diğer tüm işlerin yapılmasını organize etmek son derece kolaydır. Çalışma panosu ve yazı tahtası işlerin organize şekilde takip edilmesini, yapılacak işlerin planlanmasını kolaylaştırır.

Ofis Malzemeleri Modelleri ve Özellikleri

Ofis malzemeleri modelleri çok zengin kullanım alanına ve ortamına sahiptir. Ofis işlerini kolaylaştıran ve ofis işlerinin pratik, hızlı bir şekilde yapılmasını sağlar. İş hayatında başarıyı yakalamanın yolu iyi organize olmak, iyi organize etmek ve iyi bir düzen sağlamaktan geçer. Evrak rafı, geniş klasör, zımba ve mekanik zımba tabancası ofis işlerini kolaylaştıran ürünlerdendir. Evrak raflarının plastik malzemeden veya metal malzemeden üretilmiş farklı modelleri vardır. Çok fonksiyonlu olan evrak rafı modellerinde evrak konulan rafların haricinde diğer bazı malzemelerin konulabileceği farklı bölümler, gözler bulunur. Örneğin; kalem ve benzeri malzemelerin konulacağı ayrı bir bölüm, not kağıtları için ayrı bir göz, dosya ve klasörlerin konulacağı farklı bir bölüm bulunur. Tek katlı evrak rafı olduğu gibi, iki, üç katlı evrak rafı modelleri bulunur. Rafların kızak sistemi ile hareket eden modelleri bulunur. Evrakların yatay ve dikey konulabileceği evrak rafı modelleri mevcuttur. Evrak, doküman ve belgelerin saklanması, bir düzen dahilinde tutulmasını sağlayan klasörler, ofislerin en önemli malzemelerindendir. Karton kağıttan üretilen modelleri ve plastik malzemeden üretilen çeşitleri mevcuttur. Karton kağıttan üretilen modellerin yarım kapak ve tam kapak diye tabir edilen modelleri bulunur. Evrak istifleme kapasiteleri farklıdır. İnce ve kalın olan çeşitleri vardır. Geniş klasör adından da anlaşılacağı üzere daha çok plastik dosyayı ve şeffaf dosyayı iç haznesinde muhafaza eder. Klasör iç kilit sistemlerinin farklı olduğu modeller de bulunur. Klasörlerin dış yüz dikey tarafında klasör isminin yazılabildiği bölüm bulunur. Bu kolaylık sayesinde rafa dizilen klasörler alfabetik veya belirlenecek diğer bir kritere göre dizilimi mümkün olur ve ihtiyaç halinde ilgili belgeye hızlı bir şekilde ulaşmaya yarar. Evrak düzeninin sağlanmasında zımbanın da önemli bir görevi vardır. Tasnif edilen ve gruplandırılan evrakların birbirlerine zımbalanması ile evrak düzeninde bir karışıklık yaşanmasının önüne geçilmiş olur. Plastik ve metal gövdeli zımba modelleri bulunur. Zımba telinin ölçülerine göre farklı büyüklüklerde zımba modelleri mevcuttur. Mekanik zımba tabancası çok sayıda evrak zımbalama işlemini çok kolaylaştırır ve kullanılması gereken enerjiyi azaltır. 

Ofis Malzemeleri Fiyatları

Ofis malzemeleri fiyatları; tercih edilen ürünün kalitesine, markasına, özelliklerine  ve üretiminde kullanılan malzemesine göre farklılık gösterir. Örneğin; plastik malzemeden üretilen evrak rafı ile metal malzemeden üretilen evrak rafı fiyatı farklıdır. Metal malzemeden üretilen evrak rafı fiyatı daha yüksek olabilir. Üç katlı evrak rafı modellerinden, katları hareketli olma özelliğine sahip evrak rafı fiyatı diğer modellere göre değişiklik gösterir. Ayrıca üretiminde kullanılan metal malzemenin ve plastik malzemenin kalite faktörü fiyatı etkileyen diğer bir etmendir. Karton klasör ile plastik klasör fiyatları da farklılık arz eder. Tercih konusu ürünün markası, fiyatını belirleyen ve etkileyen diğer önemli bir faktördür. Marka ürünler daha kaliteli malzemeden üretildiği için fiyatları da diğer ürünlere göre farklı olur. Seçimi yapılan ürünün özellikleri de fiyatlarını farklılaştıran diğer bir etkendir. Dilerseniz cimri.com ile birçok alternatif modelin fiyatlarını karşılaştırabilir ve size en uygun fiyatlı ürün seçenekleri hakkında detaylı bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.

Ofis Malzemeleri Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Ofis malzemeleri seçimi yaparken öncelikle seçimi yapılacak ürünün özelliklerinden  belirlenmelidir. Çok fonksiyonlu bir ürün tercihi yaparak birkaç işlevi aynı anda yerine getirebilen bir ürün seçilebilir. Örneğin; evrak rafı niteliğinin yanında kalemlerin konabileceği kalemlik ve notların konabileceği ayrı bir bölmeye sahip bir evrak rafı tercihi kullanıcısına avantaj sağlar. Mekanik zımba tabancası seçimi yapılırken mekanik zımba tabancasının sağlam bir bobin yay sistemine sahip olması kullanıcısına avantaj sağlar. Kauçuk tutma bölümü sayesinde zımbanın elden kayma probleminin önüne geçilir ve daha rahat bir kullanım sağlanır. Tutma kabzasının el ile şekillendirilmesi kabzayı kavramayı kolaylaştırır ve daha fazla güç harcamanın önüne geçilmiş olur. El sıkışmasını engellemek için özel tasarlanan muhafaza extra güvenlik sağlar. Dış kasasının ve mekanizmasının çelik malzemeden üretilmesi sayesinde dayanıklı sağlam yapısı neticesinde uzun süre kullanım avantajı sağlar. Geniş klasör seçimi yapılırken kilit sisteminin metal bir yapıdan üretilmesine dikkat edilmelidir. Plastik kilit sistemi daha kısa sürede deforme olabilmekte ve ürünün kullanılmasında sorunlar yaşanmasına neden olabilir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery