Ofis Makineleri (Araçları)

Ofis Makineleri (Araçları) Fiyatları

3343 Ürün gösteriliyor.
Ofis Makineleri (Araçları) fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Ofis Makineleri (Araçları) modelleri ve Ofis Makineleri (Araçları) fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Ofis Makineleri (Araçları) kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Hesap Makinesi, Projeksiyon, Kağıt İmha Makinesi, Laminasyon Sistemi, Kağıt Kesme Makinesi (Giyotin). 3343 adet Ofis Makineleri (Araçları) fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Ofis Makineleri

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte önceki dönemlere nazaran kağıt üzerinde ilkel yollarla çizilen, geliştirilen projeler, hesap ve kitaplar artık farklı aletler ve cihazlarla birlikte daha kolay ve pratik yollarla yapılmaya başlandı. Üzerinde saatlerce işlem yapılan ve organizasyonlar oluşturulan projeler artık teknolojinin getirdiği imkânlarla birlikte kısa zaman içerisinde çözüme kavuşturulmaya başladı. Buna imkân tanıyan ve teknoloji alanında birçok farklı marka tarafından geliştirilen Ofis Makineleri sayesinde iş hayatı daha rahat ve stressiz geçmeye başladı. Günün sonunda saatlerce elle para sayılan ilkel yöntemin yerini para sayma makineleri, hesap kitap yapılan ve kafa karışıklığı yüzünden en başa dönülen işlemlerin yerini saniyeler içerisinde yapan hesap makineleri, başka şirketlerle aranızda köprü oluşturmanıza yardımcı olan faks makineleri, Kağıt İmha Makinesi ve toplantıları kağıt üzerinde yapmanıza gerek duymadan tek bir tuşla perde üzerinden yönetebileceğiniz ve herkesin görmesine imkân sağlayan projeksiyon makineleri aldı. Cimri.com üzerinden ulaşabileceğiniz aklınıza gelecek tüm ofis makineleri araçları farklı markalar sayesinde kullanıcılara geniş bir ürün yelpazesi sunar.

Ofis Makineleri Modelleri ve Özellikleri

Ofis hayatınızı kolaylaştıran Ofis Araçları kullanıcılara geniş bir ürün yelpazesi sunar. İhtiyacınıza göre farklı markalar tarafından üretilmiş olan ofis makineleri sayesinde artık işlerinizi kolayca ve pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Cimri.com üzerinden erişebileceğiniz ofis makineleri kullanıcılara birçok farklı çeşitte ürün seçenekleri sunar. Bu çeşitler arasında en çok dikkat çeken ofis araçları masaüstü hesap makineleridir. Casio gibi markaların üretmiş oldukları masaüstü hesap makineleri sayesinde işlemlerinizi kolay yoldan saniyeler içerisinde yapabilirsiniz. Dilediğiniz tasarımda ve boyutta ulaşabileceğiniz bu makineler sayılarla yapabileceğiniz işlemlerin yanı sıra grafik hesap makinesi seçenekleriyle de dikkat çeker. Uzun ömürlü pil türü ve plastik malzemeden üretilmiş hesap makineleri ofiste vazgeçilmez araçların başında gelir. İşlemlerle başınız derde girdiğinde ve işin içerisinden çıkamadığınızda yüksek teknolojiyle üretilmiş olan Hesap Makinesi sayesinde saniyeler içerisinde stresten kurtulabilirsiniz. Toplantılarda projenizi rahat bir şekilde sunabilmek için üretilmiş olan projeksiyon cihazları da farklı markalar aracılığıyla üstün teknolojiyle birlikte üretilmiştir. Bataryalı kullanıma sahip bu cihazların 25 Db ses seviyesi, Led ışık kaynağı, 854x480 çözünürlük, 120000:1 dinamik kontrast ve Güç Kaynağı-Medya Görüntüleme özelliği ön plana çıkar. Anker markasının üretmiş olduğu Nebula Kapsül Multimedya Projeksiyon Cihazı ve Projeksiyon Askı Aparatı modelleri de kullanıcılara farklı seçenekler sunar. DLP projeksiyon sistemine sahip bu cihazlar 30 dB ses seviyesiyle dikkat çeker. 854x480 çözünürlüğü sayesinde perdeye yansıtılan projeleriniz yüksek çözünürlüklü yansıma sağlar. Teknoloji alanında önde gelen markalardan bir tanesi olan Viewsonic markasının üretmiş olduğu PX725HD Projeksiyon modelleri de dikkat çeker. Bu modeller ise 310 W güç tüketimi, 1.1 x optik zoom oranı, 1920x1080 çözünürlük, FHD çözünürlük standardı, 22000:1 dinamik kontrast ve 2000 lümen parlaklık sayesinde temiz ve net bir görünüm elde edebilirsiniz. Aynı zamanda cimri.com üzerinden kağıt kesme ve imha etme makineleri, etiket makineleri, Ciltleme Makinesi ve para sayma makineleri gibi ofis araçlarına da ulaşabilirsiniz.

Ofis Makineleri Fiyatları

Ofiste işinize yarayacak ofis makineleri kendi aralarında fiyat açısından değişkenlik gösterir. Cimri.com üzerinden yapacağınız fiyat karşılaştırmasında ofis makineleri araçlarının bazı özelliklere göre değişkenlik gösterdiğini göz önünde bulundurmanız gerekir. Ofis makinelerinin fiyat unsurunu belirleyen faktörler arasında öncelikle üretici firma gelir. Farklı markalar tarafından üretilen Projeksiyon Perdesi gibi ofis araçları markaların niteliğine ve ismine göre fiyat farkı taşır. Aynı zamanda bu makineler sahip olduğu çözünürlük ve parlaklık seviyesi gibi özellikler bakımından kendi aralarında farklı fiyatlar gösterir. Bütçenize uygun fiyat seçenekleri sunan markaların üretmiş oldukları ofis makineleri arasında projeksiyon cihazı gibi ürünler hesap makinelerine, Kağıt Kesme Makinesine oranla yüksek fiyatlar gösterir. Ürünlerin sahip oldukları boy, ağırlık ve kullanım amacına göre fiyat değişkenliği sunan bu cihazlar arasından dilediğiniz ürüne uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. En yüksek teknolojiyi uygun fiyatlarla sunan markaların üretmiş oldukları Faks Makinesi gibi cihazlar sayesinde ofis hayatınızı pratik bir alana dönüştürebilir ve böylece işlerinizi daha kolay ve hızlı sürede yapabilirsiniz.

Ofis Makineleri Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Günlük hayatın içerisinde çoğu insanın çalıştığı iş yerleri ofislerdir. İnsanlar sabahtan akşama kadar gündelik hayatın akışı içerisinde ofislerde çalışır, araştırma yapar ve proje üretirler. Hazırlamış oldukları projeleri bir başka şirketlere, iş arkadaşlarına tanıtırlar ve geliştirirler. Tekstil sektöründe çalışan insanlar da üretmiş oldukları ürünleri Etiket Makinesi gibi ofis araçları sayesinde markalaştırırlar. Aynı zamanda masa başında yapılan ve geliştirilen birçok proje günün sonunda çözüme kavuşturulur ya da toplantılar eşliğinde çözümler bulunmaya çalışılır. Ofis işlerinizde hayatınızı kurtaracak ve size kolay ve pratik bir iş hayatının kapılarını aralayacak ofis makineleri araçları satın alırken birtakım unsurları göz önünde bulundurmanız gerekir. Bunlardan ilki satın alacağınız ürünün beklentinizi karşılayacak özelliklere sahip olup olmadığını araştırmanızdır. Farklı markaların üretmiş olduğu Para Sayma Makinesi gibi ofis araçlarının arasından dilediğiniz boyda ve özellikte ürünlere cimri.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu ürünler arasından beklentinizi karşılayan modelleri ürünlerin özelliklerine bakarak bulabilirsiniz. Aynı zamanda ihtiyacınız dahilinde bir ürünü bulabilmek adına ofis makinelerinin arasından hangi ürünün ne işe yaradığını araştırabilirsiniz. Ofis alanında her daim işinize yarayacak olan Laminasyon makinesi gibi aletlerin özelliklerini araştırabilir ve yaptığınız işe uygun ürünleri satın alabilirsiniz. Kullanıcılara sunmuş olduğu geniş bir ürün yelpazesiyle teknolojiyi ofisinize taşıyan markalar sayesinde teknolojiden yüksek düzeyde ve düşük fiyatlarla yararlanabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery