Kalemtıraş

Kalemtıraş Fiyatları

676 Ürün gösteriliyor.
Kalemtıraş fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kalemtıraş modelleri ve Kalemtıraş fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kalemtıraş kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Faber Castell, Bigpoint, Avon, Flormar. 676 adet Kalemtıraş fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kalemtıraş Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kalemtıraş markası:

En Çok İncelenen Kalemtıraş Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Kalemtıraş Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
23 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 683 Kalemtıraş modeli içerisinde en ucuz Kalemtıraş fiyatı 0.38 TL iken, en yüksek Kalemtıraş fiyatı 3014.1 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kalemtıraş fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Nisan 2021 tarihinde ortalama Kalemtıraş fiyatı ise 33.78 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Kalemtıraş Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Viewsonic PX725HD Projeksiyon
Viewsonic PX725HD Projeksiyon
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kalemtıraş

Kalemler birçok alanda sıkça kullanılan araçlar olarak bilinir. Kalemler arasında yaygın kullanıma sahip olan tahta kalemler bulunur. Bu tahta kalemler manuel olarak kullanıldıklarından ucu köreldiğinde kalemtıraş yardımına ihtiyaç duyarlar. Bu noktada kalemtıraşlar ciddi bir görev görür. Kesici bir yüzeyle kalem ucunu sivriltmeye yarayan kalemtıraşların birçok farklı modelini bulabilmek mümkün. Sıklıkla okul sıralarında karşılaşılan rengarenk kalemtıraşlar bunun dışında birçok alanda daha kullanılır. Kalemlerin kullanıldığı her yerde kalemtıraşlara rastlanabilir. 

Klasik kalemtıraşların yanında gelişen teknolojik özelliklere sahip elektrikli, otomatik kalemtıraş çeşitleri de bulunur. İlgi çekici özelliklere sahip olan bu kalemtıraşlar kullanıcılar tarafından tercih edilen modeller arasında yer alır. Klasik kalemtıraşlar içerisinde de üretim malzemelerine göre farklı özelliklerde kalemtıraşlar bulunur. Kalem kalınlıklarına göre de farklı büyüklüklere sahip kalemtıraş çeşitleri bulabilmek mümkün olur. Birçok farklı kalemtıraş üretimi yapan marka bulunur. Bu da kullanıcılar için ürün çeşitliliğini beraberinde getirir. Aynı zamanda bu şekilde gelişmiş özelliklere sahip kalemtıraşlar üretilir. Kalemtraşlar farklı renk ve tasarım seçenekleriyle kullanıcılara sunulur. Kullanıcılar diğer eşyalarına uygun tasarımlara sahip kalemtıraşları bulup kullanabilirler. 

Kalemtıraş Çeşitleri

Kalemtıraşlar kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda farklı özelliklere sahip olarak üretilir. Klasik kalemtıraşlar kalemin hazneye yerleştirilerek çevrilmesiyle kullanılır. Metal veya plastik kalemtıraş çeşitleri bulunur. Klasik kalemtıraşlar hazneli veya haznesiz olarak kullanıcılara sunulur. Ortaya çıkan atığın anlık olarak atılmasına gerek olmayan hazneli kalemtıraşlar bu yönüyle kullanım rahatlığı sağlar. Aynı zamanda oluşan atığın dağılmasını da engeller. Farklı renklerde hazneli kalemtıraş modelleri bulunur. Hazneli kalemtraşlar okulda ders esnasında rahat bir şekilde kullanılabilir. Yaygın olarak kullanılan masaüstü kalemtıraş modelleri bulunur. Bunlar kollu veya çevirmeli olabilir. Kalemi hazneye yerleştirildikten sonra yanda bulunan kolu çevirme yöntemiyle kalem ucu açılır. Masaüstü kalemtıraş modellerinde atıkların toplandığı bir hazne de bulunur. Belirli aralıklarla haznenin değiştirilmesi yeterli olur. Masaüstü kalemtıraş modelleri birçok farklı renk ve desene sahip olabilir. Masaya ve üzerindeki başka eşyalarla uygun bir masaüstü kalemtıraş modeli bulabilmek mümkün olur. Ofis ortamlarında, devlet dairelerinde, okullarda masaüstü kalemtıraş modellerinin sıklıkla kullanıldığı görülür. Geniş bir kullanım alanları bulunur. Gelişmiş teknolojik özelliklere sahip otomatik kalemtıraş modelleri bulunur. Bunlar herhangi bir kol gücü gerektirmeksizin kalemlerin açılabileceği mekanizmalarla kullanıcılara sunulur. Bu otomatik kalemtıraşlar, elektrikli veya pilli olabilir. Elektrikli kalemtıraşlar, bir kablo yardımıyla prize bağlı olarak çalışır. Otomatik olarak kalemlerin ucunu açmaya yarar. Kalemi hazneye geçirerek tıraşlama işlemi yapılır. Atıklar için farklı kapasitelere sahip hazneler bulunur. Elektrikli kalemtıraş çeşitleri farklı renk ve şekil seçenekleriyle kullanıcılara sunulur. Birden fazla kalemi aynı anda tıraşlayabilecek girişe sahip kalemtıraşlar bulunur. Elektrikli kalemtraşların enerji tasarruflu modelleri de bulunur. Pilli kalemtıraş modelleri de otomatik olarak çalışan kalemtıraş çeşitleri arasında yer alır. Elektrikli kalemtıraşlar gibi sabit bir yerde durma ihtiyacı duymadan kullanılabilirler. Kolayca taşınabilir olmaları dolayısıyla sıkça tercih edilir. Pil gücüyle çalışır. Atıklar için toplama haznesi bulunur. Farklı büyüklüklerde ve tasarımlara sahip pilli kalemtıraş modelleri bulunur. Kalemtıraş çeşitleri geniş bir ürün yelpazesiyle kullanıcılara sunulur. Çalışma şekilleri ve tasarımsal özellikleriyle bu kalemtraşlar arasından kullanıcılar keyifli bir seçim yapma şansı bulabilir. 

Kalemtıraş Fiyatları

Farklı tip kalemtıraş çeşitleri bulunur. Bu kalemtıraşlar kullanıcıların beklentileri doğrultusunda geliştirilir. Kalemtıraş fiyatları da araçların sahip oldukları özelliklere göre belirlenir. Klasik kalemtraşlar hazne durumuna ve üretim malzemesine göre belirlenir. Kullanım rahatlığı sunan, istenilen aralıklarla temizlenebilecek hazneli kalemtraşlar yüksek fiyatlı olabilir. Otomatik kullanım imkanı sunan pilli ve elektrikli kalemtıraş çeşitleri bulunur. Gelişmiş teknolojiye sahip, rahat bir kullanım imkanı sunan bu kalemtıraşlar yüksek fiyatlı olur. Kendi içerisinde de çevreye zararı az olan ve ekonomik olabilecek elektrikli kalemtıraşlar yüksek fiyatlı olur. Pilli kalemtıraşlar belirli aralıklarla pil değiştirme ihtiyacı duyar. Uygun fiyatlı pilli kalemtıraşlar bulunabilir. Otomatik kalemtıraşlarda genel olarak bakıldığında birden fazla kalemi aynı anda tıraşlayabilecek hazneye sahip olan modeller yüksek fiyatlı olur. Üretim malzemesine göre de plastik veya metal kalemtraş çeşitleri bulunur. Metal kalemtıraşlar yüksek maliyetli olduğundan fiyat olarak yüksek olabilir. Farklı bütçelere uygun kalemtıraş çeşitleri bulunur. Cimri.com’un kullanıcılar için sunduğu hizmetlerden faydalanılarak uygun bir kalemtıraş bulabilmek mümkün olur. 

Kalemtıraş Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kalemtıraş modelleri geniş bir ürün yelpazesiyle kullanıcılara sunulur. Bu çeşitlilik içerisinde ihtiyaca uygun bir kalemtıraş seçmek önem taşır. Öğrenciler için pratik bir kullanım imkanı sunan silgili kalemtıraş modellerini göz önünde bulundurarak da seçim yapılabilir. Sıkça kalemtıraş kullanacak kullanıcılar için hazneli kalemtıraşlar tercih edilebilir. Sık sık temizleme gereksinimi olmayan kalemtıraşlar bu noktada kolay bir kullanım imkanı sunar. Masaüstü kalemtıraş kollu seçeneklerle kullanıcılara sunulur. Keyifli bir kullanım aynı zamanda bir aksesuar olarak kullanılabilecek bu modeller incelenebilir. Otomatik kalemtıraşlar arasında seçim yapılırken de hassas davranmak gerekir. Elektrikli kalemtıraşlar için gereken güç, göz önünde bulundurularak seçim yapılması gerekir. Bir diğer otomatik model olan pilli kalemtıraşlar için de pil ömrü ve kullanım süresine dikkat edilmesi gerekir. Hemen hemen her kalemtıraş modeli için farklı renk seçenekleri bulabilmek mümkün olur. Alışveriş esnasında bu modeller incelenerek bir seçim yapılabilir. Bu gibi bazı noktalara dikkat ederek uygun bir kalemtıraş modeli seçebilmek mümkün olabilir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery