Sanatsal Malzemeler

En Ucuz Sanatsal Malzemeler Fiyatları

24328 ürün gösteriliyor.
Sanatsal Malzemeler fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Sanatsal Malzemeler modelleri ve Sanatsal Malzemeler fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Sanatsal Malzemeler kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Akrilik Boya, Kuru Boya Kalemi, Pastel Boya, Sulu Boya, Resim Yağlı Boya. 24328 adet Sanatsal Malzemeler fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Dymo Letratag Elektronik Etiket Makinesi
Dymo Letratag Elektronik Etiket Makinesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Sanatsal Malzemeler Nelerdir?

Sanatsal malzemeler boya olarak ve üzerine yapacağınız resmi içeren tüm malzemelere verilen genel bir isimdir. Ressamlar tarafından en çok kullanılan akrilik boya, su bazlıdır ve çabuk kuruyan özelliğe sahiptir. Akrilik boya renkleri çok geniş bir yelpazeye sahiptir. İstediğiniz tonu hazır olarak alabileceğiniz gibi ana renkleri edinerek de kendiniz renkleri karıştırarak farklı renkler elde edebilirsiniz. Uygulaması oldukça kolaydır ve kullanım alanı oldukça geniştir. Tuval üzerine uygulanabileceği gibi aynı zamanda dekoratif objeler üzerine de uygulanabilen bir boya çeşididir. Yağlı boya ya da akrilik boya için tasarlanmış tuval ürünlerine istediğiniz resmi yapabilirsiniz. Tuvalin kumaşı keten, pamuklu ya da kenevir olarak yapılmaktadır. Genellikle okullarda öğrenciler tarafından tercih edilen pastel boya, resim defterine ya da herhangi bir kağıda kullanılmaktadır. Keçe yardımı ile birbirinden farklı ürünler yapabilirsiniz. Uygulaması en kolay boyalardan olan kuru boya kalemi yine çoğunlukla okullarda öğrenciler tarafından kullanılmaktadır. Kumaş üzerine uygulama yapacaksanız kumaş boya satın alarak bunu başarabilirsiniz. Sanatsal malzemeler arasında yer alan sulu boya ise suda kolayca çözülebilen bir yapıya sahiptir. Yine suyla kullanılan guaj boya da bu malzemelerin arasında yer almaktadır. Özellikle resim yaparken en çok kullanılan ürün ise fırça, boya çeşitlerine göre ya da yapacağınız resme göre fırça boyutları da farklılık göstermektedir. Hobi olarak da yapılan cam boyası, özel üretilmiş boya çeşitleri arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra çocuklar için kullanılan ve onları istedikleri karakterlere bürünmelerine sağlayan yüz parmak boyası da sanatsal malzemeler arasında yer almaktadır. Ebru sanatı ile uğraşan kişiler için üretilmiş ebru boyası, suyun üzerine uygulanan çeşitli boyalardır. Parlak, çok canlı ve kapatıcı özellikteki renklerle çocukların hayal dünyasına bambaşka dünyalar açan mum boya, kolay kırılmaması ile tercih nedenidir. Bir diğer ürünler arasında yer alan şövale, ressamların tuvalleri üzerine koyan ürünlerdir. Bunun yanı sıra yaldız boya, boncuk boya, terebentin, sedefli boya, rölyef pasta, granit boya ve glitter boya ürünleri de sanatsal malzemeler ürünleri arasında yer almaktadır.

Sanatsal Malzemelerin Kullanımı Kolay Mı?

Sanatsal malzemelerin kullanımı oldukça kolaydır. Çoğu malzeme okullarda kullandığınız ve önceden bilgi sahibi olduğunuz ürünlerdir. Kullanımını bilmediğiniz malzemeleri ise içlerinden çıkan kullanım talimatlarıyla birlikte kolayca kullanabilirsiniz. Tüm bu malzemeler resim yapmak isteyen kişilere yardımcı olmak için üretilmektedir.

Sanatsal Malzemeler Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Sanatsal malzemeler ürünlerinin fiyat aralığı marka, model ve ürün çeşidine göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle belirli bir fiyatı ya da belirli bir fiyat aralığı da yoktur. Sizde ihtiyacınıza göre olan sanatsal malzemeler ürünlerini sıralayabilir ve bütçenize göre en uygun fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Bunun yanı sıra sıraladığınız bu ürünlerin fiyatları değiştiği anda fiyat alarmı butonu sayesinde anında haberdar olabilirsiniz. Ayrıca sizde sanatsal malzemeleri incelemek istiyorsanız ofis ve kırtasiye kategorisi adı altında sayfayı ziyaret edebilirsiniz.