Pano

Pano Fiyatları

505 Ürün gösteriliyor.
Pano fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Pano modelleri ve Pano fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Pano kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Bigpoint, Euro Flora, IKEA, Südor. 505 adet Pano fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Pano Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Pano markası:

En Çok İncelenen Pano Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Pano Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
24 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 505 Pano modeli içerisinde en ucuz Pano fiyatı 9.99 TL iken, en yüksek Pano fiyatı 2227.25 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Pano fiyatlarının ortalaması alındığında ise 24 Eylül 2021 tarihinde ortalama Pano fiyatı ise 39.02 TL olarak sitemizde yer alıyor.
Cimri'nin Seçimi
Viewsonic PX725HD Projeksiyon
Viewsonic PX725HD Projeksiyon
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Pano

Panolar kişilerin hayatını kolaylaştıran ya da evlerde dekoratif olarak kullanılan ürünler arasında yer alır. Evde değişiklik isteyen kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği bir üründür. Dekoratif olarak sıklıkla kullanılan panolar kullanıcıların evlerine renk katar. Ayrıca panolar çocukların ve yetişkinler hayatını organize eder. Panoların birbirinden farklı modelleri ve çeşitleri bulunur. Özellikle dekoratif amaçlı seçilen panoların ev ile uyumu oldukça önemlidir. Dekoratif amaçlı satın alınan panolar çok çeşitli malzemelerden üretilir. Özellikle dekoratif amaçlı tercih edilen pano metal çeşitleri kullanıcıların oldukça sık tercih ettiği ürünlerdir. Dekoratif amaçlı kullanılan ürünler pano aydınlatma ışıkları ile şık bir görünüm yakalanabilir. Pano kullanarak kişiler hayatını düzenleyebilir. Gün içindeki planlarını sık sık unutan kullanıcılar için panolar hayat kurtarır. Unutkan kullanıcılar panolar sayesinde notlarını panoya asabilir ve gün içindeki planlarını sık sık kontrol edebilir. İş yerlerinde kullanıcılar panolara yapılacaklar listesi, fotoğraf gibi ürünleri asıp efektif bir kullanım sağlayabilir. Kullanıcılar panoları birbirinden farklı şekillerde kullanabilir.

Pano Çeşitleri

Kullanıcılar satın aldıkları pano için belirledikleri kullanım alanları farklı olabilir. Panolar kişilerin beklentileri ve ihtiyaçlarına göre tasarlanır. Birçok pano çeşidinin kullanım amacı birbirinden farklıdır. Kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen ve bilinen panolar mantar panolardır. Mantar panolar genellikle raptiye, iğne gibi eşyalar yardımıyla üzerine not asılan eşyalardır. Duyuru, hatırlatıcı kağıt, fotoğraf gibi eşyalar da mantar panolara asılan eşyalar arasındadır. Mantar panoların rengi genellikle kahverengi tonlarındadır. Evi bu tonlarda olan kişiler rahatlıkla tercih edebilir ve hoş bir görüntü yaşayabilir. Ayrıca mantar panolara çocukların ders notları, ödevleri, unutmaması gereken notları da asabilirsiniz. Düzenleme amaçlı pano alacak olan kullanıcılar organize edici pano satın alıp hayatını kolaylaştırabilir. Pano çeşitleri arasında yer alan ürünlerden bazıları ise; Organize edici panolar kişilerin hayatlarını düzenleyip, hayatlarının kolaylaşmasını sağlar. Pano anahtarlık ürünlerini satın alıp anahtar kaybolmasına son verebilirsiniz. Pano anahtarlıklar sayesinde ev girişinde anahtarlık bulundurabilir ve evde anahtar unutmayı bırakabilirsiniz. Satın aldığınız dekoratif panoları pano aksesuarlarıyla süsleyebilir ve evinizi daha şık hale getirebilirsiniz. Pano ayaklı olarak tasarlanan modelleri yaygın olarak reklam ve tanıtım sektöründe kullanılır. Doğum günleri, nişan ve düğün gibi özel günlerde kişisel olarak hazırlayabilir ve rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayaklı panolarda özellikle dikkat çeken renkler tercih edilir. Panolar yalnızca bir şeyler asmak amacıyla kullanılmaz. Pano fon perde modelleri evlerde son yıllarda yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır. Daha yoğun kumaşlardan yapılan şık bir görüntüye sahiptir. Pano fon perdeler her renk ve her desende olabilir. Bu perdeleri sade bir tül ile kombinleyerek rahatlıkla kullanabilirsiniz. Pano fon perdeler iki kanat şeklinde kullanılır. Açıldığı vakit güneşlik görevini görür. Panoları asmak için de pano asma aparatı gereklidir. Pano asma aparatları pek çok farklı şekilde olabilir. Kullanıcılar bu ürünleri satın almadan evvel beklentilerini ve isteklerini belirlemelidir. Dekoratif panolar ise birbirinden çok farklı modellerde bulunur. Kullanıcılar beğenilerine ve isteklerine göre tercih yapabilirler. Her kullanıcın zevki birbirinden farklıdır.    

Pano Fiyatları

Kullanıcılar yaşam alanlarına, çalışma alanlarına renk katmak, hayatlarını düzenlemek için pano satın alırlar. Her kullanıcının panoyu satın alma nedeni farklı olabilir. Kullanım amacı süs ve dekorasyon olan panolar da piyasada oldukça yaygın olarak bulunmaktadır. Bu panoların eve olan uygunluğu, duvar rengi ile uyumu önemli noktalar arasındadır. Ürünün kullanımı ve kalitesi fiyatları etkileyen başlıca faktörler arasında yer alır. Pano fiyatları belirlenirken pek çok kriter göz önüne alınır. Bu kriterlerin başında kullanılan malzemenin kalitesi yer alır. Kullanılan malzemenin kalitesi haricinde üretici marka da fiyatları etkileyen başlıca faktörler arasındadır. Malzeme kalitesi yüksek olan ürünler daha yüksek fiyatlı olabilir. Tasarım olarak üretilen ürünlerin fiyatları da aynı şekilde daha yüksek olabilir. Piyasada eskiden beri satılan ürünler, piyasaya yeni sürülen ürünlerden daha uygun fiyatlı olabilir. Ürünleri satın almadan önce fiyat performans karşılaştırması yapılarak daha tatmin edici bir alışveriş yapılabilir. Alışverişten önce Cimri.com incelenip fiyat performans karşılaştırması yapılabilir. Her kullanıcı kaliteli ürünlere uygun fiyatlarla ulaşmak ister. Bu noktada Cimri.com’ u incelemek kullanıcılar için faydalı olur.  

Pano Satın Alınırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Panolar birbirinden farklı işlevlere ve özelliklere sahiptir. Panoları satın almadan önce birçok kriter göz önüne alınmalıdır. Kişiler bu ürünleri satın almadan önce beklentilerine karar vermelidir. Beklentilere karar vererek alışveriş yapmak kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapmasını sağlar. Pano modelleri satın alınmadan evvel panonun kullanım amacının belirlenmesi kullanıcılar için faydalı olacaktır. İş yerlerinde ve evlerinde fotoğraf asmak, hatırlatıcı asmak için mantar panolar daha uygun olabilir. Panoların kullanım yerleri yalnızca ev ile sınırlı değildir. İş yerleri, restaurantlar ve evler gibi alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Bazı kullanıcılar eşyaları düzenlemekte sıkıntı yaşayabilir. Bu noktada düzenleyici panolar kullanılabilir. Panoların kullanım alanları da belirlenerek ona göre malzeme seçimi yapılmalıdır. Satın alınan panoların bulunduğu ortama uyum sağlaması önemlidir. Panoları uzun süreli kullanmak isteyen kullanıcılar malzeme kalitesine dikkat etmelidir. Malzeme kalitesi yüksek olan ürünler daha uzun süreli kullanılabilir. Metal, çelik ve kromdan yapılan ürünler uzun süre kullanılabilir. Panoları satın almadan önce ürün fiyat karşılaştırması yaparak alışveriş yapmak kullanıcıların sağlıklı bir alışveriş yapmasını sağlar. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery