Zımba Teli

Zımba Teli Fiyatları

473 Ürün gösteriliyor.
Zımba Teli fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Zımba Teli modelleri ve Zımba Teli fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Zımba Teli kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Kitap, Bigpoint, Canon, Stanley, Delta. 473 adet Zımba Teli fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Zımba Teli Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Zımba Teli markası:

En Çok İncelenen Zımba Teli Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Zımba Teli Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 473 Zımba Teli modeli içerisinde en ucuz Zımba Teli fiyatı 1.0 TL iken, en yüksek Zımba Teli fiyatı 13592.91 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Zımba Teli fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Zımba Teli fiyatı ise 11.34 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Zımba Teli Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Viewsonic PX725HD Projeksiyon
Viewsonic PX725HD Projeksiyon
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Zımba Teli

Zımba teli çeşitleri oldukça farklı alanlarda ve işlerde kullanılabilir. Mekanik ve havalı zımba telleri farklı kullanım alanları sunar. Basit şekilleri ve işlevsel özellikleri ile zımba telleri oldukça geniş bir çeşitliliğe dolayısı ile geniş bir kullanım alanına sahip olur. Çeşitlerine göre farklılık göstermekle birlikte zımba telleri bir ofisten bir inşaat alanına kadar geniş çapta kullanılabilir. Genellikle ofis, ev ve tamirat işlerinde kullanılan zımba telleri ince yapıları sayesinde ahşaplarda görseli bozmaz. Bu sayede ahşap birleştirme işlemlerinde sıklıkla kullanılabilir zımba telleri, efektif bir çalışma imkanı sunar. 24/6, 13/8 v.b boyutlarda sunulan zımba teli çeşitleri kullanım alanlarına uygun seçilmelidir. Bakır ve benzeri materyallerde sunulan zımba telleri çeşitli kullanım avantajları ve dezavantajları sunabilir. Zımba telleri farklı malzeme yapıları sayesinde geniş kullanım alanında işlev görür. Zımba teli üretimi yapan farklı markalar bulunur. Talep doğrultusunda üretim ağını genişleten markalar sunduğu farklı zımba teli çeşitleri ile tamir işlemlerinde kolaylık elde edebilirsiniz. Zımba telleri, dosya birleştirme gibi ofis işlerinde sıklıkla kullanılır.

Zımba Teli Çeşitleri

Zımba teli çeşitleri, gümüş ve bakır gibi yapısal özelliklerin yanında boyutsal anlamda da farklılıklar gösterebilir. Bu sayede zımba çeşitleri arasından ihtiyacınıza göre seçimler yapabilirsiniz. Basit ve etkili dizaynları sayesinde kullanım kolaylığı sunan zımba telleri ofis ortamlarının vazgeçilmezlerinden olabilir. İş yerinde evrak birleştirme gibi durumlarda kullanılan zımba telleri, evrak kaybını minimuma indirir. Delta zımba teli 24/6, ev, ofis ve okulda kullanım sağlayan kompakt yapıları sayesinde geniş bir çapta işlevsel çözümler sunar. Zımba teli 24/6 ofiste evrak birleştirme, derste tutulan notların birleştirilmesi gibi işlemlerde kullanılabilir. İlgili dosyaya ek kağıtların zımba telleri aracılığı ile birleştirilmesi sonucu kayıp olaylarının önüne geçilebilir. Bu sayede olası evrak problemlerinin önüne geçilebilir. 4-14 zımba teli, metal yapısı sayesinde ahşap, ve plastik birleştirme işlemlerinde kullanılabilir. 4-14 zımba teli çeşitleri, ev malzemeleri, çatı kaplama, halı gibi farklı malzeme türlerinin yapıştırılmasında kullanılabilir. Geniş kullanım alanı sunan 4-14 zımba teli çeşitlerinden edinebilir, evinizin farklı kısımlarında tamir işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. 13/8 zımba teli, havalı tabancalar ile kullanım sunan yapıları ile parça birleştirme ve dekorasyon işlemlerinde kullanılabilir. Çatı dekorasyon ve revizyon işlemlerinde parçaların birleştirilmesini basit kılan zımba telleri, kullanıcı dostu olur. Dilerseniz havalı zımba tabancasına takacağınız bir 13/8 zımba teli ile kendinize has dekoratif eşyalar yapabilir, spesifik ürünlere imza atabilirsiniz. 

Havalı zımba teli, sert ve dayanıklı yapıları sayesinde havalı tabanca ve çeşitli teknolojiler ile kullanılabilir. Genellikle ahşap birleştirme işlemlerinde dekoratif bir görünüm sunan havalı zımba telleri, kullanım kolaylıkları ile dikkat çeker. Elektrikli zımba teli, yapı malzemelerinde tamir, onarım ve üretim işlemlerinde kullanılabilir. Dekoratif yapı malzemeleri, spesifik ahşap modellerin yapım aşamalarında efektif roller oynayabilen zımba telleri, kolay birleştirme işlemi sunar. Mekanik zımba teli özel dizayn edilmiş şekilleri sayesinde sert yüzeyleri sabitlemede kullanılabilir. Mekanik zımba tellerini ahşap, kumaş dokuma, döşeme ve çerçeve sabitleme işlerinde kullanabilir, birden fazla kullanım alanı elde edebilirsiniz. Zımba teli çeşitleri arasında ihtiyaçlarınıza yönelik tercihler yapabilir, evraklarınızı düzenli kalmasını sağlayabilirsiniz.

Zımba Teli Fiyatları

Zımba teli çeşitleri geniş çapta kullanım sunabilen yapıları ile tamir, dekorasyon ve evrak işlerinde kullanılır. Günlük yaşantıda hayatı kolaylaştıran ürünlerden olan zımba teli çeşitleri, farklı boy ve yapılarda sunulur. Zımba teli fiyatları, marka, ürün boyutları ve yapısal özellikleri noktasında değişir. Üretim yöntemlerindeki farklılık zımba fiyatlarına etki eden unsurlardan olabilir. Bu durum markadan markaya zımba fiyatlarının değişmesine neden olur. Zımba telleri farklı materyal özelliklerinde olabilir. Yapı işlerinde kullanılacak zımba teli daha sert ve mukavemeti yüksek özellikler sunabilir. Bu noktada zımba telleri kullanım alanlarına göre farklı fiyatlandırılabilir. Birim miktar zımba tellerinin fiyatını doğrudan etkiler. Üretimde kullanılan hammadde ürün fiyatını etkileyen unsurlardan olur. Zımba teli boyutu, üretim maliyetlerini artırabilir, azaltabilir. Bu bağlamda zımba telinin boyutu fiyatları etkileyebilir. Markadan markaya değişen zımba teli fiyatlarını cimri.com üzerinden karşılaştırabilir, en ucuz ürünleri bulabilirsiniz. Zımba telinin farklı yerlerde kullanım sunabilen yapıları ile multifonksiyonel, kullanımlar elde edebilirsiniz.

Zımba Teli Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Zımba telleri, kolay kullanımları, etkili yapıları ile kullanıcılar tarafından tercih edilir. Evrak işlerinin yoğun olduğu işyerlerinde oldukça yoğun kullanılabilen zımba telleri, kişisel kullanımda da tercih edilir. Zımba teli satın alırken bazı özelliklere dikkat edebilir, memnun bir kullanım elde edebilirsiniz. Öncelikle kullanım alnına uygun bir zımba teli seçilmesi elzemdir. Yapı işlerinde kullanılabilecek zımba telleri, evrak işlerinde efektif bir kullanım sunmayabilir. 

Kişisel kullanım, ödev notu gruplandırma gib işlemlerde ufak zımba elleri işlevsel bir kullanım sunabilir. Sayfa sayısının arttığı yüksek sayılı içerikler için daha büyük zımba telleri işinize yarayabilir. Zımba telinin zımba makinesine uygun seçilmesi kritik bir önem sahip olur. Zımba makinesine uygun bir zımba teli seçmek yapılacak işin kalitesini doğrudan etkiler. 24/8 zımba teli, ile kağıt zımbalama ve yumuşak malzemeleri birbirine bağlamada kullanabilirsiniz. Satın almayı düşündüğünüz zımba çeşidinin kullanıcı yorumlarına göz atabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery