Keçe

Keçe Fiyatları

150 Ürün gösteriliyor.
Keçe fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Keçe modelleri ve Keçe fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Keçe kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Bigpoint, Mikro, Südor, Kraf, Nova Color. 150 adet Keçe fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Keçe Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Keçe markası:

2021 yılı Keçe Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 146 Keçe modeli içerisinde en ucuz Keçe fiyatı 1.59 TL iken, en yüksek Keçe fiyatı 251.16 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Keçe fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Nisan 2021 tarihinde ortalama Keçe fiyatı ise 52.54 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Keçe Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Viewsonic PX725HD Projeksiyon
Viewsonic PX725HD Projeksiyon
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Keçe

Koyun, keçi, alpaka, deve gibi hayvanların yapağı veya yünlerinden üretilen keçe, dünyanın en eski kumaş türleri arasında gelir. Yapılan araştırmalar aynı zamanda en eski tekstil ürünü olduğunu gösterir. Dokuma yöntemi kullanılmadan üretilen tek kumaş türü olarak diğer kumaşlardan ayrılır ve kendi kimliğini yaşatır. Yün liflerinin su, ısı, nem gibi yardımcılara birbirinin içine geçerek kenetlenmesini sağlayarak oluşturulur. Tarihin el üstünde, hatta baş üstünde tutulan en değerli kumaşları arasında yer aldığı halde bir dönemini demode kumaş alternatifi olarak geçirdiği, sırf bu nedenle atölyelerinin dahi bir bir kapatıldığı bilinir. Fakat doğal olana özlemin arttığı şimdilerde bu durum hiç de öyle değil. İnsanoğlunun keçenin kıymetini ve tabii ultra avantajlı yapısını geç de olsa anladığını, yeniden en değerliler arasına dahil ettiği görememek elde değil. Üstelik eskinin keçeleri gibi yalnızca örtü, elbise veya içlik olarak kullanmakla kalmayıp hayatın her alanında sergilediği marjinal, sıradışı, bilge ve zarif imaja hayran kalmamak da elde değil.

Keçe Modelleri ve Özellikleri

Sıkıştırılmış katmanlardan oluşan keçe, bu yönüyle farklı model türlerinin geliştirilmesine imkan tanıyan tek kumaş türü olma özelliğini gösterir. Özellikle sanat dalları arasında yerini almasıyla birlikte zengin bir model yelpazesine eriştiğini görebilmek mümkün olur. Her bir çeşidinde farklı yapısal özellikler sergileyerek farklı kullanım alanlarına hitap eder. Dilerseniz usta ellerden çıkan rengarenk hazır tasarımlar arasından seçim yaparak marjinal masa örtüleri, amerikan servisler, kilimler ve daha nice keçe ürünleriyle evinizi marjinal bir konsepte eriştirebilirsiniz. Misal hazır keçe runner modelleri arasından yapacağınız seçimle zarif ve sıra dışı bir konseptin sahibi olabilirsiniz. Kesildiğinde iplik dökmeyen ve düz kenarlı olabilen yapısı sayesinde kendi tasarımlarınızı kolaylıkla yapabileceğinizi düşünüyorsanız; rulo veya kesilmiş olarak sunulan farklı ebat ve kalınlıkta keçe modelleri arasından ideal seçiminizi yapabilirsiniz. Üretim tekniği açısından iki farklı keçe modeline erişebilirsiniz. Islatma yöntemi ile hazırlanan keçeler daha kalın ve dayanıklı olur. Dış giyim ürünlerinde temel malzeme olarak kullanımının yanı sıra dik durmasını istediğiniz kıyafet yakalarında yaka altı detayı olarak da değerlendirebilirsiniz. Mobilya altı destek malzemesi, ıslak zemin döşemesi veya yalıtım malzemesi olarak kullanabilirsiniz.. Tarihi geleneği devam ettirerek kışın sıcak, yazın serin ve nemsiz olsun istediğiniz yatak, koltuk gibi eşyalarınızda örtü olarak değerlendirebilirsiniz. Evinizin farklı alanları için paspas modelleri tasarlayabilirsiniz. Dilerseniz zemin yüzeylerde kullanacağınız keçe modellerini yapışkanlı keçe modelleri arasından seçerek kullanım deneyimlerinizi çok daha güvenli bir hale getirebilirsiniz. Özellikle nem oranı düzenli olsun istediğiniz odalarda kilim ve örtü aksesuarı olarak kullanabilirsiniz. Üstelik yumuşak, dinlendiren ve motive eden özelliği sayesinde çocuklarınız ve evcil hayvanlarınızın yaşam alanlarına pozitif dokunuşlar katabilirsiniz. İğne yardımıyla sıkıştırılan katmanlardan oluşan yeni nesil keçe modelleri ise görece daha ince olur. Böylelikle keçeyi her alanda kullanabilmeniz amaçlanır. Nemi ve ıslaklığı alan özelliğini demlik altı örtüsü veya tabak altlığı üretiminde değerlendirebilirsiniz. Geniş renk skalası arasından trend renginizi bulup giyim ve takı aksesuarına dönüştürebilirsiniz. Dilediğiniz ebatlarda kolaylıkla keserek silme, zorlu yüzey temizliği, metal parlatma gibi işlerinizde sevimli yardımcınıza dönüştürebilirsiniz. Isı, nem ve darbelere karşı dayanıklı, deforme olmayan, esnek, sıvı emici, uzun ömürlü yapısıyla türlü kullanımlarda işlevsel olabilen keçe, tüm özellikleriyle tasarımda sınır tanımamanızı mümkün kılar.

Keçe Fiyatları

Her türlü kimyasal madde, darbe ve hava koşullarına karşı dayanıklılık göstererek uzun ömürlü kullanım olanağı sunan keçe, ultra avantajlı ve sağlam yapısına rağmen uygun fiyatlı kumaş türleri arasında yer alır. Üretimi meşakkatli, tasarımı ve kullanımı kolay keçe modelinizle hazırlayacağınız eşya ve aksesuarlarınız böylelikle bir ömür yanınızda kalır. Fakat keçe alımlarınız sırasında ödemeniz gereken tutarlar, bazı durumlarda farklılık gösterebilir. Keçe fiyatları üzerinde etki eden temel faktörleri ise ağırlıklı olarak model özellikleri ve sunum biçimleri oluşturur. İnce ve kalın keçe modelleri arasında fiyat farklılığı yaşanabileceği gibi farklı boyut seçenekleri arasında da fiyat değişimleri yaşanır. Aynı şekilde paketler içerisinden çıkan adet miktarları da fiyat değerleri üzerinde etki eder. Misal tekli olarak aldığınız A4 ebatında keçe modeli, 10’lu paketler halinde satılan A4 keçelere nazaran daha az ödeme yapmanız anlamına gelir. Satış noktaları arasında değişen fiyat farklılıkları ise tercih ettiğinizin keçe modeline farklı fiyatlar eşliğinde erişmenizi sağlar. Avantajlı fiyat faktörü olan bu durumu pratik fiyat araştırma sitesi cimri.com’u tercih ederek kara dönüştürebilirsiniz.

Keçe Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Eşyadan en içi aksesuarlarına, giyimden takı sanatına kadar her alanda kullanımı yaygın olan keçe, kullanıldığı her bir amaçta farklı görsel şölenler sunar. Tabii kullanım amacına uygun seçim yapıldığında. Bu nedenle keçe çeşitleri arasından seçim yaparken bazı kriterlere dikkat etmeniz gerekir. Hazır tasarım keçe modelleri arasından yapacağınız seçimde kullanmayı düşündüğünüz alan ölçüleri ile keçe modeli ölçülerinin uyumlu olması önem taşır. Kalıp veya rulo modeller arasından yapacağınız tercihte öncelikli olarak dikkat edilmesi gereken kriteri ise kalınlık ve incelik değerleri oluşturur. Misal kilim olarak değerlendireceğiniz keçeyi kalın modeller arasından seçebilirsiniz. Fakat sehpa örtüsü olarak değerlendireceğiniz modelin ince seçenekler arasından olması gerekir. Dikkat etmeniz gereken diğer unsurları ise alım miktarınız ve keçe modelinizin boyutu oluşturur. Tercih ettiğiniz keçe özellikleri ile kullanım amacınıza uygunluk gösterirken miktarı ve boyutu ile de iş ölçeğinize uyum göstermesini böylelikle sağlayabilirsiniz. Yine kullanım amacınız hakkında kararlarınızı gözden geçirerek renk tercihlerinizi en ideal biçimde yapmanız yarar sağlar. Misal keçe modelinizi takı ve ya giyim aksesuarı olarak kullanacaksanız ideal kombinler oluşturabilmek adına doğru renk seçimleri yapabilmeniz gerekir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery