Banyo Dolabı / Mobilyası

En Ucuz Banyo Dolabı / Mobilyası Fiyatları

875 ürün gösteriliyor.
Banyo Dolabı / Mobilyası fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Banyo Dolabı / Mobilyası modelleri ve Banyo Dolabı / Mobilyası fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Banyo Dolabı / Mobilyası kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Modatools, IKEA, Primanova, Sanal Mobilya, Dekorister. 875 adet Banyo Dolabı / Mobilyası fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Banyo Dolabı Mobilyası Nedir? Nerede Kullanılır?

Banyo dolabı mobilyası, banyolar içerisinde yer alan adından da anlayacağınız gibi dolap mobilyalarıdır. Banyolarda aynalı ve aynasız olarak çeşitli kapaklı dolaplara denmektedir. Genel olarak içerisinde diş fırçaları, bakım kremleri, şampuan ve daha birçok banyoda kullandığınız ürünleri saklamanız ve etrafta kalabalık etmesini engelleyecek olan banyo mobil dolaplarıdır.

Banyo Dolabı Mobilyası Çeşitleri Nelerdir?

Kalite ve üretici markalara göre çeşidi artan banyo dolabı mobilyaları, müşterilerin istek ve doğrultusuna göre de özel çeşitlerde imal edilebilmektedir.

Klasik banyo dolabı mobilyası, çamaşır sepetli banyo dolabı mobilyası, çamaşır makineli banyo dolabı mobilyası, klozet özel banyo dolabı mobilyası, dört kapılı banyo dolabı mobilyası, çekmeceli banyo dolabı mobilyası, özel üretim banyo dolabı mobilyası, boyutlara özel banyo dolabı mobilyası şeklinde birçok banyo dolabı mobilya çeşitleri yer almaktadır. Banyo için yapılan mobilyalar genellikle müşterilerin isteklerine göre özel olarak üretilmekte ve yapılmakta olduğu için özel üretimli banyo dolabı mobilya çeşitleri daha fazla talep görmektedir.

Banyo Dolabı Mobilyası Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Banyo dolabı mobilyası alırken dikkat edilecek en önemli nokta üretici firmalardır. Üretici firmaların kalitesi yüksek olduğu için içerisindeki materyaller de kaliteli olmaktadır. Su ya da nem olduğu zaman şişme ya da kabarma olmamasına dikkat edilmelidir. Buna göre kaliteli malzemelerden yapılan ürünler alınmalıdır. Aksi halde banyo gibi bir yerde suyun en çok olduğu yerde eğer mobilyalar kabarır ise paranıza yazık olur, mobilyalar ziyan olur.

Banyo Dolabı Mobilyası Fiyatları Ve Üretici Markaları Nelerdir?

Banyo dolabı mobilyası almak isteyen insanlar üretici markalara göre fiyatların arttığını bilmektedir. Üretici markaların yanı sıra kalite, boyut ve çeşitlerine göre de fiyatlar değişebilmektedir.

Nplus, Bestlinee, Arnetti, Sanal Mobilya, Tekzen, Ardino, Petek, Creavit, Gadahome şeklinde kaliteli ürün üreten üretici firmalar bulunmaktadır. Boyutlarına ve çeşitliliğine göre değişen bu fiyatlarda en az 100 TL’den başlıyor ve en fazla kalitesine göre 3.000 TL civarında olabilmektedir. Banyo dolabı mobilyası banyolarınızı daha güzel hale getirecek bu özel ürünler için harcanan para sizin evinizi bir o kadar güzel yapacağına emin olabilirsiniz. Cimri.com fiyat karşılaştırma özelliğini kullanarak, en uygun fiyatlı banyo dolabı mobilyalarını bulabilirsiniz.