Pastel Boya

Pastel Boya Fiyatları

1214 Ürün gösteriliyor.
Pastel Boya fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Pastel Boya modelleri ve Pastel Boya fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Pastel Boya kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Faber Castell, Bigpoint, Gıpta, Pebeo, Pastel. 1214 adet Pastel Boya fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Pastel Boya Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Pastel Boya markası:

2021 yılı Pastel Boya Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 1214 Pastel Boya modeli içerisinde en ucuz Pastel Boya fiyatı 2.15 TL iken, en yüksek Pastel Boya fiyatı 7339.71 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Pastel Boya fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Eylül 2021 tarihinde ortalama Pastel Boya fiyatı ise 27.25 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Pastel Boya Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Pastel Boya

Çizim araç ve gereçleri içinde yer alan pastel boyalar çocukların en sevdiği kırtasiye malzemeleri içinde bulunan ürünlerdir. Henüz ilk okul çağları ile başlayan resim yapma alışkanlığı zaman geçtikçe çok daha eğlenceli ve hatta kişisel bir hobiye dönüşebilir.  Böylelikle çocuklar daha çok küçük yaşlardan sanatsal aktiviteler üzerine yetenekleri olup olmadıklarını keşfedebilir. Resim sanatı, bilindiği üzere birçok farklı materyal kullanılarak gerçekleştirilir. Ancak henüz küçük yaştaki çocuklar profesyonel resim malzemelerini kullanmayı öğrenene kadar pastel boyalar resim yapmaları için kullanımı oldukça pratik bir boya çeşididir. Bu nedenle de birçok farklı firma tarafından zengin renk seçenekleri ile üretilerek satışa sunulan ürünlerdir. Çocukların resim yapması bir çok kişi için bir oyun aktivitesi gibi görünse de bu gelişim çağlarında çocuklar adına en önemli aktivitelerden biridir. Çocukların hayal dünyalarını kağıt üzerine aktarmalarını sağlayan bu aktiviteler sayesinde yetişkinler çocuklar hakkında birçok fikir sahibi olabilir. Aynı zamanda küçük yaşta iyi çizgilere sahip olan çocukların desteklenmesi oldukça önemli detaylar içindedir. Bu nedenler çocukların kullanacakları çizim ürünlerinin kolay kavranabilir ve kullanılabilir olması gerekir. Bu nedenle pastel boya çeşitleri resim yapmaya yeni başlamış çocuklar için en ideal seçenekler arasında gösterilir. Pastel boya markaları tüm bu nedenleri öngörerek her kullanıma uygun boya çeşitleri üretir. 

Pastel Boya Çeşitleri

Boya çeşitleri özellikle resim yapmayı seven çocuklar için en önemli kırtasiye araç gereçleri içinde gelir. 3-7 yaş aralığından itibaren resim yapmaya başlayan çocukların resim sanatına olan ilgileri ve yetenekleri genellikle anasınıfı dönemlerinde şekillenir. Anasınıflarında öğretmenler tarafından yaptırılan aktivitelerde kendini belli eden çizgiler çocuklar sınıf atladıkça ve yaş aldıkça çok daha gelişip değişebilir. Bu nedenle hem öğretmenlerin hem de ebeveynlerin bu konuda dikkatli olması ve yetenekli çocukları resim yapmaya teşvik etmesi gerekir. Yeteneği fark ettirilen, çocuklar zamanla bu konuda profesyonel eğitim almaya dahi teşvik edilmelidir. Çocukların motor gelişimlerinin yanı sıra zihinsel gelişimleri ve yaratıcılıklarını ortaya çıkaran resim yapma aktiviteleri, psikoloji açısından da oldukça önemli olduğundan bu tip etkinlikler için malzeme teminlerinin de titizlikle yapılması gerekir. Henüz küçük yaşlarda başlayan bu aktiviteler için en ideal boya çeşitleri arasında gelen pastel boyalar, öğretmenler ve pedagoglara tarafından en çok önerilen boya çeşitleri arasında gelir. Her yaş grubunun kullanımına uygun olarak üretilen bu ürünlerden ince pastel boya çeşitleri çocukların çizgi kalitelerini ölçmek için de kullanılan ürünlerdir. Bu ürünlerin çocukların resim yapma alışkanlıklarını kazandıktan sonra edinilmesi önerilebilir. Genellikle anaokul döneminde çok fazla resim yapıldığından öğretmenler tarafından çoklu pastel boya çeşitleri tercih edilir. Ebeveynler dilerlerse ürünleri hem okulda hem de evde kullandırmak üzere birden fazla adette satın alabilir. Pastel boya çeşitleri birçok farklı marka seçeneğine sahiptir. Pastel boya üretimi yapan hemen her marka, kaliteli içerikler ile birçok farklı model seçeneğini büyük küçük tüm kullanıcılar için farklı noktalarda satışa sunabilir. Örneğin; resim çizme aktiviteleri tamamen gelişmiş ve desteklenmiş olan çocuklar için büyük pastel boya çeşitleri tercih edilebilir. Bu boyalar içinde en çok öneri alan marka ürünleri arasından Faber Castell Creative Studio toz pastel boya seçenekleri oldukça ideal ve ilgi çekici boya seçenekleri arasında gelir. Islak pastel boya olarak da listelenebilecek bu ürün boya fırçaları ile uygulanabilen ürünlerdir. Marka bu ürünler ile kullanabilmek üzere pastel boya fırçası üretimi de gerçekleştirir. 48 renk seçeneği ile en sevilen pastel boya türlerinden olduğu söylenebilir. Pastel boyaların bebekler için elleri kirletmeyen çeşitlerinden başlayarak yetişkinlerin kullanımına kadar birçok farklı çeşidi bulunabilir. Farklı üretici markalar tarafından satışa sunulan bu ürünler cimri.com sayfalarından incelenebilir. 

Pastel Boya Fiyatları

Resim yapmak ve kimi zamanda yazı yazmak için kullanılan pastel boyalar pigmentli balmumundan üretilen ürünlerdir. Daha çok resim yapmak üzere kullanılan bu ürünler birçok farklı marka tarafından hem çocuk hem de yetişkinler tarafından kullanılabilecek alternatifler ile üretilir. Türkiye genelinde kırtasiye malzemeleri içinde listelenen pastel boyalar fiyatları bakımında ekonomik ürünler olarak sayılabilir. Ancak pastel boya fiyatları farklı paket içeriklerine ve modellere sahip olduğundan birbiri ile aynı değildir. Pastel boyalar 6 lı, 12 li, 24, 32 ve 48 li paket seçenekleri ile birçok farklı marka tarafından üretilen ürünlerdir. Bu paketler içinde bulunan renk seçenekleri ana renkler ve tonları şeklinde çeşitlenir. Ürünlerin fiyatlarındaki en önemli etken de paketler içinde yer alan boya adetleridir. Pastel boyalar çeşitleri bakımından da ince pastel boya, toz boya, elleri kirletmeyen bebek boyası, kalem pastel boya gibi çeşitlenir. Bu ürünlerin fiyatları da yine farklı olarak çeşitlenir. Bu nedenle ürünlerin fiyatları hakkında bilgi vermek için ürün markaları, paket içerikleri, renk seçenekleri ve modellerini bilmek gerekir. Pastel boya satın alacak kullanıcılar cimri.com sayfalarından tüm bu bilgiler eşliğinde fiyatlar hakkında da fikir sahibi olabilir. 

Pastel Boya Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Pastel boya, kullanımı bakımından birçok farklı yaş grubuna hitab eden, kullanımı kolay boya çeşitleri arasında gelir. Resim yapmayı seven herkes tarafından kullanılabilen bu boyalar birçok farklı çeşitte bulunabilir. Kırtasiye ürünleri tasarlayan firmalar tarafından üretilen pastel boya çeşitleri içinden özellikle çocuklar için satın alınacak ürünlerin içeriklerine çok dikkat etmek gerekir.  Ürünler ne kadar güvenli içerikleri sahip olursa olsun bebeklerin kullanımı sırasında bir takım problemler yaşanabileceğinden bebekler için tercih edilecek ürünlerin bebeklere uygun olmasına dikkat etmek gerekir. Pastel boyalar bilindiği üzere renk verici pigmentlerin birleştirilmesi ile oluşan mum boya çeşitleridir. Bu ürünlerin neredeyse her tonda rengi bulunabilir. Bu nedenle ürünleri satın alırken renk içeriklerine, ürünlerin paket içeriğine, üretici markanın güvenilirliğine mutlaka bakmak gerekir. Bunun için de cimri.com sayfalarından kullanıcı yorumları okunarak ürünlerin beğeni oranları incelenebilir. Cimri.com birçok farklı boya markasını bünyesinde barındırdığından kullanıcılar ürünler arasında diledikleri her an karşılaştırma yapabilir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery