Kağıt Kesme Makinesi (Giyotin)

Kağıt Kesme Makinesi (Giyotin) Fiyatları

171 Ürün gösteriliyor.
Kağıt Kesme Makinesi (Giyotin) fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kağıt Kesme Makinesi (Giyotin) modelleri ve Kağıt Kesme Makinesi (Giyotin) fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kağıt Kesme Makinesi (Giyotin) kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Bigpoint, Makita, Everest, Maped. 171 adet Kağıt Kesme Makinesi (Giyotin) fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kağıt Kesme Makinesi (Giyotin) Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kağıt Kesme Makinesi (Giyotin) markası:

En Çok İncelenen Kağıt Kesme Makinesi (Giyotin) Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Kağıt Kesme Makinesi (Giyotin) Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 172 Kağıt Kesme Makinesi (Giyotin) modeli içerisinde en ucuz Kağıt Kesme Makinesi (Giyotin) fiyatı 54.9 TL iken, en yüksek Kağıt Kesme Makinesi (Giyotin) fiyatı 126063.67 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kağıt Kesme Makinesi (Giyotin) fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Kağıt Kesme Makinesi (Giyotin) fiyatı ise 435.37 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Kağıt Kesme Makinesi (Giyotin) Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Kağıt Kesme Makinesi (Giyotin) modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Kağıt Kesme Makinesi (Giyotin) modeli:
Cimri'nin Seçimi
Viewsonic PX725HD Projeksiyon
Viewsonic PX725HD Projeksiyon
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kağıt Kesme Makinesi

Ofislerin, okulların ve işyerlerinin vazgeçilmez bir aracı olan kâğıt kesme makinesi, ihtiyacınız olduğu her an yanınızda yer alır. Bu kullanımı kolay alet birçok açıdan çalışmanızı düzenler. Bu makine hem kağıtlarınızı kesmek hem biçim vermek hem de onları düzenlemek için tasarlanır. Kağıt kesme makinesi, birçok kâğıdı aynı anda kesme işlemini yapabileceğiniz bir düzeneğe sahiptir. Bu düzenek sayesinde kolayca kâğıt ve kâğıt türevlerini kesebilir, dilediğiniz gibi onlara biçim verebilirsiniz. İhtiyacınıza ve isteğinize göre özellikleri ile değişen kâğıt kesme makinaları; manuel, giyotin, sürgülü ve kollu gibi kategorilere ayrılır. Bu makinelerin makasları sayesinde birçok farklı şekli pratik bir şekilde biçimlendirir ve birçok kâğıdı aynı anda zahmetsiz bir şekilde kesersiniz. Bıçaklarını istenildiği şekilde ayarlayabilir, kağıtları istenilen miktarda kolayca düzenlersiniz. Farklı mekanizmaları ve yüksek teknikle donatılmış materyalleri sayesinde kağıtlarla olan işinizi pratik bir şekilde halledersiniz. Farklı boyutlardaki kağıtları, kesme imkânı sağlayan bu pratik alet, çalışmalarınızdaki önemli yardımcılardan biri hâline gelir. Kâğıt kesme makinelerinin ihtiyacınıza uygun oldukça geniş bir ürün yelpazesi bulunur. 

Kağıt Kesme Makinesi Çeşitleri

Geniş ürün seçenekleri ve ihtiyaca uygun modelleri ile kâğıt kesme makinesinin pek çok tasarımı bulunur. Çoğu kullanıcı ise genellikle kâğıt kesme makinelerinin pratik olmasını ister. Bu yüzden de çoğu kâğıt kesme makinesinde bulunan cetvel ile zeminde bulunan kâğıdın uygun bir şekilde kesilmesi sağlanır. Kesim modellerinden biri olan giyotin makinesi ile vakit kaybetmeden ve oldukça pratik bir şekilde kâğıt kesimi yapılır. Kollu kağıt kesme makinesi ise giyotin modeliyle aynı adla anılır. Mekanizmaları aynı olan bu makineler, düzeneğe kağıtları yerleştirip kolu aşağıya çekerek uygulanır. Bu sayede bıçak, kağıtları düzgün ve eşit bir şekilde, aynı zamanda da istediğiniz bir biçimde kesmiş olur. Ayarlamalar ve cetvel yardımıyla kesmek istediğiniz kağıt çeşidi saniyeler içinde biçim alır. Kollu ya da giyotin kâğıt kesme makineleri, genellikle birçok farklı ve büyük boylardaki kağıtları kesmek için tasarlanır. Daha küçük kağıtlar için ise sürgülü kağıt kesme makinesi uygun bir kesim sağlar. Standart boy olarak kabul edilen A4 kağıtlarını da kesebilen sürgülü kâğıt kesme makineleri bulunur. Bu tasarımdaki bir alet, fazla yer kaplamayan ve daha ufak boyutlu olduğu için bu tarz bir ihtiyaca yönelik olur. Mekanizmayı sürgü şeklinde çekerek, kâğıdı kesebileceğiniz bir düzene sahip olan sürgülü kesme aleti, pratik ve kullanışlı olur. Manuel kağıt kesme makinesi ile ayarlamalarını kendiniz yaparsınız. Hassas kesim yapma ve kâğıdı işaretleyerek kesimini sağlama gibi özellikleri bulunan bu cihaz, el ile kağıdı itme ve düzeltme işlemlerini gerektirir. Lazer ışık sistemi ile kâğıdın kesilmesi gereken yerlerini bu cihaz ile belirlersiniz. Özellikle kırtasiye, baskı ve diğer hassas ölçü gerektiren işyerleri için oldukça ideal aletlerden biri olur. Güvenliği diğer cihazlara göre daha yüksek olan ve güvenlik kapağı bulunan manuel kâğıt kesme makinası ile daha pratik ve ince işler yapabilirsiniz. Belirleyeceğiniz bir ihtiyaca göre seçeceğiniz bir kâğıt kesme makinesi ile pratik ve zahmetsiz şekilde kâğıt, fotoğraf ya da diğer türevleri kesebilirsiniz. Bıçak ve makas yardımlarıyla ister sürgülü ister kollu veya giyotin isterseniz de manuel olanı seçebilir, tüm ihtiyacınıza uygun bir seçenek kolayca bulabilirsiniz. 

Kağıt Kesme Makinesi Fiyatları

Ofis, işyeri ve okulların kırtasiye araç gereçlerinin ihtiyaçları içinde kağıt kesme makinesi bulunur. Kağıt kesme işlemini zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlayan kağıt kesme makinesi fiyatları, kullanıma ve özelliklerine göre değişiklik gösterir. Giyotin kağıt kesme makinesi ile sürgülü kağıt kesme makinesi hem pratiklik hem de özellikleri açısından aynı fiyat hanesinde yer almayabilir. Daha kısa ebatlarda bir kağıt kesme ihtiyacınızı sürgülü olan modeller karşılarken, kağıt boyutu büyüdükçe daha işe yarar bir alete yönelebilirsiniz. İhtiyacınızın hangi makineye uygun olduğuna göre değişen özellikleriyle birlikte makinenin detayı arttıkça fiyat hanesinin de artması muhtemel olabilir. Kağıt kesme aletlerinin ağırlığı kullanım açısından kolaylık oluşturabildiği gibi boyutları da pratik bir kesim sağlayabilir. Bu durum ise fiyatın azalmasına sebep olabilir. Aynı anda birçok kesim yapmak isteyenler veya hassas bir kesim arayışında olanlar için manuel kesim makinesi ihtiyaçları karşılayabilir. Ancak böyle bir makinenin fiyatı, özellikleri çeşitlendiği için artabilir. İhtiyacınıza bağlı özellikleri belirleyip, kağıt kesme makinelerinin fiyatlarını araştırabilirsiniz. Bu gibi durumları cimri.com sitesinde araştırabilir ve fiyatları karşılaştırma imkânına sahip olabilirsiniz. 

Kağıt Kesme Makinesi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Öncelikle sağlam bir kağıt kesme makinesi için kısa bir araştırma yapılabilir. Pek çok kullanıcı genellikle sağlam ve uzun ömürlü ürünleri seçmek ister. Dolayısıyla ürünün hangi materyallerden yapıldığı incelenebilir. Kağıt kesme makinesi çeşitleri için bu özellikler standart olsa da giyotin modellerinin hem çift kollu olma özelliği hem de pratik olması sebebiyle aslında oldukça geniş bir ürün yelpazesi bulunur. Kağıt kesme makinesi için; makaslara, cetvelli tabanlara ve hangi boyutlarda kağıt kestiğine göre bir inceleme yapılabilir. A4 kağıdından daha küçük kesimler için sürgülü modeller, A4’ten daha büyük kağıtlar için giyotin ya da kollu modeller, hassas bir kesim için de manuel kağıt kesim makinelerine bakılabilir. Aynı zamanda kesimin biçimi olan düz, delikli ya da dalgalı gibi özellikler de incelenebilir veya yatay ya da dikey kesme seçimi olan aletlere göz atılabilir. Olası kazalara ve yaralanmalara karşı da ürünlerin güvenlikleri karşılaştırılabilir. Tüm bu makineler, kategorilerine göre farklı fiyatlandırmaya tabi tutulabilir. Bu etken de göz önünde bulundurularak kağıt kesmek için pratik olan bu aletler alınabilir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery