Sanatsal Malzemeler

Sanatsal Malzemeler Fiyatları

38828 Ürün gösteriliyor.
Sanatsal Malzemeler fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Sanatsal Malzemeler modelleri ve Sanatsal Malzemeler fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Sanatsal Malzemeler kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Kuru Boya Kalemi, Akrilik Boya, Pastel Boya, Sulu Boya, Yüz & Parmak Boyası. 38828 adet Sanatsal Malzemeler fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Sanatsal Malzemeler

Her kullanıcının ilgi duyduğu sanatsal bir alan vardır. Bazı kullanıcılar müziğe ilgi duyarken bazıları da resme ağırlık verir. Kendine özel alanlar ayırıp resmetmeyi seven kullanıcılar birçok ürüne sahip olmak ister. Resim söz konusu olduğunda birden fazla ürün ve boya çeşidi gerekir. Her kullanıcının zevkini düşünen üreticiler birden fazla boya çeşidini bir arada sunar. Bu sayede tek bir markadan tüm ihtiyaçlarınıza cevap bulabilirsiniz. Sulu boya çeşitlerini kullanırken etrafa bulaştırmaktan korkan kullanıcılar için kuru boya kalemleri sunulur. Bu sayede hayalini kurduğunuz birçok resmi kolayca kağıda aktarabilirsiniz. Evde uzun süre vakit geçiren kullanıcılar zamanı daha verimli hale getirmek için sanatsal malzemelere yönelir. Her kullanıcının resim yapmayı düşündüğü alan değişiklik gösterir. Tuvale resim çizip duvarına asmayı tercih edenler için her firma çeşitli örnekler sunar. Her ihtiyaca uygun tuval boyutları sayesinde dilediğiniz boyda resim yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra şövale yardımı ile yapılan çizimler için de birçok markadan farklı kalitede ürüne ulaşabilirsiniz. Her marka boya çeşitlerinin yanında ayrıca resim çizilecek kağıt ve tuval gibi ürünleri de satışa sunar.

Sanatsal Malzeme Çeşitleri

Resim birçok kullanıcının ilgi duyduğu ve hobi olarak yaptığı sanat alanlarının başında gelir. Bu sanatı yerine getirmek için sahip olmanız gereken bazı temel malzemeler vardır. Birçok marka bu ürünleri tek bir yerden almanız için bünyesinde birçok şey barındırır. Resim söz konusu olduğunda boya çeşitleri ve resmin yapılacağı alan ayrı bir önem taşır. Akrilik boya çeşitleri başta olmak üzere her boyanın farklı bir kullanım alanı vardır. Akrilik boyalar su bazlı yapısı ile kolayca uygulanır ve elinizde zahmetsizce çıkar. Akrilik boyalarla birçok alanda farklı işler ortaya çıkarabilirsiniz. Eskiyen eşyaların geri dönüşümünde, tekstil ürünlerinde ve tuval üzerinde harika işler çıkarmanızı sağlar. Kolay sürülen yapısı ile hobi ürünlerine de şekil vermenizi sağlar. Akrilik boyalar sayesinde renk katmak istediğiniz tekstil ürünleri ile  farklılık yaratabilirsiniz. Mum boya çeşitleri resim kağıdına bir şeyler çizebilir ya da daha farklı işler ortaya çıkarabilirsiniz. Sadeliğinden sıkıldığınız bir tişört üzerine baskı yaparak kıyafetinize renk katabilirsiniz. Ayrıca kanvas tablolar hazırlayarak salonunuza şıklık katabilir ya da yatak odanıza hareket kazandırabilirsiniz. Sıcaklıkla buluştuğunda eriyen mum boya çeşitleri sayesinde zahmetsiz ve harika tablolar yaratırsınız. Guaj boya çeşitleri ile farklı ve göz alıcı renklere sahip resimler hazırlayabilirsiniz. Birçok renk seçeneğini bünyesinde barındıran guaj boyalarla hayalini kurduğunuz resme harika bir dokunuş yapabilirsiniz.

Cam boyası çeşitleri kullanım amacı nedeniyle diğer ürünlerden ayrılır. Bu boya çeşidi ile camlar üzerine birçok şeyi resmedebilir ve salonunuzda sergileyebilirsiniz. Genel olarak tüm boya çeşitlerinde birçok renk seçeneği bulunur. Dilerseniz bu renkleri fırça yardımı ile birbirine karıştırıp farklı tonlar elde edebilirsiniz. Yağlı boyalar yapısı ve renk tonu nedeniyle diğerlerinden farklı olabilir. Çoğu kullanıcı daha tok bir görünüm elde etmek için her resimde kullanır. Boya çeşitleri ve renkleri kullanıcıların beklentilerine cevap verecek şekilde hazırlanır.

Sanatsal Malzeme Fiyatları

Her kullanıcının resim esnasında destek aldığı boya çeşidi ve miktarı değişiklik gösterir. Çoğu kullanıcı boyanın kalitesini ön planda tutar. Kaliteye bağlı olarak ürünlerin fiyatı da değişiklik gösterir. Kalite arttığında ödeyeceğiniz ücret de artış gösterir. Boyaların çeşidine göre fiyatlar farklı şekilde belirlenir. Sulu boya ile kuru boya çeşitleri arasında farklılıklar görülür. Bu nedenle fiyat noktasında da değişiklikler oluşur. Glitter boya yapısı ve kullanım şekli diğerlerinden farklı olduğu için fiyat hanesinde ayrılıklar görülebilir. Bunun yanı sıra ürün içerisinde yer alan renk çeşidi fiyatlar üzerinde etkin rol oynar. Renk sayısı daha az olan boyaları uygun fiyata alabilirsiniz. Renk sayısı çoğaldığında bun bağlı olarak fiyat da artar. Sedefli boyalar yapı bakımından daha farklı ve göz alıcıdır. Diğer boyalarla sedefli boyalar arasında fiyat farklı oluşabilir. Resme yardımcı malzemelerle boyaların fiyatı aynı olmayabilir. Bu ürünler arasında yer alan keçeler onlardan farklı şekilde fiyatlandırılır. Bunun gibi daha birçok yardımcı malzeme kendi içinde fiyatlandırılır. Aradığınız boya çeşidinin nerede daha uygun fiyatlı olduğunu öğrenmek için Cimri.com’un fiyat karşılaştırma özelliğini kullanabilirsiniz.

Sanatsal Malzemeler Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Sanatsal faaliyetler için her kullanıcı alışveriş esnasında farklı kriterler belirler. Söz konusu alan resim olduğunda boyaların kalitesi bunların başında gelir. İhtiyacınız olan boya çeşidini almadan önce marka ve ürün hakkında kısa bir araştırma yapabilirsiniz. Pastel boya çeşitleri birden fazla marka tarafından satışa sunulur. Kullanıcı yorumlarına göz atarak hangi ürünün daha kaliteli olduğu hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Boya seçiminden önce kullanım alanını belirlemek işinizi kolaylaştırır. Tişört boyamak için bir boyaya ihtiyacınız varsa kumaş boyası çeşitlerine yönelebilirsiniz. Bunun yanı sıra kıyafete resim ve desen çizmek istiyorsanız tercihinizi akrilik boyalardan yana kullanabilirsiniz. Ürün seçiminde kalite ayrı bir önem taşır. İstediğiniz renge doğru tonda ulaşabilmek için, rengini iyi veren bir markaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Resme yardımcı malzemelere tercih ederek rengin ve resmin daha iyi durmasını sağlayabilirsiniz. Terebentin yağından destek alarak hayalini kurduğunuz resme kolayca ulaşabilirsiniz. Boya seçiminde miktar da ayrı bir önem taşır. İhtiyacınız ölçüsünde alarak boyaların bozulmasının önüne geçebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery