Tuval

Tuval Fiyatları

1152 Ürün gösteriliyor.
Tuval fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Tuval modelleri ve Tuval fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Tuval kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Kitap, Bigpoint, Rich, Cadence, Artebella. 1152 adet Tuval fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Tuval Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Tuval markası:

En Çok İncelenen Tuval Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Tuval Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 1152 Tuval modeli içerisinde en ucuz Tuval fiyatı 6.25 TL iken, en yüksek Tuval fiyatı 454.3 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Tuval fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Nisan 2021 tarihinde ortalama Tuval fiyatı ise 21.56 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Tuval Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Tuval

Tarih boyunca insanlar birbirleriyle iletişim hâlinde olmuşlar ve çevrelerinde tanımladıkları, gördükleri her şeyi yazma ya da çizme ihtiyacı duymuşlardır. Yazının yanı sıra bu aktarımı sağlayabilmek için resim yapmak insanlık tarihi boyunca çok önemli bir aktivite hâline dönüşmüştür. Yıllarca ünlü ressamlar, anonim sanatçılar ve hobi amaçlı resim yapan insanlar yaşadığı kültürü resmetmek amacıyla resim yapmışlar ve yaptıkları resimler günümüze kadar birer sanat eseri olarak ulaşmıştır. Sanatçıların, hobi amaçlı resim yapan insanların yaptıkları resimler kâğıtların yanı sıra özel tuvallerde yerini bulmuştur. Üzerinde çizimler yapılan ve resmi oldukça kaliteli bir esere dönüştüren tuvaller birbirinden farklı markalar aracılığıyla kullanıcılarıyla buluşur. Alanında önder ve lider markaların üretmiş olduğu tuvaller farklı boyutlarda ve kumaş kalitesinde üretilerek cimri.com aracılığıyla kullanıcılarıyla buluşturulur. Kullanıcılara geniş bir ürün yelpazesi sunarak beklentilerine uygun ürünü bulmanızı sağlayan Brons ve Baytuval gibi markalar sayesinde dilediğiniz resmi üstün kaliteye sahip tuvaller üzerinde yapabilirsiniz.

Tuval Modelleri ve Özellikleri

Resim yapmaya yeteneğiniz ne kadar olursa olsun üzerinde kendi dokunuşlarınızı aktaracağınız kaliteli bir tuval oldukça önemlidir. İster evde isterseniz de özel atölyenizde nerede olursanız olun rahatlıkla kullanabileceğiniz ve çizimlerinizi etkili bir şekilde yansıtabileceğiniz tuval modelleri cimri.com üzerinden karşınıza çıkar. Bu modeller arasından dilerseniz Brons markasının üretmiş olduğu 35x50 ya da 25x35 gibi farklı ölçülere sahip tuvalleri tercih edebilirsiniz. Çocuğunuzun fiziksel ve ruhsal gelişimine katkıda bulunacak ve resim yapmaya teşvik edecek bu tuvaller dayanıklı kırtasiye malzemelerinden üretilmiştir. Çevresi birinci sınıf çamdan üretilmiş olan bu tuvaller özel olarak ham bez üzerine astar çekilerek üretilmiştir. Yağlı ve akrilik boyalar için kullanıma uygun olan bu tuvallerin yapımında aynı zamanda özenle seçilmiş ve esnemeye karşı dayanıklı ahşap kullanılmıştır. Öğrenciler, hobi amaçlı resim yapanlar için özel olarak üretilmiş olan Brons Br tuvaller tuval bezleri şasi arkasına döndürülerek paslanmaz zımbalarla sabitlenmesiyle kullanıcılara güvenli kullanım avantajı sağlar. Tuval çeşitleri arasında ön plana çıkan bir başka modeller ise siyah tuvallerdir. Beyaz tuvallerle aynı kumaş kalitesine ve dayanıklılığa sahip bu modelleri diğerlerinden farklı kılan özellik tuval rengidir. Özellikle beyaz çizimlerde oldukça etkili bir alt taban veren ve çiziminizi dikkat çekici kılan bu ürünler oldukça pratik bir kullanıma sahiptir. Kenarları ve köşeleri paslanmaz zımparalar ile yuvarlanmış olan yüksek kaliteye MDF bu tuvallerle en güzel dokunuşlarınızı yapabilir ve kendinizi keşfedebilirsiniz. Baytuval ve Anka gibi markaların üretmiş olduğu tuvallerin yanı sıra aynı zamanda cimri.com üzerinden tuval boyama setlerine de erişebilirsiniz. Artebella markasının üretmiş olduğu Mandala tuval seti eğlenceli bir şekilde vakit geçirmenizi ve sınırlı boyama çalışması yapmanıza olanak sağlar. Arkadaşlarınızla ya da ailenizle birlikte eğlenceli vakit geçirmeniz için uygun olan bu setlerdeki Mandalalar daire ve kare şeklinde motiflerden oluşarak farklı formlarda da hazırlanmıştır. Cimri.com üzerinden beklentinize uygun tuvallere ve setlere ulaşarak birbirinden farklı markaların sağlamış olduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. 

Tuval Fiyatları

Eğlenirken kendinizi geliştirebileceğiniz ve üzerinde imzanızı bırakabileceğiniz tuvaller birbirinden farklı markalarla birlikte yüksek kaliteye sahip bir şekilde üretilir. Çocuklarınıza ve kendinize alabileceğiniz farklı özellik ve niteliklerdeki tuval fiyatları bakımından değişkenlik gösterir. Tuval fiyatlarını belirleyen en önemli unsurlar arasında üretici firma gelir. Birbirinden farklı markalar sahip olduğu vizyon ve misyon farklılığı sebebiyle ürünleri üzerinden farklı fiyatlar biçerek kullanıcılarıyla buluşturur. Tuval fiyatları belirleyen unsurlar arasında aynı zamanda tuvalin sahip olduğu ölçüler gelir. Tuval boyutları kullanıcıların beklenti ve istekleri doğrultusunda farklı çeşitlere ve ölçülere sahiptir. Bu durum da tuvalin üretilmiş olduğu kumaş vb yapılarında değişim yarattığı için fiyatları arasında da aynı oranda değişim gösterir. Aynı zamanda tuvalin sahip olduğu rengi, yapısı gibi durumlar da tuvallerin üzerinde fiyat farkı oluşturarak cimri.com üzerinden kullanıcılarıyla buluşur. Kaliteyi uygun fiyatlarla buluşturan markaların üretmiş oldukları tuvaller sayesinde hayatınıza renk katmak ve hayatta kalıcı bir iz bırakmak istiyorsanız bütçenize uygun tuvalleri seçebilir ve bu ürünler arasından tuval 50x70 gibi boyutlara sahip tuvalleri seçebilirsiniz. 

Tuval Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Dokunuşlarınızı kusursuz kılacak ve kendinizi en iyi şekilde ifade etmenizi sağlayacak olan tuvaller farklı markalar aracılığıyla kullanıcılarıyla buluşur. Birçok farklı seçeneğe sahip tuval çeşitleri arasından beklentinizi karşılayacak olan tuvale sahip olabilmeniz için birtakım unsurları göz önünde bulundurmanız gerekir. Öncelikle tuval satın almadan önce hangi boyutlarda resim yapacağınızı belirlemeniz ve tuvalinizi beklentinizi karşılayacak ölçülerde bir tuval ölçüsüne bakmanız gerekir. Örneğin; ufak bir resim yapacaksanız ya da tuvali çocuğunuz için satın alacaksanız Baytuval gibi markaların üretmiş olduğu tuval 25x35 gibi seçeneklerle karşınıza çıkar. Ölçülerin yanı sıra tuvalinizin hangi renkte olacağına karar vermeniz resminizin niteliği açısından önem arz eder. Farklı markaların üretmiş olduğu tuvaller siyah ve beyaz renk seçenekleriyle karşınıza çıkar. Bu seçenekler arasından beklentinizi karşılayan tuvalleri seçebilir ve resminizi en iyi şekilde ortaya çıkarabilirsiniz. Cimri.com üzerinden bulabileceğiniz farklı markaların üretmiş olduğu tuval özellikleri bakımından ayrılarak kullanıcılara beklentilerini karşılamak için çeşitli seçenekler sunar. Bu seçenekler arasından beklentinizi karşılayan bir tuvale sahip olabilir ve kendinizi resim aracılığıyla aktarabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery