Bant Makinesi

Bant Makinesi Fiyatları

186 Ürün gösteriliyor.
Bant Makinesi fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Bant Makinesi modelleri ve Bant Makinesi fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Bant Makinesi kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Faber Castell, Bigpoint, Gıpta, Mas, Mikro. 186 adet Bant Makinesi fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Bant Makinesi Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Bant Makinesi markası:

En Çok İncelenen Bant Makinesi Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Bant Makinesi Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 186 Bant Makinesi modeli içerisinde en ucuz Bant Makinesi fiyatı 3.63 TL iken, en yüksek Bant Makinesi fiyatı 7800.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Bant Makinesi fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Bant Makinesi fiyatı ise 30.73 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Bant Makinesi Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri'nin Seçimi
Viewsonic PX725HD Projeksiyon
Viewsonic PX725HD Projeksiyon
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Bant Makinesi

Kırtasiye malzemeleri arasında bulunan ve birçok insan için kolaylık sağlayan bant makinesi çeşitleri birden farklı bant çeşitleri için kullanılabilir. Küçük selobant seçenekleri ile ihtiyaç duyduğunuz alanlarda iki maddeyi birbirine yapıştırabilirsiniz. Genellikle kağıt ve benzeri küçük malzemelerin birbirine tutunmasını sağlayan bant çeşitleri aynı zamanda farklı yapışma kapasitesine sahip olabilir ve birden fazla alanda kullanılabilir. Kağıt dışında karton ve kolileri de birbirine yapıştırmak için kullanılan bant çeşitlerini çok daha pratik ve kolay kullanmak için bant makinesi çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Günlük kullanımdan, paketleme işlerine ya da tamirat ve tadilat işlemlerine kadar birçok alanda kullanım imkanı sunan bant çeşitlerini çok daha pratik ve hızlı kullanmak için bant makinesi çeşitlerini kullanabilirsiniz. Evlerinizde çocuklarınız, eğitim hayatınızda kendiniz ya da iş hayatında takım arkadaşlarınız için çok daha hızlı ve pratik sonuçlar alabileceğiniz bir çalışma ortamı için bant makinesi çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Bant boyutuna ve bant çeşidine göre değişen özelliklerle kullanım imkanı sağlayan bant makinesi çeşitlerini inceleyerek kullanım sağlayacağınız alanla ilgili seçenekleri bulabilirsiniz. 

Bant Makinesi Çeşitleri

Bant makinesi modelleri kullanacağınız bant çeşidine göre değişim gösterir. Bant çeşitleri arasında çift taraflı bant, koli bandı, desenli ve renkli bant çeşitlerini bulabilir hem eğitim hayatınızda hem de çeşitli hobi ürünlerinde kullanım sağlayabilirsiniz. Bant kullanımı sırasında ihtiyacınız olan bant uzunluğunu bant rulosundan çekerek belirleyebilirsiniz. Bant uzunluğunu belirledikten sonra ise kullanacağınız alanı bant rulosundan ayırmanız gerekir. Bu aşamada ise bant gibi keskin bir malzemeye ihtiyaç duyarsınız. Ancak elinizdeki işi bırakıp bandı kesmek için bir malzemeyi kullanmak çoğu zaman mümkün olmaz. Bu süreci kolaylaştırmak ve çok daha pratik kullanımlar sağlamak için bantlama makinesi çeşitlerini incelemeniz gerekir. Bandı kesmek için keskin, tırtıklı ve bant kesmeye yetecek kadar keskin olan Bant kesim makinesi çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Genellikle lojistik sektöründe çalışan insanların kullandığı bant çeşidi koli bandı çeşididir. Koli bandı ile selobanda göre daha yüksek yapışkanlık elde edebilir ve daha geniş bir alanı birbirine tutturabilirsiniz. El yardımı ile kullanılan bant yapıştırma makinesi çeşitlerine ek olarak profesyonel anlamda kullanılan büyük endüstriyel bant makinesi çeşitlerini de bulabilirsiniz. Otomatik bant makinesi çeşitleri ile otomatik ya da yarı otomatik kullanımlar elde edebilirsiniz. Kolinin boyuna göre ayarlama yapabileceğiniz bu makine çeşitleri ile farklı ölçülerde bantlama yapabilirsiniz. Bu tür makinelerin kullanılabilmesi için otomatik bir yürütme bandı sunan modeller ile otomatik, bir çalışanın koliyi itmesi ile çalışan seçeneklerle de yarı otomatik modelleri tercih edebilirsiniz. Teknik bantların kalınlığına göre seçim yapabileceğiniz modelleri de bulabilirsiniz. Bu anlamda en yaygın olan koli bantlama makinesi ya da selobant bantlama makinesi çeşitlerini de kullanabilirsiniz. Bant rulosunun büyüklüğü ve bandın genişliğine göre kullanım sağlayan bant çeşitleri arasında teknik anlamda detaylandırılan ve paket bandı ya da koli bandı seçeneklerini de bulabilirsiniz. Her ikisi de şeffaf renkte sunulan modeller arasında birinde masa üzerinde bulunan küçük bantlama makinesi çeşitlerini, diğerinde ise elinizle koli üzerinde hareket ettirebileceğiniz koli için kullanılan şeffaf bant makinesi çeşitlerini bulabilirsiniz. 

Bant Makinesi Fiyatları

Koli bant makinesi fiyatları değerlendirilirken öncelikle kullanım sağlayacağınız bant çeşidi için makine tercihi yapmalısınız. Bu seçimlerin aynı zamanda bant makinesi fiyatlarını da etkilediğini unutmamalısınız. Eğer kırtasiyeden satın alabileceğiniz küçük bant makinesi ya da koli bandı makinesi seçeneklerini tercih edecekseniz endüstriyel anlamda seçeceğiniz makinelerden çok daha uygun rakamlar bulabilirsiniz. Ancak büyük fabrikalarda büyük anlamda işler ve koliler için kullanacağınız koli bandı makineleri için daha yüksek rakamlar ödeyebilirsiniz. Endüstriyel makineler arasında da fiyatları belirleyen en önemli özellikler arasında otomatik ya da yarı otomatik olmasını dikkate alarak fiyatları değerlendirebilirsiniz.  Ev ya da ofis kullanımında tercih edebileceğiniz küçük bant makinesi çeşitleri için ise çok daha uygun rakamlar bulabilirsiniz. Selobant makinesi ya da koli bandı seçenekleri arasında da fiyat farkları görebilirsiniz. Genellikle koli bandı seçenekleri için biraz daha yüksek rakamlar ödeyebilirsiniz. Kullanım açısından lojistik sektöründe ya da kalabalık iş sektörlerinde kullanılan koli bandı seçenekleri için az miktarda da olsa daha yüksek rakamlarla karşılaşabilirsiniz. Kırtasiye malzemesi olarak ihtiyaç duyduğunuz tüm malzeme çeşitliliğini cimri.com adresi üzerinden bulabilir ve fiyat karşılaştırmasının keyfini yaşayabilirsiniz. 

Bant Makinesi Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bant makinesi çeşitleri satın alırken dikkat etmeniz gereken özellikler arasında öncelikle hangi alanda kullanacağınız bant çeşidi için makine aradığınızı bilmelisiniz. Bu seçimi yaparken bant makinesinin ergonomik bir tasarıma sahip olmasına dikkat edebilirsiniz. Hem kullanım kolaylığı açısından hızlı ve pratik olması hem de kullanıcı için uzun sürede yorgunluk hissi yaratmayan makine seçeneklerini tercih ederek ergonomik bir tasarım sunan modelleri tercih edebilirsiniz. Metal kasa ve metal sap ile üretilen modeller arasında seçim yaparken aynı zamanda hafifliğine de dikkat edilmeli ve gerektiğinde başka bir yere taşımak ya da elinizde kullanmak için kolay taşınabilir olmasına dikkat etmelisiniz. Hem selobant hem de koli bandı makinesi çeşitleri için hafifliğin yanında güçlü olmasına da dikkat etmelisiniz. Gerektiğinde bıçağın keskinliğini kullanmadığınız seçenekler zamanla işinizi aksatmaya başlayacaktır. Bıçak kısmı bantlama makinesinin en önemli kısımlarından biridir. Paslanmaz bıçak ucu seçenekleri sunan makineler sayesinde çok daha uzun süreli kullanım sağlayabilirsiniz. Paslanmaz bıçak çeşitleri sayesinde aynı zamanda hem ürünlerin üzerinde hoş olmayan görüntüleri önlemek hem de kullanıcının sağlığı açısından önlem alabilirsiniz. Kullanıcı sağlığı için yaralanmaları önleyen emniyet sisteminin bulunmasına da dikkat etmeli ve dikkatsiz kullanımlara karşı önlem alabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery