Yazarkasa Pos

En Ucuz Yazarkasa Pos Fiyatları

29 Ürün gösteriliyor.
Yazarkasa Pos fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Yazarkasa Pos modelleri ve Yazarkasa Pos fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Yazarkasa Pos kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Beko, Profilo, Olivetti, Perkon, Vera. 29 adet Yazarkasa Pos fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Piranha Voicemaster Q Type Ses Kayıt Cihazı
Piranha Voicemaster Q Type Ses Kayıt Cihazı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Yazarkasa Pos Nedir?

Büyük küçük fark etmeksizin bütün fiziksel işletmelerin olmazsa olmazı, hesap sihirbazı, sınıflandırıcı ve akıllı iş aletidir. Yazarkasa pos cihazları sayesinde kredi kartlı veya nakit paralı işlemlerinizi kolaylıkla kaydedebilir, belgelendirebilirsiniz. Bu cihazlar klasik bir yazarkasa gibi sadece nakit işlemlerinizi sınıflandırmak için kullanılmaz. Ya da bu akıllı cihazlarla sadece bir bankanın kredi kartlı işlemleri ile uğraşmazsınız. Bu cihaz bu üç işlemi birden gerçekleştirir ve sizin işiniz sadece düğmelere basmak olur.

Yazarkasa Pos Cihazı Nasıl Kullanılır?

Bu konu oldukça detaylıca incelenmesi gereken bir konudur. Kısaca bahsetmek gerekirse Satış İşlemleri, Raporlar, Menüler olarak üç farklı kategoride inceleyebiliriz. Bu kategorilerden ilki olan satış işlemleri kendi içerisinde 8 alt kategoriye ayrılır. Bunlar: "Çekmecenin Açılması, Tek Kalem Satışı, Tekrarlı Satış, Çarpma İşlemi, Para Üstü İşlemi, İptal İşlemi, Ödeme Şekillerine Göre Ödeme Tercihi ve Faturalı Satış"'tır. Raporlar kendi içerisinde 4, Menüler seçeneği ise kendi içerisinde 5 ana alt başlığa sahiptir. Bunlar modellere göre değişkenlik gösterebilir. Bu yüzden model incelenmeli ve bu suretle doğru yorum yapılmalıdır.

Yazarkasa Pos Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Bu konu çok çeşitli bir konudur ve yazarkasa pos cihazı alırken dikkat etmeniz gereken en önemli şey ihtiyacınıza göre bir model seçmeniz gerektiğidir. Şöyle ki, eğer ki uluslararası dövizlerle çalışıyor ve farklı para birimleri ile işlem gerçekleştiriyorsanız daha donanımlı bir model daha çok işinize yarayacaktır. Aynı zamanda sadece kredi kartları ile ödeme aldığınız bir işiniz varsa bu noktada size en doğru cevap veren cihazı bulmanız gerekmektedir. Özelliklerine dikkat etmeli ve sadece aldığınız zaman cebinizden çıkan paranın uçuk rakamlar olmamasına özen göstermelisiniz. Bu noktada da Cimri.com sitesi en doğru piyasayı sizin parmaklarınıza seriyor ve sizlerin en kaliteli ürünleri en uygun fiyata alabilmesi için uğraşıyor.

Yazarkasa Pos Fiyatları Nelerdir?

Yazarkasa Pos fiyatları minimum 99 TL, maksimum ise 5000 TL civarlarındadır. Bu ucu açıklığın en büyük sebebi içinde barındırdığı özelliklerdir. Kablolu ya da kablosuz oluşu, içinde bulundurduğu ekran kalitesi, tuş bulundurup bulundurmaması, çoklu uygulama destekleri, içindeki parçaların uyumu sayesinde oluşan yazıcı hızı, boyutu, içinde barındırdığı banka uygulamalarının çeşitliliği gibi konular yazarkasa pos cihazlarının fiyatlarını belirleyen en büyük etkenlerdir. Bu şekilde sizlerin işine en uygun cihazı ortalama 1000 TL civarında bulabileceğiniz gibi bu rakamdan daha aşağılara inebilir veya çok daha yukarılara çıkabilir.