Bant Makinesi

En Ucuz Bant Makinesi Fiyatları

101 ürün gösteriliyor.
Bant Makinesi fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Bant Makinesi modelleri ve Bant Makinesi fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Bant Makinesi kategorisinde en favori markalar şu şekilde: 3M, Bigpoint, Leitz, Mas, Umix. 101 adet Bant Makinesi fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Dymo Letratag Elektronik Etiket Makinesi
Dymo Letratag Elektronik Etiket Makinesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

BANT MAKİNESİ NEDİR?

Bant kullanımı esnasında en sık yaşanan sorunlar, bantın ucunun açılmaması, açıldıktan sonra hemen kapanması, bantın tek şerit yerine yırtılarak açılması olmaktadır. Bantı düzgün açmakla uğraşmak, bantın ucunu kaçırmamak, yoğun çalışan kişiler için ayrıca bir vakit kaybı yaratır. Hatta bazen, birden fazla kişinin yardımı gerekebilir. Bir kişi bantlama işlemini yaparken, diğer kişi, bantın ucunun açık kalması için, bantı tutar. Bu gibi olası aksaklıklara çok iyi bir çözüm olarak bant makineleri kullanılır. Bant makineleri; bant kesici olarak da bilinmektedir. Bant kesicinin İngilizcesi, ‘the tape cutter’ olarak geçer. Yurt dışında yaşıyorsanız ve bant kesici ihtiyacınız varsa, ürününüzü the tape cutter olarak aratabilirsiniz. Bant makinesi, özellikle ofislerde ve çalışma masalarında veya sıklıkla kolileme, paketleme, ambalajlama işlemi yapan kişiler ve öğrenciler tarafından kullanılır. Bant makinesi üzerine oturtulan bantın, ucunun açık biçimde sabitlenmesi, banta zarar vermeden kesilmesi, bantın daha verimli şekilde kullanılmasını sağlar. Bantın ucu açılarak, bant makinesi içindeki küçük makaraya yerleştirilir. Bantın ucu, kesici bölüm üzerine konulur. Bant kesici bölüm üzerinde küçük bir bıçak bulunur. Bant kesicinin üzerinde bulunan bıçak, yemek bıçağı kadar keskin olmasa da, bantın düzgün şekilde kesilmesini sağlamaya yaracak kadar keskindir. Bant, her kullanım sonrası yavaş yavaş açılır. Bant makineleri, çeşitli renk ve ebatlarda satılır. Bant makinenizi kullanacağınız bantın büyüklüğüne göre satın alabilirsiniz.

Bant kesici modelleri nelerdir?

Bant makinesi modelleri, genellikle plastik olup, ofisinizin tasarımına göre suni deri, deri, ahşap malzemelerden yapılmış bant kesicileri de kullanabilirsiniz. Ayrıca, koli bant kesicileri de daha büyük ebatlarda satılmaktadır. Masa üstünde kullanılan bant kesiciler harici, daha küçük ebatlarda olanları da mevcuttur. Cimri.com sitesinde, Mas, Scotch ve Cassa marka bant kesiciler, çeşitli renk ve ebatlarda satılmaktadır.

Bant kesici fiyatları ne kadardır?

Bant kesici / bant makinesi fiyatları, ürünün yapıldığı malzeme, marka, büyüklük ve modellere göre değişmektedir. Özellikle toptan alım yapmak isteyenler için en uygun fiyatlı ürünü almak oldukça önemlidir. Cimri.com sitesi bu noktada, en uygun fiyatlı ürünün bulunması konusunda aracılık eder. Ofis ihtiyaçlarınız veya bireysel ihtiyaçlarınız için en ucuz ürünleri cimri.com sitesinde bulabilirsiniz. Sitenin özelliği, aradığınız marka ve modeli en uygun fiyatlı olarak satan online alışveriş sitesine yönlendirme yapmasıdır.