track source

Barkod Okuyucular

Barkod Okuyucular Fiyatları

293 Ürün gösteriliyor.
Barkod Okuyucular fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Barkod Okuyucular modelleri ve Barkod Okuyucular fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Barkod Okuyucular kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Brother, Zebra, Tiger, HPE. 293 adet Barkod Okuyucular fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Barkod Okuyucular Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Barkod Okuyucular markası:

En Çok İncelenen Barkod Okuyucular Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Barkod Okuyucular Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 293 Barkod Okuyucular modeli içerisinde en ucuz Barkod Okuyucular fiyatı 55.68 TL iken, en yüksek Barkod Okuyucular fiyatı 6840.11 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Barkod Okuyucular fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Nisan 2021 tarihinde ortalama Barkod Okuyucular fiyatı ise 1239.95 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Barkod Okuyucular Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Ürün Görseli Hazırlanıyor
Canon Pixma E-414 Çok Fonksiyonlu Yazıcı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
LG 22M38A-B Monitör
LG 22M38A-B Monitör
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Barkod Okuyucu

Alışveriş her bireyin olmazsa olmaz günlük alışkanlıkları arasında yer alır. Gelişen teknoloji ile birlikte alışverişlerde dijital sistemlere geçilmiş ve her ürün fiyatı barkodlarla belirlenmeye başlanmıştır. Ürün satın alımlarında kasaya gelindiğinde barkodları okuyacak bir sisteme ihtiyaç vardır. Bu ihtiyacı karşılamaya yönelik olarak tasarlanan ve oldukça ergonomik kullanım kolaylığı ile hızlı işlem yapma olanağı sunan Barkod Okuyucular ile tüm alışveriş alanlarında karşılaşmak mümkündür. Barkod okuyucu cihazlar lazer be led gibi ışık kaynakları ile çalışma sağlayarak bu kaynaklardan çıkan ışık sistemleri sayesinde, barkodlara kodlanan verileri okuyup ekrana yansıtma sağlayan cihazların genel adıdır. Ürünler üzerinde yer alan barkodlar uzun ince sırlı siyah çizgilerden oluşur. Bu siyah arası boşluklu çizgiler barkod okuyucunun düzgün çalışmasını sağlayan sistemli çizgilerdir. Barkod okuyucu bu çizgileri tarayarak ürün koduna ulaşır. Kendi içinde birçok farklı çeşide aydınlan barkod okuyuculardan ihtiyacınıza en uygun ürünü tercih edebilir, kolaylıkla kullanım sağlayabilirsiniz. Led sistemli barkod cihazları kullanımı sık sağlanan barkod çeşitleridir ve diğer ürünlere göre çok daha az enerji sarfiyatı sağlar. 

Barkod Okuyucu Çeşitleri

Barkod okuyucu çeşitleri alışveriş alanlarının olmazsa olma kasa ürünleri arasında yer alır. Gelişen  teknoloji ile birlikte gelişim sağlayan ürün alım satımda kullanımı sağlanan yazar kasalar, artık yeni nesil teknolojilerle birleşerek çok daha hızlı ve çok daha pratik bir hal aldı. Ürün satışlarında kullanılan barkodlu sistem sayesinde çöm daha hızlı ve pratik alışveriş gerçekleştirmek mümkün olur.Alışveriş sağladığınız her aşanda kullanımına rastlayabileceğiniz barkod okuma cihazları sayesinde hem alıcı hem de satıcı için işlem yapmak çok basit ve zahmetsiz bir hal alır. Birçok farklı sistem ve özellikle tasarlanarak satışa sunulan barkod sistemleri arasından ihtiyacınıza ve satış yaptığınız alana uygun seçim yapabilir, bu sayede işlemlerimizi çok daha hızlı yürütebilirsiniz. Barkod okuyucu markaları birçok farklı çeşit ve tasarımda ürün piyasaya sunar. Kullanım alanı yoğunluğuna göre barkod okuyucu çeşitleri değişkenlik gösterebilir. Led, lazer ya da kamera tabanlı okuyucu sistemler olarak üçe ayrılan barkod okuyucular arasından kullanımınıza en uygun ürünleri tercih edebilirsiniz. Led sistemli barkod okuyucular en gelişmiş teknolojiye sahip olan ürünlerdir. Enerji sarfiyatı diğer ürünlere oranla çok daha düşüktür. Lazer Işın sistemli ürünler ise en çok kullanım sağlanan uygun fiyatlı barkod okuyucu ürünler arasında yer alır. Barkod okuyucu kablosuz modelleri ile kolay kullanım sağlayabilir, istediğimiz her alana kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz. Barkod okuyucu el terminali birçok farklı alanda kullanılır ve Wi-Fi özelliği ile çalışır. Yüksek maliyetli ürünler arasında olduğundan özel mekanlarda kullanımı daha  yoğundur. Dokunmatik ekrana sahip ürünlerin kullanımı ise oldukça pratiktir. Barkod okuyucu masaüstü modellerinin kullanımı genel olarak marketler de rastlanır. Dev ekranlı barkod okuyucular sayesinde onlarca ürün dakikalar içinde kasadan geçerek hızlı işlem görme olanağı sunar. Sirkülasyonun yoğun olduğu alışveriş alanlarında kullanımı daha çok gözlemlenir. Barkod okuyucu kablolu modeller hafif ve sağlam tasarımlara sahiptir. Birçok Farklı marka tarafından üretilir. Uygun fiyatlı ürünler arasında yer alır ve bu sebeple de sıklıkla tercih edilir. Barkod okuyucu bluetooth özellikli ürünler kullanım da eşleştiği cihazla Bluetooth yardımı ile bağlantı kurar ve ergonomik kullanım kolaylığı sağlar.

Barkod Okuyucu Fiyatları

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte hayatın her alanına entegre olan cihazlar alışveriş sektörünün tamamında da etkisini ciddi anlamda göstermiştir. Manuel kullanım sağlanan yazar kasaların yerini tamamen dijital kaşlar ve barkod okuyucular almıştır. Barkod okuyucu fiyatları ürünlerin özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Çok geniş bir ürün skalasına sahip olan barkod okuyucular fiyat performansı olarak da oldukça geniş bir skalaya sahiptir. Çok sayıda farklı seçenek ve özellikte ürün bulmak mümkündür. Her bütçeye uygun ürün bulunabileceği gibi çok yüksek fiyatlı ürünlere de ulaşmak mümkündür. Ürünlerin fiyatlarını tamamen özellikleri ve kaliteleri belirler. Uygun fiyatlı ürünler kalite bandında çok uzun süreli kullanım kolaylığı göstermeyebilir. Fakat uzun süreli kullanım kolaylığı için çok daha fonksiyonel ve kaliteli ürün tercihleri yapmak gerekir. Bunun için de belli oranda bir bütçeyi gözden çıkarmak gerekir. Tüm ürünler hakkında bilgi almak ve detaylı fiyat araştırması yapmak için Cimri.com yol gösterici olabilir. Birçok farklı markaya tek tıkla ulaşım sağlayabileceğiniz cimri.com üzerinden markaların  fiyat performanslarını da inceleyebilirsiniz. 

Barkod Okuyucu Satın Alınırken Hangi Özelliklerine Dikkat Edilmeli?

Barkod okuyucu ürünler yeni nesil teknolojilerle üretilmiş ve içeriğinde birçok farklı özellik barındıran sistemlerdir. Kullanım alanı sınırsız olan barkod okuyucular arasından seçim yapmak oldukça zor görünebilir. Fakat şeçim yapmak zannedildiği kadar zor değildir. Barkod okuyucu satın almadan önce kullanım alanını ve amacını belirlemek doğru tercih yapılmasındaki ilk adım olabilir. Her alanda kullanılan okuyucular farklıdır. İşletmenin büyüklüğü ve sirkülasyonuna göre kasa sistemleri ve barkod okuyucular değişkenlik gösterir. Mahalle bakkalında bile kullanımına rastlayacağınız barkod okuyucu ürünleri aklınıza gelebilecek her alanda görmeniz mümkündür. Ürün tercihleriniz de uzun süreli kullanım sağlamak için kaliteli malzemelerden ve bileşenlerden üretilmiş ürünleri seçmenizde yarar vardır. Kalite oranı düşük ürünlerde uzun süreli kullanım kolaylığı çok mümkün olmaz. Ürün tercihi yaparken bilinen markalara gitmeniz ürün güvenilirliği bakımından da oldukça önemlidir. Seçimlerinizi bu ürünlerden yana kullanmanız çok daha uzun vadeli kullanım sağlamanıza olanak tanır. Ürünler hakkında detaylı bilgi almak ve kullanıcı yorumlarına da ulaşmak için cimri.com sitesinden yardım alabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery