Çalışma Koltuğu

Çalışma Koltuğu Fiyatları

1005 Ürün gösteriliyor.
Çalışma Koltuğu fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Çalışma Koltuğu modelleri ve Çalışma Koltuğu fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Çalışma Koltuğu kategorisinde en favori markalar şu şekilde: MSI, Puma, Everest, Bürocci, Trust. 1005 adet Çalışma Koltuğu fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Çalışma Koltuğu Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Çalışma Koltuğu markası:

En Çok İncelenen Çalışma Koltuğu Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Çalışma Koltuğu Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 1005 Çalışma Koltuğu modeli içerisinde en ucuz Çalışma Koltuğu fiyatı 79.0 TL iken, en yüksek Çalışma Koltuğu fiyatı 4421.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Çalışma Koltuğu fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Nisan 2021 tarihinde ortalama Çalışma Koltuğu fiyatı ise 1065.96 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Çalışma Koltuğu Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Trust 22256-GXT-705 Oyuncu Koltuğu
Trust 22256-GXT-705 Oyuncu Koltuğu
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Adore MXY200SG Max Office Racing Siyah Gri Yönetici Ve Çalışma Koltuğu
Adore MXY200SG Max Office Racing Siyah Gri Yönetici Ve Çalışma Koltuğu
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Seduna Thunder Pro Beyaz Ofis Çalışma Koltuğu
Seduna Thunder Pro Beyaz Ofis Çalışma Koltuğu
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Çalışma Koltuğu

Günümüzde evde çalışanlar veya ofis tarzı çalışma süresinin büyük bir kısmını oturarak geçirenler için çalışma koltuğunun kalitesi önemlidir. Çalışma koltuğu uzun süre boyunca üzerinde oturan kişinin rahatı için olduğu kadar vücut sağlığı için de önemlidir. Çalışma koltuğunun rahat ve konforlu olması kişinin verimli bir şekilde çalışabilmesi için de önemlidir. İnsan rahat etmezse işini de düzgün ve hızlı bir şekilde yapamaz. Ama en önemlisi de çalışma koltuğunun üzerindeki kişinin vücut yapısıyla uyumlu olması onun omur ve kas sağlığına zarar vermemesidir. Aldığınız ya da iş yerindeki çalışma koltuğunun sadece sırtınızla değil boynunuzla de uyumlu olması gerekir. Bedeninizin şeklini alıp size sırt ve boyun ağrısı çektirmemeli ayrıca ayarlanabilir özellikte olup her boy ve ağırlıktaki kullanıcıyı rahat ettirmelidir. Ayrıca iş hayatınızda aktif olup hareketlerinizi sınırlamamalı ve kullanıcı ile de bütünleşmelidir. Hareket kabiliyeti olan tekerlekli ve 360 derece dönebilen modeller iş yerinizde rahat çalışmanızı da sağlar.

Çalışma Koltuğu Modelleri

Piyasadaki çalışma koltuğu modelleri ofis için olanlar, öğrenci için olanlar, fileli veya filesiz modelliler, tekerlekli veya tekerleksiz modeller, ortopedik çalışma koltukları olmak üzere çeşitli ürün gruplarından oluşur. Çalışma koltukları özellikle ofis çalışanları, evde masa başı çalışanlar ve öğrenciler için olmazsa olmazdır. Öğrenci çalışma sandalyesi adı üstünde öğrencilerin ders çalışırken kullandıkları genelde çalışma masası ile beraber satılan sandalye türüdür. Rahat ve omurga ile uyumlu olup sırtın şeklini alan sandalyeleri tercih etmek özellikle küçük yaştaki öğrenciler için önemlidir. Çocuklar ders çalışma süresi boyunca sandalyeye oturacağı için yanlış bir sandalye henüz yeni gelişen daha doğrusu gelişim evresinde olan bedende omurga rahatsızlığı, sırt, bel ağrısı ya da duruş bozukluğuna yol açabilir. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için ebeveynlerin özellikle ilkokul çağındaki çocuklarına ortopedik bir sandalye tercih etmelidir. Ofis koltukları ofiste çalışanların kullandığı masa başı çalışırken tekli ama ofisinizde tercih edecekseniz ikili veya üçlü koltuklardır. Ofis çalışanları kullanacaksa bu koltukların kesinlikle rahat altta bulunan minderin ise tercihe bağlı olarak sert ya da yumuşak olması tercih edilir. Koltuğun vücut ile uyumlu, boyut olarak ayarlanabilir ve ofiste elemanın hareket kabiliyetini engellememesi için tekerlekli olmasında fayda vardır. Hatta çalışanların birbirleri ile iletişim halinde olması için koltuğun 360 derece dönmesi iş verimliliği ve her şeyin daha çabuk olması için önemlidir. Öğrenci çalışma koltukları öğrenciler tarafından ders yaparken kullanılan vücutla uyumlu, ayarlanabilen modelleri tercihen daha faydalıdır. İleride de kullanabilmesi için boy ayarı yapılabilen bir model idealdir. Fakat özellikle ilkokul çağındaki küçük çocuklar için dikkatlerinin dağılmaması için dönebilen, tekerlekli koltuk seçmemekte fayda vardır. Eğer seçilecekse de tekerleği sabitlenen modeller tercih edilmelidir ki bu durum yaşanacak kazaların da önüne geçebilsin. Çalışma koltuğu fileli koltuğun sırt kısmının fileli kumaştan oluştuğu koltuk modelidir. Ergonomik ve sırt ile uyumlu olanları tercih edilir. Çalışma koltuğu tekerleksiz ayak kısmında tekerlek olmayan sabit modellerdir. Çoğunlukla ilkokula giden öğrencilerin dikkatleri dağılmaması için bu tip çalışma koltukları idealdir. Çalışma koltuğu ortopedik koltuğun vücut ile uyumlu ortopedik ve rahat olduğunu modeldir.       

Çalışma Koltuğu Fiyatları

Piyasadaki çalışma koltuğu fiyatları çeşitli özelliklerine göre değişiklik gösterir. Piyasada her bütçeye uygun fiyat aralığındaki çalışma koltuğu modelleri mevcuttur. Markalar çalışma koltuklarını çeşitli özelliklerine göre üretip piyasaya sürer ve kullanıcıların beğenisine sunar. Çalışma koltuğunun markası, ürünün yapıldığı malzemenin kalitesi, koltuğun ortopedik ve bedenle uyumlu olması, koltuğun boyutunun ayarlanabilmesi, koltuğun tekerlekli olup hareket edebilmesi, gene bu tekerleklerde istenmeyen kazaların önüne geçebilecek bir sabitleyicinin olması, koltuğun kumaşının kalitesi, terlemeyi engelleyip engellemediği, kol kısmında destekleyici bir aparatın olup olmadığı gibi özellikler çalışma koltuğunun fiyatını etkileyen faktörlerin başında gelir. Bir çalışma koltuğunun boyun, kol kısmında boyun ve kolu destekleyecek ekstra aparatların olması onun maliyetini etkiler ve fiyatı diğer çalışma koltuklarına oranla daha farklı olur. Siz de sayfamızda bulunan çalışma koltuklarını özellikleri ile beraber inceleyebilir fikir edinebilirsiniz. Diğer kullanıcıların yorumlarını okuyup onların tecrübelerinden faydalanabilirsiniz. Kendiniz için en uygun ve ucuz çalışma koltuğunun hangi sitede olduğu bilgisine cimri.com üzerinden ulaşabilirsiniz.   

Çalışma Koltuğu Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Çalışma koltuğu satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı konular vardır. Bunlar kullanıcının talep ve beklentilerine göre değişiklik gösterir. Eğer home ofis ya da masa başı bir işte çalışıyorsak neredeyse tüm günümüz oturarak masa başında geçtiği için satın alacağınız koltuğun vücut şeklinizle uyumlu ve rahat olmasına dikkat etmelisiniz. Kol ve omuz hareketlerini sınırlamayacak, boyun kısmınızla da uyumlu bir koltuk olmalı. Ayrıca her beden tipi ve ağırlıktaki insan için ideal bir koltuk seçmekte fayda vardır. Çalışan kişi rahatça her yöne hareket edebilmesi için çalışma koltuğu 360 derece dönebilmelidir. Terlemenize neden olmaması için deri değil kumaştan bir modeli tercih etmelisiniz. Bu yüzden terletmeyen bir kumaştan yapılmış koltuk seçmeniz iş verimliliğiniz açısından da size yardımcı olur. Aldığınız koltuğum amortisörlü yapısı olması ağırlıklara direnç gösterebilmesi açısından önemlidir. Bol ayarlama seçeneği olsun ki size zorluk çıkarmasın. Kullanacak kişinin şahsi tercihine göre oturacağı yer sert veya yumuşak yapıda olabilir. Koltuğunuz arkaya yatabilmeli ve istediğiniz konuma sabitleme özelliğine sahip olmalı.   

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery