track source
track source

Şarjlı Matkap

Şarjlı Matkap Fiyatları

38 Ürün gösteriliyor.
Kullanım Tipi
LED Aydınlatma
Kırma
Vidalama
Mandren Tipi
Çift Yöne Dönebilme
Delme
Değişken Hız Ayarı
Akü Tipi
Ayarlanabilir Devir
Düşey Konum Motor
Aşırı Yük Debriyajı
Düşük Devirli Başlangıç
Elektronik Hız Kontrol
Hücre Koruması
Pnömatik Darbe
SDS Plus Uç Tutucu
Titreşim Kontrolü
Harici Anahtarsız Mandren
Emniyet Debriyajı
Yüksüzken Güç Tasarrufu
Çok Pozisyonlu Keskileme
Üst Çift Tutamak
Taşıma Çantası
Şarjlı Matkap fiyatları ve özelliklerini karşılaştır kategori & marka ayrıştırması ile en uygun Şarjlı Matkap fiyat avantajını yakala! Cimri.com'da senin için 38 adet Şarjlı Matkap ürünü bulduk. Şarjlı Matkap kategorisinde en favori ve diğer kategorilerinden birini tercip edip filtre seçimleriyle birlikte Şarjlı Matkap mağaza fiyatları ve Şarjlı Matkap ürün özellikleri incele!
Assur Pro Plus 18w S-line Sjs Çift Metal Şanzuman Çift Akülü Şarjlı Vidalama Matkap ve 24 Parça Seti

Assur Pro Plus 18w S-line Sjs Çift Metal Şanzuman Çift Akülü Şarjlı Vidalama Matkap ve 24 Parça Seti

Pro Jcb Plus Pro 3600 Çantalı Çift Akülü Bakır Şanzuman Ekstra Güç Şarjlı Vidalama Matkap

Pro Jcb Plus Pro 3600 Çantalı Çift Akülü Bakır Şanzuman Ekstra Güç Şarjlı Vidalama Matkap

Maxstar 24V 5AH Liion Çift Akülü Çantalı Darbeli Şarjlı Matkap Seti

Maxstar 24V 5AH Liion Çift Akülü Çantalı Darbeli Şarjlı Matkap Seti

Sturdy SPT-4650 Professionel Brushless 46 Volt Çift Akülü Kömürsüz Şarjlı Matkap

Sturdy SPT-4650 Professionel Brushless 46 Volt Çift Akülü Kömürsüz Şarjlı Matkap

RBT 14.4 v 2 ah Samsung Akülü Vidalama Şarjlı Matkap

RBT 14.4 v 2 ah Samsung Akülü Vidalama Şarjlı Matkap

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Şarjlı Matkap

Matkap, günlük ve profesyonel hayatta yapılan tadilatlarda kullanılan aletlerin başında gelir. Yüzeylerde delik açmaktan, mobilya parçaları birleştirmeye, çerçeve ve tablo gibi dekoratif aksesuarları duvara asmaya  kadar birçok kullanım alanı bulunur. Matkapların değiştirilebilir uçları sayesinde kullanım alanları artar. Şarjlı matkap ise kolay kullanımı, taşınabilirliği ve hareket alanı sağlaması nedeni ile sıkça tercih edilir. Şarjlı matkaplar vida sökülmesi ve takılması için günlük hayatta da rahatlıkla kullanılabilir. Zeminlere göre matkap seçimi yapılabilir. Şarjlı matkapların kendi aralarında güç kategorileri bulunur. Vidalama gibi basit işlemler için düşük güçteki küçük şarjlı matkaplar yeterli olurken sert zeminlerde ise yüksek güçteki şarjlı matkaplar tercih edilir. Üstün teknolojilerle üretilmiş matkaplar ergonomik yapıları ile dikkat çeker. Şarjlı matkaplar kolay tutumu ve kavranması ile popüler ürünler arasına girer. İnsan sağlığı göz önünde bulundurularak kullanıcıların zarar görmemesi için güvenli şekillerde tasarlanırlar. Üreticilerin tüm özeni ile satışa sunulan şarjlı matkaplar raflarda yerini alır. Şarjlı matkap satın almak için Cimri.com üzerinden araştırma yapıp modelleri inceleyebilirsiniz.

Şarjlı Matkap Modelleri ve Özellikleri

Mobilyaları monte ya da demonte etmek, evin belli noktalarına tablo asmak gibi profesyonel tamir işlerinde de kullanılabilecek çok çeşitte şarjlı matkap modelleri bulunur. Şarjlı matkaplar güç kullanımına ve birçok özelliğine göre birbirinden ayrılır. Matkaplar genellikle 10.8 V, 18 V, 20 V, 24 V ve 36 V gibi güç kullanımına göre değişiklik gösterir.  Güç kullanımına göre şarjlı matkapların performansları da değişir.  Fazla güce ihtiyaç duyulan işlerde  yüksek güçteki şarjlı matkaplar kullanılır. Ufak işler için düşük voltajla çalışan matkaplar tercih edilebilir. 18 V şarjlı matkap modellerinde devir sayısı değişmekle birlikte ortalama 1350 devir yapma kapasitesindedir.  24 V şarjlı matkap modelleri de ortalama olarak 1350 devirle çalışmakla birlikte 5 ah akü kapasitesine sahip olmaktadırlar. 36 V şarjlı matkap modelleri güçlü çalışma prensipleri ile sert zeminlerde de performans gösterebilirler. 36 V şarjlı matkaplar 1500 devir ile çalışırken 5 ah akü voltajına sahiptirler. Darbeli şarjlı matkaplar beton tuğla gibi sert yüzeyde kullanım kolaylığı sağlar ve yüksek performans gösterir. Boyutları darbesiz şarjlı matkap çeşitlerine göre büyüktür.  Şarjlı matkap darbeli çeşitleri ekstra güce ihtiyaç duyulması durumunda etkili olurlar.  Yüksek ses ve titreşim özelliği sebebi ile kullanımı zor görünse de profesyonel açıdan bakıldığında delme gibi işlemleri kolaylaştırır ve sert zeminlerde büyük etkiler gösterir. Darbesiz şarjlı matkap ise darbeli matkapların darbe özelliğinin çıkarılması ile oluşur. Darbesiz matkaplardan darbe bölümün çıkarılması ya da sadece darbesiz olarak satın alınması ile kullanılabilir. Sert ve zorlu zeminlerde kullanımı zor olmakla birlikte günlük kullanımlarda kolaylık sağlar. Küçük boyutları ve hafif oluşları ile kullanım rahatlığı sunar.  Ufak boyutları sayesinde taşıması ve muhafaza edilmesi rahattır. Darbeli şarjlı matkaplar ise daha büyük, geniş ve ağır olabilir. Şarjlı matkapların; zımbalama, delik delmek, çekiç delme, keskileme, sabitleme ve motor kilitleme gibi özellikleri olabilir. Bu özellikler modelden modele göre değişiklik gösterir. Matkap uçları değiştirilerek kullanım alanları arttırılır ve farklı fonksiyonlara geçmesi sağlanır. Şarjlı matkap markaları arasında birçok ürün seçeneği de mevcuttur.

Şarjlı Matkap Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Şarjlı matkap, günlük hayattaki ufak tadilatlarda ve profesyonel çalışma hayatında yapılan büyük çaplı çalışmalarda zımbalama, delik delmek, keskileme gibi işlemlerde kullanılır. Şarjlı matkabı satın almadan önce dikkat edilmesi gereken bazı özellikler bulunur. Özellikle daha önce matkap satın almamış ve el işlerine yeni başlayacak kişiler için şarjlı matkap seçimi önemli bir hal alır. Kullanım alanı geniş olan şarjlı matkabın darbeli, darbesiz gibi çeşitleri bulunur. Şarjlı matkaplar kullandığı güç ve devir sayısına göre değişiklik gösterebilir. Çok çeşidi olan matkap seçenekleri arasında karar vermek zorlaşır. Satın almadan önce ihtiyacın belirlenmesi önemlidir. Kullanılacak alana göre seçim yapılmalıdır. Örneğin; sert ve zorlu yüzeylerde bir delik açma işlemi yapılacak ise darbeli şarjlı matkaplar bu iş için uygundur. Güçlü performansları sayesinde beton ve mermer gibi sert yüzeylerde etkili olur. Fakat darbeli matkapların hassas yüzeylerde kullanımı sonucunda üzerinde çalışılan alan zarar görebilir. Bu gibi durumlarda darbesiz şarjlı matkap tercih edilir. Ufak ev işleri için şarjlı darbesiz matkaplar kolay iş görür. Duvarda delik açma ve vidalama gibi işlemlerde yüksek performans gösterir. Kolay taşınması ve rahat hareket edebilmesi aranılan özellik ise  mini şarjlı matkap modelleri tercih edilir. Hafifliği ve uzun süre şarj etmeden kullanılabilen mini şarjlı matkaplar popüler ürünler arasında yerini alır.

Şarjlı Matkap Fiyatları

Şarjlı matkap fiyatları çeşitli unsura göre değişiklik gösterebilir. Kullanım alanına, materyaline, beraberinde satılan uçluk sayısına ve performansına göre fiyatlar değişir. Profesyonel alanlarda kullanılacak yüksek performans gösteren matkapların fiyatları diğerlerine göre fazladır. Bu matkaplar sahip oldukları özellikleri, kullanım alanlarının fazlalığı ve devir sayıları ile öne çıkar. Genellikle profesyonel iş hayatında kullanılan darbeli matkaplar darbe özelliği ve saniyedeki devir sayıları sebebi ile kullanımı kolaylaştırır. Ayrıca ağır ve yüksek titreşimleri olmasına rağmen kullanım sırasında güç gerektirmez. Sert zeminlerde dahi işlevsel olması sebebiyle fiyatları değişir. Darbesiz matkaplar ise ev işlerinde rahat kullanımları ve pratik olmaları ile tercih edilirler. Fiyatları modelden modele ve performansa göre değişir. Özellikler modellere göre değişiklik gösterir. Birlikte sunulan özellik sayısı ve performans arttıkça fiyatlar da artar. Mini şarjlı matkaplar uygun fiyatlı olmalarına rağmen kaliteli hizmet sağlarlar. Şarjlı matkaplar set halinde satılabilir. Parçaları ayrı olarak satın almaktansa şarjlı matkap seti halinde almak avantaj yaratır.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery