Mannesmann Zımba Teli Sökücü

En Ucuz Mannesmann Zımba Teli Sökücü Fiyatları

1 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Marka
Mannesmann
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

En uygun fiyatlı Leitz, Delta, Rapid, Esselte, Bigpoint, Mas ve Avansas marka zımba teli sökücü seçeneklerini cimri.com sitesinde bulabilir, ürün fiyatlarını ve özelliklerini karşılaştırabilirsiniz.

Zımba teli sökücü nasıl kullanılır?

‘’Zımba teli sökücü adı nedir?’’ Diye bir soruyu duymuş olabilirsiniz. Burada sorulmak istenen esasında diğer adıdır. Çok farklı şekillerde isiler verilse de, en ilginç olanları canavar, kaynana ve kelebektir. Kullanımı ise oldukça basittir. Zımbalanmış bir evrak destesini elinize alın ve önce arkasını çevirin. Katlanmış duran teller ile kağıt arasına, canavar ya da diğer adı ile kelebek diye geçen ve dişe benzer ağzı olan metal kısımları sokmaktır. Sonrasında da kendinize doğru çekin. Bu şekilde teller katlandığı yerden açılmış olacak. Sonrasında desteyi ön tarafına çevirin ve telin düz görünen kısmına bakın. Düz tel kısmı ile sayfa arasına aynı şekilde dişleri geçirin ve kendinize doğru çekin. Arkada telin kıvrılmış kısımları önceden açılmış olduğundan, sizin çekmeniz ile birlikte bütün zımba yerinden olduğu gibi çıkacaktır. Bu şekilde deste içinde sayfalarda istediğiniz değişiklikleri, ekleme ve çıkarmaları yapabilir, son derece hızlı bir şekilde ve kıvırma yapmadan fotokopi çekebilirsiniz.

Zımba teli sökücü pens tipi nasıl seçilmelidir?

Dişli ve timsaha benzeyen ve canavar diye adlandırılan model dışında bir de düz olan çeşitler mevcuttur. Bunların farklı tipleri farklı kalınlıktaki tel zımbaların sökülmesi için kullanışlı olabilse de; hepsi aynı işi görebilmektedir. Dayanıklılık ve kolay tutuş seçim kriteri olmalıdır. En ucuz zımba teli sökücü fiyatlarını karşılaştırırken, dizayn ve tasarıma dikkat etmeye de özen gösterebilirsiniz. Bu şekilde ofiste çalışmak daha keyifli bir hal alacak ve ofis eşyalarınız dekorasyon ile uyumlu görünebilecektir.

Tel zımba sökücü fiyatları ne kadardır?

Sekreterya işlerinizi kolaylaştıracak ve evraklarınıza zarar vermeden zımba tellerini açmanızı sağlayacak olan zımba teli sökücü seçeneklerini, cimri.com sitesinde, ofis malzemeleri kategorisi altında yer alan, zımba teli sökücü başlığını seçebilir; ürünleri listeleyebilir; fiyat ve özelliklerini kolaylıkla karşılaştırabilirsiniz. Cimri.com, aradığınız ürünü en ucuz şekilde bulmanıza yardımcı olmak adına, sanal alışveriş mağazalarını sizin için gezer.