Ofis Makineleri (Araçları)

En Ucuz Ofis Makineleri (Araçları) Fiyatları

3259 ürün gösteriliyor.
Ofis Makineleri (Araçları) fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Ofis Makineleri (Araçları) modelleri ve Ofis Makineleri (Araçları) fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Ofis Makineleri (Araçları) kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Hesap Makinesi, Projeksiyon, Projeksiyon Perdesi, Kağıt İmha Makinesi, Kağıt Kesme Makinesi (Giyotin). 3259 adet Ofis Makineleri (Araçları) fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Dymo Letratag Elektronik Etiket Makinesi
Dymo Letratag Elektronik Etiket Makinesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Samsung SF-760P Fax Makinesi
Samsung SF-760P Fax Makinesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Ofis Makineleri Ne İşe Yarar?

Ofis makineleri genellikle yönetici, muhasebe, finans ve toplantı salonları için kullanılan makinelere verilen genel bir isimdir. Masa başı çalışan personellerin kolaylığını sağlamak için de üretilen ürünler yer almaktadır. Hem departmanların hem de personellerin işyerini rahatça yapabilmeleri için satın alınan bu makineler aynı zamanda zamandan da tasarruf ettirmektedir.

Ofis Makineleri Nelerdir?

Özellikle toplantı salonlarında kullanılan projeksiyon perdesi, bilgisayardan yansıtılan ekranın net bir şekilde gözükmesini sağlayan ve genellikle beyaz bir kumaştan yapılan malzemelerdir. Bu perdeler, görüntü kalitesini arttırmaya yönelik üretilmiş ürünlerdir. Görüntü kalitesini arttıracak perdeleri seçerken belirli konulara dikkat ederseniz cihazından en iyi verimi alabilirsiniz. Bir projeksiyon perdesinin ışık geçirmez olması çok önemlidir. Üzerine yansıyan ışıkları içerisinden geçirmeden direk karşı tarafa yansıtacak kaliteli bir perde seçmelisiniz. Seçeceğiniz ürünün ön yüzeyindeki kumaşın optik verimliliği yüksek olmalıdır. Her masa başı çalışanın masasında bulunan hesap makinesi, özellikle sayılarla uğraşan çalışanlar için kurtarıcı niteliği taşımaktadır. Ofis makineleri kategorisinde bulunan projeksiyon cihazları; en basit anlamıyla bir videoyu bir perdenin üzerine yansıtmak için kullanılan teknolojik aletlerdir. LCD teknolojisi ile karşımıza çıkan projeksiyon cihazları, ışığın yardımıyla ve merceklerle belirli bir mesafede duran düz yapıdaki perdeye görüntünün yansıtılması işlemini oluşturmaktadır. Bugün projeksiyon aletleri, okullarda, dershanelerde, üniversitelerde, ofislerde veya evlerde, kısacası yaşam alanlarının tümünde kullanılabilmektedir. Kağıt imha makinesi sayesinde imha edilmesi gereken kişisel ya da şirket dökümanlarını ortadan kaldırabilirsiniz. Genellikle finans departmanında bulunan para sayma makinesi sayesinde verilen ya da alınan nakit ücretler sayılmaktadır. Günümüzde sahte para kullanımı ve dolandırıcılığın yaygınlaşması neticesinde, tespit sensörleri sayesinde, sahte parayı anında yakalayan para sayma makineleri, özellikle kurumsal şirketler ve bankalarda sıklıkla kullanılmaktadır. Para sayma makineleri, çeşitli fonksiyonları sayesinde, kötü niyetli kişilerden korunma ve muhasebede rakamsal hatalar yapılmasını engelleme özelliğine sahiptir. Kağıt para veya metal para sayma makineleri olarak ikiye ayrılır. Etiket makinesi sayesinde ise istenilen klasör ya da dolapların üzerine etiket yazdırabilirsiniz. İstenilen evrakların ciltlenerek kitapçık haline getirilmesini sağlayan ciltleme makineleri de ofis makineleri arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra laminasyon sistemi, kağıt kesme makinesi, projeksiyon askı aparatı ve faks makinesi de bu kategori içerisindedir. Sizde ihtiyacınıza göre olan bu ürünleri incelemek istiyorsanız ofis kırtasiye kategorisi adı altında sayfaları ziyaret edebilirsiniz.

Ofis Makineleri Fiyat Aralığı Nedir?

Ofis makineleri fiyat aralığı marka, model ve ürün çeşidine göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle belirli bir fiyatı olmadığı gibi belirli bir fiyat aralığı da yoktur. Sizde ihtiyacınıza göre olan ofis makineleri ürünlerini sıralayabilir ve bütçenize en uygun fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Ayrıca sıraladığınız ofis makineleri ürünlerinin fiyatları değiştiği anda fiyat alarmı butonu sayesinde anında haberdar olabilirsiniz.