track source
track source

Kartvizitlik

Kartvizitlik Fiyatları

232 Ürün gösteriliyor.
Kartvizitlik fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kartvizitlik modelleri ve Kartvizitlik fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kartvizitlik kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Faber Castell, Bigpoint, Gıpta, Wildlebend, Mas. 232 adet Kartvizitlik fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kartvizitlik Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kartvizitlik markası:

En Çok İncelenen Kartvizitlik Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Kartvizitlik Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 232 Kartvizitlik modeli içerisinde en ucuz Kartvizitlik fiyatı 1.0 TL iken, en yüksek Kartvizitlik fiyatı 2128.12 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kartvizitlik fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Eylül 2021 tarihinde ortalama Kartvizitlik fiyatı ise 59.8 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Kartvizitlik Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Viewsonic PX725HD Projeksiyon
Viewsonic PX725HD Projeksiyon
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kartvizitlik

Kartvizit hem profesyonel iş yapanlar hem de freelance çalışanlar tarafından marka ve şahıs bilinirliğini artırmak amacıyla kullanılır. Günümüzde harcama yöntemlerinin kartlı sistemlere yönelmesi ile birlikte cüzdanların tasarımlarında da yalnızca nakit ve bozuk para kısımlarının yerine kartlıklar da eklenir. Kartvizitlikler kredi ve banka kartlarını koymak için de kullanılır. Ürünlerin kadın ve erkekler için farklı renk ve görünümlere sahip tasarımları bulunur. Kartvizitlik fonksiyonel olarak kullanılabildiği için de kullanıcılar tarafından tercih edilir. Ürünlerin hem cüzdan hem de kartlık olarak kullanılıyor olması işlevselliğini de olumlu yönde artırır. Kartvizitlik satın alırken de dikkat etmek gereken belirli özellikler bulunur. Online alışveriş siteleri ve online tasarım dükkanları üzerinden kartvizit modellerine ulaşılabilir. Kartvizitliklerin üretim materyalleri de görünümlerine farklılık katar. Kartvizitlik cüzdan modelleri erkek çeyizlerinin de vazgeçilmezleri arasında yer alır. Markaların özel koleksiyon olarak çıkardıkları kartlıkları da bulunur. Hediye olarak tasarlanan bu setlerin içerisinde kartlık, kemer ve kol düğmesi gibi özel günlerde kullanılabilen şık ürünler yer alır. 

Kartvizitlik Modelleri

Kartvizitlik modelleri kullanım yerlerine göre farklılık gösterir. Kartvizitlik kadın ve erkekler için farklı modellerde tasarlandığı gibi unisex olarak tasarlanan kartvizitlik modelleri de bulunur. Kartvizitlikler hediye edilebilir ürünler olduğu için markaların özel koleksiyonlarının içerisinde bu ürünlerin modelleri de bulunur. Doğum günleri, yıldönümleri ve özel kutlama günlerinde cam kartvizitlik gibi ürün çeşitleri şık hediyeler olarak kullanıcılar tarafından tercih edilir. Bu ürünler hediyelik olarak hem kadınlar için hem de erkekler için tercih edilebilir. Kartvizitlik erkek modelleri erkek çeyizleri içerisinde de kullanılır. Erkek giyim markalarının takım elbiseleri ile uyumlu olarak üreterek satışa sunduğu kartvizitlik ve cüzdan modelleri de vardır. Kartvizitlikleri çok olan kullanıcılar için tasarlanan kartvizitlik çoklu modeller dosyalama yapmak isteyenler tarafından kullanılır. Dosyalama yapmak için gayet ideal olan bu modellerin içerisine çok sayıda kartvizit konulabilir. Ürünün defter şeklindeki çevrilebilen yaprakları kullanımını da daha kolay hale getirir. Kartvizitlik albümleri de aynı prensipte üretilir. Kartvizitlik albümleri yapraklı defter şeklinde tasarımlara sahip olmakla birlikte set halinde satılan 3 farklı boya sahip tasarımlar da bulunur. 3 farklı boydaki bu tasarımların en küçük boyu cep boy olarak cepte ve çanta içerisinde de taşınabilir. Kartlıkların dış tasarımında en çok deri materyal tercih edilir. Deri ürünün hem dayanıklılğını artırır hem de daha şık görünmesini sağlar. Metal kartlık modelleri de vardır. Metal kartlıkların dış tasarımında farklı renkler kullanılır. Deri modellerde kahverengi ve siyah renkteki ürün çeşitleri üretilirken metal modellerde tek renkli ve desenli ürün çeşitleri üretilir. Desen olarak metal kutularda daha çok kalpli, çizgi film kahramanlı ve geometrik desenler çalışır. Renk çeşitleri bakımından da kartlıkların çeşitlilik skalası geniştir. Kartvizitlikler standart olarak küçük ve büyük boylarda tasarlanır. Erkek modellerde antrasit ve lacivert renk seçenekleri de en çok satılan renk seçenekleri arasında yer alır. Kartvizitlikler kullanımları açısından da yatay ve dikey olarak iki farklı formda üretilir. Kartlıkların iç hacmi genellikle standart boyutlarda tasarlanır. Özel olarak tasarlanan kartlık modelleri de bulunur.  

Kartvizitlik Fiyatları

Kartvizitlik fiyatları ürünlerin materyal tiplerine bağlı olarak değişir. Deri materyal tipine sahip olan modeller metal ve kumaş ürünlere göre daha yüksek fiyatlı olarak satışa sunulur. Ürünün materyal tipi görünümünü de etkiler. Deri daha şık kullanımlar için uygunken metal ve kumaş kartvizitler günlük olarak kullanılabilir. Ofis tipi kartvizitlikler de uygun fiyatlı bir aralığa sahiptir. Kartlıkların şeffaf poşetleri paketli olarak satışa sunulur. Kartvizitlik kategorisinde en uygun fiyatlı olarak bu ürünler yer alır. 85 mm x 55 mm ölçülerine sahip olan şeffaf kartlıklar dikey ve yatay olarak satışa sunulur. Ürünlerin dikey ve yatay fiyatı benzerlik gösterir. Fiyat aralığı küçük olan şeffaf poşetlerin ölçüleri ile doğru orantılı olarak fiyatları da artış gösterir. Kartvizitliklerin kalın plastik koruyucu kutu formundaki ürün çeşitleri de vardır. Bu ürünlerde şeffaf poşetlere göre daha yüksek fiyatlı olarak satışa sunulur. Plastik kartlıkların tekli ve üçlü olarak iki farklı satış formu bulunur. Çoklu ürünlerin tekli ürünlere göre daha uyguna gelir.   

Kartvizitlik Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kartlık satın alırken kart sayısına göre ürün modelleri arasında tercih yapılabilir. Koleksiyonerler için dosyalama tipi kartvizitlik ajanda modelleri uygun olabilir. Günlük kullanım için cüzdan şeklindeki kartvizitler tercih edilebilir. Dükkan ve ofis gibi yerlerde ise kartvizitlik kutusu tipindeki modellerin kullanımı daha rahat ve pratik olduğu için tercih edilir. Ürünlerin modelleri arasında bu özelliklerini  bilerek tercih yapmak daha sağlıklı olur. Kartvizitlerin şeffaf sayfaları ile kart üzerindeki yazılar da kolaylıkla okunabilir. Büyük kartvizitlik modelleri de hem sayfa bakımından hem de ölçüleri bakımından standartların üzerinde tasarlanır. Büyük kartvizitliklerin içerisinde standart ölçülerde kartlık sayfaları olduğu gibi daha geniş ölçülere uygun sayfalar da vardır. Bu dosya tipi kartlıklar kart koleksiyonları için tercih edilebilir. Ürünlerin özelliklerine dair daha detaylı bilgilere Cimri.com üzerinden ulaşılabilir. Tasarımları kullanımlarını etkilediği için yatay ve dikey formlar arasında tercih yaparken Cimri.com’da yer alan kullanıcı yorumlarından da yararlanılabilir. Cimri.com kartvizitlik modellerinin ve fiyatlarının incelenmesi için kullanıcılara birçok kolaylık sunar.  

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery