track source
track source

Plastik Kart Malzemeleri

Plastik Kart Malzemeleri Fiyatları

212 Ürün gösteriliyor.
Plastik Kart Malzemeleri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Plastik Kart Malzemeleri modelleri ve Plastik Kart Malzemeleri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Plastik Kart Malzemeleri kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Bigpoint, Mas, Noki, Maped, Kraf. 212 adet Plastik Kart Malzemeleri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Plastik Kart Malzemeleri Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Plastik Kart Malzemeleri markası:

En Çok İncelenen Plastik Kart Malzemeleri Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Plastik Kart Malzemeleri Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 212 Plastik Kart Malzemeleri modeli içerisinde en ucuz Plastik Kart Malzemeleri fiyatı 0.9 TL iken, en yüksek Plastik Kart Malzemeleri fiyatı 1706.47 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Plastik Kart Malzemeleri fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama Plastik Kart Malzemeleri fiyatı ise 32.0 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Plastik Kart Malzemeleri Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri'nin Seçimi
Viewsonic PX725HD Projeksiyon
Viewsonic PX725HD Projeksiyon
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Plastik Kart Malzemesi

Günlük yaşam ve iş hayatında, okulda, hastanede, adliyede, işletmelerde kısacası hayatın aktığı birçok farklı alanda milimlik kartı kullanımı, yaka kartları bir statü göstergesidir. Muhatap alınacak kişinin kim olduğunun bilinmesi ve ilgili kişiye hızlı erişim sağlamak için iş yerlerinde çalışanlarına tedarik edilen kimlik kartları daha organize bir iş yeri formu yaratır. Kimlik kartları, yaka kartları gibi isim ve statü belirten kartlar çalışanların ve müşterilerin erişim baremlerini düzenleyerek iş yerine daha güvenilir bir etki yaratmaya yardımcı olur. Çok kişili çalışma alanlarında yaka ve kimlik kartları vazgeçilmez aksesuarlar arasında yer alır. Kimi işletmeler sadece isim ve statü belirtisi yapan kartlar basarken daha profesyonel işletmeler resimli, numaralı ve diğer bilgilerini barındıran detaylı kartlar iş yerlerinde ki özel alanlara erişimi kolaylaştırır. Sürekli olarak kullanım sağlanan bu kartların deforme olmaması için özel koruyuculara ihtiyaçları vardır. Uzun ömürlü kullanım sağlanabilmesi için koruyucu kaplama ve boyunluk ürünleri plastik kart malzemeleri adı altında satışa sunulur. Daha uzun süreli kullanım için kullanımının gerekli olduğu plastik kart malzemelerinden kolaylıkla yararlanabilirsiniz. 

Plastik Kart Malzemesi Çeşitleri

Sınırsız sayıda işletme için kullanıma uygun olan yaka kartları işletmenin güvenilirliğini artırmak, çalışan müşteri ilişkisini belirlemek için çok sık tercih edilen yöntemlerden biridir. Çok kalabalık sayıda çalışana sahip iş merkezleri, bankalar, oteller, komünikasyon şirketleri başta olmaz üzere sayılamayacak kadar çok iş merkezinde kullanımı mevcuttur. Bu kartlar, yaka ve boyun gibi alanlarda kullanılır. İşletmeler tarafından çalışana tedarik edilen bu kartlar uzun süreli kullanıma uygunluk göstermesi için belli başlı koruyucu ve sabitleyicilere ihtiyaç duyulur. Aynı durum işletmeye ait birçok belge için de geçerlidir. İşletmeye ait özel belgelerin korunması, restoranlarda menülerin kaplanması ve bunun gibi çok sayıda ihtiyaca cevap veren plastik koruyucular koruma kalkanı görevi üstlenen ürünlerdir. Kart kabı, kimlik kartlarının daha uzun ömürlü kullanımına olanak sağlar. Bu kart kalıpları dizaynları sayesinde bazı kart aksesuarları ile de uyumlu olarak kullanılabilir. İster cep iğnesi isterseniz de yaka kartı ipi ile kullanım kolaylığı sunan alternatif ürünler sayesinde kartlarınızı sürekli kaybetmekten de kurtulabilirsiniz. Ambalaj markaları tarafından hazırlanan ve birbirinden farklı rengarenk renk seçenekleri ile satışa sunulan ürünler arasında yer alan kart iplerinden çoklu sayıda alabilir, her gün farklı  seçeneklerinden yararlanarak çalıştığınız ortamlara renk katabilirsiniz. Kart koruyucu ürünler genellikle PVC malzemelerden üretilir. PVC cilt kapağı şeffaf renkli be koruması yüksek ürünlerdir. Bu sayede uzun süreli kullanımlar yapabilir, kartlarınızı dış etkenlere karşı koruyabilirsiniz. PVC kaplama kart kalıplar suya ve ısıya karşı dayanıklı malzemelerden üretilirler. Sadece kimlik ya da yaka kartları için basımı sağlanmayan PVC kaplama ürünler A4 kağıtları için de kullanıma uygun olabilir. Genellikle restoran menülerini de korumak için kullanılabilen A4 muhafaza kabı da koruma etkisine sahip ürünler arasında yer alır. PVC kaplama ürünlerden daha yumuşak olarak tasarlanan kart poşeti maliyeti daha ucuz olan ürünler arasında yer alır. İsteğe bağlı olarak kartlar çıkarılıp tekrar yerine konabilir. Kart poşetleri kart askı ipi ile de kullanıma uygun şekilde dizayn edilmiştir. Kimlik kartlarınızı, yaka kartlarınızı ve iş alanınıza dair her şeyi bulabileceğiniz ambalaj malzemeleri arasından ihtiyacınız olan seçimleri kolaylıkla yapabilirsiniz. Plastik ambalaj malzemeleri arasında yer alan ambalaj lastiği önemsizmiş gibi görünen fakat kullanım alanı olarak çok geniş bir yer kaplayan lastikleri de iş, ofis malzemeleri arasında bulundurabilir, gerek olan alanlarda kullanım sağlayabilirsiniz. Kullanım bakımından oldukça pratik olan çek bırak yuvarlak yoyo ürünler ile çantanızda, cebinizde, cüzdanınızda kart aramaya gerek kalmadan kullanım kolaylığı sağlayan ürünler ile pratik kullanım deneyimi sağlayabilirsiniz. Kemerlerinize tutturma aparatları ile dizayn edilen yoyo ürünlerde metal ya da plastik olanları tercih edebilirsiniz. 

Plastik Kart Malzemesi Fiyatları

Plastik kart malzeme çeşitleri, farklı markaların ürün yelpazesinde kendine yer bulur. Çok sayıda seçenek sunan ürün çeşitleri farklı malzemeler ile tasarlandığı için farklı fiyat etiketleri gösterebilir. Plastik kart malzemeleri arasında kart koruyucular, klipler, yaka askıları, yiyorlar olmak üzere çok zengin irin seçeceğine rastlamak mümkündür. Bu ürünler genel hatları ile uygun fiyat seçeneklerine sahiptir. Sembolik denilecek kadar düşük fiyat etiketleri ile satışa sunulan plastik kart malzemeleri arasında kişisel ya da çalışanlar için de toplu alışveriş yapmak mümkündür. Çalışma kimlik kartlarını uzun süreli kullanabilmek ve deformasyonlarını engellemek için İhtiyaç duyulan ürün çeşitleri her bütçeye uygun fiyat etiketleri ile satışa sunulur. Ürünler arasından tercih yapmadan evvel kullanım alanınıza uygun olan çeşitleri inceleyerek uygun fiyatlı alışverişler yapabilirsiniz. Toplu alımlarda da oldukça uygun etiket fiyatları gösteren plastik kart malzemeleri arasından iş yerinize ve kart boyutlarına uygun seçimler yapabilirsiniz. En uygun fiyatları bünyesinde toplayan cimri.com üzerinden toplu ya da tekli alımlar yapabilirsiniz. 

Plastik Kart Malzemesi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Çok yoğun çalışanı iş merkezlerinde statü ve çalışan kimliklerini belirlemek için personel kart kullanımları artış göstermiştir. Bu sebeple çalışan ve müşteri arasında kurulan iletişim için gerekli olan iş yeri kimlik kartları oldukça önemlidir. Bu kartları deforme olmadan uzun süreli kullanmak oldukça önemlidir. Bunun için ihtiyaç duyulan plastik koruyucu kart malzemelerinden yararlanılabilir. Kartların muhafaza edilebilmesi için kullanıma uygun çok çeşitli ve işlevsel kart aksesuarları bulunur. Kart aksesuarları seçmeden önce dikkat edilmesi gereken önemli detay ürünün kullanım koşullarına uygunluğudur. Klips, boyun askısı, yaka iğnesi, yoyo, plastik kart koruyucular başta olmak üzere tercih edilebilecek sayısız seçenek vardır. Uygun fiyatlı olan bu irinler arasından kaliteli tercihler yapmak kullanım sürelerini uzatabilir. Dayanıklı askıların birçoğu polyester denen malzemelerden üretilir. Kart koruyucu aksesuarlar ise PVC malzemeden olanlar kullanım bakımından daha ergonomik ve dayanıklıdır. Son dönemlerde sıklıkla tercih edilen yoyo kar tutucular kemerler ve çanta askılarında sıklıkla kullanılabilir. Ürün seçenekleri arasından ihtiyacınıza uygun seçimler yapabilirsiniz. Aldığınız tüm malzemeleri bir arada tutmak, ofis içi eşyalarınızı düzenli korumak için ambalaj lastiği çeşitlerinden de yararlanabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery