Beşik

En Ucuz Beşik Fiyatları

1363 ürün gösteriliyor.
 • En Popüler Ürünler
 • En Ucuz Ürünler
 • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.
 • Beşikler, bebeğinizin düşmemesi için parmaklıklı karyolalardır. Bebek ve çocuk odasının olmazsa olmazı beşiklerin, bebeğinizin uyku sırasında güvende olması açısından büyük önem taşımaktadır. Bebek beşiklerinin günümüzde pek çok farklı modeli bulunmaktadır, sallamalı ya da sabit olması gibi özellikler de, beşik satın almadan önce karar vermeniz gereken etkenlerden bazılarıdır. Cimri’de, belirlediğiniz ihtiyaçlar doğrultusunda bulabileceğiniz, Baby Tech, Tahterevalli, Aymini, Yonca ve Pashababy gibi birçok markanın size en uygun farklı beşik modellerine, en ucuz fiyat seçenekleri ile kolayca ulaşabileceksiniz!

 • Bebek Beşiği Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

  Beşik satın almadan önce karar verilmesi gerekilen bazı noktalar bulunmaktadır. Bunlardan ilki büyüyen ya da büyümeyen beşik türlerinden hangisinin tercih edileceğidir. Yeni doğan bebeklerin genellikle anne yanında yatması gerekmektedir. Büyümeyen beşikler çoğunlukla bir metre uzunluğunda olan ve genellikle sadece bebeklik döneminde kullanabileceğiniz beşik türleridir. Büyüyen beşiklerde ise, üzerinde bulunan çekmeceli şifonyer dolaplar ayrılarak, daha büyük bir yatağa dönüşme avantajı sağlamaktadır. Altındaki dolapları da dilerseniz yatağın kenarına koyabileceğiniz komodinler olarak değerlendirebilirsiniz.

  Genel olarak beşik seçimlerinde dikkat edilmesi gerekilen en önemli noktalardan ilki parmaklık aralarının 6 cm’den fazla olmamasına özen göstermelisiniz. Bunun önemi; bebeğinizin başını sıkıştırabileceği genişlikten uzak durmak ve güvenlik önlemlerini almaktır. Seçeceğiniz bebek beşiklerinin ham maddesinin kesinlikle kurşun içermiyor olması gerekmektedir. Kurşunun, insan sağlığını olumsuz yönde etkilemesi bebekleriniz için çok daha önem arz etmektedir. Bir diğer önemli nokta unsur ise ayarlanabilir olma özelliğidir.

  Bebeğinizin oturmaya başladığı anda yatağın seviyesini indirmek, kenarlara yaslandığı anda düşmeyeceği ve tırmanamayacağı kadar derin bir konuma getirilmesi yine güvenliği açısından oldukça önemlidir. Beşiğinizin üzerinde bulunabilecek dönence türü oyuncakları mutlaka bebeğinizin uzanamayacağı kadar yükseğe takmalısınız. Bebeğiniz oturmaya başladığı andan itibaren de bu tür oyuncakları kaldırmanız yine güvenlik açısından önemli olacaktır. Bebek beşiği tercihinizi ahşap mobilyalardan yana kullanıyorsanız, satın alırken üzerinde kıymık olmamasına dikkat etmeli ve bu durumu da sık sık kontrol etmelisiniz.Bebeğinize her ebeveyn gibi en iyisini isteyeceğinizi biliyoruz. Bu nedenle size en uygun beşik modellerini, en ucuz fiyat seçenekleri ile Cimri.com’da sunuyoruz!