track source

Banyo Dolabı / Mobilyası

Banyo Dolabı / Mobilyası Fiyatları

660 Ürün gösteriliyor.
Banyo Dolabı / Mobilyası fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Banyo Dolabı / Mobilyası modelleri ve Banyo Dolabı / Mobilyası fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Banyo Dolabı / Mobilyası kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Modatools, IKEA, Primanova, Vitale. 660 adet Banyo Dolabı / Mobilyası fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Banyo Mobilyaları

Bazı kullanıcılar için banyolar ayrı bir öneme sahiptir. Banyonuzda yer alan birçok eşyayı sürekli yenileyerek güncelliği yakalamak isteyebilirsiniz. Bu ürünler arasında küçük aksesuar detayları ilk akla gelenler arasındadır. Daha sonra ise birçok kullanıcı için banyo dolapları öne çıkar. Zamana bağlı olarak demode hale gelebilen bu ürünleri yenilemek isteyebilirsiniz. Her zevke ve bütçeye uygun banyo dolabı modelleri ile aradığınız şıklığa zahmetsizce ulaşırsınız. Ürünler birden fazla model ve renk seçeneği ile kullanıcı karşısına çıkar. Yılın trend renklerini üstünde taşıyan dolaplarla banyonuza hareket katarsınız. Çeşitli boy seçenekleri sayesinde banyonuza uygun ölçüdeki ürünü zahmetsizce bulursunuz. Yeni ev kuracaklar için banyo dolap takımları ideal seçenekler arasında yer alır. Geniş alanlar için daha büyük dolaplar sunulurken, dar alanlara özel küçük dolaplar bulunur. Klasik banyo dolaplarının yanı sıra çok amaçlı olarak banyoda kullanabileceğiniz tekli ürünler de vardır. Ürünler ahşap modellerin yanı sıra plastik seçenekleri de beraberinde getirir. Banyo dolap modelleri aynalı ve aynasız tasarımlarla kullanıcı karşısına çıkar. 

Banyo Dolabı Modelleri ve Özellikleri

Her kullanıcının banyosunu dekore etme şekli farklılık gösterebilir. Küçük eşyalar kişiye göre değişse de bazı ürünler temel olarak her banyoda yerini alır. Lavabolu banyo dolabı genel olarak birçok kullanıcının ilk tercihleri arasında yer alır. Bu model sayesinde alt ve üst kısmı takım halinde olan ürünlere sahip olursunuz. Lavabosuz dolaplar genelde sadece üst kısmı bulunan ürünler olarak karşınıza çıkar. Bunun yanı sıra banyoda çok amaçlı olarak kullanılan lavabosuz model seçenekleri de vardır. Banyo dolapları çeşitli hammaddelerin bir araya gelmesiyle oluşur. Genel olarak ahşap malzemelerle karşınıza çıkan dolapların  başka versiyonları da bulunur. Banyo dolabı plastik malzemelerin bir araya gelmesi ile hafif ve ergonomik bir tasarım sunar. Küçük alanlarda daha geniş bir kullanım sunan plastik dolaplarla alandan tasarruf edebilirsiniz. Plastik banyo dolapları da tıpkı mobilya ürünler gibi aynı tasarımla kullanıcı karşısına çıkar. Bu ürünler lavabosuz olarak hazırlanır. Banyoda yer alan tuvalet kağıdı, havlu ve kozmetik gibi birçok eşyayı zahmetsizce sığdırırsınız. Ortamdaki nemden ve sıcaklıktan etkilenmeyen yapısı sayesinde uzun yıllar banyonuzda yer almaya devam eder. Banyo dolap üst modül seçenekleri aynalı ve aynasız olmak üzere iki farklı şekilde sunulur. Toz tutmayan ve iz bırakmayan aynalı dolaplarla banyonuza kolay temizlenen ürünler katarsınız. Mobilya tipli üst modüllerin içerisine günlük hayatta kullandığınız birçok kişisel eşyayı sığdırırsınız. Banyo dolap çeşitleri büyük ve küçük olmak üzere farklı boy seçenekleri ile kullanıcı karşısına çıkar. Banyosunda çok fazla kişisel eşya ve temizlik malzemesi bulunduran kullanıcılar için daha geniş modeller sunulur. Alt modülü oldukça geniş olarak dizayn edilen modeller sayesinde tüm eşyaları zahmetsizce sığdırırsınız. Paslanmaz çelik parçalarla hazırlanan dolap kapakları ile uzun süre ilk günkü performansı almaya devam edersiniz. Ürünlerin özellikleri ve kalitesi markalara göre değişiklik gösterir. Buna bağlı olarak dolap fiyatları da değişir. Banyo dolap markaları tüm ürünlerini kullanıcının beklentisi ölçsünde hazırlar. Her alana uyum sağlayan ürün seçenekleri ile banyonuzda geniş alanlar bırakır. 

Banyo Dolabı Fiyatları

Her kullanıcı yeni bir ürün alırken birçok kriter belirler. Ürünün modeli ve kalitesi bunların başında gelir. En son aşamada ise birçok kullanıcı için fiyatlar kısmı önem kazanır. Banyo dolaplarında kullanılan malzemeye göre ürünlerin fiyatı değişiklik gösterir. Ürün kalitesi arttıkça buna bağlı olarak fiyat hanesinde de artışlar görülür. Banyo dolap fiyatları genel olarak modellere göre değişiklik gösterir. Yeni satışa sunulan bir model diğerlerine kıyasla daha yüksek fiyatlara sahip olabilir. Aynı şekilde daha önceden beri piyasada olan ürünler de daha uygun fiyattan satışa sunulabilir. Ürünlerin boyutuna göre ödeyeceğiniz ücret değişebilir. Büyük banyo dolapları daha çok alan ve kullanım sunduğu için küçük olanlara kıyasla daha yüksek fiyatlı olabilir.  Banyo dolapları aynalı versiyonu ile düz modellerin fiyatı aynı olmayabilir. Daha şık bir görünüm sunan aynalı modellerin fiyatı diğerine göre daha yüksek olabilir. Aradığınız banyo dolabını bulduğunuzda fiyat ve performans karşılaştırması yaparak sizin için  doğru ürün olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. En son aşamada Cimri.com’da fiyatları karşılaştırarak nerede daha uygun fiyata satıldığını öğrenebilirsiniz. 

Banyo Dolabı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Banyo dolabı satın alırken ürünün şıklığının yanı sıra dikkat etmeniz gereken birçok faktör bulunur. Bunların başında dolabı yerleştireceğiniz laan gelir. Banyonuzun boyutuna uygun ürün tercihi yapmak daha hoş bir görünüm yaratır. Banyo mobilyaları birden fazla boy seçeneği ile satışa sunulur. Siz kendi banyonuza uygun ürünü seçerken alanın darlığını göz önünde bulundurabilirsiniz. Geniş bir banyonuz varsa istediğiniz ebatlarda ürün tercih edebilirsiniz. Banyonuzun nem ve sıcaklık durumuna göre mobilya seçimi yapmak daha doğru olur. Hafif ve ergonomik bir ürün arıyorsanız tercihinizi plastik banyo dolaplarından yana yapabilirsiniz. Böylece temizlik esnasında kolayca kaldırıp altını silebilirsiniz. Banyo dolabının alt modülünü yerden yüksek ve duvara monte edilen şeklini alabilirsiniz. Bu sayede yerden tasarruf edebilir ve temizliği zahmetsiz hale getirebilirsiniz. Banyo mobilya modelleri sade ve desenli olarak tasarlanır. Fayansınızın tasarımına göre model tercihi yapabilirsiniz. 

track source