Zımba Teli Sökücü

Zımba Teli Sökücü Fiyatları

42 Ürün gösteriliyor.
Zımba Teli Sökücü fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Zımba Teli Sökücü modelleri ve Zımba Teli Sökücü fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Zımba Teli Sökücü kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Kitap, Bigpoint, Gıpta, Delta, Mas. 42 adet Zımba Teli Sökücü fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Zımba Teli Sökücü Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Zımba Teli Sökücü markası:

En Çok İncelenen Zımba Teli Sökücü Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Zımba Teli Sökücü Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 42 Zımba Teli Sökücü modeli içerisinde en ucuz Zımba Teli Sökücü fiyatı 4.14 TL iken, en yüksek Zımba Teli Sökücü fiyatı 111.85 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Zımba Teli Sökücü fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Nisan 2021 tarihinde ortalama Zımba Teli Sökücü fiyatı ise 20.27 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Zımba Teli Sökücü Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Zımba Teli Sökücü modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Zımba Teli Sökücü modeli:
Cimri'nin Seçimi
Viewsonic PX725HD Projeksiyon
Viewsonic PX725HD Projeksiyon
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Zımba Teli Sökücü

Ofis ve kırtasiye ürünleri yüzlerce farklı çeşitte bulunabilecek ve kullanım amaçlarına göre şekillenen ürünlerdir. Kağıt ve kağıt ürünleri, kalemler, silgi çeşitleri, defterler, resim malzemeleri, çeşitli yardımcı el aletleri derken kırtasiye ve ofis malzemelerinin çeşitlerini saymak oldukça vakit alabilir. Üstelik bu alanda hizmet veren firmaların tercihlerine göre ürün yelpazeleri de birbirinden farklı olabilir. Ancak kimi ürün çeşitleri neredeyse her kırtasiye ve ofis malzemesi satış noktalarında bulunabilen ürünlerdir. Zımba teli sökücü de bu malzemelerden sadece biridir. Okul ve ofis gibi alanlarda kağıtların düzenli bir şekilde arşivlenmesini sağlayan zımbalar ofis malzemeleri içinde en çok kullanılan ürünlerden biridir. Çeşitli bilgi ve belgelerin, faturaların, bir arada durması gereken birçok farklı arşiv belgesinin zımbalama işlemleri oldukça pratiktir. Fakat bazen zımbalama işlemleri yanlış yapılabileceğinden böyle durumlarda en büyük yardımcı zımba teli sökücülerdir. Zımba teli sökücüler de tıpkı zımba makineleri gibi farklı büyüklüklere sahiptir. Kimi zımba teli sökücü yalnızca küçük zımbaları çıkarabilirken, kimi de hem büyük hem küçük zımbaları sökme özelliğinde üretilebilir. 

Zımba Teli Sökücü Çeşitleri

Zımba teli sökücülerin genel formları bakımından sivri uçlu ancak makas ve benzeri el aletlerinden çok daha küçük boyutta ve kesici özelliklere sahip olmadığı söylenebilir. Ofislerde, evlerde, atölye ve benzeri farklı işletmelerde kullanılan bu ürünler zımba kullanılmış alanlardaki zımbaları sökmeye yarayan ürünlerdir. Üretimleri birçok farklı firma tarafından yapılan bu ürünler, çeşitli boyutlarda ve tasarımlarda üretilir. Genel olarak bilinen zımba teli sökücü üst kısmı plastik alt kısmı metal olan sökücü tipleridir. Ancak pens tipi zımba teli sökücü modelleri en pratik kullanıma sahip ürünler  olarak gösterilebilir. Küçük ve büyük boyutlu zımbaların sökülmesi için farklı boyutlarda üretilen bu ürün, en çok satan sökücü çeşitleri arasında bulunabilir. Bu ürünlerin kağıt üzerinde kullanılan modelleri ile kumaş, lastik, plastik  ve benzeri çeşitli yüzeylerde kullanılan modelleri de olabilir. Çeşitli belgeleri bir arada tutmaya yarayan zımbaların kullanım biçimleri tercihe göre değişebilir. Belgeler, kimi zaman kalın zımbalar ile tek bir köşeden birbirine tutturulabilir kimi zaman ise boydan boya zımbalama işlemi yapılabilir. Böyle durumlarda belge sıralaması doğru ayarlanmazsa tüm zımbaların sökülerek işlemin yeniden yapılması gerekebilir. İşte bu noktada zımba teli sökücüler kurtarıcı niteliğinde sayılabilir. Zımbalar uygulandıkları an da bulundukları yüzeyi tam kavrayan parçalar olduğundan yanlış uygulama durumlarında bu parçaların el ile çıkarılması mümkün değildir. Bu nedenle zımba teli sökücülerin mutlaka ofis malzemeleri arasında yer alması gerekir. Zımba teli sökücülerin tercihi yapılırken zamandan tasarruf etmek isteyen kullanıcıların zımba tellerinin kalınlığına göre sökücü tercih etmesi önemlidir. Aksi takdirde uç çapı küçük olan sökücülerin çok kalın zımba tellerini sökmesi imkansız hale gelebilir. Zımba teli sökücülerin kullanımları oldukça pratik olsa da bu ürünlerin dikkatli kullanılması gerekir. Özellikle önemli belgeler üzerinde sökme işlemi yapılırken titizlikle çalışılması belgeye zarar vermemek adına önemlidir. Zımba teli sökücü modelleri arasında gösterilecek bir başka model olan kalem tipi zımba teli sökücüler bu tip işlemlerde sık tercih edilen çeşitler arasında gelir. Zımba teli sökücülerin mobilya ve imalat sanayinde kullanılan modelleri ise daha mekanik ürünlerdir. Bu ürünlerin temini ofis malzemeleri üreticilerinin dışında hırdavat malzemesi üreticilerinden yapılabilir. Ofislerde kullanılabilecek zımba teli sökücü modelleri cimri.com üzerinden incelenerek kolaylıkla temin edilebilir. 

Zımba Teli Sökücü Fiyatları

Zımba teli sökücüler genel olarak ofislerde kullanılan ürünlerdir. Ofis belgelerinin düzenli bir şekilde arşivlenmesi için zımbalama işlemi gerçekleştirilen malzemeler üzerinde kimi zaman değişiklik yapılması ya da arşiv belgelerinin yeniden incelenmesi gerekebilir. Böyle durumlarda zımbalanmış belgelerin birbirinden ayrılması için zımba teli sökücülerine ihtiyaç duyulabilir. Bu nedenle ofis malzemesi alışverişi yapılırken zımba teli sökücüler de alışveriş listelerine eklenmelidir. Zımba teli sökücü fiyatı da bu nedenle sık araştırılan konular içindedir. Ancak tüm ürün çeşitlerinde olduğu gibi bu ürünler ile ilgili de tek bir fiyat bilgisi vermek mümkün değildir. Zımba teli sökücüler genelde uygun fiyastlı olarak listelense de bu ürünlerin üretim malzemeleri, boyutları fiyatlar üzerinde etkilidir. Bu ürünler en çok ofislerde kullanılsa da imalat sanayinde de kullanılan çeşitleri olabileceğinden mekanik özelliklere de sahip olabilir. Dolayısı ile el tipi zımba teli sökücüler ile mekanik ürünler arasında fiyat farkları doğabilir. Zımba teli sökücü fiyatları hakkında bilgi almak isteyen kullanıcılar cimri.com sayfaları üzerinden bu fiyatları edinebilir. 

Zımba Teli Sökücü Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Zımba teli sökücü satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli detaylardan biri ürünlerin boyutları olabilir. Arşiv belgelerini, paketleri, mobilya ve benzeri ev ürünleri üzerindeki zımbaları sökmeye yarayan bu aletler birçok farklı boyutta üretilen ürünlerdir. Zımba teli sökücü pens tipi, kalem tipi ya da standart tip modeller içinden tel boyutlarına en uygun ürün çeşitlerini tercih etmek kullanım açısından daha pratik hale gelebilir. Bu ürünlerde dikkat edilecek detaylar ürünün dayanıklı malzemeden üretilmesi, uç bölümlerinin tasarımı, kolay kavranabilir olması gibi detaylar olabilir. Birçok farklı marka tarafından üretilen bu ürünlerin cımbıza benzer uçları ile zımbaları tam kavrayarak yüzeye zarar vermeden çeken çeşitleri en çok tercih edilen ürünler arasında gelir. Farklı markalar tarafından üretilen ürünler okul çağındaki çocuklar için temin edilecekse ürünlerin eğlenceli tasarıma sahip olan çeşitleri seçilebilir. Zımba teli sökücüleri satın alırken fiyat ve kalite karşılaştırması yapmak isteyen kullanıcılar cimri.com sayesinde kısa sürede tüm karşılaştırmaları yapabilir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery